Windows

Kāpēc Grammarly netiek rādīts programmā Microsoft Word?

Gramatika ir viens rīks, uz kuru vienmēr varat paļauties, lai pārliecinātos, ka rakstītais saturs ir precīzs un pareizs. Cilvēka acs neapšaubāmi var palaist garām lietas, tāpēc šis automatizētais rīks (uzlabots ar AI) burtiski atrodas Microsoft Word logu labajā pusē. Daudzi rakstnieki un Windows lietotāji ir tik ļoti paļāvušies uz programmu Grammarly līdz vietai, ka, viņuprāt, viņu darbs nekad nav pabeigts, neizmantojot rīku. Tātad, iedomājieties, kas notiek, kad tas vairs netiek rādīts programmā Word.

Ja esat viens no lietotājiem, kam rodas šī problēma, jūs esat nonācis īstajā vietā. Mēs parādīsim pareizās darbības, kas jāveic, lai novērstu problēmu un padarītu jūsu rakstus atkal bez kļūdām.

Kāpēc gramatiski pārtrauca darbu programmā Microsoft Office Word?

Grammarly for Windows nav atsevišķa programma. Pēc instalēšanas tas tiek iestrādāts Microsoft Word kā papildinājums. Kad tas ir ieslēgts, tas parādās labajā pusē, parādot kļūdas un labojumus, kurus var piemērot tekstam.

Kad kaut kas noiet greizi, Grammarly pazūd no Word, un tā cilne vairs nav atrodama. Tas ir jautājums, ar kuru mēs nodarbojamies. Tātad, ja nu Microsoft Grammarly ir pazudis? Šajā gadījumā jūs nevarat labot savu darbu! Jums ir jāveic nepieciešamās darbības, lai rīks tiktu atgriezts programmā Word.

Ir dažādi jautājumi, kas varētu izskaidrot programmas pazušanu. Iesācējiem problēma varētu būt tikpat vienkārša kā izslēdzot pievienojumprogrammu. Dažreiz, atverot Word, pievienojumprogramma netiek palaista pati.

Citi iespējamie problēmas cēloņi ir:

 • Atspējots gramatikas pievienojumprogramma
 • Programmatūras konflikti
 • Broken Grammarly instalācija
 • Antivīrusu iejaukšanās
 • Windows bloķē Grammarly instalēšanu

Kā novērst gramatiski trūkstošo problēmu no Office Word

Protams, problēmai ir risinājums. Tas, kas nav pieejams, ir viens risinājums visiem. Lai programmā Word atkal varētu redzēt Grammarly, jums ir jānovērš problēmas pamatcēlonis. Tātad, hronoloģiskā secībā lietojiet zemāk apkopotos labojumus.

Labojumi ietver:

 1. Grammarly iespējošana
 2. Restartējiet datoru
 3. Antivīrusu programmas pārbaude
 4. Grammarly atkārtota instalēšana
 5. Iespējot lietotāja konta kontroli
 6. Pārinstalēt Microsoft Word
 7. Atjauniniet Windows

1. risinājums: iespējojiet gramatiku

Grammarly, iespējams, netiek rādīts parastajā vietā, jo tas nav aktivizēts. Parasti pievienojumprogramma jāielādējas automātiski, kad palaižat programmu Word. Tomēr dažās situācijās tā nebūs. Tātad, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Grammarly. Cilnē Gramatika noklikšķiniet uz Atvērt gramatiku.

Ja izvēlnes joslā nevarat atrast cilni Gramatika, iespējams, pievienojumprogramma ir noņemta. Jums tas jāpievieno atpakaļ Microsoft Word. Ja nezināt, kā, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet Microsoft Word.
 2. Pēc Word atvēršanas loga augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Fails.
 3. Dodieties kreisās rūts apakšdaļā un atlasiet Vēl, pēc tam noklikšķiniet uz Opcijas. Dažās Word versijās jums vienkārši jānoklikšķina uz Opcijas.
 4. Pārejiet uz dialoglodziņa Word opcijas kreiso rūti un noklikšķiniet uz Add-ins.
 5. Tagad dodieties uz cilni Pievienojumprogrammas (labajā pusē).
 6. Dodieties uz cilnes apakšdaļu, nolaižamajā izvēlnē Pārvaldīt atlasiet COM pievienojumprogrammas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iet.
 7. Kad redzat COM pievienojumprogrammu dialoglodziņu, pārliecinieties, vai ir atlasīts lodziņš blakus Grammarly.
 8. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam restartējiet Word.
 9. Gramatikai tagad jābūt redzamai.

