Windows

Kā pārsūtīt failus no GoPro uz Windows 10 datoru, izmantojot WiFi?

Kad lielākā daļa cilvēku domā par darbības kamerām, pirmais vārds, kas viņiem ienāk prātā, ir GoPro. Ir vērts atzīmēt, ka šī tehnoloģiju kompānija nebija pirmā, kas ražoja kompaktkameras video un fotoattēlu uzņemšanai ekstremālos apstākļos. Tomēr tieši tas padarīja produktu pieejamāku plašākai sabiedrībai. Līdz šai dienai GoPro darbības kameras joprojām ir vienas no labākajām visā pasaulē.

GoPro ir diezgan populārs āra piedzīvojumu meklētājiem un sportistiem, pateicoties tā izturīgajām, vieglajām un kompaktajām īpašībām. Tomēr, tā kā tam ir iezīmes, kas līdzīgas ražošanas kamerai, to ir izmantojuši ikdienas lietotāji, piemēram, vlogeri un ceļotāji. Vēl viena lieliska lieta par GoPro ir tā, ka jūs to varat viegli uzstādīt jebkur. Pats par sevi saprotams, ka tas ir lieliski piemērots ikdienas fotografēšanai, ikdienas kameru lietošanai un citiem piedzīvojumiem.

Lai kādam mērķim kalpotu jūsu GoPro kamera, jūs vēlētos visefektīvāko un ērtāko metodi failu pārsūtīšanai uz klēpjdatoru. Nu, jūs priecāsieties, ka atradāt šo rakstu. Šajā amatā mēs iemācīsim jums, kā pārsūtīt GoPro failus, izmantojot Wi-Fi, uz Windows datoru. Šī raksta beigās jūs varēsiet izmantot savu klēpjdatoru, lai rediģētu uzņemtos materiālus un fotoattēlus. Mēs kopīgosim arī citas metodes, kuras varat izmantot, lai pārvietotu GoPro failus uz jūsu ierīci.

1. metode: klēpjdatora pievienošana GoPro Wi-Fi tīklam

Viena no lielākajām lietām par GoPro ir tā, ka tā izveido savu Wi-Fi tīklāju. To var izmantot, lai ierīci savienotu ar klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Ieslēdziet savu GoPro kameru un pēc tam iestatiet to bezvadu režīmā.
 2. Tagad dodieties uz klēpjdatoru un uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Wi-Fi.
 3. Atlasiet sava GoPro Wi-Fi tīklu un pēc tam noklikšķiniet uz Savienot. Ja tīkls ir aizsargāts ar paroli, iesniedziet atbilstošo informāciju.

2. metode: savienojuma izveide ar GoPro tīmekļa serveri

Papildus tam, lai uzzinātu, kā pārsūtīt failus no GoPro uz klēpjdatoru, izmantojot Wi-Fi, būtu noderīgi, ja zinātu, kā izveidot savienojumu ar GoPro tīmekļa serveri. Lai sāktu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Klēpjdatorā atveriet tīmekļa pārlūkprogrammu.
 2. Tagad URL joslā ierakstiet šādu IP adresi:

10.5.5.9:8080

 1. Pārejiet uz saitēm DCIM. No turienes jūs varēsiet lejupielādēt failus tieši.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila, kuru vēlaties pārsūtīt, pēc tam no opcijām atlasiet Saglabāt saiti kā.
 3. Kad parādās jauns logs, izvēlieties faila mērķa mapi.
 4. Sāciet lejupielādes procesu, noklikšķinot uz Saglabāt.

Ja vēlaties piekļūt iestatījumiem vai apskatīt kameru straumēšanu, varat mēģināt bezvadu savienot klēpjdatoru ar GoPro. Varat arī kontrolēt kameru, izmantojot klēpjdatoru. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Pēc savienojuma izveidošanas ar GoPro tīmekļa serveri jums jādodas uz saiti Mīlestības mape. Šādi rīkojoties, varēsit redzēt, ko kamera straumē.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila Dynamic.m3u8, lai skatītu straumi. Pārliecinieties, vai esat noklikšķinājis uz Kopēt saites adresi.
 3. Tagad dodieties uz File.
 4. Opcijās noklikšķiniet uz Atvērt atrašanās vietu.
 5. Kad parādās logs Atvērt atrašanās vietu, dodieties uz filmas Vieta un pēc tam ielīmējiet nokopēto saiti.
 6. Noklikšķiniet uz Atvērt, lai pabeigtu procesu. Kad tas būs izdarīts, varēsit kontrolēt savu GoPro, izmantojot savu klēpjdatoru.

[block-bs_place]

Pro padoms: ja vēlaties bez grūtībām piekļūt GoPro funkcijām, izmantojot klēpjdatoru, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šajā rīkā ir lieliski, ka tas pielāgo neoptimālos sistēmas iestatījumus, lai nodrošinātu, ka lielākā daļa darbību un procesu darbojas ātrāk. Turklāt tas atbrīvojas no visa veida PC junk, vienlaikus novēršot problēmas, kas var izraisīt lietojumprogrammu vai sistēmas kļūmes un avārijas. Kad process būs pabeigts, varēsiet viegli apskatīt, ko straumē jūsu GoPro kamera.

Vai ir citas ar GoPro saistītas tēmas, kuras vēlaties, lai mēs apspriežam?

Kopīgojiet tos zemāk esošajos komentāros, un mēs tos parādīsim nākamajā ziņojumā!