Windows

Valsts krātuves pakalpojuma Windows CPU augsta lietojuma novēršana

Ja pēc Microsoft Edge atvēršanas jūsu dators nepārtraukti sasalst vai palēninās, problēma varētu būt saistīta ar Valsts krātuves pakalpojumu. Daudzi Windows lietotāji uzskatīja, ka šī ir problēma pēc notikumu skatītāja pārbaudes, kad tiek izmeklēti kaitinošie palēninājumi.

Ja atrodaties šajā tīmekļa vietnē, tas nozīmē, ka jūs meklējat risinājumu pakalpojuma izraisītajiem procesoru pieaugumiem. Kā izrādās, mēs esam apkopojuši dažus efektīvus labojumus, kas var palīdzēt atbrīvoties no problēmas.

Kas ir valsts krātuves pakalpojums operētājsistēmā Windows 10 un kāpēc tas izraisa lielu CPU izmantošanu?

Valsts krātuves pakalpojums ir Windows pakalpojums, kas ir saistīts ar jūsu pārlūkprogrammu. Tas ļauj tvert pārlūkošanas sesiju momentuzņēmumus, lai varētu atgriezties pārlūkošanas sesijā, izmantojot citu pārlūku - iespējams, citā ierīcē. Tas ir iesaistīts arī daudzās citās pārlūkošanas darbībās.

Pēc Windows 10 tīras instalēšanas lielākā daļa lietotāju saskārās ar servisa centrālā procesora izmantošanas pieaugumu. Parasti problēma rodas, kad Microsoft Edge tiek atvērta ārēja saite. Pakalpojums var palielināt CPU izmantošanu no 20% līdz 100%. Kad tas notiks, jūsu sistēma sasalst un palēninās.

Kā novērst lielu CPU izmantošanu, ko izraisījis Valsts krātuves pakalpojums

Problēmai ir dažādi labojumi, sākot no pakalpojuma restartēšanas un beidzot ar Microsoft Edge labošanu. Mēs iepazīstināsim jūs ar katru tālāk norādīto metodi. Izpildiet risinājumus secībā, kādā tie ir sakārtoti, lai palielinātu izredzes ātri atrisināt problēmu.

1. risinājums: restartējiet valsts krātuves pakalpojumu

Windows pakalpojums pēc noklusējuma ir ieslēgts, īpaši pēc jaunās instalēšanas. Ja vēlaties izbaudīt tā sniegtās funkcijas, jums tas jāieslēdz. Lai atbrīvotos no problēmas, pirmais solis ir pakalpojuma restartēšana. Pakalpojuma restartēšana novērsīs visus traucējumus, kas to nomoka. Daži lietotāji to izdarīja un atkal sāka darbināt savas sistēmas ar pilnu ātrumu.

Procedūra ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir jāatver lietotne Pakalpojumi, atrodiet Valsts krātuves pakalpojumu un pēc tam restartējiet to. Ja nezināt, kā to izdarīt, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus meklēšanas funkcijai, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas vai vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus.
 2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas teksta laukā ierakstiet “services” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Services.
 3. Kad tiek atvērta lietotne Pakalpojumi, atrodiet valsts krātuves pakalpojumu, noklikšķiniet uz tā un pēc tam kreisajā pusē sadaļā Pakalpojumi (vietējie) noklikšķiniet uz Restartēt.
 4. Ja opcija Restartēt nav redzama, noklikšķiniet uz Apturēt un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.
 5. Kad esat restartējis pakalpojumu, palaidiet Microsoft Edge un pārbaudiet problēmu.

2. risinājums: labojiet kļūdainus Windows failus

Iespējams, ka daži Windows faili ir problemātiski un rada problēmas ar pakalpojumu. Jūs varat atrisināt problēmu, meklējot šos failus un tos salabojot. Lai to izdarītu, jums būs jāpalaiž iesūtnes izvietošanas attēlu apkalpošanas un apkopes rīks, pēc tam palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju. DISM nodrošinās failus, kurus SFC rīks izmantos remonta veikšanai.

Ņemiet vērā, ka jums ir nepieciešams aktīvs interneta savienojums, jo DISM rīks remonta failu nodrošināšanai izmanto Windows atjaunināšanu.

Šīs darbības palīdzēs jums veikt procesu:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Palaist. Dialoglodziņu var atvērt arī, vienlaikus nospiežot Windows un R taustiņus.
 2. Kad atvērsies Run, tekstlodziņā ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam kopā pieskarieties Shift, Ctrl un Enter.
 3. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 4. Tagad parādīsies paaugstināts komandu uzvednes logs.
 5. Pēc tam komandu uzvednē ierakstiet šādas rindas un pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

DISM / Online / Cleanup-Image / StartComponentCleanup

Pēc pieskaršanās taustiņam Enter, nākamajā rindā ierakstiet šādu komandu un nospiediet taustiņu Enter:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Tagad rīks izmantos Windows atjaunināšanas utilītu, lai nodrošinātu labas sistēmas failu kopijas.

 1. Pēc tam restartējiet sistēmu, atveriet paaugstinātu komandu uzvedni un pēc tam ievadiet zemāk esošo komandrindu:

SFC / skenēt

 1. Pieskarieties Enter un pēc tam ļaujiet rīkam pabeigt darbību.

3. risinājums: labojiet / atiestatiet Microsoft Edge

Tā kā pēc Microsoft Edge atvēršanas valsts krātuves pakalpojums sasprindzina jūsu procesoru, iespējams, ka problēma ir pārlūkprogrammā. Jūs varat mēģināt to salabot un pārbaudīt, vai tas atrisina problēmu. Process ir vienkāršs un vienkāršs. Jums vienkārši jāiziet lietotne Iestatījumi.