2. risinājums: restartējiet datoru

Ja vēl neesat to izdarījis, izslēdziet sistēmu un atkal ieslēdziet to vai vienkārši izvēlnē Sākt izmantojiet funkciju Restartēt. Kā Windows lietotājs jūs zināt, cik efektīva var būt vienkārša atsāknēšana. Bez tam, iespējams, ka Grammarly nepareizi inicializēja. Tātad, restartējot sistēmu, var izdarīt šo triku.

Ja datora restartēšana nedarbojās, izpildiet nākamo risinājumu.

3. risinājums: pārbaudiet savu pretvīrusu programmu

Iespējams, ka jūsu pretvīrusu programma bloķē Grammarly failus, jo tā uzskata, ka programma ir drauds. Šeit varat viegli atrisināt problēmu, neļaujot drošības lietojumprogrammai nākotnē skenēt Grammarly mapi. Kad Grammarly nav pieejama jūsu antivīrusu programma, tai atkal vajadzētu parādīties Word.

Ir dažādi veidi, kā novērst Grammarly regulāru skenēšanu, un nepieciešamā metode ir atkarīga no izmantotā antivīrusa. Ja izmantojat trešās puses antivīrusu, varat pārbaudīt tā izstrādātāju vietni, lai uzzinātu, kā to izdarīt. Tomēr, ja neizmantojat nevienu pretvīrusu programmu, izņemot Windows Security, rīkojieties šādi:

 1. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows logotipa, lai atvērtu izvēlni Enerģijas lietotājs.
 2. Kad ekrāna kreisajā pusē ir redzama izvēlne Enerģijas lietotājs, atlasiet Iestatījumi.
 3. Varat arī pieskarties Windows + I, lai atvērtu lietojumprogrammu.
 4. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas.
 5. Atveriet lapas Atjaunināšana un drošība kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 6. Pēc tam pārslēdzieties uz labo rūti (cilne Windows drošība) un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 7. Ekrānā Virus & Threat Protection ritiniet uz leju līdz sadaļai Virus & Threat Protection Settings un pēc tam noklikšķiniet uz Manage Settings.
 8. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarnes atvēršanas ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgšana.
 9. Noklikšķiniet uz saites “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 10. Kad esat nonācis pie izslēgšanas saskarnes, noklikšķiniet uz Pievienot izslēgšanu.
 11. Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
 12. Tagad dialoglodziņā Atlasīt mapi dodieties uz Grammarly instalācijas mapi un ar vienu klikšķi noklikšķiniet, lai to atlasītu.
 13. Noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 14. Palaidiet Word un pārbaudiet, vai parādās Grammarly.

Ja tas neatrisina problēmu, mēģiniet uz laiku izslēgt pretvīrusu programmu. Process ir vienkāršs. Windows drošībai:

 1. Pārejiet uz vīrusu un draudu aizsardzības rīku.
 2. Ritiniet līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 3. Pārslēdziet slēdzi sadaļā Reāllaika aizsardzība uz Izslēgts.
 4. Palaidiet Grammarly un pārbaudiet problēmu.

Ja Grammarly darbojas ar izslēgtu pretvīrusu programmu, apsveriet iespēju izvēlēties citu drošības lietojumprogrammu. Nav jēgas saglabāt savu sistēmu neaizsargātu, jo vēlaties, lai teksts būtu bez kļūdām. Jums tas var būt un joprojām varat aizsargāt sistēmu. Mēs iesakām apmeklēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ir lielisks ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzeklis, kas labi darbojas kopā ar Windows Security un jebkuru citu pretvīrusu programmu.

4. risinājums: atkārtoti instalējiet Grammarly

Iespējams, jums ir darīšana ar bojātiem instalācijas failiem. Ja Grammarly netiek parādīts COM pievienojumprogrammu dialoglodziņā, tas norāda, ka tas nav pareizi instalēts. Iespējams, kaut kas ir sabojājis failus. Kaut kas līdzīgs jūsu antivīrusu programmai. Tātad, noņemiet programmu un pareizi instalējiet to, un pēc tam pārbaudiet, vai tas rūpējas par problēmu.

