Windows

Kā novērst ‘Izsauktais objekts ir atvienojies no saviem klientiem’?

Starp visām kļūdām, kas var ietekmēt jūsu datoru, tai, kas neļauj jums pieteikties vai atvērt failus, ir jānorāda starp sliktākajām. Iedomājieties, kā mēģināt piekļūt jūsu darba dokumentiem, lai jūs varētu saskarties tikai ar Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūdas ziņojums. Neapmierinoši, vai ne? Tu neesi viens; daudzi Windows lietotāji ir pauduši dziļu aizkaitinājumu par šo kļūdu, kas būtībā padara noteikta veida failus liekus, jo tos nevar atvērt.

Mēs esam saskārušies ar divām šīs dīvainās Windows kļūdas izpausmēm. Daži cilvēki saņem šo kļūdu pēc datora palaišanas. Viņi iestrēgst Windows pieteikšanās lapā, kas tikai mirgo Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūdas ziņojums, nepieņemot lietotāja akreditācijas datus. Šīs kļūdas biežāk atkārtojums rodas, mēģinot atvērt failus noteiktos formātos. No tiešsaistes pļāpāšanas par šo kļūdu šķiet, ka visvairāk tiek ietekmēti videoklipi, fotoattēli, mūzikas faili, vārdu dokumenti un Excel izklājlapas. Reti tas pat novērš atsevišķu lietojumprogrammu palaišanu.

Kas ir Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūdas ziņojums?

Neskatoties uz sarežģīti izklausāmo žargonu, šis kļūdas ziņojums faktiski paziņo kaut ko diezgan vienkāršu. Ikreiz, kad jūs saņemat Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem Windows operētājsistēmā, tas vienkārši nozīmē, ka konkrētā programma, kas piešķirta noteikta veida failiem, to nespēj izdarīt. Objekts attiecas uz konkrētu lietotni datorā, kuru esat izvēlējies atvērt faila veidu, kuru mēģināt atvērt. Tās klienti dabiski attiecas uz šo faila tipu. Tādējādi visā kļūdas ziņojumā ir norādīts, ka failus nevar atvērt, jo ar tiem saistītā programma kāda iemesla dēļ ir atvienota.

Citi lietotāji redz šo kļūdu, mēģinot saglabāt savus failus, īpaši Word un Excel dokumentus. Parādās ziņojums, un failu nevar saglabāt. Ziņojums izskatās šādi:

Automatizācijas kļūda

Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem

Neatkarīgi no tā, kādu kļūdas variantu jūs saņemat, vai nespēja piekļūt failiem vai pieteikties datorā, nevar noliegt, ka šī kļūda negatīvi ietekmē ietekmētos lietotājus. Tāpēc mēs esam piedāvājuši dažus pārbaudītus un pārbaudītus šī jautājuma risinājumus. Vispirms mēs izskatīsim Windows pieteikšanās kļūdu. Pēc tam mēs parādīsim dažus labojumus tiem, kuri šīs kļūdas dēļ nevar atvērt failus.

Kā noņemt Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem ziņojumu no Windows pieteikšanās?

Praktiski šīs kļūdas iegūšana Windows pieteikšanās ekrānā ir reālas galvassāpes. Nespējot piekļūt Windows, problēmu novēršana kļūst daudz grūtāka. Pat ja tā ir efektīvas metodes, kā atbrīvoties no šīs kļūdas un atgūt piekļuvi datoram. Šīs metodes ir strādājušas daudziem cilvēkiem, un nav iemesla, ka tām nevajadzētu darboties arī jums.

 • Atgriezties iepriekšējā atjaunošanas punktā

Tiek saņemta ziņa Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem piesakoties sistēmā Windows, norāda uz sistēmisku problēmu. Tas nozīmē, ka cēlonim jābūt kaut kam, kas ir mainīts sistēmas failos. Piemēram, tas var notikt, ja nesen veicāt atjauninājumu vai instalējāt jaunāku Windows komponenta vai lietojumprogrammas versiju. Jūs varat mēģināt veikt atjaunošanu, lai redzētu, vai tas novērš problēmu.

Ņemiet vērā, ka šī metode darbojas tikai tad, ja iepriekš esat iespējojis sistēmas atjaunošanu.

