Windows

Kā novērst kļūdas ar peles labo pogu, kas nedarbojas pārlūkos Chrome un Firefox?

Jūsu tīmekļa pārlūks ir viegli viena no vissvarīgākajām lietojumprogrammām jūsu datorā. Faktiski tā, iespējams, ir tā lietotne, kuru izmantojat visbiežāk. Ja rodas problēma, kad labā klikšķa funkcija vairs nedarbojas jūsu pārlūkprogrammā, jums ir pietiekami daudz iemeslu uztraukties un meklēt risinājumu. Jūs, iespējams, esat šeit, lai uzzinātu, kā pārlūkprogrammā atrisināt ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojošos problēmu.

Kāpēc ar peles labo pogu nedarbojas manā pārlūkprogrammā?

Mēs izgājām cauri daudziem lietotāju ziņojumiem un sūdzībām par notikumu. Mēs arī pārskatījām remonta stratēģijas, kas tika izmantotas, lai atrisinātu problēmu, lai noskaidrotu, kā darbojas labojumi (un to ietekme). Pamatojoties uz iegūto informāciju, mēs varam saīsināt ar peles labo pogu nedarbojošās problēmas cēloni līdz šādiem jautājumiem vai notikumiem:

  • Jūsu pārlūkprogrammā ir kļūdas vai neatbilstības:

Piemēram, pārlūkprogrammā Firefox ir salīdzinoši plaši pazīstama kļūda, kas Web lapās pārtrauc labā klikšķa funkciju, it īpaši tajās lapās, kurām nav iestatījumu, lai bloķētu labā klikšķa funkcionalitāti. Kļūda pastāv jau kādu laiku un jau sen ir labota ar Firefox 53.0 atjauninājumā izdotajiem labojumfailiem.

  • Ietekmētā vietne ir atbildīga:

Daži tīmekļa administratori konfigurē savas vietnes, lai bloķētu labā klikšķa funkcionalitāti (dažādu iemeslu dēļ). Cik mums zināms, labā klikšķa funkcionalitāte (ja tā vispār ir bloķēta) parasti tiek bloķēta pieteikšanās lapās un līdzīgās sadaļās vai saskarnēs ap vietni.

  • Trešās puses papildinājumi vai paplašinājumi ir atbildīgi:

Dažreiz ar peles labo pogu noklikšķināšanas funkcija nedarbojas trešo valstu pievienojumprogrammas vai paplašinājuma (vai šādu utilītu kombināciju) veikto izmaiņu rezultātā. Citreiz problēma ir saistīta ar paplašinājumu nonākšanu konfliktos viens ar otru vai iejaukšanos pārlūka iestatījumos (kad tiem nevajadzētu).

  • Bojāts lietotāja profils vai bojāta pārlūka instalācija ir vaininieks:

Daudzi ziņojumi norāda, ka labā klikšķa funkcija var atteikties darboties, ja Firefox izmantotais lietotāja profils ir bojāts. Tas pats attiecas uz pārlūka instalēšanas korupcijas gadījumiem. Bojāti lietotāju profili vai pārlūkprogrammas instalācijas var būt arī iemesli, kāpēc pārlūkprogrammā Google Chrome ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojas.

Lielākā daļa sūdzību par labā klikšķa funkcijas atteikšanos strādāt bija cilvēkiem, kuri lieto Firefox, tāpēc šķiet, ka Firefox lietojumprogramma personālajā datorā parasti ir vairāk pakļauta problēmām, kas rada šo problēmu. Tāpēc lielākā daļa šajā rokasgrāmatā veikto labojumu ir vērsti uz lietu risināšanu Firefox gadījumā. Šajā ceļvedī definētajiem mērķiem Firefox kalpos kā mūsu atsauces pārlūks.

Neskatoties uz to, ir zināms, ka labā klikšķa nedarbošanās problēma izpaužas arī pārlūkprogrammā Google Chrome, kas ir viegli populārākā tīmekļa pārlūkprogramma datoros. Šī iemesla dēļ mēs arī aprakstām problēmas risinājumus (galvenokārt specifiskus labojumus), kad ir iesaistīts Chrome.

