Windows

Kā atbrīvoties no Windows atjaunināšanas kļūdas 0x800f0900 (CBS_E_XML_PARSER_FAILURE)

Jūs kā Windows 10 lietotājs neesat jauns Microsoft izlaistajos ikmēneša kumulatīvajos atjauninājumos. Lielākoties šie atjauninājumi tiek lejupielādēti fonā bez jūsu ziņas. Kad lejupielāde būs pabeigta, Windows Update utilīta nosūtīs paziņojumu, kurā tiks lūgts restartēt sistēmu, lai instalētu atjauninājumus.

Tas nozīmē, ka ir gadījumi, kad rīks nonāk pie bloķēšanas un rada dažādus kļūdu kodus, no kuriem viens ir kļūda 0x800f0900. Šī konkrētā kļūda nozīmē CBS_E_XML_PARSER_FAILURE (negaidīta iekšēja XML parsētāja kļūda), kas nozīmē, ka dažas ar atjaunināšanas procesu saistītās sistēmas entītijas ir bojātas.

Ja esat viens no lietotājiem, kam rodas šī problēma, esat nonācis īstajā vietā. Šajā rakstā ir ietvertas metodes, kā novērst un novērst Windows 10 atjaunināšanas kļūdu 0x800f0900. Mēs parādīsim iespējamos kļūdas ziņojuma cēloņus un darbības, kas jāveic, lai no tā atbrīvotos.

Kāpēc operētājsistēmā Windows 10 tiek parādīta Windows atjaunināšanas kļūda 0x800f0900?

Problēma galvenokārt bija izplatīta lietotājiem, kuri mēģināja lejupielādēt un instalēt jaunu plāksteri Windows 10 2018. gada aprīļa atjauninājumam. Tomēr tas parādās citos gadījumos.

Viens no galvenajiem problēmas cēloņiem ir bojāti sistēmas faili. Tas nozīmē, ka pastāv arī citi pamatcēloņi, piemēram, atspējoti pakalpojumi, kas saistīti ar Windows Update, nebūtiska vai bojāta kešatmiņa, kļūdains interneta savienojums, antivīrusu vai ugunsmūra traucējumi un kļūdaini ierīču draiveri.

Kā labot Windows atjaunināšanas kļūdu 0x800f0900 operētājsistēmā Windows 10?

Atbrīvošanās no kļūdas ietver tās cēloņu novēršanu. Zemāk jūs atradīsit dažādas rokasgrāmatas, kā novērst dažādas problēmas, sākot no kļūdainiem sistēmas failiem un beidzot ar ierīces draivera problēmām. Ja vēlaties ātri atrisināt problēmu, ir svarīgi veikt labojumus vienu pēc otra.

Palaidiet Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku

Microsoft ir iekļāvis problēmu novēršanas rīkus dažādām utilītprogrammām, un jūs to atradīsit Windows atjaunināšanai. Šis rīks darbosies, lai atrisinātu konfliktus un aktivizētu noteiktus atspējotus pakalpojumus. Tās vadīšana ir diezgan vienkārša un vienkārša; rīkojieties šādi:

  1. Atveriet izvēlni Sākt (pieskarieties Windows logotipa taustiņam vai noklikšķiniet uz pogas Sākt) un noklikšķiniet uz zobrata ikonas virs barošanas ikonas, lai atvērtu iestatījumus. Ja vēlaties ātrāk atvērt lietotni Iestatījumi, dodieties uz tastatūru un pieskarieties Windows un I taustiņiem kopā.
  2. Pēc tam, kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Kad esat redzējis atjaunināšanas un drošības saskarni, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Problēmu novēršana.
  4. Tagad dodieties uz loga labo pusi un sadaļā “Darba sākšana” noklikšķiniet uz Windows Update.
  5. Noklikšķiniet uz pogas “Palaist problēmu novēršanas rīku”, kas parādās sadaļā Windows atjaunināšana.
  6. Traucējummeklētājs tagad darbosies un mēģinās atrisināt problēmas, kas skar Windows atjaunināšanas utilītu.
  7. Kad rīks ir paveicis savu darbu, varat restartēt sistēmu un mēģināt lejupielādēt atjauninājumu.