Jūsu pirmais solis būs noņemt Grammarly. Ja izmantojat Windows drošību, varat izpildīt iepriekš sīki aprakstītās darbības. Ja izmantojat trešās puses lietojumprogrammu un nezināt, kā rīkoties, apmeklējiet lietotnes izstrādātāja vietni, lai atrastu ceļvedi, kas jums parādīs procesu. Tas nozīmē, ka tas ir izplatīts veids, kā noņemt Grammarly:

Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Enerģijas lietotājs atlasot Palaist vai nospiežot Windows + R.

 1. Kad atvērsies Run, teksta laukā ierakstiet “control panel” (nepievienojiet pēdiņas) un nospiediet pogu Enter tastatūru.
 2. Vadības paneļa saskarnē atrodiet Programs.
 3. Noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu. Tagad parādīsies Programmu un funkciju saskarne.
 4. Programmu un funkciju saskarnes sadaļā “Programmas atinstalēšana vai mainīšana” atrodiet Grammarly for Microsoft Office Suite.
 5. Kad esat redzējis programmu, veiciet dubultklikšķi uz tās vai ar peles labo pogu un atlasiet Atinstalēt.
 6. Pirmajā redzamajā apstiprinājuma dialoglodziņā noklikšķiniet uz Jā.
 7. Ja darbojas programma Microsoft Word, tiks parādīts vēl viens dialoglodziņš, kurā tiks lūgts aizvērt atvērto programmu. Izdari to.
 8. Tagad programma tiks atinstalēta.
 9. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Noņemt lietotāja iestatījumus un pieteikšanās informāciju”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pabeigt.
 10. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Enerģijas lietotājs noklikšķiniet uz Izpildīt vai nospiediet Windows + R.
 11. Pēc atvēršanas Palaist tekstlodziņā ierakstiet “% localappdata%” (nepievienojiet pēdiņas) un noklikšķiniet uz Labi.
 12. Kad parādās lokālā mape, meklējiet mapi Grammarly un izdzēsiet to.
 13. Restartējiet sistēmu.

Pēc programmas noņemšanas veiciet nepieciešamās darbības, lai to atkārtoti instalētu. Veiciet šīs darbības:

 1. Dodieties uz Grammarly vietni un lejupielādējiet Windows iestatīšanu.
 2. Kad esat to lejupielādējis, dodieties uz mapi Lejupielāde.
 3. Atrodiet failu GrammarlyAddInSetup.exe un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 4. Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Palaist kā administrators un dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole atlasiet Jā.
 5. Kad atvērsies interfeiss “Welcome to Grammarly”, nospiediet un turiet taustiņus Shift un Ctrl, pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.
 6. Tagad tiks atvērts logs Papildu iestatījumi.
 7. Atlasiet “Instalēt visiem lietotājiem” un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.
 8. Ļaujiet instalēšanai pabeigt, pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

5. risinājums: iespējojiet lietotāja konta kontroli

Lietotāja konta kontrole ir ieviešana, kas palīdz regulēt, kā tiek veiktas izmaiņas datorā. Tas vienmēr tiek parādīts, lai paziņotu jums, kad lietojumprogramma mēģina jūsu sistēmā veikt uzlabotu darbību, kas, iespējams, var nodarīt kaitējumu. Pēc tam jūs varat noraidīt vai apstiprināt. Kā izrādās, UAC, iespējams, ir saistīts ar problēmu, ar kuru saskaras Grammarly.

Daudziem lietotājiem problēma tika novērsta, iespējojot drošības funkciju. Tātad, mēģiniet to iespējot un pārbaudiet, vai Grammarly atkal parādās programmā Word. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Enerģijas lietotājs atlasot Palaist vai nospiežot Windows + R.
 2. Kad atvērsies Run, teksta laukā ierakstiet “control panel” (nepievienojiet pēdiņas) un nospiediet pogu Enter tastatūru.
 3. Pēc vadības paneļa atvēršanas noklikšķiniet uz Sistēma un drošība.
 4. Sistēmas un drošības saskarnē sadaļā Drošība un apkope atlasiet Mainīt lietotāja konta kontroles iestatījumus.
 5. Pēc tam, kad tiek atvērts dialoglodziņš Lietotāja konta kontroles iestatījumi, izmantojiet atlases soļus no Vienmēr paziņot līdz Nekad nepaziņot, lai izvēlētos jebkuru jūsu izvēlēto drošības līmeni un noklikšķiniet uz pogas Labi
 6. Nav ieteicams izvēlēties “Nekad nepaziņot”.
 7. Atveriet Word un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

