Windows

Kā novērst ekstrakcijas kļūdas sistēmā Windows?

Ja vēlaties atvieglot failu lejupielādi vai pievienošanu, labākais risinājums būtu to saspiešana. Tomēr, kā rīkoties, ja tiek parādīts kļūdas ziņojums: “Windows nevar pabeigt ekstrakciju?”

Šo kļūdu var izraisīt vairākas problēmas, tostarp:

 • Pārāk garš galamērķa ceļš
 • Galamērķa fails, kuru nevar izveidot
 • Nederīga saspiesta (saspiesta) mape

Ir dažas metodes, kuras varat mēģināt novērst šo problēmu. Ja rodas kļūda ‘

Windows nevar pabeigt ekstrakciju Windows 7, Windows 8 vai Windows 10, šis raksts ir atbilde uz jūsu problēmām. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

1. metode: restartējiet datoru

Restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz iegūt saspiestu failu.

2. metode: faila nosaukuma maiņa

Mainiet faila nosaukumu un mēģiniet vēlreiz izgūt tā saturu.

3. metode: saspiesta faila pārvietošana

Ja saspiestā faila atrašanās vieta ir aizsargāta, pārvietojiet to uz citu mapi. Ideāla iespēja būtu izmantot vienu no jūsu profila mapēm, piemēram, Dokumenti. Pēc saspiestā faila pārvietošanas mēģiniet vēlreiz iegūt tā saturu.

4. metode: Galamērķa ceļa nosaukuma maiņa

Ja nevarat pārvietot saspiesto failu, jo galamērķa ceļš ir pārāk garš, varat saīsināt vecāku mapju nosaukumu. Varat arī doties tiešsaistē un meklēt bezmaksas programmatūru, kas var automātiski noteikt garu ceļu nosaukumus.

5. metode: Lejupielādes atkārtošana

No otras puses, iemesls, kāpēc operētājsistēmā Windows 10 tiek parādīta kļūda “Windows nevar pabeigt ekstrakciju” vai citas sistēmas kļūdas, var būt bojāta lejupielāde. Šajā gadījumā jūs varat lejupielādēt saspiesta faila jaunu kopiju un saglabāt to citā vietā. Pārbaudiet, vai šī darbība atrisina problēmu.

6. metode: tīras sāknēšanas veikšana

Varat arī mēģināt ievadīt stāvokli Clean Boot un pārbaudīt, vai varat no turienes iegūt failus. Ja jūs varat, iespējams, ir kāds trešās puses process, kas traucē procesu. Šajā gadījumā jums būs jāveic manuāla problēmu novēršana, lai identificētu problēmas galveno cēloni. Šeit ir norādītas darbības, kā veikt tīru sāknēšanu.

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter. Tam vajadzētu nokļūt sistēmas konfigurācijas utilītā.
 3. Atveriet cilni Vispārīgi un noklikšķiniet uz Selektīvā startēšana.
 4. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Ielādēt startēšanas vienumus.
 5. Pārliecinieties, vai ir atzīmētas izvēles rūtiņas Ielādēt sistēmas pakalpojumus un Izmantot sākotnējo sāknēšanas konfigurāciju.
 6. Dodieties uz cilni Pakalpojumi. Noklikšķiniet uz lodziņa Slēpt visus Microsoft pakalpojumus un pēc tam noklikšķiniet uz Atspējot visus.
 7. Noklikšķiniet uz Labi / Lietot, pēc tam restartējiet datoru. Tam vajadzētu nodot jūsu Windows OS tīras sāknēšanas stāvoklī.

Veiciet tīru sāknēšanu, lai novērstu ekstrakcijas kļūdas

7. metode: palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju

Bojāts sistēmas fails var būt iemesls, kāpēc jūs nevarat izvilkt saspiesto failu. Šajā gadījumā jums būs jāpalaiž sistēmas failu pārbaude. Šis rīks varēs identificēt un aizstāt bojātos failus. Veiciet šādas darbības:

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un izvēlieties Palaist kā administrators.
 4. Komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 5. Ļaujiet sistēmas failu pārbaudītājam veikt skenēšanu. Bojāti faili tiks aizstāti, atsāknējot.

Ja neviena no iepriekš minētajām metodēm jums nedarbojās, varat arī meklēt tiešsaistē un lejupielādēt trešo personu bezmaksas programmatūru failu saspiešanai. Šo rīku var izmantot, lai izvilktu saspiestu failu saturu.

Pro padoms:

Varat arī atjaunināt draiverus, lai pārliecinātos, ka tie visi darbojas pareizi, it īpaši, ja mēģināt izvilkt saspiestus failus no ārējās atmiņas ierīces. To var ērti izdarīt, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks noteiks bojātus, nesaderīgus vai trūkstošus draiverus. Ar vienu klikšķi jūs varat atjaunināt draiverus līdz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām.

Novērsiet draivera problēmas ar Auslogics draivera atjauninātāju

Vai jums ir citi ieteikumi šīs problēmas novēršanai?

Mēs ceram lasīt jūsu idejas zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found