Windows

Kā noteikt nezināmas USB ierīces saiti atbilstības režīmā?

<

Ja jūs domājat sev: "Kā es varu salabot nezināmu USB ierīci operētājsistēmā Windows 10?", Ziniet, ka neesat viens. To pašu kļūdu ir piedzīvojuši arī daudzi datoru lietotāji. Tālāk ir sniegti divi vienkārši risinājumi, kas palīdzēs atrisināt nezināmas USB ierīces problēmu (saite atbilstības režīmā).

 1. Atjauniniet ierīces draiverus (gandrīz vienmēr problēma tiek novērsta)
 2. Atkārtoti pievienojiet cietos diskus

1. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus (problēma gandrīz vienmēr tiek novērsta)

Nezināmas USB ierīces (saite atbilstības režīmā) visbiežākais iemesls ir kļūdains / novecojis / bojāts draiveris jūsu sistēmā. Faktiskā cēloņa noteikšana var izrādīties sarežģīta; it īpaši, ja jūs neprotat datorvalodā. Vislabākais ir atjaunināt katru pieejamo draiveri, līdz problēma ir atrisināta.

Datoru draiverus var atjaunināt vai nu automātiski, vai manuāli.

 • Datoru draiveru manuāla atjaunināšana

Šī metode ir vislabākā tiem, kas zina savu ceļu datoros. Lai manuāli atjauninātu draiverus, dodieties uz ražotāja oficiālo vietni. Meklējiet jaunākos draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu videokarti. Pārbaudiet saderību, apmeklējot draiveru lejupielādes sadaļu un cilni “Atbalstītie produkti”. Vadītāja lejupielādes sadaļā ir vairāki nosaukumi, tostarp; Programmatūras lejupielādes, draiveru lejupielādes, draiveri, lejupielādes, draiveri un programmatūra, draiveri un programmaparatūra utt. Tas var būt vai nu viens no šiem nosaukumiem, ko lietojis jūsu ražotājs.

 • Automātiska datoru draiveru atjaunināšana

Tas ir vienkāršākais no abiem. Automātiska datora draiveru atjaunināšana ietaupa laiku un novērš nepareizas instalēšanas risku. Izmantojiet Auslogics draivera atjaunināšanas rīku, lai automātiski atjauninātu visus draiverus ar vienu klikšķi. Rīkam var uzticēties, jo korporācija Microsoft ir atzinusi Auslogics par augstas kvalitātes programmatūras izstrādi, kas atbilst datoru lietotāju prasībām.

 1. Apmeklējiet oficiālo Auslogics vietni un dodieties uz sadaļu Produkti
 2. Ritiniet, līdz redzat sadaļu Draivera atjauninātājs. Varat izvēlēties lejupielādēt to kā bezmaksas izmēģinājuma versiju vai iegūt pilnu apmaksātu versiju.
 3. Kad draivera atjauninātājs ir lejupielādēts, palaidiet rīku un palaidiet pogu Skenēt tūlīt. Jūsu dators saņems pilnu skenēšanu, un draivera atjauninātājs atklās visus problemātiskos draiverus.
 4. Noklikšķiniet uz “Atjaunināt visu”, lai rīks automātiski lejupielādētu un instalētu pareizo visu draiveru versiju. (Ja izmantojat bezmaksas versiju, jums būs jājaunina šajā brīdī.)

Sāciet ar 1. risinājumu, jo tas parasti palīdz vienreiz atrisināt nezināmu USB ierīci (saite atbilstības režīmā).

2. risinājums: atkārtoti pievienojiet cietos diskus

Vēl viena problēma, kas izraisa nezināmu USB ierīci (saite atbilstības režīmā), var būt nepareizi pievienotas ārējās ierīces. Zināšanas par precīzu ierīci, kas rada problēmu, ir risinājums. Nozīmē, ka, lai noteiktu precīzu pārkāpēju ierīci, jums jāatvieno visas ierīces no datora.

Nezināmās USB ierīces problēmas otrais labojums ir visu cieto disku atkārtota pievienošana, lai noskaidrotu problēmu. Veiciet šādas darbības:

 1. a) Izņemiet visus ārējos diskus un pilnībā atvienojiet tos no datora
 2. b) Izslēdziet datoru
 3. c) Visas ierīces, kurās tiek izmantots maiņstrāvas adapteris, jāatvieno no barošanas avota un jāatvieno no datora
 4. d) Turiet 5 minūtes.
 5. e) Ieslēdziet sistēmu un pārbaudiet, vai pastāv problēma ar nezināmu USB ierīci (saite atbilstības režīmā):

Ja nezināma USB ierīce (saite atbilstības režīmā) pazūd no ierīču pārvaldnieka, pievienojiet visas ārējās ierīces pareizi tādas pašas, kādas tās bija pirms atvienošanas

Ja nezināma USB ierīce (saite atbilstības režīmā) joprojām tiek rādīta ierīču pārvaldniekā, tas nozīmē, ka problēma nav nevienā no ārējām ierīcēm. Iespējams, jums būs jāmeklē profesionāla problēmu novēršanas tehniķa palīdzība.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found