Kā novērst labo klikšķi, kas nedarbojas Firefox

Ja izmantojat pārlūku Google Chrome, nosaukumam nav jāpievērš īpaša uzmanība. Jūs joprojām uzzināsiet, kā labot klikšķi, kas nedarbojas pārlūkā Chrome.

Jebkurā gadījumā, lai uzlabotu efektivitāti, jūs varētu vēlēties sākt ar pirmo procedūru sarakstā un pārējo darbu turpināt tādā secībā, kādā mēs tos uzskaitījām (ja rodas nepieciešamība).

  1. Aizveriet vietni, kas bloķē labā klikšķa funkciju:

Mēs jau iepriekš konstatējām, ka pastāv tīmekļa vietnes, kas konfigurētas bloķēt vai atspējot labā klikšķa funkcionalitāti, kad to lapas tiek ielādētas datora tīmekļa pārlūkprogrammā. Ar labo klikšķu bloķēšanas kods var pāriet uz citām tīmekļa lapām vai sesijām, kas nozīmē, ka Firefox dažkārt beidz bloķēt labo klikšķu funkcionalitāti visām atvērtajām lapām.

Ja konstatējat, ka nevarat piekļūt izvēlnei ar peles labo klikšķi vai ja ar peles labo pogu noklikšķiniet melnā lodziņā (bez iespējām izvēlēties), jums būs labi noteikt tīmekļa lapu, kas sākotnēji ir atbildīga par labo klikšķi. noklikšķiniet uz bloķēt. Ja jūs nevarat noskaidrot vainīgo, jums jāpārtrauc visas pārlūkošanas sesijas, aizverot visas tīmekļa lapas un cilnes (pilnībā aizverot Firefox lietojumprogrammu).

Pēc tam varat mēģināt apmeklēt atbilstošās vietnes (pa vienam vai atsevišķi), lai noskaidrotu tīmekļa lapu, kas bloķē labā klikšķa funkciju un rada jums problēmas. Nosakot vainīgo, jūs varat izlemt pārtraukt vietnes apmeklēšanu.

Ja esat apņēmies turpināt izmantot vietni - ja nevarat iztikt bez tīmekļa lapas -, jums ir jāpaveic daži darbi, lai veiktu izmaiņas Firefox konfigurācijā, lai apietu kārtulu, kurā netiek noklikšķināts ar peles labo klikšķi (vai mazinātu ar peles labo klikšķi saistītās sekas bloķēšanas kods). Ritiniet uz leju un pārbaudiet devīto labojumu.

  1. Instalējiet Firefox atjauninājumus; Atjauniniet Firefox (uz jaunāko pieejamo versiju):

Ja mūsu pieņēmums par labo klikšķu nedarbošanās problēmu ir saistīts ar kļūdām vai neatbilstībām Firefox kodā, atbilst patiesībai, jūs, iespējams, pārtrauksit problēmu pēc pārlūkprogrammas atjauninājumu lejupielādes un instalēšanas. Patiesībā liels skaits lietotāju ziņoja, ka viņi ir atrisinājuši problēmas, vienkārši instalējot jaunāko pieejamo Firefox versiju un pēc tam restartējot pārlūku. Tādēļ jums ir jāmēģina tas pats uzdevums.

Lielākā daļa ziņojumu norāda, ka kļūdas, kas pārkāpj labā klikšķa funkcionalitāti, ir Firefox 52.0 būvējumā (un vecākās versijās). Tāpēc viss, kas jums jādara, ir jaunināt uz Firefox 53.0 vai jaunāku Firefox versiju (kas ir vēl labāka), un problēma ar peles labo pogu nedarbojas, vairs nepastāv.

