Windows

Kāds ir labākais interneta pārlūks?

kas ir labākais interneta pārlūks

Kāds ir labākais interneta pārlūks - Internet Explorer, Firefox vai Chrome?

Mēs visi vēlamies maksimāli izmantot tīmekļa pārlūkošanu. Tāpēc visi pastāvīgi meklē labāku un ātrāku pārlūku. Microsoft Internet Explorer joprojām ir kalna karalis, jo tam ir vislielākā tirgus daļa. Tomēr Mozilla Firefox un Google Chrome ātri kļūst arvien populārāki. Bet kas ir labākais interneta pārlūks? Noskaidrosim!

Daudzi cilvēki atbildēs uz jautājumu “kas ir labākais interneta pārlūks”, nosaucot Internet Explorer par labāko. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka IE ir pārlūkprogramma, kas pēc noklusējuma ir iekļauta visos Windows datoros. Tā rezultātā daudzi cilvēki vienkārši paliek pie Internet Explorer, nemaz neraizējoties par citu pārlūkprogrammu pārbaudi. Tomēr Internet Explorer ir daudz trūkumu. Galvenais no tiem ir drošības trūkumi. Tā kā pārlūks ir visbiežāk izmantotais, IE ir arī vismazāk drošais. Tam ir vairāki drošības trūkumi, kurus Microsoft bieži nespēj laikus novērst, lai pasargātu lietotājus no inficēšanās. Tomēr Internet Explorer ir savas priekšrocības. To ir ļoti viegli izmantot, un programma Internet Explorer ir saderīga ar gandrīz visām vietnēm, savukārt citas pārlūkprogrammas dažkārt var ciest no saderības problēmām.

Mozilla Firefox ir otrais populārākais tīmekļa pārlūks pasaulē. Atšķirībā no Internet Explorer, Firefox ir izvēlēta pārlūkprogramma pieredzējušākiem datoru lietotājiem. Tas nav tāpēc, ka to ir grūti izmantot - pieredzējuši lietotāji mīl Firefox par saviem papildinājumiem un paplašinājumiem. Ir papildinājums gandrīz visam un ikvienam, sākot no programmatūras un tīmekļa izstrādātājiem līdz māksliniekiem, mūziķiem, sociālo mediju faniem un lietotājiem, kuri vēlas aizsargāt savus datorus. Papildus tam Firefox ir ātrs, bieži tiek atjaunināts un bieži ir stabilāks nekā IE. Tāpēc miljoniem cilvēku visā pasaulē nav jautājumu par labāko interneta pārlūku - viņiem tas ir Firefox.

Google izstrādātais Chrome ir jaunākais pārlūks no trim. Tas, ka ir salīdzinoši jauns, tomēr netraucē tam iegūt popularitāti. Tas ir tāpēc, ka Google Chrome ir ļoti ātrs un intuitīvs pārlūks. Tas ir arī diezgan drošs, kas padara to par vēl pievilcīgāku izvēli. Un šeit ir vesela slodze apbrīnojamo papildinājumu, kas funkcionalitātē un lietošanas ērtumā atbilst Firefox. Runājot par pārlūkošanas ātrumu, pārlūks Chrome parasti ir ātrākais no visiem. Pats pārlūks tiek atvērts un lapas tiek ielādētas ļoti ātri, pat ja savienojums ir lēnāks. Tātad, ja ātrums ir jūsu galvenā prioritāte, pārlūks jums ir pārlūks Chrome. Tas arī patērē vismazāk RAM, salīdzinot ar pārējiem diviem. Tāpēc daudzi cilvēki pāriet uz pārlūku Chrome un izvēlas to kā atbildi uz labāko interneta pārlūka jautājumu.

Tomēr pēc tāda rīka kā Auslogics BoostSpeed ​​instalēšanas jūs vienmēr varat padarīt pārlūkprogrammu ātrāku. Tas ir diezgan drošs un efektīvs. Jums būs prieks redzēt rezultātu.

Kā redzat, visas šīs pārlūkprogrammas ir labas, un labākais interneta pārlūks ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un datora pieredzes. Secinājums ir tāds, ka tā ir jūsu izvēle, tāpēc izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk. Vai tas ir IE, Firefox vai Chrome - tas nav svarīgi, kamēr jums šķiet ērti to lietot.