Windows

Kādus USB datu bloķētājus patiešām ir vērts izmantot?

Ja jūs bieži ceļojat, iespējams, ka viedtālrunī ir beigusies akumulatora enerģija. Protams, lielākajā daļā lidostu, viesnīcu vai citu sabiedrisku vietu vienmēr būtu pieejami USB kontaktdakšas. Lai gan tie piedāvā ērtu un ātru ierīces uzlādes veidu, viņi var atstāt jūsu viedtālruni neaizsargātu pret uzlaušanu. Tātad, vai šajā gadījumā jums ir nepieciešams USB datu bloķētājs?

Šajā amatā mēs izskaidrosim šī veiklā sīkrīka mērķi. Mēs arī iemācīsim jums izvēlēties lieliskus USB datu bloķētājus.

Kas ir USB datu bloķētāji?

Jocīgi, ka USB datu bloķētāji tiek likumīgi dēvēti arī par “USB prezervatīviem”. Tās ir mazas ierīces, kas ļauj jums pieslēgties USB uzlādes portiem, neuztraucoties par sulas domkratu. Tie kalpo kā aizsardzība pret risku inficēt viedtālruni vai planšetdatoru ar ļaunprātīgu programmatūru. Viņi pat var neļaut noziedzniekiem izpildīt vai instalēt jūsu ierīcē ļaunprātīgu kodu, lai piekļūtu jūsu datiem.

Paturiet prātā, ka var būt grūti noteikt, vai USB strāvas uzlādes stacija ir pietiekami droša, lai jūs varētu pievienot ierīces. Pat vadu vai bezvadu publiskie interneta savienojumi var radīt drošības riskus. Protams, pārlūkošanas laikā varat izmantot VPN. Tas nozīmē, ka hakeri joprojām varēs piekļūt jūsu ierīces datiem, ja tos pievienosiet publiskai uzlādes stacijai.

Tagad, ja izmantojat USB datu bloķētāju, jūs varēsit nodrošināt pietiekamu ierīces aizsardzību pat tad, ja publiskā vietā izmantojat USB strāvas uzlādes staciju. Protams, vislabāk ir ņemt līdzi savu enerģijas banku, lai jūs varētu izvairīties no publisko uzlādes staciju izmantošanas.

Kā darbojas USB datu bloķētāji?

Kā jau minējām, USB datu bloķētājs var novērst hakeriem inficēt jūsu ierīces ar ļaunprātīgu programmatūru un zagt jūsu datus. Uzbrucēji parasti pieliek uzlādes stacijas, ļaujot viņiem sabojāt jūsu datus. Tagad USB datu bloķētājs darbojas kā aizsargslānis, kas neļauj datu tapām nonākt caur jūsu ierīci. Būtībā caur viedtālruni netiks plūstami dati, taču tie joprojām tiks uzlādēti tā, it kā tie būtu pievienoti tieši strāvas uzlādes stacijai.

USB datu bloķētāja izmantošana var novērst nevēlamu datu apmaiņu, kad viedtālruni vai planšetdatoru pievienojat ārzemju datoram vai publiskai uzlādes stacijai, izmantojot USB kabeli.

Kā izvēlēties USB datu bloķētāju?

Mēs nevaram pietiekami atkārtot, cik riskanti būtu savienot ierīces ar publiskiem tīkliem bez pienācīgas aizsardzības. Jūs būtībā ļaujat kibernoziedzniekiem viegli piekļūt jūsu datiem. Tagad, kad jūs zināt bīstamību, vienmēr atcerieties būt piesardzīgs, veidojot savienojumu ar publisko Wi-Fis un uzlādes stacijām.

Par laimi, USB datu bloķētāji ir diezgan pieejami un lēti. Turklāt to īpašības ir tik elementāras, ka jums nav jāplēš mati, mēģinot izlemt, kuru no tiem iegūt. Tas nozīmē, ka, lai jums būtu vieglāk, esam izveidojuši sarakstu ar USB datu bloķētājiem, kurus ir vērts izmantot.

Kādi ir labākie USB datu bloķētāji?