Izlasiet šo ceļvedi, lai atjauninātu Firefox uz jaunāko pieejamo versiju:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver Firefox lietojumprogramma, noklikšķinot uz lietotnes ikonas (uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz programmas saīsnes (kurai jābūt darbvirsmas ekrānā).
  • Kad parādās Firefox logs, ekrāna augšējā labajā stūrī ir jānoklikšķina uz darbības vai izvēlnes ikonas.
  • Parādīto opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Palīdzība, lai redzētu sarakstu, un pēc tam noklikšķiniet uz Par Firefox.

Tiks parādīts dialoglodziņš vai logs About Mozilla Firefox. Tur Firefox automātiski tiešsaistē meklēs atjauninājumus. Ja Firefox atrod kaut ko jaunu, jūs saņemsit iespēju atjaunināt un restartēt Firefox.

  • Pievērsiet uzmanību lejupielādes un instalēšanas darbībām (kā tās turpinās). Veiciet nepieciešamos uzdevumus (ja piemērojams).
  • Ļaujiet Firefox restartēt, noklikšķinot uz atbilstošās pogas vai patstāvīgi sāciet restartēšanas darbību.
  • Atveriet Firefox (kā parasti) un pēc tam pārbaudiet pārlūkprogrammu, lai pārliecinātos, ka labā klikšķa nedarbošanās problēma ir atrisināta pilnībā.

Ja problēma joprojām pastāv, jums būs labi jārestartē dators un pēc tam vēlreiz palaidiet Firefox, lai redzētu, vai viss ir kļuvis labāks.

  1. Atsvaidzināt Firefox:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Firefox iestatījumu izmaiņas un tamlīdzīgi sīkumi pārlūkprogrammā pārtrauca labā klikšķa funkciju. Šajā nolūkā mēs vēlamies, lai jūs atsvaidzinātu Firefox, lai (piespiedu kārtā) atiestatītu tā konfigurāciju. Piedāvātā procedūra ir diezgan efektīva, tomēr nav pārāk traucējoša. Piemēram, jūs, visticamāk, nezaudēsit grāmatzīmes, vēsturi, paroles, sīkfailus un citus datus vai iestatījumus, kas nosaka jūsu pieredzi pārlūkprogrammā Firefox.

Šīs ir darbības, kas jāveic, lai atsvaidzinātu Firefox:

  • Pirmkārt, jums ir jāpalaiž Firefox lietojumprogramma, izmantojot visus vēlamos līdzekļus.
  • Pieņemot, ka tagad esat pārlūkprogrammas logā, jums ir jānoklikšķina uz izvēlnes vai darbības pogas (atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī).
  • Kad saraksts ir parādīts, jums jānoklikšķina uz Palīdzība (lai redzētu citu sarakstu) un pēc tam atlasiet Traucējummeklēšanas informācija.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz problēmu novēršanas informācijas ekrānu pārlūkprogrammā Firefox.

  • Skatieties loga augšējā labajā stūrī un atrodiet Pielāgojiet Firefox sadaļā un pēc tam noklikšķiniet uz Atsvaidziniet Firefox variants tur.

Tagad parādīsies neliels dialoglodziņš vai logs Refresh Firefox.

  • Noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt Firefox, lai apstiprinātu lietas.

Tagad Firefox uzsāks procesu par atiestatīšanas darbību. Jums būs atļauts skatīties notikumus, kamēr tie turpinās.

Kad Firefox būs pabeidzis atiestatīšanas uzdevumu, jūs saņemsiet uzvedni, kurā jums tiks jautāts, vai vēlaties atjaunot pielāgojumus un papildinājumus.

  • Atlasiet Atjaunojiet visus logus un cilnes - ja vēlaties eksportēt tos visus. Vai iet ar Atjaunojiet tikai tos, kurus vēlaties opcija - ja vēlaties norādīt tos, kas būtu jāatjauno.
  • Restartējiet Firefox lietojumprogrammu.
  • Veiciet dažus testus, atjaunojot notikumu (vai notikumu kombināciju), kur parasti rodas problēma ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojas, lai redzētu, kā viss notiek šoreiz.

Piemēram, jums, iespējams, būs jāielādē tīmekļa lapas (vai vietņu kombinācijas), kurās nedarbojas labā klikšķa funkcija.