Padoms: Lai sistēmā Windows 10 iespējotu sistēmas atjaunošanu, rīkojieties šādi:

 1. Tips Izveidojiet atjaunošanas punktu meklēšanā un rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz pirmā vienuma. Tas jūs aizvedīs uz Sistēmas rekvizīti> Sistēmas aizsardzība.
 2. Iespējot aizsardzību sistēmā Aizsardzības iestatījumi.
 3. Klikšķis Konfigurēt lai atvērtu konfigurācijas izvēlni. Cietajā diskā varat piešķirt vietu atjaunošanas failu glabāšanai.
 4. Kad esat gatavs izveidot atjaunošanas punktu, noklikšķiniet uz Izveidot pogu.
 5. Atgriezieties šeit, lai izveidotu atjaunošanas punktu pirms jebkura nozīmīga atjauninājuma instalēšanas vai būtisku izmaiņu veikšanas datorā.

Veiciet šīs darbības, lai atgrieztos iepriekšējā konfigurācijā. Tā kā nevarat pieteikties sistēmā Windows, sistēmas atjaunošanai ir jāizmanto Windows atkopšanas vide:

 1. Pieteikšanās ekrānā noklikšķiniet uz barošanas ikonas.
 2. nospiediet un turiet Shift un noklikšķiniet Restartēt.
 3. Pagaidiet, kamēr dators restartējas Izvēlieties opciju ekrāns.
 4. Klikšķis Problēmu novēršana, pēc tam Pielāgota opcija.
 5. Atlasiet Sistēmas atjaunošana.
 6. Pagaidiet, līdz Windows pabeidz atjaunošanas procesu.

Lai ietaupītu vietu datorā, ieteicams izdzēst vecākus atjaunošanas punktus. Turklāt pēc atjaunošanas pabeigšanas jūsu dators var kļūt nedaudz lēnāks. Izmantojot Auslogics BoostSpeed, jūs nodrošināsiet, ka jūsu sistēma turpina labi pārvietoties tāpat kā Pirmās formulas automašīna. Viss, kas jums jādara, ir to instalēt un ļaut tam veikt nevēlamu failu un citu sistēmas palēnināšanas priekšmetu skenēšanu. Tas tos izdzēsīs, saglabājot datoru svaigu un mazāk pakļautu kaitinošām kļūmēm un avārijām.

 • Iespējot drošu sāknēšanu

Jūs varat atrisināt Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūda, piesakoties, startējot datoru ar iespējotu drošo sāknēšanu. Aktivizējot šo funkciju, tiek apturēta potenciāli kaitīgu lietojumprogrammu, neparakstītu draiveru un neatļautu .exe failu ielāde, startējot Windows. Ja kāds no šiem ir atbildīgs par saņemto kļūdu, izmantojot drošo sāknēšanu, tā jāpazūd.

Lai ieslēgtu drošu sāknēšanu, jums jāiet uz datora UEFI iestatījumiem:

 1. Restartējiet datoru.
 2. Kad esat atvēris sāknēšanas ekrānu, nospiediet atbilstošo taustiņu, lai atvērtu datora UEFI.
 3. UEFI dodieties uz Drošība> Droša sāknēšana.
 4. Iespējot Droša sāknēšana ja invalīds.
 5. Saglabājiet izmaiņas un izejiet.
 6. Mēģiniet pieteikties, lai redzētu, vai kļūda nav pazudusi.
 • Pārinstalējiet Windows

Pēc citu metožu neveiksmīgas izmēģināšanas šī ir pēdējā iespēja, ko varat izmantot, lai noņemtu kaitinošo ziņojumu no Windows pieteikšanās ekrāna. Pārinstalēt Windows nav grūti, ja jums ir instalācijas kompaktdisks. Varat arī izmantot sāknējamu ISO, kas saglabāts ārējā diskā. Atkarībā no izvēlētās metodes jums, iespējams, būs jāievada Windows produkta atslēga.

 1. Ievietojiet sāknēšanas kompaktdisku DVD diskdzinī vai pievienojiet sāknējamo ārējo ierīci.
 2. Izvēlieties Jaunināt kad tiek prasīts, ko vēlaties darīt.
 3. Ļaujiet procesam pabeigt.