Atbrīvojieties no pagaidu failiem

Windows lietojumprogrammas un citas trešo pušu programmas jūsu diskā bieži saglabā temp failus, kas ir noderīgi tikai īsu laika periodu. Šie faili var viegli kļūt bojāti vai traucēt atjaunināšanas procesam. Mēģiniet atbrīvoties no tiem un pārbaudiet, vai tas atrisinās problēmu. Varat izmantot vai nu Diska tīrīšanas rīku, vai arī notīrīt temp failus, izmantojot lietojumprogrammu Iestatījumi.

Mēs jums parādīsim, kā rīkoties tālāk.

Izmantojot diska tīrīšanas rīku:

  1. Palaidiet File Explorer, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer. Varat arī turēt Windows logotipa taustiņu un iespiest taustiņu E, lai izsauktu programmu.
  2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pēc tam dodieties uz sadaļu Ierīces un diski labajā rūtī, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz galvenā sējuma, kam normālos apstākļos vajadzētu būt Disk C, un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  4. Kad diska dialoglodziņš Rekvizīti tiek parādīts, cilnē Vispārīgi noklikšķiniet uz pogas Diska tīrīšana.
  5. Kad parādās diska tīrīšanas logs, atzīmējiet izvēles rūtiņas blakus pagaidu failiem, kurus vēlaties izdzēst, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  6. Kad tīrīšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai nav atjaunināšanas kļūdas.

Pārlūkojot lietotni Iestatījumi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Iestatījumi vai pieskarieties Windows logotipam un I taustiņiem kopā, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
  2. Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
  3. Kad esat redzējis sistēmas saskarni, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Krātuve.
  4. Pārejiet uz ekrāna labo pusi un noklikšķiniet uz “Pagaidu faili”.
  5. Ļaujiet Windows skenēt jūsu pagaidu failus.
  6. Kad skenēšana ir pabeigta, atlasiet pagaidu failu kategorijas, no kurām vēlaties atbrīvoties, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Noņemt failus.

Pārliecinieties, vai darbojas Windows atjaunināšanas pakalpojumi

Kļūdas ziņojums varētu parādīties, jo noteikti pakalpojumi ir atspējoti. Šie pakalpojumi ietver Background Intelligent Transfer pakalpojumu (BITS), Update Orchestrator pakalpojumu un Windows Update pakalpojumu. Jums jāzina, ka nevarēsiet atjaunināt sistēmu, ja nedarbojas kāds no šiem pakalpojumiem.

Lai pārliecinātos, ka tie darbojas, jums jāiet cauri Pakalpojumu lietojumprogrammai. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Atveriet dialoglodziņu Palaist. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Palaist vai vienlaikus nospiežot Windows logotipu un R taustiņus.
  2. Kad parādās dialoglodziņš Palaist, tekstlodziņā ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.

Ņemiet vērā, ka varat arī palaist pakalpojumu Pakalpojumi, izvēlnē Sākt meklējot “pakalpojumi”.

  1. Kad tiek atvērta lietotne Pakalpojumi, meklējiet šādu pakalpojumu ierakstus:

Fona inteliģentais pārsūtīšanas pakalpojums (BITS),

Atjaunināt Orchestrator pakalpojumu,

Windows atjaunināšanas pakalpojums

  1. Dodieties uz katru pakalpojumu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Kad tiek atvērts logs Rekvizīti, palieciet cilnē Vispārīgi un pēc tam nolaižamajā izvēlnē “Startēšanas veids” atlasiet Automātiski.
  3. Noklikšķiniet uz pogas Labi un pēc tam palaidiet Windows atjaunināšanas utilītu, lai pārbaudītu problēmu.

Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras

Iespējams, ka problēmu izraisa ļaunprātīgas programmatūras uzbrukums. Dažas ļaunprātīgas programmas, iespējams, ir pārveidojušas dažus jūsu sistēmas failus vai programmas, kas saistītas ar Windows Update. Daži lietotāji ziņoja, ka pēc pilnas sistēmas skenēšanas ir atbrīvojušies no atjaunināšanas kļūdas 0x800f0900.

Ja izmantojat trešās puses antivīrusu programmu, dodieties uz tās grafisko lietotāja saskarni un veiciet pilnu sistēmas skenēšanu. Ja nezināt, kā to izdarīt, varat meklēt programmas izstrādātāja vietnē ceļvedi.