  1. Palaidiet Firefox drošajā režīmā:

Mēs jau aprakstījām saites starp trešo personu pievienojumprogrammām vai paplašinājumiem un ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojošo problēmu. Ja problēmu izraisa paplašinājuma vai papildinājuma veiktās izmaiņas - vai ja problēma ir saistīta ar operācijām, kuras veic trešo pušu skripti vai utilītas Firefox, tad patiesību uzzināsiet pēc tam palaidiet Firefox drošajā režīmā.

Ir zināms, ka daži papildinājumi maina labā klikšķa izvēlnes darbību vai iestatīšanu. Daži paplašinājumi, kā zināms, ar labo klikšķu izvēlni pievieno sīkumus, bet citi noņem noteiktas opcijas. Daži papildinājumi, kas vispār atspējo labā klikšķa funkciju, pat pastāv. Drošais režīms ir īpaša procedūra, ar kuras palīdzību Firefox startē tikai ar savām lietām. Trešās puses paplašinājumi, papildinājumi un motīvi (un to iestatījumi) drošajā režīmā kļūst par nefaktoriem.

Tāpēc iegūtā pārlūka sesija (pārlūkprogrammai Firefox drošajā režīmā) nodrošina ideālu platformu vai vidi, kurā varat pārbaudīt sīkumus, lai identificētu vainīgo. Pirmkārt, ja labā klikšķa funkcija darbojas labi drošajā režīmā, jums būs jāapstiprina, ka kāds no trešo pušu paplašinājumiem, papildinājumiem vai motīviem bija saistīts ar nepatikšanām.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu Firefox drošajā režīmā:

  • Pirmkārt, jums jāaktivizē Firefox lietotne vai jāatver pārlūkprogrammas logs.
  • Aizpildiet URL lodziņu vai teksta lauku (tuvu loga augšai) ​​ar šādu kodu: par: atbalsts
  • Nospiediet pogu Enter uz sava datora tastatūras, lai piespiestu Firefox izpildīt kodu.

Jūs tiksiet novirzīts uz problēmu novēršanas informācijas ekrānu pārlūkprogrammā Firefox (jaunā cilnē).

  • Pārbaudiet loga augšējā labajā stūra zonā, atrodiet sadaļu Izmēģināt drošo režīmu un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Restartēt ar atspējotiem papildinājumiem.

Firefox parādīs nelielu logu vai dialoglodziņu, lai iegūtu kaut kādu operācijas apstiprinājumu.

  • Noklikšķiniet uz pogas Restartēt, lai turpinātu darbu.
  • Noklikšķiniet uz pogas Sākt drošajā režīmā - ja redzat Firefox drošā režīma dialoglodziņu (kuram vajadzētu būt pēdējam).

Jūsu pārlūkprogrammai tagad ir jārestartē drošajā režīmā.

  • Rezultātā izveidotajā Firefox logā ir jāveic daži testi, lai apstiprinātu, ka labā klikšķa funkcija tagad darbojas (kā paredzēts).

Kad esat pārliecinājies, ka labā klikšķa funkcija darbojas drošajā režīmā, jums jāveic papildu testi, lai izolētu vai noskaidrotu vainīgo. Jums galu galā būs jāpiespiež Firefox restartēt normālā režīmā. Jebkurā gadījumā jums jāturpina veikt šādas darbības:

  • Aizpildiet URL lodziņu vai teksta lauku ar par: addons vēlreiz un pēc tam nospiediet pogu Enter, lai izpildītu kodu.
  • Šoreiz pēc nokļūšanas ekrānā Add-ons Manager jums sistemātiski jāatspējo katrs paplašinājums (un arī jāiespējo).

Ja jūs visu izdarīsit pareizi, jūs saistīsit konkrētu paplašinājumu ar problēmu izpausmi, kas pārlūkprogrammā Firefox pārtrauc labā klikšķa funkciju.