Ja nezināt, kā rīkoties, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Pieskarieties Windows logotipa taustiņam vai noklikšķiniet uz pogas Sākt, pēc tam noklikšķiniet uz zobrata ikonas, tiklīdz tiek atvērta izvēlne Sākt. Ja vēlaties ātrāk palaist lietotni Iestatījumi, vienlaikus nospiediet Windows logotipa taustiņu un taustiņu I.
 2. Pēc iestatījumu atvēršanas noklikšķiniet uz Lietotnes.
 3. Kad esat redzējis lietotņu un funkciju saskarni, meklēšanas lodziņā ierakstiet “Microsoft Edge” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 4. Kad parādās Microsoft Edge, noklikšķiniet uz lietotnes un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu opcijas.
 5. Kad parādās ekrāns Papildu opcijas, ritiniet uz leju līdz Atiestatīt un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labot.
 6. Ļaujiet Windows pabeigt labošanas procesu, pēc tam palaidiet pārlūkprogrammu un pārbaudiet, vai atkal notiek augsts procesora lietojums.

4. risinājums: pārtrauciet valsts krātuves pakalpojumu

Ja Microsoft Edge labošana problēmu neatrisina, apsveriet iespēju apturēt valsts krātuves pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jums būs jāatsakās no pakalpojuma funkcionalitātes. Tam vajadzētu būt upuram, kuru esat gatavs nest, jo vēlaties, lai sistēma darbotos nevainojami, it īpaši, ja nav nepieciešams uzņemt momentuzņēmumus no pārlūkošanas sesijām.

Lai apturētu pakalpojumu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus meklēšanas funkcijai, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas vai vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus.
 2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas teksta laukā ierakstiet “services” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Services.
 3. Kad tiek atvērta lietotne Pakalpojumi, atrodiet valsts krātuves pakalpojumu, noklikšķiniet uz tā un pēc tam kreisajā pusē sadaļā Pakalpojumi (vietējie) noklikšķiniet uz Apturēt.
 4. Ja vēlaties atspējot pakalpojumu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, noklikšķiniet uz Rekvizīti un pēc tam dialoglodziņa Rekvizīti cilnē Vispārīgi nolaižamajā izvēlnē Startēšanas veids atlasiet Atspējots. Tomēr, tā kā nolaižamā izvēlne Startup Type var būt pelēka, jūs vienmēr varat iztikt, izmantojot opciju Stop.
 5. Pēc pakalpojuma apturēšanas ir jāatrisina augsta CPU izmantošanas problēma.

5. risinājums: atiestatiet Microsoft Edge

Ja pakalpojuma atspējošana nedod augļus, apsveriet iespēju atiestatīt Microsoft Edge. Ja tikko instalējāt jaunu Windows 10 kopiju vai nesen jauninājāt, iespējams, ka pārlūkprogrammas instalēšana ir problemātiska. Kad atiestatīsit pārlūku, Windows to atkārtoti instalēs un novērsīs problēmas, kas saistītas ar tās instalācijas failiem.

Lai atiestatītu pārlūku, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, izmantojot Windows + I kombināciju.
 2. Kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Apps.
 3. Kad esat nonācis ekrānā Lietotnes un funkcijas, izmantojiet meklēšanas funkciju, lai izsauktu Microsoft Edge.
 4. Kad parādās Microsoft Edge, noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz saites Papildu opcijas.
 5. Pēc tam ritiniet uz leju līdz Atiestatīt, tiklīdz parādās ekrāns Papildu opcijas, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt.
 6. Ļaujiet Windows veikt remontu, pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

6. risinājums: atkārtoti instalējiet visas iebūvētās UWP (Universal Windows Platform) lietotnes

Daži lietotāji sūdzējās, ka problēma nav saistīta tikai ar Microsoft Edge. Kā izrādās, citas iebūvētās lietojumprogrammas, piemēram, Iestatījumi, var izraisīt Valsts krātuves pakalpojuma paaugstināšanu procesora lietojumā. Ja tas attiecas uz jums, mēģiniet pārinstalēt visas iebūvētās lietojumprogrammas un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu. Mēs jums parādīsim, kā to izdarīt:

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus meklēšanas funkcijai, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas vai vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus.
 2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas teksta laukā ierakstiet “komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Kad komandu uzvedne parādās rezultātu sarakstā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 4. Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole tiek parādīts un pieprasa atļauju, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 5. Pēc administratora komandrindas atvēršanas ierakstiet vai nokopējiet un ielīmējiet melnajā ekrānā šo tekstu, pēc tam pieskarieties taustiņam Enter:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

Pārliecinieties, ka esat pareizi nokopējis un ielīmējis līniju.

 1. Kad komanda ir veiksmīgi izpildīta, aizveriet komandu uzvedni un pēc tam restartējiet sistēmu, lai pārbaudītu problēmu.

Secinājums

Parasti lēna sistēma ir nomākta, nemaz nerunājot par to, kad jums ir jādara lietas tiešsaistē. Mēs uzskatām, ka iepriekšminētie labojumi palīdzēs jums atbrīvoties no CPU izmantošanas skaita palielināšanās, ko izraisījis Valsts krātuves dienests. Izmantojot tālāk sniegto komentāru sadaļu, varat paziņot mums, kā atrisināt problēmu.

Citi elementi, piemēram, nevēlami faili un šķeltas reģistra atslēgas, var palielināt jūsu procesora lietojumu un samazināt sistēmas ātrumu. Šos jautājumus varat viegli novērst, izmantojot Auslogics BoostSpeed, kas regulāri attīrīs jūsu sistēmu, lai atbrīvotos no šīm entītijām. Programma ir saderīga ar Windows 10 un nerada traucējumus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found