Veiciet tālāk norādītās darbības, ja galvenā pretvīrusu programma ir Windows drošība:

  1. Pārejiet uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam izvēlnē Ātrā piekļuve noklikšķiniet uz Iestatījumi. Varat arī noklikšķināt uz zobrata ikonas pogā Sākt vai izmantot Windows + I īsinājumtaustiņu, lai izsauktu lietotni Iestatījumi.
  2. Kad tiek parādīts Windows iestatījumu sākuma ekrāns, lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas.
  3. Kad esat redzējis atjaunināšanas un drošības saskarni, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Tagad dodieties uz cilni Windows drošība pa labi un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
  5. Kad tiek atvērts Windows Security rīks pret vīrusiem un draudiem, sadaļā Pašreizējie draudi noklikšķiniet uz Skenēšanas opcijas.
  6. Skenēšanas opciju ekrānā atlasiet pogu Pilna skenēšana un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Skenēt tūlīt”.
  7. Tagad rīks pārbaudīs visas cietajā diskā esošās programmas un failus, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras.
  8. Ļaujiet procesam ritēt, kā tas kādu laiku varētu notikt.

Meklējiet un atbrīvojieties no bojātiem sistēmas failiem

Trūkstoši vai bojāti sistēmas faili ir vēl viens būtisks problēmas cēlonis. Iespējams, ka ļaunprātīga programmatūra ir apdraudējusi šos failus, un ir arī iespējams, ka jūs tos neapzināti manipulējāt. Ir arī citi elementi, kas var sabojāt vai izdzēst jūsu sistēmas failus, piemēram, dažas trešo pušu programmas ar paaugstinātām privilēģijām.

Jebkurā gadījumā jums ir jāpārbauda sistēma un jāpārbauda, ​​vai ir bojāti vai trūkst Windows resursu aizsardzības (WRP) faili. Izmantojiet iebūvēto komandrindas utilītu System File Checker, lai pārbaudītu, vai nav bojāti sistēmas faili un tos automātiski aizstāj.

Tomēr jums jāņem vērā, ka operētājsistēmā Windows 10 pirms sistēmas failu pārbaudītāja palaišanas ir jāpalaiž rīks DISM (iesūtnes izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība). DISM uzdevums ir nodrošināt remontam nepieciešamos failus. Ja nezināt, kā palaist utilītu, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai atvērtu meklēšanas lodziņu blakus Sākt. Varat arī atvērt meklēšanas funkciju, vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus.
  2. Pēc meklēšanas utilītas atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
  3. Kad komandu uzvedne tiek parādīta meklēšanas rezultātos, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
  4. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  5. Kad parādās komandu uzvedne, dodieties uz melno ekrānu, ierakstiet šādu rindu un pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

DISM tagad iegūs sistēmas failus, kurus SFC izmantos remonta veikšanai. Parasti, lai ielādētu šos failus, rīks izmanto utilītu Windows Update; tomēr, tā kā jums ir problēmas ar utilītu, jums kā remonta avots būs jāizmanto Windows 10 instalācijas DVD vai cits sāknējams datu nesējs.

Kad esat ievietojis sāknējamo datu nesēju, ievadiet šādu rindu:

DISM.exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / Avots:C: \ RepairSource \ Windows / LimitAccess

Ņemiet vērā, ka C: \ RepairSource \ Windows parametrs apzīmē ceļu uz Windows mapi sāknējamajā datu nesējā. Ja jums ir Windows fails ar ISO failu, varat to izvilkt un tā vietā izmantot mapi.

Kad komanda ir izpildīta, pārejiet uz nākamo soli.