Šajā brīdī jums, iespējams, būs jāizlemj par problēmu izraisošā paplašinājuma likteni. Ja nevēlaties neko darīt ar peles labo pogu, kas nedarbojas, iespējams, vēlēsities atinstalēt paplašinājumu (lai no tā neatgriezeniski atbrīvotos) un pēc tam iegūt stabilu tā aizstājēju.

  1. Atveriet Google Chrome inkognito režīmā:

Ja izmantojat pārlūku Google Chrome, jums vienkārši jāizmanto inkognito pārlūka režīms, jo visi paplašinājumi vai papildinājumi ir atspējoti, kad pārlūkprogramma atrodas attiecīgajā vidē.

Varat palaist pārlūku Chrome inkognito režīmā, veicot kādu no šīm procedūrām:

  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Chrome ikonas uzdevumjoslā, lai redzētu pieejamās opcijas. Izvēlieties Jauns inkognito režīma logs.
  • Atveriet pārlūku Chrome (kā parasti). Kad parādās parastais pārlūkprogrammas logs, jums jāizmanto šis īsinājumtaustiņš: Ctrl + Shift + burts N.

Kad esat palaidis Chrome darboties inkognito režīmā, jums jāapmeklē vietnes, kurās jums radās problēmas ar labā klikšķa funkciju, un tur jāpārbauda. Ja labā klikšķa funkcija darbojas labi, tad jūs zināt, ka viens no jūsu pārlūkprogrammā instalētajiem paplašinājumiem (vai paplašinājumu kombinācija) bija atbildīgs par jūsu pārvietošanos.

Tādā gadījumā jums būs jāveic daži paplašinājumu testi, lai noskaidrotu problēmu izraisošo paplašinājumu. Jums būs jāveic vairāki izmēģinājuma un kļūdu uzdevumi. Pēc tam jums būs neatgriezeniski jāatspējo vainīgais vai jāatbrīvojas no tā.

  1. Atspējot aparatūras paātrinājumu pārlūkā Google Chrome:

Aparatūras paātrinājums ir funkcija, kas izmanto jūsu datorgrafikas komponentu, lai veiktu grafikas ietilpīgus uzdevumus, kas, iespējams, sākotnēji tika piešķirti CPU. Šī funkcija ļauj lietojumprogrammām izmantot GPU, lai paātrinātu procesus vai darbības, vienlaikus atbrīvojot svarīgu CPU laiku.

Diemžēl aparatūras paātrinājums dažkārt rada vairāk problēmu nekā tas atrisina, ja tas negatīvi ietekmē lietotāju pieredzi. Var parādīties nesaderība vai neatbilstība, kas ietekmē GPU draiverus, un funkcija var izraisīt nepareizu darbību. Daži ziņojumi norāda arī uz aparatūras paātrinājumu, kas ir iemesls, kāpēc pārlūkā Chrome ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojas.

Tāpēc mēs vēlamies, lai jūs atspējotu funkciju, lai pārbaudītu lietas. Maz ticams, ka pamanīsit būtiskas izmaiņas, kas izriet no ierosinātās darbības. Šie ir norādījumi, kas jums jāievēro, lai pārlūkā Chrome iestatītu aparatūras paātrināšanas funkciju:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver Chrome. To var izdarīt, noklikšķinot uz Chrome ikonas (uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz Chrome saīsnes (darbvirsmā).
  • Kad parādās Chrome logs, loga augšējā labajā stūrī ir jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas.
  • No izvēlņu saraksta opcijām, kas parādās, jums jānoklikšķina uz Iestatījumi.

Tagad jūs tiksit novirzīts uz Chrome iestatījumu ekrānu citā cilnē.

  • Ritiniet uz leju (līdz lapas apakšai) un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu.
  • Tagad jums vēlreiz jāturpina uz leju, atrodiet sadaļu Sistēma un pēc tam noklikšķiniet uz pārslēgšanas opcijas Izmantot aparatūras paātrinājumu, kad tas ir pieejams (lai to atceltu).
  • Noklikšķiniet uz pogas Atkārtoti palaist - ja tiek parādīta uzvedne.

