Windows

Kā viegli noteikt Guild Wars 2 augstu ping?

Ir pagājuši laiki, kad solo tiešsaistes spēles bija lieta. Kad esat nobaudījis ArenaNet revolucionāro Guild Wars 2, jūs nekad nevēlaties atgriezties. Tā ir elpu aizraujoša, daudzspēlētāju tiešsaistes lomu spēle (MMORPG), kas aizrauj konkurenci.

Tomēr nekas labs nekad nenotiek bez dažiem jautājumiem.

Attiecībā uz Guild Wars 2 spēlētājiem ir bijuši augsti ping gadījumi (kas nozīmē kavēšanos saziņā ar spēļu serveriem). Tas nozīmē, ka kaujas situācijās jūs viegli nonākat miris, jo jūsu reakcijas laiks ir samazināts. Turklāt daudzas citas operācijas neizdodas.

Bet diez vai kāda problēma nav atrisināma, un tas nav izņēmums. Pamatojoties uz pamatcēloņu nepietiekamu novērtēšanu, jūs varat viegli pārvarēt problēmu.

Šeit ir iespējamie cēloņi un risinājumi.

Kas izraisa High Ping ģildes karos 2?

Pirmkārt, jums ir jāsaprot atšķirība starp lielu ping un lag.

Ja Guild Wars 2 piedzīvo aizkavēšanos, visticamāk, tā ir problēma jūsu spēļu platformā. Tomēr augsts ping, iespējams, ir saistīts ar jūsu interneta savienojumu.

Viens no tipiskajiem scenārijiem, kurā, iespējams, piedzīvosiet augstu ping, ir tad, kad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā uzticamu pakalpojumu. Iespējams, jums ir augsts latentums, lēnāks savienojuma ātrums vai tīkla savienojuma pārtraukumi.

Visi šie jautājumi darbojas kopā, lai izraisītu augstu ping.

Iespējams, ka tā ir arī kļūda jūsu, nevis ISP, dēļ. Iespējams, jūs koplietojat savu tīklu ar pārāk daudziem citiem lietotājiem. Pārāk daudz cilvēku, izmantojot to pašu tīklu, nozīmētu, ka vienā tīklā tiek pārsūtīti vairāk datu pakešu.

Tas var izraisīt sastrēgumus

Vai arī interneta savienojumu var pārtraukt daži vides elementi:

 • Vai starp jūsu maršrutētāju un spēļu ierīci ir kādi šķēršļi?
 • Vai jūs piedzīvojat nelabvēlīgus laika apstākļus?
 • Vai jūsu ēkā ir kaitēkļi, kas traucē jūsu tīkla kabeļiem?
 • Vai jūsu interneta infrastruktūra ir veca vai bojāta?

Problēma var iet līdz pat Guild Wars 2 serveriem. Ņemot vērā, ka tā ir masveidā paredzēta daudzspēlētāju tiešsaistes spēle, varētu būt iespēja, ka liels skaits spēlētāju veicina lielu ping problēmu.

Kā labot High Ping ģildes karos operētājsistēmā Windows 10?

Ņemot vērā plašo iespējamo cēloņu klāstu, ir prātīgi sākt problēmu risināt no vienkāršākajiem aspektiem, pirms jūs sākat veikt dārgas nomaiņas.

Izpildiet šo viedo procesu.

Atiestatiet interneta savienojumu

Tā kā šī ir interneta savienojuma problēma, vispirms jāņem vērā jūsu interneta savienojums.

Jūs varat sākt, atiestatot maršrutētāju un modemu. Iespējams, viss, kas jums nepieciešams, ir restartēt modemu, un problēma izzudīs. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jautājums sākās nesen un pirms tam vēl nebija bijis.

Atiestatīšana ir izdevīga, jo tā novērš problemātiskas problēmas, kas saglabātas maršrutētāja vai modema atmiņā.

Pirms atkārtoti pievienojat internetu, vispirms mēģiniet apiet maršrutētājus, slēdžus un centrmezglus. Pievienojieties tieši modemam, lai redzētu, kā darbojas jūsu spēle. Ja redzat uzlabojumu, problēma var rasties centrmezglos, slēdžos un maršrutētājos.

Kamēr esat pie tā, arī restartējiet datoru

Tāpat kā modema atiestatīšana, datora atsāknēšana atbrīvo visus atmiņā saglabātos jautājumus. Jūs pat varat turpināt meklēt datoru, lai atrastu vīrusus. Vīrusi var ne tikai traucēt interneta savienojumu, bet arī sabojāt programmatūru un aparatūru.