  1. Tagad ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  2. Ja tiek parādīts pabeigšanas ziņojums ar šādu tekstu: “Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un tos veiksmīgi salaboja”, restartējiet sistēmu, un kļūda nedrīkst atkārtoties.
  3. Tomēr, ja tiek parādīts cits pabeigšanas ziņojums, piemēram, “Windows resursu aizsardzība nevarēja veikt pieprasīto darbību”, sistēma ir jāstartē drošajā režīmā un jāpalaiž SFC rīks. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.
  • Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Iestatījumi vai izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju.
  • Kad tiek atvērta lietotne Iestatījumi, sākuma ekrāna apakšdaļā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  • Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Atkopšana
  • Pārejiet uz labo rūti, ritiniet uz leju un pēc tam sadaļā Papildu startēšana noklikšķiniet uz Restartēt tūlīt.
  • Kad jūsu dators ir restartēts vidē Advanced Startup, noklikšķiniet uz Flīzes Traucējummeklēšana
  • Ekrānā Traucējummeklēšana noklikšķiniet uz Papildu opcijas.
  • Tagad, kad esat redzējis saskarni Papildu opcijas, noklikšķiniet uz Startēšanas iestatījumi.
  • Sadaļā Startēšanas iestatījumi noklikšķiniet uz pogas Restartēt.
  • Kad dators ir restartēts Startēšanas opciju vidē, pieskarieties tastatūras taustiņam F4, lai palaistu Windows drošajā režīmā, vai pieskarieties F5 drošajam režīmam ar tīklu.
  • Kad dators ir ieslēdzies drošajā režīmā, dodieties uz mapi% WinDir% \ WinSxS \ Temp (to varat ievadīt palaidot Run) un pārliecinieties, vai tur atrodas mapes PendingDeletes un PendingRename.
  • Tagad palaidiet SFC rīku, kā paskaidrots iepriekš.

Atiestatiet Winsock komponentu

Windows kontaktligzda ir komponents, kas atbild par datu pārsūtīšanu no tīmekļa lietojumprogrammām, piemēram, Windows atjaunināšanas, uz jūsu sistēmas tīkla infrastruktūru. Tas ir DLL fails, kas atrodas jūsu cietajā diskā. Winsock komponents, tāpat kā jebkurš DLL fails, var kļūt bojāts vai saturēt nepareizas konfigurācijas. Ļoti labi tas varētu būt kļūdas 0x800f0900 cēlonis.

Jūs varat viegli atiestatīt Winsock komponentu, lai atbrīvotos no korupcijas vai nepareizas datu konfigurācijas. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz palielināmā stikla blakus pogai Sākt, lai izsauktu meklēšanas joslu. Varat arī vienlaikus pieskarties Windows logotipam un S taustiņiem, lai palaistu meklēšanas utilītu.
  2. Kad esat redzējis meklēšanas joslu, teksta laukā ierakstiet “command” (bez pēdiņām).
  3. Kad meklēšanas rezultātos redzat komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
  4. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  5. Tagad lodziņā Komandu uzvedne ierakstiet zemāk redzamo rindu un uzkarsējiet taustiņu Enter:

netsh winsock reset

  1. Pēc komandas izpildes restartējiet sistēmu un pēc tam pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Atiestatiet Windows atjaunināšanas komponentus

Šis process ietver mapju SoftwareDistribution un Catroot2 atiestatīšanu. Šajās mapēs ir iepriekš lejupielādēti atjauninājumi, kas vēl jāinstalē. Kļūda, iespējams, tiek parādīta, jo šajās mapēs esošie faili ir bojāti, tāpēc jums tie ir jānotīra, lai atjaunošanas procesu sāktu no jauna. Mēs parādīsim, kā to izdarīt un kā arī atiestatīt pakalpojuma Background Intelligence Transfer drošības aprakstus.

Veiciet šādas darbības:

Pirmais solis: Pārtrauciet Windows pakalpojumus, piemēram, viedo fona pārsūtīšanu, Windows atjaunināšanas lietojumprogrammas identitāti un kriptogrāfijas pakalpojumus, lai piekļūtu mapēm SoftwareDistribution un Catroot2:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt vai atveriet dialoglodziņu, izmantojot Windows + R karsto taustiņu.
  2. Kad atvērsies Run, teksta laukā ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter.
  3. Noklikšķiniet uz Jā, kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole.
  4. Kad parādās paaugstināts komandrindas logs, melnajā ekrānā ierakstiet šādas rindas un pēc katras nospiediet taustiņu Enter:

neto biti

neto pietura wuauserv

net stop appidsvc

neto kriptvc

Otrais solis: Izdzēsiet nosaukto failu qmgr * .dat ievadot vai kopējot un ielīmējot zemāk esošo komandrindu administratora komandu uzvednē:

Dzēst “% ALLUSERSPROFILE% \ Application Data \ Microsoft \ Network \ Downloader \ qmgr * .dat”