Pretējā gadījumā jums pašam jāatstāj iestatījumu ekrāns un pēc tam jārestartē Chrome.

  • Veiciet dažus testus, lai apstiprinātu, ka labā klikšķa funkcija tagad darbojas (kā paredzēts).
  1. Atiestatīt pārlūku Chrome:

Ja jūs joprojām cenšaties panākt, lai labā klikšķa funkcija darbotos noteiktās vietnēs, jums ir jāatjauno Chrome. Ja ar peles labo klikšķi nedarbojošajam jautājumam ir kāds sakars ar izmaiņām, kas ietekmēja Chrome darbību, piedāvātā procedūra izrādīsies ideāls problēmas risinājums.

Atiestatot pārlūku Chrome, nezaudēsit meklēšanas vēsturi, saglabātās grāmatzīmes, paroles un tamlīdzīgu saturu. Tomēr visi Chrome paplašinājumi tiks atspējoti, un jūsu sīkfaili tiks izdzēsti. Jūs zaudēsiet arī piespraustās cilnes un noteiktas preferences vai personiskās konfigurācijas.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atiestatītu pārlūku Chrome:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver Chrome. Pārlūku varat palaist, noklikšķinot uz Chrome ikonas (uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz Chrome saīsnes (darbvirsmā).
  • Pieņemot, ka tagad esat atvēris Chrome logu, jums ir jānoklikšķina uz izvēlnes pogas (loga augšējā labajā stūrī), kuru dažreiz sauc par hamburgeru izvēlni.
  • Parādītajos izvēlņu saraksta vienumos jums jānoklikšķina uz Iestatījumi.

Jaunā cilnē jūs nonāksiet Chrome ekrānā Iestatījumi.

  • Ritiniet līdz lapas apakšai. Noklikšķiniet uz Papildu.
  • Vēlreiz ritiniet uz leju līdz apakšai, atrodiet sadaļu Atiestatīt un notīrīt un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunot iestatījumus to sākotnējiem noklusējumiem.

Tiks parādīts dialoglodziņš Atiestatīt iestatījumus.

  • Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus (lai apstiprinātu lietas un turpinātu darbu).
  • Pēc atiestatīšanas operācijas jums ir jārestartē Chrome.
  • Veiciet nepieciešamos testus, lai pārliecinātos, ka ar labo klikšķu funkcionalitāti tagad viss ir kārtībā.
  1. Pārinstalējiet Firefox:

Ja Firefox instalācija jūsu datorā ir bojāta, jums jāpārinstalē Firefox lietotne, lai novērstu ar peles labo pogu noklikšķiniet nedarbojošu problēmu. Faktiski daži lietotāji varēja atrisināt problēmu, tikai pārinstalējot Firefox lietojumprogrammu savos datoros. Tiek ziņots, ka pārinstalēšanas procedūra ir neticami efektīva datoros, kuros darbojas Windows 10 64 bitu versija, tāpēc, iespējams, vēlēsities to ņemt vērā.

Pārinstalējot Firefox, jūs varat piespiest veikt izmaiņas programmas kodā un konfigurācijā, lai novērstu neatbilstības vai pārkāpumus. Šķiet, ka izmaiņas, kas rodas atinstalēšanas un instalēšanas procesu dēļ, ir pietiekami daudz, lai labotu klikšķa funkciju.

Jebkurā gadījumā šīs instrukcijas aptver gandrīz visu, kas jums jādara šeit:

  • Nospiediet (un turiet) Windows logotipa pogu uz ierīces tastatūras un pēc tam pieskarieties R burta taustiņam.
  • Kad ekrānā parādās logs Palaist, jums ir jāievada cpl tekstlodziņā uz tā.
  • Lai piespiestu Windows palaist kodu, ierīces tastatūrā ir jānospiež poga Enter.

Jūs tiksiet novirzīts uz vadības paneļa lietojumprogrammas izvēlni Programma un funkcijas.

