Windows

Kā atgūt NVIDIA draiverus Windows 10 datorā?

Nepareizu draiveru instalēšana rada papildu problēmu risku. Ja tas notiks, vienkārša pazemināšana, pārejot atpakaļ uz vecajām versijām, darīs šo triku.

Lai gan šķiet viegli veikt atjauninājumu pats, ir ļoti viegli to kļūdīties. Papildus tehniskām kļūmēm var būt arī saderības problēmas.

Ja esat instalējis nepareizus draiverus, lūk, kā jūs varat atjaunot NVIDIA draiverus sistēmā Windows 10:

 1. Dodieties uz izvēlni Sākt un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz “Šis dators” vai “Mans dators”. Varat arī darbvirsmā noklikšķināt uz ikonas “Šis dators”.
 2. Dodieties uz Rekvizīti. Tiks atvērts jauns logs. Kreisajā panelī pārbaudiet “Device Manager” un noklikšķiniet uz tā
 3. Atveras jauns logs. Pārbaudiet, vai nav “Displeja adapteri”, un nolaižamajā izvēlnē ar peles labo pogu noklikšķiniet uz NVIDIA. (NVIDIA sērijas tips ir atkarīgs no instalētā draivera)
 4. Dodieties uz Rekvizīti
 5. Atlasiet otro cilni, kas ir cilne Draiveris. Noklikšķiniet uz “Atgriezties draiveri”
 6. Kad esat izvēlējies atcelt draiveri, uzvedne “Atgriezt draiveri” pelēks
 7. Restartējiet datoru, lai izmaiņas stātos spēkā.

Kā pamanījāt, nav tik grūti saprast, kā atgriezt NVIDIA draiverus uz vecākajām versijām. Bet jūs varat izvairīties no tā, ka vispār būs jāatgriežas, jau no paša sākuma instalējot pareizos draiverus.

Pareizu NVIDIA draiveru instalēšana

Kad esat restartējis datoru, turpiniet instalēt pareizo NVIDIA draiveri.

 • Piesakieties datorā, izmantojot administratīvo kontu.
 • Dodieties uz draivera ražotāja vietni un atlasiet, lai lejupielādētu jaunāko draiveri.
 • Lai instalētu NVIDIA draiveri operētājsistēmā Windows10, vispirms pārbaudiet, vai lejupielādētais draiveris atbalsta grafikas karti datorā. Saderību varat pārbaudīt, apmeklējot draiveru lejupielādes sadaļu un cilni “Atbalstītie produkti”. Ja grafikas karte un lejupielādētais draiveris ir saderīgi, aizveriet visas programmas un sāciet instalēšanas procesu.
 • Lejupielādējiet draiveri. Dators liks jums saglabāt vai palaist lejupielādēto failu. Atlasiet Saglabāt, lai saglabātu draiveri Windows darbvirsmā. Atlasot Palaist tieši uz augšu, fails tiek saglabāts pagaidu direktorijā. Windows instalēšanas vidū ir iespēja, ka pagaidu direktorijā saglabātie faili tiek izdzēsti, kā rezultātā slikta instalēšana rada nepieciešamību vēlreiz atgriezties.

PS:

GeForce piezīmjdatoru grafikas kartes, GeForce Desktop PC grafikas kartes, kā arī Quadro Professional grafikas kartes izmanto atšķirīgu draiveri. Pirms lejupielādes un instalēšanas pārbaudiet, vai jums ir pareizs NVIDIA draiveris.

Izpildiet instrukcijas soli pa solim, lai manuāli instalētu draiveri. Ja izmantojat klēpjdatoru, pirms procesa sākšanas uzlādējiet to vai turiet to pieslēgtu elektrības kontaktligzdai. Instalēšanas process var aizņemt vairāk laika, nekā jūs domājat.

Ja jūsu datorprasmes nav tik attīstītas vai jums nav laika manuāli instalēt, izmantojiet Auslogics draivera atjauninātāju. Izmantojot šo rīku, jūs varat atjaunināt visus trūkstošos draiverus tikai ar vienu klikšķi.

Izpildiet šo vienkāršo procesu, un jūs varēsiet izvairīties no biežas meklēšanas tīklā, kā Windows 10 instalēt vecāku NVIDIA draivera versiju.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found