Pārbaudiet un aizveriet fona programmas

Ja jums ir fona programmas, kas izmanto interneta savienojumu, tās palielina datu pakešu daudzumu, kas iet caur jūsu savienojumu. Tas tikai aizsprosto jūsu interneta savienojumu.

Iespējams, jūs lejupielādējat straumējumus, straumējat video vai atjaunināt Windows 10 fonā. Tā var būt pat lietojumprogramma, kuru nezināt un kas piesaista jūsu savienojumu.

Tāpēc jums ir jānoskaidro, kādas lietojumprogrammas darbojas fonā.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows uzdevumjoslas.
 2. Atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks.
 3. Logā Uzdevumu pārvaldnieks būs redzamas programmas, kas pašlaik darbojas jūsu datorā.
 4. Nosakiet tos, kuri izmanto jūsu tīkla savienojumu, un aizveriet tos.
 5. Varat arī aizvērt tos, kas izmanto pārāk daudz CPU atmiņas, lai atbrīvotos no kavēšanās.

Pārslēdzieties no bezvadu uz vadu savienojumu

Vadu savienojumi ir drošs risinājums. Šķēršļi retāk pārtrauc vadu savienojumu, kā tas var notikt ar bezvadu. Tas nozīmē uzticamāku internetu.

Arī vadu savienojuma latentums ir daudz zemāks nekā bezvadu savienojumā. Tas nozīmē zemāku ping.

Atrodoties tajā, pārbaudiet, vai nav vides faktoru, kas ietekmē jūsu interneta savienojumu. Nomainiet vecās vai sabojātās ierīces. Pārliecinieties, ka jūsu interneta ierīces ir pasargātas no vides aspektiem un ka kaitēkļi tām nevar traucēt.

Diagnosticējiet CPU veiktspējas problēmas un risiniet tās

Lai gan augsts ping līmenis patiesībā nav aparatūras vai programmatūras problēma, jūsu datora programmatūrai un iestatījumiem var būt nozīme. Ja jūsu procesora veiktspēja ir zema, tas ietekmēs jūsu izmantotās lietojumprogrammas, tostarp tiešsaistes spēles.

Tādēļ jums ir jādiagnosticē veiktspējas problēmas un jāsakārto tās.

Jautājumi, kas ietekmē veiktspēju, ir nevēlami faili, sadrumstaloti diski un slikti datora iestatījumi. Par laimi, jūs varat ērti novērst šādas problēmas, izmantojot Auslogics BoostSpeed. Lietojumprogramma automatizē datora tīrīšanas procesu, lai uzlabotu datora veiktspēju.

Pārbaudiet Windows ugunsmūra iestatījumus

Ja interneta savienojums ir labs, nekas neietekmē tīkla savienojumu, un jūs esat pārliecināts, ka datora veiktspēja ir laba, kaut kas varētu kavēt jūsu tiešsaistes spēli no pareizas piekļuves internetam.

Pārbaudiet, vai citām tiešsaistes spēlēm vai programmām ir ping problēmas. Ja viņi visi strādā lieliski, bet problēma ir tikai Guild Wars 2, datorā varētu būt kaut kas tāds, kas neļauj tam pareizi darboties.

Viens iespējamais scenārijs varētu būt tāds, ka jūsu Windows ugunsmūris ir iestatīts bloķēt Guild Wars 2.

Veiciet šīs darbības, lai mainītu ugunsmūra iestatījumus:

 1. Atveriet Windows meklēšanas lodziņu un ierakstiet Windows ugunsmūris. Nospiediet Enter.
 2. Pārejiet uz daļu “Atļaut lietotni, izmantojot Windows ugunsmūri”.
 3. Noklikšķiniet uz pogas Mainīt iestatījumus.
 4. Atrodiet Guild Wars 2 un atzīmējiet izvēles rūtiņu tās tuvumā.
 5. Tagad noklikšķiniet uz Labi.

Kad tas būs izdarīts, iespējams, būs jāpārbauda arī antivīrusu programmatūra.

Varbūt jūsu antivīruss bloķē Guild Wars 2 piekļuvi internetam. Mēģiniet īslaicīgi atspējot pretvīrusu programmatūru, lai redzētu, vai jūsu tiešsaistes spēle darbosies. Ja tas darbojas, varat apsvērt iespēju sazināties ar pretvīrusu uzņēmumu. Ja to nevar atrisināt, jums, iespējams, būs jāaizstāj pretvīrusu programma ar citu.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu augsts ping Guild Wars 2 izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Secinājums

Pēc problēmas sakārtošanas ņemiet vērā jautājumus, kuru dēļ tā izvairījās no turpmākām problēmām. Galu galā profilakse ir labāka nekā ārstēšana.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found