  • Tagad jums jāiziet instalēto lietojumprogrammu saraksts, atrodiet Mozilla Firefox un pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iezīmētās lietotnes, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet Atinstalēt.
  • Noklikšķiniet uz pogas Jā UAC uzvednē - ja Windows atver nelielu dialogu vai logu, lai saņemtu sava veida apstiprinājumu par atinstalēšanas darbību.

Ir paredzēts, ka tagad parādās Mozilla Firefox atinstalēšanas logs.

  • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Rīkojieties atbilstoši. Piemēram, jums ir jānoklikšķina uz pogas Nākamais, lai sāktu atinstalēšanas procesu.
  • Kad dators ir beidzis Mozilla Firefox atinstalēšanu, jums ir jāaizver visas aktīvās lietotnes un pēc tam restartējiet datoru.

Pārstartēšanas darbība ir diezgan svarīga; neignorē to. Tas var padarīt paredzēto labojumu vai salauzt to. Pārinstalēšanas procedūra (dažos gadījumos) neizdevās pietiekami, lai atrisinātu ar peles labo klikšķi nedarbojošos problēmu, jo lietotāji atteicās vai aizmirsa restartēt datorus (pēc Firefox atinstalēšanas).

  • Kad sistēma Windows atkal palaiž un sasniedz stabilitāti, jums jāatver cita tīmekļa pārlūkprogrammas programma.
  • Palaidiet meklēšanas uzdevumu Google tīklā, izmantojot Lejupielādējiet Firefox operētājsistēmai Windows kā atslēgvārdus un pēc tam noklikšķiniet uz pirmā ieraksta rezultātu sarakstā.

Jūs tiksiet novirzīts uz uzticamu Firefox lejupielādes lapu Mozilla vietnē.

  • Dariet to, kas jums jādara, lai lejupielādētu Firefox pakotni.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegūt jaunāko Firefox versiju, kas pieejama jūsu personālajam datoram, jo ​​jaunākā pārlūka versija nodrošina vislabākos rezultātus.

  • Pieņemot, ka Firefox pakotne ir pilnībā lejupielādēta, jums ir jānoklikšķina vai veiciet dubultklikšķi uz tā, lai Windows palaistu.
  • Iespējams, jums būs jāapstiprina UAC uzvedne, noklikšķinot uz pogas Jā.

Visticamāk, tagad parādīsies Mozilla Firefox instalēšanas logs.

  • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un veiciet atbilstošos uzdevumus, lai instalētu Firefox.
  • Kad instalēšanas process ir pabeigts, jums jāpalaiž Firefox, lai pārbaudītu lietas jaunajā pārlūkprogrammā, lai apstiprinātu, ka labā klikšķa funkcija tagad darbojas.

Kā apiet pārlūkprogrammās kārtulu bez peles labā klikšķa

Šajā brīdī, ja jums vēl ir jāatrisina problēma ar peles labo pogu, kas nedarbojas, visticamāk, tam nav nekāda sakara ar problēmām vai pretrunām, kas ietekmē Firefox lietojumprogrammu vai jūsu datoru kopumā. Pēc tam mēs varam ekstrapolēt, ka jums ir darīšana ar kārtulu bez labā klikšķa gadījuma, kad vietnes administrators konfigurēja vietni, lai liegtu lietotājiem izmantot labā klikšķa funkcionalitāti, kad viņi atrodas lapā (savās tīmekļa pārlūkprogrammās).

Citiem vārdiem sakot, ja jums kaut kā izdevās apstiprināt, ka ar labā klikšķa funkcionalitāti rodas problēmas selektīvi (tikai tad, kad apmeklējat noteiktu vietni vai noteiktu vietņu grupu), jums jāizmanto procedūras vai risinājumi, kas ļauj jūsu pārlūkprogrammai lai apietu problēmu. Jums, visticamāk, izdosies panākt kādu no zemāk esošajā sarakstā norādītajiem risinājumiem.

  1. Apiet aplikumu ar labo klikšķi bez pārslēgšanas taustiņa:

Vienkāršākajai un vienkāršākajai metodei apiet labo klikšķu funkciju bloku ir jāizmanto taustiņš Shift. Veicot peles labo pogu, jums jānospiež un jāuztur Shift taustiņš. Ja viss izdosies, pēc labā klikšķa tiks parādīta pieejamā kontekstizvēlne, pat ja iesaistītā vietne iepriekš neļāva tai parādīties.

