Windows

Kā atbrīvoties no viskaitinošākajām Chrome problēmām?

Miljoniem cilvēku visā pasaulē izvēlas Google Chrome izmantot kā galveno tīmekļa pārlūku, un tas nav pārsteidzoši, kāpēc. Galu galā tā vieglais un minimālisma dizains pievilina tos, kuri vēlas vienkāršot ikdienas tīmekļa sērfošanas aktivitātes. Tomēr gadu gaitā, pieaugot pārlūkprogrammai un tās funkcijām, to ir ietekmējuši dažādi jautājumi.

Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst nepatīkamas Chrome problēmas. Mūsu risinājumus ir viegli sekot, tāpēc jūs bez problēmām varēsiet izmantot savu pārlūkprogrammu bez problēmām. Turklāt mēs dalīsimies ar dažiem noderīgiem padomiem par Google Chrome. Tādā veidā jūs varat izbaudīt maksimālo pārlūka potenciālu.

1. risinājums: nevēlamo failu dzēšana

Lietotāji parasti ziņo, ka pārlūks Chrome turpina kavēties vai avarēt. Dažos gadījumos pārlūks atsakās atvērt vai ielādēt tīmekļa lapas. Ja jums ir tādas pašas problēmas, iespējams, ka pārlūks Chrome jūsu datorā ir pārslogots ar nevēlamiem failiem.

Ikreiz, kad pirmo reizi apmeklējat vietni, jūsu pārlūkprogramma apkopo sīkfailus, kešatmiņā saglabātus attēlus un citus vietnes datus. Šie faili ļauj pārlūkam Chrome ielādēt tīmekļa lapu ātrāk, kad to nākamreiz atvērsit. Tomēr laika gaitā jūsu pārlūkprogramma savāc pārāk daudz šo nevajadzīgo failu, tādējādi palēninot tā darbību. Jūs varat paātrināt pārlūku Chrome, atbrīvojoties no šiem nevēlamajiem failiem. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas “Pielāgot un kontrolēt Google Chrome”. Tam vajadzētu izskatīties kā trīs horizontāli izlīdzināti punkti. Ja jūs zināt, kā pielāgot Google Chrome, varat viegli atrast šo ikonu.
 2. Sarakstā atlasiet Vairāk rīku.
 3. Tagad konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Notīrīt pārlūkošanas datus.
 4. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Laika diapazons, pēc tam atlasiet Visu laiku.
 5. Pārliecinieties, vai ir atlasīti sīkfaili un citi vietnes dati. Ja vēlaties, varat arī izdzēst pārlūkošanas vēsturi un kešatmiņu.
 6. Noklikšķiniet uz Notīrīt datus.

Pro padoms: lai izbaudītu maksimālu Chrome veiktspēju, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks pielāgo neoptimālos sistēmas iestatījumus, ļaujot lielākajai daļai procesu un darbību darboties ātrāk. BoostSpeed ​​pat pielāgo jūsu interneta savienojuma iestatījumus, nodrošinot, ka jūsu pārlūkošanas pieredze ir vienmērīgāka un ka jums patīk ātrāk lejupielādēt.

2. risinājums: nevajadzīgu procesu izbeigšana

Dažreiz šķiet, ka pārlūkam Chrome ir sava dzīve. Lietotāji bieži sūdzas par pārlūkprogrammas cilņu sasalšanu. Dažos gadījumos viss logs vienkārši apstāsies, lai atbildētu. Neuztraucieties, jo jūs varat viegli novērst šo problēmu. Pārlūkam Chrome ir savs uzdevumu pārvaldnieks, kas lietotājiem ļauj pārtraukt nevajadzīgus procesus. Lai piekļūtu šim rīkam, rīkojieties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Shift + Esc. To darot, vajadzētu atvērt Chrome uzdevumu pārvaldnieku.
 2. Chrome uzdevumu pārvaldniekā jūs redzēsiet visu darbojošos paplašinājumu un cilņu sarakstu. Atlasiet ierakstu, kas joprojām sasalst.
 3. Noklikšķiniet uz Beigt procesu.

3. risinājums: pārlūkprogrammas iestatījumu atiestatīšana

Viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt bieži sastopamas Chrome problēmas, ir pārlūkprogrammas iestatījumu atiestatīšana. Lai to izdarītu, jums jāievēro šie norādījumi:

 1. Piekļūstiet Chrome iestatījumiem, noklikšķinot uz ikonas Pielāgot un kontrolēt Google Chrome.
 2. Atlasiet Iestatījumi un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rādīt papildu iestatījumus.
 3. Ritiniet uz leju, līdz redzat sadaļu Atiestatīt iestatījumus.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus, pēc tam atlasiet Atiestatīt.

