Windows

Kā labot melno darbvirsmas fonu sistēmā Windows?

Pēc Windows instalēšanas lielākā daļa cilvēku sāktu izmantot sistēmu ar noklusējuma iestatījumiem. Tomēr ir daži, kas ir tehnoloģiski izveicīgi un pietiekami pārliecināti, lai optimizētu datoru, paši veicot noteiktas modifikācijas. Daži labākai veiktspējai pievienotu vairāk CPU vai RAM. Citi gudri datoru lietotāji instalētu papildu programmas vai īpašus utilītus, lai tie atbilstu viņu vajadzībām.

Tomēr procesa laikā operētājsistēmā var rasties noteiktas problēmas. Viena no problēmām, ar kuru varat saskarties, ir operētājsistēmas Windows 7 melnais ekrāns. Jūs nedarāt neko, kas saistīts ar fona tapetes maiņu, tomēr parādās melns darbvirsmas fons.

Daži no šīs kļūdas avotiem:

 • Trešās puses lietotne displeja iestatījumu modificēšanai
 • Bojāts fails sistēmā
 • Novecojis grafikas draiveris
 • Nepareizi instalēta Windows atjaunināšana

Ja jums ir tā pati problēma, pagaidām nemetiet datoru atkritumos. Šajā rakstā mēs iemācīsim jums noņemt melno darbvirsmas fonu operētājsistēmā Windows 10. Mēs parādīsim arī dažādus melnā ekrāna novēršanas veidus sistēmā Windows 7.

Pirms visa cita ...

Iespējams, ka problēma radās tūlīt pēc tam, kad esat instalējis trešās puses lietotni, kuru jums vajadzēja izmantot, lai modificētu lietotāja saskarni vai darbvirsmu. Ja tas tā ir, pirmā lieta, kas jums jādara, ir atinstalēt šo programmu. Šādi rīkojoties, lietotne nevarēs kontrolēt displeja iestatījumus. Tomēr šis solis problēmu pilnībā neatrisinās. Tas vienkārši darīs visu iespējamu, lai problēma neatkārtotos.

Ja vēlaties uzzināt, kā operētājsistēmā Windows 10 noņemt melnu darbvirsmas fonu un pilnībā novērst problēmu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

1) Fona attēla maiņa

Pēc trešās puses lietotnes atspējošanas jums vajadzētu mēģināt mainīt fonu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām).
 3. Atlasiet Personalizēšana.
 4. Izvēlnē izvēlieties Fons.
 5. Nolaižamajā sarakstā zem fona atlasiet Slaidrāde. To darot, jūs varēsit pārbaudīt, vai trešās puses lietotnes atinstalēšana ir atrisinājusi problēmu.
 6. Ja slaidrāde darbojas nevainojami, fonu var mainīt uz statisku attēlu.

Varat arī mēģināt izmantot dažādus attēlus, ja darbvirsmas fonā esat iestatījis bojātu fotoattēlu.

2) Bojātā TranscodedWallpaper.jpg faila noņemšana

Dažos gadījumos melno darbvirsmas ekrānu var izraisīt bojāts TranscodedWallpaper.jpg fails. Šīs problēmas dēļ Windows, iespējams, nevar parādīt jūsu izvēlēto fonu. Lai labotu šo failu, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Atveriet File Explorer.
 2. Adreses joslā ielīmējiet zemāk esošo tekstu un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

% USERPROFILE% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Themes \

 1. Kad esat mapē, meklējiet failu ar nosaukumu TranscodedWallpaper.
 2. Mainiet faila nosaukumu uz “TranscodedWallpaper.old” (bez pēdiņām).
 3. Ja redzat failu ar nosaukumu Settings.ini, atveriet to Notepad.
 4. Izdzēsiet faila saturu.
 5. Saglabājiet izmaiņas un pēc tam aizveriet Notepad.
 6. Izpildiet pirmās metodes darbības un izvēlieties jaunu attēlu kā darbvirsmas fonu.

3) Grafikas draivera atjaunināšana

Ja izmantojat vecāku grafikas draiveri, tā atjaunināšana var labot melno ekrānu operētājsistēmā Windows 7. Šajā gadījumā jums būs jāpārbauda sava datora ražotāja vietnē, vai nav atjauninājumu videokartē un mātesplatē.

Pārliecinieties, vai esat lejupielādējis atbilstošo failu, jo, instalējot nesaderīgu draiveri, jūs varētu nodarīt lielāku kaitējumu jūsu datoram. Tāpēc mēs iesakām izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater. Šī programma automātiski meklēs novecojušus draiverus un atjauninās tos uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Šī rīka lieliskā lieta ir tā, ka tas labo visus draiverus, kuriem jāpievērš uzmanība. Tas nozīmē, ka procesa beigās jūs varēsiet atrisināt darbvirsmas fona problēmu un izbaudīt lielāku datora ātrumu un veiktspēju.

4) Piekļuves ērtības iestatījumu labošana

Ja esat pielāgojis piekļuves viegluma iestatījumus, iespējams, neapzināti esat noņēmis fona attēlu. Tas varētu būt iemesls, kāpēc nevarat labot melno ekrānu datorā. Lai novērstu šo problēmu, jums vienkārši jāatceļ poga. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “vadības panelis” (bez pēdiņām).
 3. Noklikšķiniet uz Vienkārša piekļuve, pēc tam noklikšķiniet uz Vienkāršas piekļuves centrs.
 4. Atlasiet Padarīt datoru vieglāk redzamu.
 5. Meklējiet opciju, kas saka: “Noņemt fona attēlus (ja tie ir pieejami) nav atzīmēta”.
 6. Ja rūtiņa ir atzīmēta, noklikšķiniet uz tās, lai noņemtu izvēles rūtiņu.
 7. Noklikšķiniet uz Lietot.
 8. Iestatiet datoram jaunu darbvirsmas fonu.

5) Sistēmas atjaunošanas veikšana

Ja melnais darbvirsmas fons parādījās pēc Windows atjaunināšanas, pirms kļūdas parādīšanās jums būs jāatgriež sistēma uz iestatījumiem. Veiciet šādas darbības:

 1. Pārstartējiet datoru.
 2. Kamēr dators tiek palaists, nospiediet un turiet taustiņu F8. Tam vajadzētu ļaut palaist drošajā režīmā.
 3. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “atjaunot” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Rezultātos atlasiet Sistēmas atjaunošana.
 5. Iesniedziet visas administratora paroles, ja jums tiek piedāvāts to darīt.
 6. Izpildiet vednī norādītās darbības un atlasiet atjaunošanas punktu. Pirms problēmas rašanās jums vajadzētu būt iespējai atgriezt sistēmu iestatījumos.

Alternatīvi, jūs varat arī mēģināt iztīrīt sistēmas reģistru, lai nodrošinātu atjaunošanas laikā saņemto atkārtoto, bojāto vai bojāto failu labošanu. Tomēr mēs neiesakām to darīt manuāli. Sistēmas reģistrs ir sensitīva datu bāze. Tas ir tik neaizsargāts, ka vienkārši nepareiza komata ievietošana var sabojāt datoru. Kā tādu mēs iesakām izmantot tādu programmu kā Auslogics Registry Cleaner.

Pirms skenēšanas šis rīks izveidos dublējumu, lai jūs varētu viegli atsaukt izmaiņas un novērst turpmākus bojājumus. Auslogics Registry Cleaner meklēs reģistra failus, kuriem jāpievērš uzmanība, un attiecīgi tos salabos.

Vai jūs domājat, ka šai problēmai var būt citi iemesli?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros! Mēs priecājamies dzirdēt jūsu domas!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found