Šie ir daži no produktiem, kas var palīdzēt bloķēt datu tapas, kad izmantojat publiskās uzlādes stacijas:

1) PortaPow 3. paaudzes USB datu bloķētājs

PortaPow 3. paaudzes USB datu bloķētājs var pasargāt jūs no vīrusiem, vienlaikus ļaujot efektīvi uzlādēt viedtālruni vai planšetdatoru. Tam ir mikroshēma Smartcharge, kas nodrošina ātrdarbīgu uzlādi, ļaujot lietotājiem īsā laikā iegūt strāvu savās ierīcēs. Ir arī vērts atzīmēt, ka PortaPow 3. paaudzes USB datu bloķētājs ir saderīgs ar Android un Apple ierīcēm. Pat valsts aģentūras un amatpersonas no Lielbritānijas, ASV un Kanādas izmanto šo lietderību. Tā garantētā datu aizsardzība padara to par uzticamu rīku.

2) SENHUO 3. paaudzes USB aizsargs un datu bloķētājs

Jebkurā ceļotāju somiņā, kas rūpējas par datu drošību, jābūt SENHUO 3. paaudzes USB aizstāvim un datu bloķētājam. Tas efektīvi aizsargā lietotājus no sulas pacelšanas, kas notiek lidostās, kafejnīcās un viesnīcās. Ņemiet vērā, ka šai ierīcei ir C tipa kabelis. Tas nozīmē, ka tas ir saderīgs ar mobilajiem tālruņiem un klēpjdatoriem ar USB-C pieslēgvietu. Kā zīmolam draudzīgs produkts tas ir populārs Android un iPhone lietotāju vidū.

3) EDEC USB datu bloķētājs

EDEC USB datu bloķētājs, kura izmēri ir 5,2 x 4,5 x 0,5 collas, ir kompakts produkts, kas ir tehnoloģiski grūts, lai novērstu vīrusus un aizsargātu ierīces datus. Tādējādi ir ērti nogādāt šo USB datu bloķētāju visur, kur dodaties. Neatkarīgi no tā, vai to lietojat ceļojuma laikā, sapulces laikā vai strādājot, varat samazināt riskus, ko var radīt publiskās uzlādes ostas. Turklāt EDEC USB datu bloķētājs ir saderīgs ar dažādiem zīmoliem, tostarp Apple un Android. Tas ir diezgan ērts plašam lietotāju lokam.

4) Amptec FC3XD datu bloķētājs

Vai dodaties brīvdienās vai strādājat ārpus pilsētas? Ja jūs uztraucaties par neaizsargātību, uzlādējot ierīces publiskajās ostās, Amptec FC3XD datu bloķētājs būs jūsu izveicīgais pavadonis. Šis USB datu bloķētājs palīdz novērst vīrusu lejupielādi, datu pārsūtīšanu un ļaunprātīgu programmatūru jūsu ierīcē. Jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu informācija netiks nopludināta kibernoziedzniekiem. Šai ierīcei ir arī 1,6 AMP izejas strāva, kas ļauj lietotājiem droši un ātri uzlādēt visas savas ierīces. Turklāt šim kompaktajam izstrādājumam ir izturīgs PVC korpuss. Tātad, jūs varat to nēsāt kabatā, neuztraucoties par tā sabojāšanu.

5) ChargeDefense datu bloķētājs

ChargeDefense datu bloķētājs ir neaizstājama Baltā nama darbinieku lietderība. Tātad, ja vēlaties izbaudīt optimālu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un identitātes zādzībām, ceļojot un izmantojot publiskās uzlādes ostas, šī ierīce ir jānēsā līdzi. Šis produkts tika izstrādāts, pamatojoties uz inženieru veterānu sniegtajām atsauksmēm. Ņemiet vērā, ka tajā ir USB 2.0 tehnoloģija. Tātad, iespējams, vēlēsities izvēlēties citus datu bloķētājus, ja jums nepieciešams C tipa adapteris.

Pro padoms: lai nodrošinātu maksimālu klēpjdatora drošību, iesakām izmantot uzticamu pretvīrusu programmu. Tur ir daudz drošības lietotņu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas nodrošina visaptverošu pārklājumu. Tas var atklāt draudus pat tad, ja tie darbojas diskrēti fonā. Tātad, izņemot USB datu bloķētāja lietošanu, varat arī pievienot vēl vienu drošības slāni, izmantojot Auslogics Anti-Malware.

Vai jūs izmantojat USB datu bloķētāju, uzlādējot publiskos USB portos?

Dalieties savos viedokļos komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found