Windows

Kā novērst lidmašīnas režīma problēmas sistēmā Windows 10?

Lidmašīnas režīms ir diezgan noderīgs, ja vēlaties ērti izslēgt visus ierīces bezvadu sakarus. Tā ir pamatfunkcija mobilajos tālruņos un planšetdatoros, taču tā ir arī datoriem ar Windows 10 un Windows 8.1 sistēmām. Šī tehnoloģija ir atspējot radio mikroshēmas, kas var traucēt lidmašīnas sakaru un navigācijas sistēmas.

Kā norāda nosaukums, šī funkcija ir jāiespējo, kad lidojat ar lidmašīnu. Ieslēdzot lidmašīnas režīmu sistēmā Windows, tiek atspējotas šādas funkcijas:

 • Bluetooth mikroshēma
 • WiFi tīkla karte
 • Jūsu mobilo datu savienojums

Lidmašīnas režīms ļauj ietaupīt arī enerģiju. Tā kā dažas ierīces sastāvdaļas ir izslēgtas, tās patērē bez enerģijas. Tātad, jūs varētu izbaudīt pagarinātu akumulatora darbības laiku. Tas var būt izdevīgi arī tad, ja nekāpjat lidmašīnā. Ja vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk akumulatora enerģijas, varat iespējot lidmašīnas režīmu.

Daudziem šī funkcija šķiet noderīga, it īpaši, ja viņi vēlas izmantot lietotnes bez bezvadu sakariem, izmantojot WiFi, Bluetooth vai mobilos savienojumus. Tomēr daži lietotāji sūdzējās par to, ka viņiem ir problēmas. Šeit ir daži no viņu uzdotajiem jautājumiem saistībā ar lidmašīnas režīma problēmām:

 • Kāpēc lidmašīnas režīms pats ieslēdzas Windows 10? - Ja pamanāt, ka lidmašīnas režīms ieslēdzas pats, varat to atspējot, nospiežot fizisko slēdzi uz tastatūras. Tomēr ņemiet vērā, ka ne visām ierīcēm ir šī funkcija.
 • Kā salabot lidmašīnas režīmu, tiek ieslēgts un izslēgts? - Šī problēma ir izplatīta, un to var atrisināt, izmantojot atbilstošo īsinājumtaustiņu.
 • Kāpēc lidmašīnas režīms ir pelēks Windows 10? - Daži lietotāji pamanīja, ka lidmašīnas režīma opcija viņu datorā ir kļuvusi pelēka. Ja tā ir jūsu problēma, mēģiniet atjaunināt draiverus un pārbaudīt, vai tas problēmu atrisina.
 • Kāpēc es nevaru izslēgt lidojuma režīmu? - Tas ir vēl viens izplatīts jautājums, kas saistīts ar lidmašīnas režīmu. To var viegli novērst, izmantojot kādu no mūsu metodēm zemāk.

1. metode: īsinājumtaustiņu izmantošana

Protams, jūs varat atspējot lidojuma režīmu, izmantojot uzdevumjoslas ikonu Savienojums. Tomēr to var izdarīt arī, izmantojot īsinājumtaustiņu. Lai izslēgtu lidmašīnas režīmu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet taustiņu FN + taustiņš ar radio torņa ikonu. Dažos datoros šī ir PrtScr atslēga. Tomēr jūsu ierīcē tas var atšķirties.
 2. Jums var būt nepieciešams dažas sekundes turēt šos taustiņus.
 3. Ja saīsne darbojas, ekrānā redzēsit ziņojumu “Lidmašīnas režīms izslēgts”.

2. metode: fiziskā bezvadu slēdža izmantošana

Rūpīgi pārbaudiet savu ierīci un meklējiet fizisku slēdzi, kas ļauj ieslēgt vai izslēgt bezvadu savienojumus. Ja jūsu ierīcei tāda ir, pārliecinieties, ka slēdzis ir iestatīts pozīcijā Ieslēgts.

3. metode: Tīkla adaptera rekvizītu mainīšana

Ja esat izmēģinājis iepriekšējās metodes un problēma joprojām pastāv, mēģiniet modificēt tīkla adaptera iestatījumus. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X.
 2. No opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, dodieties uz sadaļu Tīkla adapteris un paplašiniet tā saturu.
 4. Meklējiet savu bezvadu adapteri.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz bezvadu adaptera un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
 6. Kad parādās logs Rekvizīti, dodieties uz cilni Enerģijas pārvaldība.
 7. Pārliecinieties, vai nav atlasīta opcija Ļaut datoram izslēgt šo ierīci, lai taupītu enerģiju.
 8. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Labi.
Ātrs risinājums Lai ātri novērstu «Lidmašīnas režīma problēmas sistēmā Windows 10», izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

4. metode: Tīkla savienojuma atspējošana un iespējošana

Varat arī mēģināt restartēt tīkla savienojumu. To var izdarīt, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, atlasiet Tīkls un internets.
 4. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam atlasiet Wi-Fi.
 5. Labajā rūtī meklējiet Mainīt adaptera opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz tā.
 6. Nesen atvērtajā logā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz bezvadu savienojuma.
 7. Izvēlieties Atspējot.
 8. Vēlreiz ar peles labo pogu noklikšķiniet uz bezvadu savienojuma. Šoreiz atlasiet Iespējot.