Jūs joprojām varat veikt atkārtotu instalēšanu, atsvaidzināšanu vai atiestatīšanu, pat ja jums nav sāknējama datu nesēja. Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē Windows RE tāpat kā iepriekš:

 1. Boot sistēmā Windows RE.
 2. Atlasiet Problēmu novēršana no Izvēlieties opciju ekrāns.
 3. Klikšķis Atsvaidziniet datoru atkārtotai instalēšanai, kas glabā visus jūsu failus un lietojumprogrammas.
 4. Klikšķis Atiestatiet datoru ja vēlaties tīru Windows pārinstalēšanu. Tas noņems visas instalētās lietotnes, failus un iestatījumus.

Kā es varu salabot Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūda?

Ja jūs varat pieteikties sistēmā Windows bez problēmām, bet mēģinot atvērt noteiktus failu tipus, rodas kļūda, tad šī sadaļa ir domāta jums. Mēs parādīsim, kā atbrīvoties no kļūdas un atgūt piekļuvi saviem failiem.

 • Pārstartējiet datoru

Šī metode darbojas arī tad, ja ir iestrēdzis Windows pieteikšanās ekrānā ar Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūdas ziņojums ir skaidri redzams. Tas, iespējams, nešķiet daudz risinājums, bet patiesībā tas ir diezgan efektīvs, rīkojoties ar kļūdām, ieskaitot šo jautājumu. Dažreiz restartēšana ir tieši tas, ko ārsts pasūtīja jūsu Windows datoram.

Nospiediet datora barošanas slēdzi uz dažām sekundēm, lai izslēgtu sistēmu. Nospiediet to vēlreiz, lai restartētu. Alternatīvi, jūs varat atvērt barošanas ikonu Windows pieteikšanās ekrāna apakšējā labajā stūrī un atlasīt Restartēt.

Ja nesen veicāt jaunināšanu vai atjaunināšanu, iespējams, ir palikuši faili, kuru noņemšanai nepieciešama restartēšana. Šim nolūkam varat palaist Auslogics BoostSpeed. Tas atradīs tos atlikušos Windows instalācijas failus un tos izdzēsīs.

 • Izvēlieties citu noklusējuma programmu

Kļūda Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem var būt saistīts ar vietējo Windows lietojumprogrammu izmantošanu failu atvēršanai. Windows, protams, ieprogrammēja dažas savas lietojumprogrammas, lai pēc noklusējuma atvērtu fotoattēlus, videoklipus utt. Ja noklusējuma programma jums nedarbojas, risinājums varētu būt pāreja uz citu.

Fotoattēlu lietojumprogramma operētājsistēmā Windows 10 ir kļuvusi par bieži cietušo Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem kļūda. Ja tas attiecas arī uz jums, varat to nomainīt kā noklusējuma attēlu skatīšanas lietojumprogrammu, rīkojoties šādi:

 1. Pārejiet uz attēla faila atrašanās vietu, kuru nevarat atvērt, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Atlasiet Rekvizīti.
 3. Noklikšķiniet uz Mainīt pogu Vispārīgi cilni, lai to atvērtu.
 4. Tas parādīs logu, kurā atrodas attēlu skatīšanas programmas jūsu datorā. Izvēlieties jebkuru, kas jums patīk, lai padarītu to par noklusējuma programmu.
 5. Pielietojiet izmaiņas un izejiet.

Ja ar atlasi problēma netiek novērsta, varat atgriezties pie Vispārīgi cilni un iestatiet citu lietotni par noklusējuma fotoattēlu skatītāju. Windows veikalā varat atrast diezgan daudz attēlu skatītāju. Lielākā daļa ir bez maksas lejupielādējamas.

 • Restartējiet Windows Explorer

Daži lietotāji minēja, ka Windows Explorer restartēšana viņiem ir izdevusies. Jūs varat arī izmēģināt. Tik un tā nav ko zaudēt.

 1. Atvērt Uzdevumu pārvaldnieks.
 2. Atrodiet skriešanu Windows Explorer izpildāms Procesi cilni.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Beigt uzdevumu.

Īsumā tie ir vispopulārākais veids, kā novērst kļūdu Izsauktais objekts ir atvienots no klientiem operētājsistēmā Windows, kā to apstiprina pētījumi. Neatkarīgi no tā, vai šīs kļūdas dēļ nevarat tikt pāri pieteikšanās ekrānam vai mēģināt neauglīgi atvērt dažus failus tās dēļ, šeit ir pieejama metode. Ja jums izdodas novērst kļūdu, izmantojot kādu no šeit sniegtajiem padomiem, neaizmirstiet pastāstīt mums par to komentāros.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found