Windows

Kā instalēt progresīvās tīmekļa lietotnes pārlūkā Chrome operētājsistēmā Windows 10?

Progresīvās tīmekļa lietojumprogrammas (PWA) ir tīmekļa lietojumprogrammas, kuras tiek ielādētas kā parastas vietnes vai tīmekļa lapas, taču to priekšrocība ir tāda, ka tiek piedāvātas lietotāja funkcionalitātes, piemēram, darbs bezsaistē, push paziņojumi un piekļuve ierīces aparatūrai, kas ir saglabājusi vietējās lietotnes. PWA ir instalējami, un tie dzīvos jūsu sākuma ekrānā bez lietotņu veikala nepieciešamības.

Google Chrome 70 ļauj lietotājiem instalēt Progressive Web Apps pārlūkprogrammā Windows 10 ierīcē. Progresīvās tīmekļa lietotnes, instalētas darbvirsmā, sniedz jums līdzīgu pieredzi kā vietējām lietotnēm, jo ​​PWA ir integrētas OS.

PWA laba lieta ir tā, ka jūs varat tos palaist no operētājsistēmas darbvirsmas, un tos var izmantot bezsaistē. Tomēr bezsaistes atbalsts ir atkarīgs no lietojumprogrammas un tā sniegtās funkcionalitātes veida. Daži pakalpojumi, piemēram, Notepad PWA, darbosies pareizi, savukārt citiem pakalpojumiem, piemēram, Twitter un Spotify, būs nepieciešama piekļuve internetam, lai lejupielādētu datus jūsu ierīcē.

PWA var izmantot operētājsistēmas funkcionalitāti. Lielisks piemērs ir Windows 10 paziņojumu centra izmantošana. Mēs parādīsim darbības, kuras varat veikt, lai instalētu PWA pārlūkā Chrome.

Kā pārlūkā Chrome instalēt progresīvās tīmekļa lietotnes?

 • Apmeklējiet lapu ar PWA.
 • Noklikšķiniet uz Izvēlne.
 • Noklikšķiniet uz Instalēt [Lietotnes nosaukums], lai instalētu konkrēto progresīvās lapas lietotni.
 • Chrome ielādēs lietojumprogrammu savā saskarnē un vienlaikus pievienos to operētājsistēmas instalēto lietojumprogrammu sarakstam.

Windows 10 lietotāji atradīs lietojumprogrammu, kas norādīta izvēlnē Sākt, un jebkurā laikā varēs to ielādēt no turienes.

Tas ir tas, kā instalēt PWA pārlūkā Google Chrome.

Tāpēc ņemsim par piemēru Twitter:

 • Dodieties uz vietni Twitter Mobile.
 • Noklikšķiniet uz Izvēlne.
 • Jums vajadzētu redzēt opciju “Instalēt čivināt”.
 • Noklikšķiniet uz Instalēt Twitter.
 • Jūs uzreiz iegūsiet lietojumprogrammu ar tās logu, uzdevumjoslas ikonu un sākuma izvēlnes ierakstu.

Kā atinstalēt progresīvās tīmekļa lietotnes?

Lai atinstalētu PWA:

 • Noklikšķiniet uz izvēlnes pogas, kas atrodas lietotnes loga augšdaļā.
 • Noklikšķiniet uz Atinstalēt [lietotnes nosaukums].

PWA priekšrocības

PWA ir pelnījuši vietu jūsu sākuma ekrānā, jo tie piedāvā jaunu kvalitātes līmeni un lielisku lietotāja pieredzi.

Noslēguma vārdi

Google reklamē progresīvās tīmekļa lietotnes, jo viņi ir pārliecināti, ka, izmantojot šīs lietotnes, viņi var lietotājiem sniegt dziļu saistošo pieredzi. PWA patiešām ir reāla iespēja, jo tie ļauj lietotājam pārlūkot saturu pat bezsaistē. Arī tas, ka lietotājam nav jālejupielādē no lietotņu veikala, padara tos ērti.

Lai maksimāli izmantotu PWA, jums jāpārliecinās, ka jūsu Windows sistēma darbojas optimāli. Izmantojot tādu produktu kā Auslogics BoostSpeed, jūs varat pielāgot datoru maksimālajai veiktspējai, diagnosticējot visu sistēmu, lai atrastu nevēlamos failus un ātruma samazināšanas problēmas. Auslogics slaucīs visu veidu datoru nevēlamos materiālus, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, neizmantotos kļūdu žurnālus, kā arī nevajadzīgos sistēmas un pagaidu lietotāju failus. Tādā veidā jūsu dators paliks ātrs un stabils visu jūsu uzdevumu veikšanai.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found