4. risinājums: Aizsargātu sistēmas failu labošana

Ja rodas problēmas ar jūsu sistēmas failiem, pārlūks Chrome var sākt darboties nepareizi. Jūs varat ļaut Windows meklēt problēmas. Kad esat palaidis problēmu novēršanas rīku, tas automātiski izlabos problemātiskos sistēmas failus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Tagad ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “SFC.EXE / SCANNOW” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Pagaidiet, līdz Windows pabeidz skenēšanas un labošanas procesu. Tas var aizņemt kādu laiku. Tātad, netraucē to.

5. risinājums: Lietotāja profila dzēšana

Daži lietotāji ziņoja, ka nevar piekļūt visām Chrome funkcijām. Parasti problēmu papildina šāds kļūdas ziņojums:

“Jūsu profilu nevarēja pareizi atvērt. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas. Lūdzu, pārbaudiet, vai profils pastāv un vai jums ir atļauja lasīt un rakstīt tā saturu. ”

Var būt nepatīkami saskarties ar šo problēmu, jo tas neļauj piekļūt grāmatzīmēm un citiem iestatījumiem. Par laimi, varat mēģināt izdzēst savu lietotāja profilu un ielādēt to vēlreiz, kas parasti palīdz. Lai to izdarītu, jums jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

 1. Pārlūkprogrammas augšdaļā noklikšķiniet uz ikonas “Pielāgot un kontrolēt Google Chrome”.
 2. Izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 3. Pārejiet uz sadaļu Pierakstīties un pēc tam noklikšķiniet uz Atvienot savu Google kontu. Jūs redzēsiet brīdinājumu. Pārliecinieties, vai esat atzīmējis izvēles rūtiņu blakus “Notīrīt arī šajā ierīcē saglabāto vēsturi, grāmatzīmes, iestatījumus un citus Chrome datus”.
 4. Noklikšķiniet uz Atvienot kontu.
 5. Aizveriet pārlūku Chrome un pēc tam palaidiet to vēlreiz.
 6. Pierakstieties savā Chrome kontā. Ja esat iespējojis pārlūku Chrome Sync, pārlūkprogramma atkārtoti ielādēs visus saglabātos datus.

6. risinājums: atbrīvošanās no nevajadzīgiem paplašinājumiem

Kā jau minējām, pārlūks Chrome ir populārs, jo tas ir viegls un minimālistisks pārlūks. Tomēr lietotāji var brīvi instalēt paplašinājumus un papildinājumus, kas uzlabos viņu pārlūkošanas pieredzi. Paturiet prātā, ka Google ir ierobežota kontrole pār trešo pušu lietotnēm, kuras pievienojat pārlūkam Chrome. Ja atklājat, ka jūsu pārlūkprogramma sāk kavēties vai darbojas lēni, tad visticamāk, ka vainīgi ir paplašinājumi.

Tas nozīmē, ka vislabāk ir sākt atbrīvoties no paplašinājumiem, kurus regulāri neizmantojat. Iespējams, ka šie papildinājumi piesaista pārlūka atmiņu. Ja šādi rīkojoties, problēma netiek atrisināta, mēģiniet atspējot visus paplašinājumus. Pēc tam atkārtoti iespējojiet tos pa vienam. Tas ļauj identificēt paplašinājumus, kas rada problēmu. Jūs varat turpināt, veicot šīs darbības:

 1. Atveriet pārlūkprogrammas augšējo labo stūri un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas “Pielāgot un kontrolēt Google Chrome”.
 2. Virziet peles rādītāju virs Vairāk rīku, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Paplašinājumi.
 3. Pārslēdziet slēdzi, lai īslaicīgi atspējotu paplašinājumu.
 4. Ja paplašinājums nav nepieciešams, noklikšķiniet uz Noņemt.

7. risinājums: Flash atspējošana

Neatkarīgi no tā, cik Adobe neatlaidīgi nogalina Flash Player, programma atsakās mirt. Mūsdienās daudzas vietnes joprojām izmanto šo tehnoloģiju. Kad nejauši atverat vietni, kas ir ļoti intensīva, tas var ietekmēt jūsu pārlūkprogrammas ātrumu un veiktspēju. Jūs pat varat redzēt ziņojumu, kurā teikts, ka Flash ir avarējis. Ņemot vērā visu, vislabāk šo funkciju ir neatgriezeniski atspējot. To darot, jūs arī atbrīvosities no kaitinošiem uznirstošajiem logiem, kas var apdraudēt jūsu drošību. Šeit ir instrukcijas:

 1. Chrome universālajā lodziņā ierakstiet “chrome: // plugins /” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 2. Pārejiet uz Adobe Flash Player iestatījumiem un pēc tam noklikšķiniet uz Atspējot.

Kādas citas kaitinošās Chrome problēmas jūs vēlētos, lai mēs atrisinātu?

Uzdodiet savus jautājumus, pievienojoties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found