Windows

Draiveris noteica kontrollera kļūdu ierīcēs Device Harddisk1 DR1 vai DR3

USB diski nenoliedzami ir padarījuši failu pārsūtīšanu un koplietošanu ērtāku un vienkāršāku. Tomēr, kā rīkoties, kad rodas šis kļūdas ziņojums:

Draiveris vietnē \ device \ harddisk2 \ dr2 konstatēja kontroliera kļūdu?

Šī problēma var liegt jums atvērt failus USB diskā. Tātad, dabiski ir vilties, it īpaši, ja jūs steidzaties. Tomēr jums nevajadzētu krist panikā, jo mēs varam iemācīt, kā novērst ‘Draiveris ierīces cietajā diskā1 dr1 konstatēja kontroliera kļūdu’. Izmēģiniet mūsu tālāk minētos risinājumus, lai jūs varētu veiksmīgi izgūt failus no USB diska.

1. metode: ievietojiet USB disku citā portā

Iespējams, ka daži jūsu datora sektori ir bojāti. Tātad īslaicīgs problēmas risinājums ir USB diska ievietošana citā portā. Daži lietotāji ziņoja, ka pārslēgšanās uz citu portu palīdzēja atbrīvoties no kļūdas ziņojuma.

2. metode: USB draivera atjaunināšana

Vairumā gadījumu kļūdas ziņojums parādās novecojušu, trūkstošu vai bojātu draiveru dēļ. Tātad, būtu lietderīgi atjaunināt draiverus uz jaunākajām versijām. To var izdarīt divējādi. Jūs varat manuāli meklēt pareizos draiverus vai arī izvēlēties vieglāku procesa automatizācijas ceļu. Mēs vienmēr iesakām pēdējo daudzu labu iemeslu dēļ. Pirmkārt, manuāla draiveru atjaunināšana var būt laikietilpīga, sarežģīta un garlaicīga. Lai dotu jums ideju, ļaujiet mums parādīt procesu:

  1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + R. Tam vajadzētu sākt dialoglodziņu Palaist.
  2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Tas atver ierīču pārvaldnieku.
  3. Meklējiet kategoriju Universal Serial Bus Controllers.
  4. Izvērsiet kategorijas saturu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz USB ierīces.
  5. Opcijās atlasiet Atjaunināt draiveri.
  6. Izvēlieties opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Jūsu sistēmai ir iespējams palaist garām draiveru atjauninājumus. Tātad, iespējams, jums tiks paziņots, ka jūsu datorā ir instalēti jaunākie draiveri. Šādā gadījumā jums jāiet uz ražotāja vietni un jāmeklē pareizie draiveri. Pirms lejupielādējat un instalējat kaut ko, jums jāpārliecinās, vai jums ir pareizi draiveri, kas ir saderīgi ar jūsu sistēmu. Ja gadās iegūt nepareizus, jūsu dators cietīs no nestabilitātes problēmām.

Kāpēc riskēt, ja ir vieglāks un drošāks variants? Aktivizējot Auslogics draivera atjauninātāju, tas automātiski atpazīs jūsu operētājsistēmu. Turklāt tā atradīs jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus. Ar vienu pogas klikšķi jūs varat novērst visas ar draiveri saistītās problēmas datorā un atbrīvoties no ziņojuma “Draiveris uz ierīces \ harddisk2 \ dr2 noteica kontrollera kļūdu”.

Vai jums ir kādi jautājumi par šo rakstu?

Jūtieties brīvi jautāt viņiem komentāru sadaļā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found