Windows

Kā Windows 0 labot 0x00000019 Bad Pool Header?

<

Ja jūs daudzus gadus izmantojat sistēmu Windows, jūs, iespējams, esat pieradis redzēt Blue Screen of Death (BSOD) kļūdas. Galu galā tie ir kļuvuši par izplatītu problēmu Microsoft operētājsistēmā. Tātad, kad datorā redzat kļūdu 0x00000019 Bad Pool Header, nevajadzētu pārāk uztraukties. Tāpat kā lielāko daļu BSOD problēmu, arī šo problēmu var novērst. Šajā rakstā mēs iemācīsim, kā atbrīvoties no kļūdas ziņojuma 0x00000019: Bad Pool Header.

Kāpēc tiek parādīts kļūdas ziņojums 0x00000019: nepareiza kopas galvenes rādīšana?

Pirms uzzināt, kā novērst 0x00000019 BSOD operētājsistēmā Windows 10, vislabāk ir izprast problēmas parādīšanās iemeslus. Tādā veidā jūs varēsiet novērst tā atkārtošanos. Vairumā gadījumu aparatūras un programmatūras problēmu dēļ tiek parādīts kļūdas ziņojums 0x00000019: Bad Pool Header. Ja instalējāt lietojumprogrammu, draiveri vai antivīrusu, kas nav saderīgs ar klēpjdatoru vai sistēmu, notiks šī BSOD kļūda.

1. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus

Iespējams, ka jūsu sistēmā ir novecojuši vai bojāti draiveri, kā rezultātā tiek parādīts kļūdas ziņojums 0x00000019: Bad Pool Header. Tātad, lai novērstu problēmu, piemērots risinājums ir atjaunināt draiverus. To var izdarīt manuāli vai iet vieglāk un izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Mēs vienmēr iesakām pēdējo, jo draiveru manuāla atjaunināšana var būt sarežģīta, garlaicīga un laikietilpīga.

Izbaudiet Auslogics produktus, tostarp Auslogics Driver Updater.

Manuāla draiveru atjaunināšana

Lai uzzinātu, kas izraisa kļūdu, pa vienam jāatjaunina draiveri. Šajā procesā ir jāiet uz ražotāja vietni un jāmeklē jaunākais draiveris, kas ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu. Jums jāpārliecinās, vai lejupielādējat un instalējat pareizo draiveri. Pretējā gadījumā jūs savā datorā radīsit sistēmas nestabilitātes problēmas.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Uzzināt, kā labot 00000019 BSOD operētājsistēmā Windows 10, nav viegls uzdevums, un manuāla draiveru atjaunināšana nav pastaiga parkā. Tātad, ja jums nav tehnoloģiju prasmju, pacietības un laika, lai to izdarītu, varat izvēlēties automatizēt atjaunināšanas procesu, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Jums nav jāuztraucas par kļūdām, jo ​​šis rīks meklēs pareizos draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu sistēmas versiju. Turklāt tas pievērsīsies visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai tiem, kas izraisīja kļūdu 0x00000019: Bad Pool Header. Tātad, kad process būs pabeigts, jūs varat sagaidīt, ka jūsu datoram būs ātrums un veiktspēja.

2. risinājums: ātrās startēšanas atspējošana

Ātra startēšana ir noderīga, ja vēlaties īsāku datora restartēšanas laiku. Tomēr tas var radīt problēmas ar izslēgšanas un palaišanas procesiem. Tas nozīmē, ka šī funkcija ir viens no iemesliem, kāpēc tiek parādīts kļūdas ziņojums 0x00000019: Bad Pool Header. Lai atrisinātu problēmu, varat mēģināt atspējot funkciju, veicot šādas darbības:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Ierakstiet “powercfg.cpl” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas ‘Izvēlieties barošanas pogu darbību’.
 4. Atlasiet saiti “Mainīt iestatījumus, kas pašlaik nav pieejami”. Noklikšķiniet uz Mainīt iestatījumus, kas pašlaik nav pieejami.
 5. Atcerieties noņemt atzīmi no izvēles rūtiņas “Ieslēgt ātru startēšanu (ieteicams)”.
 6. Noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas un pēc tam izejiet no loga.
 7. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

3. risinājums: Windows meklēšanas atspējošana

Lai uzlabotu meklēšanu, sistēma izmanto Windows meklēšanas pakalpojumu, kas indeksē datorā esošos failus. Tomēr tas var tikt bojāts un izraisīt dažādas BSOD problēmas, tostarp kļūdu 00000019: Bad Pool Header. Tātad, varat mēģināt to atspējot un noskaidrot, vai tas novērš problēmu. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. Tādējādi tiks atvērts dialoglodziņš Palaist.
 2. Kad logs Pakalpojumi ir atvērts, meklējiet Windows meklēšanu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Apturēt.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Windows meklēšana.
 4. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Startēšanas veids un pēc tam atlasiet Atspējots.
 5. Noklikšķiniet uz Lietot un Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 6. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv.

4. risinājums: Windows atmiņas diagnostikas palaišana

Iespējams, ka nesen veikts atmiņas jauninājums izraisīja kļūdas ziņojumu 0x00000019: Bad Pool Header. Tātad, varat mēģināt palaist iebūvēto Windows atmiņas diagnostikas rīku, lai noteiktu, vai datora atmiņā ir problēmas. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “memory” (bez pēdiņām), pēc tam no rezultātiem atlasiet Windows Memory Diagnostic.
 3. Saglabājiet visu savu darbu un aizveriet visas lietotnes.
 4. Atgriezieties pie Windows atmiņas diagnostikas un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Restartēt tūlīt un pārbaudiet, vai nav problēmu (ieteicams). Restartējiet tūlīt un pārbaudiet, vai nav problēmu (ieteicams).
 5. Pēc atmiņas testa ir divi iespējamie rezultāti:

Windows atmiņas diagnostikā netika konstatētas kļūdas atmiņā:

Kad parādās šis ziņojums, tas nozīmē, ka jūsu RAM nav atmiņas problēmu. Lai novērstu problēmu, varat pāriet uz 5. risinājumu.

Atmiņas kļūdu ziņojumi:

Problēmu novēršana, izpildot ekrānā redzamos norādījumus.

5. risinājums: Aparatūras pārbaude

Iespējams, ka pati RAM atmiņa nedarbojas. Lai noteiktu, vai tas tā ir jūsu gadījumā, varat rīkoties šādi:

 1. Izslēdziet datoru un pēc tam atvienojiet to.
 2. Atvienojiet visas RAM atmiņas.
 3. Atkārtoti pievienojiet vienu no spieķiem un pēc tam restartējiet datoru. Dariet to katrai RAM atmiņai.
 4. Ja jūsu dators netiek sāknēts ar vienu noteiktu RAM, jūs zināt, ka tas ir vaininieks aiz kļūdas 0x00000019: Bad Pool Header.

Vai varat ieteikt citus veidus, kā novērst kļūdu 0x00000019: Slikta kopas galvenes kļūda?

Jūtieties brīvi dalīties ar savām idejām un risinājumiem komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found