  1. Apejiet kārtulu bez labā klikšķa, izmantojot Firefox konfigurācijas izvēlni:

Ja vēlaties atbloķēt izvēlni ar peles labo pogu vairākām vietnēm, kuras bieži apmeklējat, pieeja šeit, iespējams, ir ideāla. Jums jāpiekļūst izvēlnei Konfigurācija un jāmaina iestatījumu lapa, kas nosaka vietnes konteksta izvēlni.

Šajā procedūrā jums ir jāpiekļūst slēptajai konfigurācijas izvēlnei un jāveic daži darbi (Firefox), tāpēc jums ir jābūt mazliet uzmanīgam attiecībā uz to, kā jūs veicat lietas. Ieteicams piesardzības pasākumus. Jebkurā gadījumā, ja esat apņēmies šeit izpildīt uzdevumu, lai apietu kārtulu bez labā klikšķa, tad jums jāveic šīs darbības:

  • Pirmkārt, datorā ir jāaktivizē Firefox lietojumprogramma.
  • Pieņemot, ka esat atvēris Firefox logu, URL lodziņš vai teksta lauks jāaizpilda ar šādu kodu:

Par: konfigur

  • Nospiediet ierīces tastatūras pogu Enter, lai piespiestu Firefox izpildīt kodu.
  • Tagad jums ir jānoklikšķina uz pogas Es pieņemu risku (lai tiktu galā ar uzdevumu).

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz slēpto konfigurācijas izvēlni.

  • Tagad tekstlodziņš jāaizpilda ar Konteksts lai tur veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šo atslēgvārdu kā vaicājumu.
  • Parādītajā rezultātu sarakstā jums ir jāatrod event.contextmenu.enabled. un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz šī ieraksta.
  • Kad esat iestatījis vērtību event.contextmenu.enabled. ievadot false, jums ir jāatstāj izvēlne Configuration.
  • Restartējiet Firefox (aizveriet lietojumprogrammu un pēc tam atkārtoti atveriet to).
  • Veiciet dažus testus vietnēs, kur labā klikšķa funkcija parasti tiek bloķēta, lai apstiprinātu, ka funkcionalitāte tagad darbojas visur neatkarīgi no vietņu noteikumiem.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt Firefox vai Chrome ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai nedarbotos

Ja jums vēl jāatrod veids, kā labā klikšķa funkcija darboties, atrodoties noteiktās pārlūkprogrammas vietnēs, jums būtu prātīgi apsvērt procedūras un risinājumus mūsu galīgajā darāmo lietu sarakstā.

  1. Veiciet pilnīgu vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras meklēšanu:

Iespējams, ļaunprātīgas programmas veica izmaiņas jūsu datorā un atsevišķu notikumu labā klikšķa funkciju ar labo klikšķi. Tādā gadījumā jums ir jāveic intensīva draudu meklēšana un jānoņem viss sliktais. Nākamo uzdevumu veikšanai jums būs nepieciešama Auslogics Anti-Malware.

  1. Pārinstalējiet Chrome lietojumprogrammu:

Šeit jums ir pareizi jāinstalē lietojumprogramma (neko neatstājot). Pēc tam jums būs jārestartē personālais dators, jāatver cits pārlūks (joprojām atrodas jūsu datorā), jādodas uz pārlūka Chrome vietni vai oficiālo lejupielādes lapu, jāiegūst pakotne, jāpalaiž tā un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu pārlūku Chrome. .

  1. Iegūstiet paplašinājumu vai papildinājumu, kas vietnēs atspējo kārtulu ar peles labo pogu noklikšķināšanu.
  1. Izmantojiet Chrome izstrādātāja rīkus, lai mainītu vietņu iestatījumus, lai atgrieztu konteksta izvēlni ar peles labo pogu.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found