5. metode: tīkla adaptera draiveru atjaunināšana

Ja jūsu ierīcē darbojas nepareizi lidmašīnas režīms, iespējams, ka tīkla adaptera draiveri ir novecojuši vai bojāti. Labākais veids, kā to novērst, ir atjaunināt draiverus. To var izdarīt manuāli un doties uz ražotāja vietni, lai lejupielādētu un instalētu jaunākās versijas. No otras puses, jūs varat izmantot arī ierīču pārvaldnieku. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, izvērsiet tīkla adapteru saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla adaptera un pēc tam atlasiet Atjaunināt programmatūras draiveri.
 5. Izvēlieties opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Jūsu sistēma lejupielādēs un instalēs atjauninātās draiveru versijas. Tomēr ir iespējams palaist garām atjauninājumu vai divus. Tātad, mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Tas ir pārbaudīts, lai nodrošinātu precīzus rezultātus. Turklāt tas rūpējas par visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai tiem, kas saistīti ar jūsu tīkla adapteriem. Kad rīks ir pabeigts, atjauninot visus draiverus, pamanīsit uzlabojumus sava datora veiktspējā un ātrumā.

6. metode: bezvadu adaptera atinstalēšana

Varat arī mēģināt atinstalēt bezvadu adapteri, lai labotu lidmašīnas režīmu ierīcē. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks un meklējiet bezvadu adapteri.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Atinstalēt ierīci.
 4. Tiks parādīta apstiprināšanas uzvedne. Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 5. Pēc bezvadu adaptera atinstalēšanas restartējiet datoru. Nākamreiz, kad palaidīsit ierīci, sistēma automātiski instalēs noklusējuma bezvadu draiveri.

7. metode: tīras sāknēšanas veikšana

Daži lietotāji apgalvoja, ka problēmu ir izraisījusi trešās puses lietojumprogramma. Lai to novērstu, iesakām veikt tīru sāknēšanu. Tas ļauj jums palaist sistēmu, atspējojot visas startēšanas programmas un pakalpojumus. Tas ir diezgan viegli izdarāms. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + R.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad logs Sistēmas konfigurācija ir atvērts, dodieties uz cilni Pakalpojumi un atzīmējiet opciju Slēpt visus Microsoft pakalpojumus.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Atspējot visus.
 5. Dodieties uz cilni Startup un pēc tam noklikšķiniet uz saites Atvērt uzdevumu pārvaldnieku.
 6. Kad esat atvēris uzdevumu pārvaldnieku, redzēsit startēšanas lietojumprogrammas. Sarakstā izvēlieties pirmo vienumu un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu. Izvēlnē atlasiet Atspējot. Tas jādara visām sarakstā esošajām startēšanas lietojumprogrammām.
 7. Atgriezieties logā Sistēmas konfigurācija.
 8. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 9. Restartējiet datoru.

Pēc datora restartēšanas pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Ja tā vairs nav, iespējojiet programmas un pakalpojumus pa vienam. Dariet to, līdz identificējat konkrēto vienumu, kas izraisīja problēmu. Pēc katras lietojumprogrammas iespējošanas neaizmirstiet restartēt datoru. Kad esat identificējis problemātisko lietojumprogrammu, iesakām to noņemt.

8. metode: Radio slēdža ierīces atspējošana

Daži lietotāji apgalvoja, ka noteiktas ierīces izraisīja lidmašīnas režīma problēmas. Pagaidu šīs problēmas risinājums ir šo ierīču atrašana un atspējošana. Ietekmētie lietotāji apgalvoja, ka, izslēdzot radio slēdža ierīci, problēma tika atbrīvota. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Dodieties uz sadaļu HID interfeisa ierīce un izvērsiet tās saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Radio Switch Device un pēc tam izvēlnē atlasiet Disable Device.
 5. Kad redzat apstiprināšanas uzvedni, noklikšķiniet uz Jā.

9. metode: pārslēgšanās uz Ethernet savienojumu

Iespējams, ka kļūda jūsu sistēmā izraisa lidmašīnas režīma problēmu parādīšanos. To var atrisināt, savienojot klēpjdatoru ar internetu, izmantojot Ethernet savienojumu. Tas var būt nepatīkami, ja mēģināt izveidot savienojumu ar Wi-Fi, taču lidmašīnas režīms tiek nejauši aktivizēts. Tomēr, izmantojot Ethernet savienojumu, problēma jānovērš.

10. metode: pārbaudiet savu BIOS

Cits maz ticams lidmašīnas režīma problēmu cēlonis var būt jūsu BIOS. Iespējams, ka noteikti iestatījumi traucē jūsu sistēmai, izraisot problēmu parādīšanos. To var novērst, veicot pāris izmaiņas BIOS. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Kamēr sistēma tiek sāknēta, ievadiet BIOS, nospiežot F2 vai Del. Ja neesat pārliecināts, kuru taustiņu nospiediet, vislabāk ir pārbaudīt mātesplates rokasgrāmatu.
 2. Atveriet borta ierīces konfigurāciju un pēc tam iespējojiet borta WLAN / WiMax funkciju.

Ir vērts atzīmēt, ka šī funkcija var nebūt pieejama noteiktās ierīcēs. Tāpēc iesakām pārbaudīt rokasgrāmatu, lai uzzinātu, vai ierīce atbalsta šo funkciju.

Vai esat izmēģinājis mūsu risinājumus?

Dalieties rezultātos zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found