Windows

Kā atspējot paziņojumu par zemu diska vietu sistēmā Windows?

Katra indivīda labsajūtai ir svarīgi uzturēt pietiekamu daudzumu personiskās telpas. Pat ekstravertiem tas ir vajadzīgs viņu garīgajai veselībai. Tas pats attiecas uz datoriem. Lai saglabātu savējo labā stāvoklī un darbotos pēc iespējas labāk, jums jāpārliecinās, vai tajā ir pietiekami daudz vietas diskā.

No otras puses, ir gadījumi, kad operētājsistēmā Windows 10 ir maz vietas diskā, un kāda svarīga iemesla dēļ jums nav iespēju izdzēst failus. Kad jebkurā datora nodalījumā ir atlicis mazāk nekā 200 MB vietas, Windows ekrānā parādīs ziņojumus ar zemu diska vietu. Šie paziņojumi ir noderīgi, taču dažreiz jūs vienkārši vēlaties, lai tie aiziet, lai jūs varētu turpināt darbu.

Pirms visa cita ...

Ja paziņojumam ir kāds sakars ar jūsu sistēmas disku, nevajadzētu to ignorēt un sākt atbrīvot vietu. Ir vērts atzīmēt, ka Windows nedarbojas pareizi, ja šajā diskā nav pietiekami daudz vietas. Ja tas ir pilns, jūs sāksit saskarties ar nepareizi darbojošām un avarējošām lietojumprogrammām.

Ja esat saņēmis paziņojumu, ka datorā ir maz vietas sistēmas diskā, sāciet dzēst failus vai sāciet atinstalēt nevajadzīgas lietojumprogrammas. Mēs nenoliedzam, ka šis process var būt sarežģīts un laikietilpīgs. Tātad, mēs iesakām to automatizēt, izmantojot Auslogics BoostSpeed. Šis uzticamais rīks var pilnībā pārbaudīt visu jūsu sistēmu. Vienkārši noklikšķinot uz pogas, jūs varat identificēt nevēlamos failus un atgūt datorā gigabaitus vietas. Kad esat restartējis datoru, sāknēšanas laikā varat novērst zemu diska vietu un atbrīvoties no brīdinājumiem. Turklāt tam ir citas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu privātumu un samazina kļūdu un avāriju iespējamību.

Labākai veiktspējai izmantojiet operētājsistēmu ar Auslogics BoostSpeed.

Dažos gadījumos paziņojumi var attiekties uz diskdziņiem, kas nav sistēmas. Piemēram, ja noteiktā diskā ir atkopšanas nodalījums un tas ir gandrīz pilns, jūs sākat redzēt šo brīdinājumu. Ja atkopšanas nodalījums kļūst redzams, iesakām to paslēpt. Ja jūs neuztraucas par iespējamām problēmām, kas var rasties ar pilnu datu disku, un vēlaties ignorēt paziņojumus, varat tos vienkārši atspējot.

Windows reģistra izmantošana paziņojumu atspējošanai

Lai atspējotu paziņojumus par zemu diska vietu, varat mainīt reģistra iestatījumus. Šīs izmaiņas attiecas uz visu sistēmu, tāpēc jūs vairs nesaņemsit brīdinājumus par mazu diska vietu nevienā no jūsu datora diskdziņiem.

Svarīga piezīme: Windows reģistrs ir sensitīva datu bāze, un, veicot kļūdu, sistēma var kļūt nestabila vai nedarbojama. Pirms izmēģināt mūsu risinājumu, neaizmirstiet izveidot reģistra dublējumu. Tādā veidā jūs varat atsaukt izmaiņas, ja pieļaujat kļūdas. Ja esat pārliecināts, ka varat precīzi izpildīt mūsu norādījumus, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ja tiek prasīts sniegt reģistra redaktora piekrišanu izmaiņu veikšanai datorā, noklikšķiniet uz Jā.
 4. Pārejiet uz šo ceļu:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer

Mainiet savu reģistru, lai atspējotu paziņojumu par zemu diska vietu sistēmā Windows.

 1. Atveriet kreisās joslas izvēlni un atlasiet Politikas.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukša laukuma labajā rūtī.
 3. Noklikšķiniet uz Jauns un pēc tam atlasiet DWORD (32 bitu) vērtību.
 4. Kā vērtības nosaukumu izmantojiet “NoLowDiscSpaceChecks” (bez pēdiņām).
 5. Piezīme. Šajā reģistra ierakstā Microsoft diska vietā izmanto “disku”.
 6. Veiciet dubultklikšķi uz tikko izveidotās vērtības NoLowDiscSpaceChecks. Lodziņā Vērtības dati ierakstiet “1” (bez pēdiņām).
 7. Noklikšķiniet uz Labi.
 8. Iziet no reģistra redaktora.
 9. Restartējiet datoru, lai izmaiņas stātos spēkā.

Ja vēlaties atjaunot paziņojumus par mazu vietas diskā, varat vienkārši izpildīt no 1. līdz 4. darbībai. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vērtības NoLowDiscSpaceChecks un pēc tam to izdzēsiet.

Vai esat izmēģinājis šo metodi?

Informējiet mūs rezultātus zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found