6. risinājums: atjauniniet vai pārinstalējiet Microsoft Office

Jūsu Office instalācija, iespējams, ir novecojusi un, iespējams, vairs neatbalsta Grammarly. Tātad, mēģiniet atjaunināt MS Office un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu. Palīdzēs šādas darbības:

 1. Izveidojiet savienojumu ar internetu.
 2. Palaidiet programmu Microsoft Word un atveriet dokumentu. Derēs pat tukšs dokuments.
 3. Atveriet loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Fails.
 4. Nākamajā ekrānā kreisās rūts apakšdaļā noklikšķiniet uz Konts.
 5. Sadaļā Informācija par produktu noklikšķiniet uz pogas Atjaunināšanas opcijas un nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atjaunināt tūlīt.
 6. Lietojumprogramma tagad meklēs atjauninājumus un tos instalēs.
 7. Ja instalēšana ir atjaunināta, jums tiks paziņots.

Ja atjaunināšana neizdodas, tad, iespējams, būs jāpārinstalē Microsoft Office, jo var būt slikti instalācijas faili. Lai noņemtu programmu, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Enerģijas lietotājs atlasot Palaist vai nospiežot Windows + R.
 2. Kad atvērsies Run, teksta laukā ierakstiet “control panel” (nepievienojiet pēdiņas) un nospiediet pogu Enter tastatūru.
 3. Vadības paneļa saskarnē atrodiet Programs.
 4. Noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu. Tagad parādīsies Programmu un funkciju saskarne.
 5. Programmu un funkciju saskarnē, sadaļā “Programmas atinstalēšana vai mainīšana” atrodiet Microsoft Office.
 6. Kad esat redzējis programmu, veiciet dubultklikšķi uz tās vai ar peles labo pogu un atlasiet Atinstalēt.
 7. Pirmajā redzamajā apstiprinājuma dialoglodziņā noklikšķiniet uz Jā.
 8. Izpildiet nākamos norādījumus.
 9. Jūs varat lejupielādēt Office no Microsoft vietnes vai izmantot parasto instalācijas pakotni produkta pārinstalēšanai.
 10. Pēc tam palaidiet to un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

7. risinājums: atjauniniet Windows

Svarīgu Windows atjauninājumu lejupielāde un instalēšana varētu to paveikt. Jūsu sistēmai jau bija jābūt atjauninātai, ja Windows atjaunināšana veic savu darbu tā, kā vajadzētu. Tomēr ir gadījumi, kad atjaunināšanas process ir jāuzsāk pašam.

Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu, vai jūsu sistēma ir atjaunināta:

 1. Atveriet meklēšanas joslu blakus Sākt. Lai to izdarītu, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla vai nospiediet Windows + S.
 2. Kad atvērsies meklēšanas josla, ierakstiet “Atjauninājumi” (nepievienojiet pēdiņas) un noklikšķiniet uz “Pārbaudīt, vai rezultātos nav atjauninājumu”.
 3. Kad parādās Windows atjaunināšanas ekrāns, utilīta automātiski pārbaudīs, vai jūsu sistēmā nav gaidītu atjauninājumu.
 4. Ja ir pieejami atjauninājumi, tas tos uzskaitīs.
 5. Ja rīks nesāk automātiski lejupielādēt atjauninājumus, varat noklikšķināt uz pogas Lejupielādēt, lai sāktu procesu.
 6. Kad lejupielādes process ir pabeigts, jāsāk instalēšana. Tomēr vairumā gadījumu jums būs jānoklikšķina uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu rīkam pārstartēt datoru un instalēt atjauninājumus.
 7. Pirms process ir pabeigts, dators var restartēties vairākas reizes.
 8. Pēc instalēšanas datoram vajadzētu normāli palaist.
 9. Tagad varat palaist Word un mēģināt pārbaudīt, vai Grammarly tiks atvērts normāli.

Secinājums

Ja esat atrisinājis problēmu, un mēs esam pārliecināti, ka to izdarījāt, paziņojiet mums, kā tas notika, zemāk komentāru sadaļā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found