Windows

Klientu apkalpošana: viss, kas atvieglo Auslogics BoostSpeed ​​izmantošanu

Auslogics BoostSpeed ir datora attīrīšanas un optimizācijas programma, kas, bez daudzām citām priekšrocībām, satur visus nepieciešamos rīkus, lai nomainītu cieto disku, padarītu datoru ātrāku un aizsargātu jūsu darbības tiešsaistē.

Lietojumprogrammas saskarne ir sadalīta dažādās cilnēs, kuru funkcijas ir viegli saprotamas. Dažādie rīki ir izstrādāti, ņemot vērā lietotāju. Pogas, pārslēdzēji un opcijas ir apzīmētas un sakārtotas tā, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.

Tomēr Auslogics klientu apkalpošana ir pieejama, lai sniegtu atbildes lietotājiem, kuriem nepieciešams papildu skaidrojums par kādu tēmu. Ja jums ir nepieciešamas norādes par to, kā pilnībā izmantot rīkus Auslogics BoostSpeed, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu tieši no programmas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties piezvanīt, nosūtīt e-pastu vai aizpildīt jautājuma veidlapu, jūs varat būt drošs par ātru Auslogics pārstāvja atbildi.

The Uzdod jautājumu cilne Auslogics BoostSpeed ​​11 ir īstā vieta jums, ja jums nepieciešama papildu palīdzība ar programmu. Šeit atradīsit noderīgas saites uz palīdzības jautājumiem un ceļvežiem. Jūs varat lūgt palīdzību par jebkuru programmas aspektu. BoostSpeed ​​pat ļauj jums uzdot klientu atbalstam ierobežotu skaitu jautājumu par visām Windows vai aparatūras problēmām, ar kurām varat saskarties.

Lai pilnībā izmantotu klientu atbalsta pakalpojumus, jums ir jāpierakstās pie viņiem vai jāpierakstās savā kontā, ja jau esat to izveidojis. Noklikšķiniet uz attiecīgās saites, lai pierakstītos vai reģistrētos. Ja esat pazaudējis vai aizmirsis paroli, noklikšķiniet uzAtiestatīt paroli" saite, lai to atgūtu.

Zem "Izvēlieties jautājumu kategoriju“, Noklikšķiniet uz attiecīgās pogas, lai uzdotu jautājumus par saistītu problēmu:

  • Windows problēmas: Izmantojiet šo pogu, lai pieprasītu palīdzību par jautājumiem, kas saistīti ar jūsu Windows instalēšanu.
  • Programmatūras jautājumi: Izmantojiet šo pogu, lai pieprasītu palīdzību par jautājumiem, kas saistīti ar Microsoft vai trešās puses programmatūru, kas instalēta jūsu sistēmā.
  • Ierīces problēmas: Izmantojiet šo pogu, lai pieprasītu palīdzību par jautājumiem, kas saistīti ar datora aparatūru.

Zem "Vai jums ir problēmas ar Auslogics programmatūru? ”, noklikšķiniet uzAuslogics programmatūra ” pogu, lai īpaši pieprasītu norādījumus par rīka lietošanu vietnē BoostSpeed.

Iekš "Vajadzīga palīdzība? ” sadaļā kreisajā apakšējā stūrī ir dažas papildu atbalsta saites:

  • Kā reģistrēties. Tiek atvērta lapa, kurā paskaidrots, kā reģistrēties Auslogics klientu atbalsta programmā.
  • Skatīt lietotāja rokasgrāmatu: Atver tīmekļa lapu, kurā varat apskatīt vai lejupielādēt programmatūras lietotāja rokasgrāmatu.
  • Kā atinstalēt: Atver tīmekļa lapu, kurā paskaidrots, kā droši noņemt programmatūru no datora.
  • Kā jaunināt no iepriekšējām versijām: Atver tīmekļa lapu, kurā paskaidrots, kā uzlabot BoostSpeed, kad kļūst pieejama jauna versija.

Auslogics BoostSpeed ​​11 cilnes Uzdot jautājumu kreisajā rūtī varat noklikšķināt uzIzlasiet citus jautājumus”Saiti, lai pārlūkprogrammā atvērtu lapu Auslogics Jautājumi un atbildes. Jūs varat pārlūkot citu lietotāju iepriekš uzdotos jautājumus un izpētīt programmatūras atbalsta personāla ieteiktos risinājumus. Šādā veidā jūs, iespējams, varēsit atrast atbildes uz saviem jautājumiem.