Trešais solis: Pārdēvēt Programmatūras izplatīšana un Catroot2 mapes. Lai to izdarītu, ierakstiet vai nokopējiet un ielīmējiet zemāk redzamās rindas melnajā ekrānā un atcerieties, ka pēc katras rindas ievadīšanas jums jānospiež taustiņš Enter:

Ren% systemroot% \ SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak

Ren% systemroot% \ system32 \ catroot2 catroot2.bak

Ceturtais solis: Atiestatiet Windows Update pakalpojuma un pakalpojuma Background Intelligent Transfer drošības deskriptora noklusējumu. Nokopējiet un ielīmējiet zemāk redzamās rindas paaugstinātajā komandu uzvednē un pēc katras nospiediet Enter:

sc.exe sdset biti D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWRT;

sc.exe sdset wuauserv D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWP

Piektais solis: Ievadiet šādu komandu, lai pārslēgtos uz mapi System32:

cd / d% windir% \ system32

Sestais solis: Tagad jums ir jāpārreģistrē ar Windows Update saistītie DLL faili. Lai to izdarītu, ievadiet zemāk esošās komandrindas un pēc katras rindas ievadīšanas pārliecinieties, ka nospiežat taustiņu Enter:

regsvr32.exe atl.dll

regsvr32.exe urlmon.dll

regsvr32.exe mshtml.dll

regsvr32.exe shdocvw.dll

regsvr32.exe browseui.dll

regsvr32.exe jscript.dll

regsvr32.exe vbscript.dll

regsvr32.exe scrrun.dll

regsvr32.exe msxml.dll

regsvr32.exe msxml3.dll

regsvr32.exe msxml6.dll

regsvr32.exe actxprxy.dll

regsvr32.exe softpub.dll

regsvr32.exe wintrust.dll

regsvr32.exe dssenh.dll

regsvr32.exe rsaenh.dll

regsvr32.exe gpkcsp.dll

regsvr32.exe sccbase.dll

regsvr32.exe slbcsp.dll

regsvr32.exe cryptdlg.dll

regsvr32.exe oleaut32.dll

regsvr32.exe ole32.dll

regsvr32.exe shell32.dll

regsvr32.exe initpki.dll

regsvr32.exe wuapi.dll

regsvr32.exe wuaueng.dll

regsvr32.exe wuaueng1.dll

regsvr32.exe wucltui.dll

regsvr32.exe wups.dll

regsvr32.exe wups2.dll

regsvr32.exe wuweb.dll

regsvr32.exe qmgr.dll

regsvr32.exe qmgrprxy.dll

regsvr32.exe wucltux.dll

regsvr32.exe muweb.dll

regsvr32.exe wuwebv.dll

Septītais solis: Pēc tam dodieties uz reģistra redaktoru un izdzēsiet dažas nepareizas reģistra atslēgas:

Piezīme. Pirms turpināt rediģēt reģistra atslēgas, noteikti uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Reģistrs ir sensitīva datu bāze, un, ja jūs pieļaujat pat vismazāko pieturzīmju kļūdu, iespējams, tiks galā ar sistēmas nestabilitātes problēmām. Tāpēc, ja neesat pārliecināts par savām tehnoloģiskajām prasmēm, vislabāk ir izlaist šo soli un pāriet uz nākamo risinājumu.

  1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Apstipriniet savu lēmumu dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole.
  2. Kad tiek atvērts reģistra redaktors, dodieties uz kreiso rūti un izvērsiet HKEY_LOCAL_MACHINE.
  3. Dodieties uz COMPONENTS un paplašiniet to.
  4. Tagad, ja atrodat tos sadaļā KOMPONENTI, izdzēsiet šīs atslēgas:

Gaida XmlIdentifier

NextQueueEntryIndex

AdvancedInstallersNeedResolving

Pirms nākamā labojuma saglabājiet šo tīmekļa lapu vai grāmatzīmi, pēc tam restartējiet sistēmu.

Astoņi soļi: Restartējiet pakalpojumus, kurus esat atspējojis, veicot pirmo darbību. Ierakstiet zemāk redzamās rindas un pēc katras ierakstīšanas nospiediet taustiņu Enter:

neto sākuma biti

neto start wuauserv

neto sākums appidsvc

neto sākuma kriptvc

Devītais solis: Restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Veiciet tīru sāknēšanu

Fona lietojumprogrammas, kas tiek palaistas, startējot Windows, var traucēt atjaunināšanas procesu un izraisīt kļūdu. Veicot Clean Boot, jūs varat noskaidrot, kura no šīm lietojumprogrammām ir atbildīga.

