Windows

Neizdevās izveidot Conexant Audio Factory (SmartAudio problēma)

Ir daudzi Windows lietotāji, kuri ikreiz, kad atver datoru, redz kļūdas ziņojumu: “Neizdevās izveidot Conexant Audio Factory, tagad SmartAudio tiks iziet”. Daži cilvēki ir arī sūdzējušies par to, kā viņi nevar dzirdēt neko no savas ierīces, kad rodas šī problēma. Ja jums ir tā pati problēma, neuztraucieties, jo mums ir pareizi risinājumi, kas šo problēmu novērsīs.

Kāpēc rodas šī kļūda?

Ja šis kļūdas ziņojums tiek parādīts datorā, tas nozīmē, ka sistēmas darbībā kaut kas nav kārtībā. Daži no iemesliem, kāpēc šī problēma rodas, ir šādi:

 • Vīrusi vai ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumi
 • Nesaderīgi vai bojāti audio draiveri
 • Strāvas padeves pārtraukums, kas izraisa nepareizu sistēmas izslēgšanu

Dažos gadījumos kļūdas ziņojumā var būt arī teikts: “Nevarēja atrast Conexant audio ierīci. Tagad programma tiks iziet. ” Turklāt šī problēma parasti parādās, kad lietotāji atjaunina skaņas draiverus vai instalē jaunus. Ja vēlaties uzzināt, kā novērst kļūdu Neizdevās izveidot Conexant Audio Factory operētājsistēmā Windows 10, skatiet mūsu tālāk sniegtos padomus.

1. padoms. Pārbaudiet, vai darbojas Conexant Utility Service

Parasti šī kļūda ir rezultāts tam, ka operētājsistēmas palaišanas laikā Conexant Utility Service (CxUtilSvc) nedarbojas pareizi. Šis pakalpojums ir svarīga Conexant augstas izšķirtspējas audio sastāvdaļa, kas ir iepriekš instalēta noteiktu zīmolu datoros. Tātad, jums jāpārbauda, ​​vai tas darbojas. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. Tam vajadzētu atvērt dialoglodziņu Palaist.
 2. Lodziņā Palaist ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām).
 3. Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai atvērtu logu Pakalpojumi.
 4. Kad logs Pakalpojumi ir atvērts, meklējiet CxUtilSvc. Veiciet dubultklikšķi uz pakalpojuma, kad esat to atradis. Tam vajadzētu atvērt logu Rekvizīti.
 5. Kad logs Rekvizīti ir atvērts, pārbaudiet, vai pakalpojuma statuss ir atzīmēts kā “Apstādināts”. Ja tā, noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 6. Jums arī jāiestata Startup Type uz Automatic.
 7. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam uz Labi.
 8. Restartējiet datoru.

2. padoms: novērsiet audio draivera problēmas

Audio draivera problēmas var būt arī iemesls, kāpēc tiek parādīts kļūdas ziņojums “Neizdevās izveidot Conexant Audio Factory, SmartAudio tagad izies”. Iespējams, ka instalētais audio draiveris ir bojāts vai arī tas nav saderīgs ar jūsu operētājsistēmu. Kā tāds būtu ideāli pārinstalēt audio draiveri Conexant. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām). Noklikšķinot uz pogas Labi, tiks parādīts ierīces pārvaldnieka logs.
 3. Noklikšķiniet uz Skaņas, video un spēļu kontrolieri, lai paplašinātu tā saturu.
 4. Sarakstā meklējiet Conexant augstas izšķirtspējas SmartAudio draiverus. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šīs opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 5. Kad logs Atinstalēt ir atvērts, pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa blakus Dzēst.
 6. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam restartējiet datoru.

Ierīču pārvaldnieks var atjaunināt jūsu draiverus un atrisināt SmartAudio problēmu.

Lielāko daļu laika sistēma automātiski ielādē audio draiveri pēc pārstartēšanas, un tagad jums vajadzētu būt iespējai to atjaunināt uz jaunāko versiju. Jūs varat doties uz sava datora ražotāja vietni un meklēt atbilstošo draiveri. Draiverus parasti var atrast sadaļā Atbalsts vai Lejupielāde. Pārliecinieties, vai zināt sava datora modeli un konkrēto Windows operētājsistēmu, lai varētu lejupielādēt saderīgu draiveri.

Kā redzat, manuāla audio draiveru atjaunināšana var būt sarežģīta un laikietilpīga. Ja instalējat nesaderīgu draiveri, var rasties vairāk problēmu. Procesa automatizēšanai mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Ar vienu pogas klikšķi jūs varat atjaunināt audio draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Turklāt šis rīks novērsīs visas citas draivera problēmas, ne tikai tās, kas saistītas ar draiveri Conexant. Tas nozīmē, ka jūs varat arī sagaidīt labāku datora veiktspēju un ātrumu!

3. padoms: iestatiet Conexant SmartAudio kā noklusējuma skaņas draiveri

Ja pirmās divas metodes neatrisina problēmu, varat arī mēģināt nomainīt noklusējuma skaņas draiveri. Dažos gadījumos tas var novērst kļūdu. Neizdevās izveidot Conexant Audio Factory operētājsistēmā Windows 10. Ja vēlaties izmēģināt šo risinājumu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Rīkjoslās atrodiet ikonu Speakers un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
 2. Parādīsies opciju saraksts. Atlasiet Atskaņošanas ierīces.
 3. Atlasiet izmantoto skaņas ierīci un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti. Tiks parādīts noklusējuma audio draiveris. Ja tā nav iestatīta uz Conexant SmartAudio, pārejiet pie nākamās darbības.
 4. Sadaļā Informācija par kontrolleri noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 5. Dodieties uz cilni Draiveris. Atspējojiet vai atinstalējiet audio draiveri, ja tas nav Conexant SmartAudio.
 6. Atveriet lietotni SmartAudio Controller un mainiet tās funkciju no klasiskās uz vairāku straumju režīmu.

Tātad, vai mūsu padomi jums noderēja?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found