Veicot tīru sāknēšanu, jums būs jānovērš katra startēšanas lietojumprogrammas automātiska ielāde pēc sistēmas palaišanas.Kad esat to izdarījis, varat pārbaudīt, vai atjaunināšanas kļūda atkal parādās. Ja tas nenotiek, tas ir jūsu apstiprinājums tam, ka problēmas cēlonis ir startēšanas programma.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā veikt tīru sāknēšanu un izolēt problemātisko startēšanas pakalpojumu vai programmu:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam, kad parādās ātrās piekļuves izvēlne, noklikšķiniet uz Izpildīt. Varat arī nospiest un turēt Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties R taustiņam, lai palaistu Run.
  2. Kad atvērsies Run, ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Kad parādās sistēmas konfigurācijas dialoglodziņš, pārslēdzieties uz cilni Pakalpojumi.
  4. Cilnē Pakalpojumi atrodiet izvēles rūtiņu “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus” un atzīmējiet to.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Atspējot visus, lai apturētu cilnē uzskaitīto pakalpojumu palaišanu nākamajā Windows palaišanas reizē.
  6. Pēc tam dodieties uz cilni Startup un noklikšķiniet uz Open Task Manager.
  7. Tagad jūs tiksiet novirzīts uz Uzdevumu pārvaldnieka cilni Sākt.
  8. Atspējojiet visas programmas, kuras redzat cilnē Startēšana, ar peles labo pogu noklikšķinot uz katras no tām un noklikšķinot uz Atspējot.
  9. Aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un sistēmas konfigurācijā noklikšķiniet uz pogas Labi.
  10. Restartējiet datoru.

Tagad jūsu sistēma tiks palaista Clean Boot vidē. Tagad jūs varat palaist atjauninājumu un pārbaudīt, vai parādās kļūda. Ja kļūda neparādās, tad viens no startēšanas vienumiem, kurus esat atspējojis, ir atbildīgs par izaicinājumu, ar kuru esat saskāries.

Tagad jums ir jānoskaidro, kurš startēšanas vienums ir saderīgs ar Windows Update. Lai to izdarītu, iespējojiet vienu startēšanas vienumu, restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet kļūdu. Ja kļūda neparādās, pārejiet pie nākamā startēšanas vienuma, iespējojiet to un pēc tam restartējiet. Atkārtojiet šīs darbības, līdz kļūda tiek aktivizēta vienā startēšanas programmā vai pakalpojumā.

Visu startēšanas vienumu pārbaude pa vienam var būt ilgs process. Izmantojot tālāk sniegto ceļvedi, jūs varat ietaupīt daudz nevajadzīga stresa:

  1. Kad sistēma startē vidē Clean Boot, atveriet sistēmas konfigurācijas dialoglodziņu, dodieties uz cilni Pakalpojums un cilnē iespējojiet pusi pakalpojumu, vēlams, pirmo pusi.
  2. Pārstartējiet sistēmu un, ja rodas Windows atjaunināšanas kļūda, atbildīgs ir viens no saraksta pirmajā pusē esošajiem pakalpojumiem. Tagad jūs varat ignorēt katru citu pakalpojumu un pārbaudīt augšējā pusē esošos pakalpojumus viens pēc otra.
  3. Ja problēma tomēr nerodas, iespējojiet pakalpojumu otro pusi un pārbaudiet problēmu.

Ja neviens no cilnes Pakalpojumi vienumiem neizraisa kļūdu, veiciet to pašu darbību no cilnes Startēšana esošajām programmām no 1. līdz 3. darbībai.

Secinājums

Ja esat atrisinājis problēmu, nevilcinieties paziņot mums, kāds risinājums jums darbojās, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Lai jūsu sistēma darbotos nevainojami un nākotnē izvairītos no iespējamiem riskiem, iesakām lejupielādēt un instalēt Ausologics BoostSpeed. Programma regulāri veic pārbaudes, lai noņemtu nevēlamos failus un bojātās reģistra atslēgas, kas var palēnināt jūsu sistēmas darbību un izraisīt citas problēmas. Tas ir saderīgs ar Windows 10 un neradīs nekādus traucējumus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found