Windows

Kā Windows sistēmā apskatīt un uzlabot kadrus sekundē (FPS)?

Izstrādātāji izstrādā spēles, lai tās atbilstu spēļu konsolē esošajam aparatūras komplektam. No otras puses, datori ir visu izmēru un formu. Ir vienības, kas galvenā procesora iekšienē paļaujas uz grafisko mikroshēmu, savukārt citām ir neticami ātras grafikas kartes. Neatkarīgi no tā, kāda aparatūra jums ir, spēlējot videospēles datorā, jūs vēlaties pārliecināties, ka no savas ierīces saņemat pēc iespējas labākus kadrus sekundē (FPS).

Kadri sekundē

Apskatot FPS, jūs varat noteikt, cik efektīva ir spēles veiktspēja. Gaidiet vienmērīgu spēles gaitu ar augstu FPS, un ar zemu FPS, spēle pārietu no viena kadra uz otru. Jūsu videospēles nedrīkst izraisīt neapmierinātību un stresu. Tāpēc jums var būt noderīgi uzzināt, kā palielināt FPS spēlēs Windows 10.

Spēles FPS apskate

Jūs atradīsit, ka ir daudz spēļu, kurās ir integrēti FPS skaitītāji. Tomēr ir ierasts, ka pēc noklusējuma tie tiek atspējoti. Ja vēlaties apskatīt FPS, izmantojot opciju spēlē, jums būs jāizpēta spēles izvērsto opciju izvēlne vai grafikas iestatījumu izvēlne. Ja jums joprojām ir problēmas ar tās atrašanu, meklējiet konkrēto spēli tiešsaistē un izpētiet, kā jūs varat apskatīt tās FPS.

FPS apskate Fortnite

 1. Noklikšķiniet uz Izvēlne, pēc tam dodieties uz Iestatījumi.
 2. Atlasiet Video.
 3. Ritiniet līdz ekrāna apakšai, līdz atrodat opciju “Rādīt FPS”.
 4. Ieslēdziet opciju Rādīt FPS.

FPS skatīšana Overwatch

 1. Dodieties uz Opcijas un pēc tam atlasiet Video.
 2. Meklējiet opciju “Displeja veiktspējas statistika” un pēc tam ieslēdziet to.

FPS skatīšana DOTA 2

 1. Dodieties uz informācijas paneli un pēc tam atlasiet Gear.
 2. Dodieties uz Opcijas un pēc tam izvēlieties Papildu opcijas.
 3. Ieslēdziet opciju “Reklāmas tīkla informācija”.

DOTA 2 ieslēdziet opciju “Reklāmas tīkla informācija”.

Pēc iepriekš minēto instrukciju izpildīšanas jums tagad vajadzētu būt iespējai redzēt nelielu FPS skaitītāju kaut kur ekrānā. Ir vērts atzīmēt, ka tā pozīcija katrā spēlē nav vienāda.

FPS skatīšana Steam

Ja spēlējat spēles Steam, jums būs prieks uzzināt, ka tam ir savs FPS skaitītājs, kuru var izmantot jebkuram nosaukumam jūsu bibliotēkā. Lai aktivizētu šo funkciju, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Noklikšķiniet uz Steam un pēc tam dodieties uz Iestatījumi.
 2. Atlasiet Spēlē un pēc tam noklikšķiniet uz lodziņa zem Spēles FPS skaitītājs.
 3. Izvēlieties, kur ekrānā vēlaties ievietot FPS skaitītāju.

Konfigurējiet savus spēles FPS skaitītāja iestatījumus Steam.

Kā palielināt FPS spēlēs operētājsistēmā Windows 10

Ja vēlaties vienmērīgu spēles gaitu, jums parasti būs nepieciešams vismaz 30 kadri sekundē. Tomēr jūs sāksiet pamanīt, ka spēles darbojas labāk un vienmērīgāk ar 60 kadriem sekundē. Tagad, kad esat iemācījies skatīt spēles FPS, ir pienācis laiks izmēģināt metodes, kas tos paaugstinās.

1. metode: Draiveru atjaunināšana, lai palielinātu FPS

Avid videospēļu spēlētāji zina, cik svarīgi ir, lai viņu datora grafikas aparatūrai vai GPU būtu jaunākie draiveri. NVIDIA, AMD un citi grafikas procesoru ražotāji regulāri izlaiž atjauninātas draiveru versijas. Viņi optimizē šīs jaunās versijas, lai nodrošinātu jaunu spēļu efektīvu spēlēšanu. Spēlējot jaunākas spēles, ir svarīgi atjaunināt grafikas draiverus, lai nodrošinātu optimālu spēļu veiktspēju.

Ir divi veidi, kā atjaunināt grafikas draiverus. Varat to izdarīt vai nu manuāli, vai arī izmantot viena klikšķa risinājumu, piemēram, Auslogics Driver Updater.

<

Pirmā izvēle ir diezgan sarežģīta un garlaicīga. Tāpēc mēs iesakām tā vietā procesu automatizēt. Lai labāk izprastu, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no manuālas grafikas draiveru atjaunināšanas, ļaujiet mums paskaidrot, kā tas tiek darīts.

Vispirms ņemiet vērā sava datora GPU. Ja nezināt, kas tas ir, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas un pēc tam sarakstā izvēlieties Uzdevumu pārvaldnieks.
 2. Ja uzdevumu pārvaldnieka logs ir mazs, noklikšķiniet uz Papildu informācija.
 3. Dodieties uz cilni Veiktspēja.
 4. Kreisajā rūtī meklējiet GPU. Tagad jums vajadzētu redzēt, kāda veida GPU ir jūsu sistēmā.

Varat redzēt Intel GPU blakus AMD vai NVIDIA GPU. Tas nozīmē, ka jūsu AMD vai NVIDIA GPU būs paredzēts spēlēšanai, savukārt energoefektīvais Intel GPU tiks izmantots citiem uzdevumiem.

GPU apskate operētājsistēmā Windows 7

Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 7, par sistēmas GPU varat uzzināt dxdiag rīkā. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā ierakstiet Windows + R. Tam vajadzētu atvērt palaišanas dialoglodziņu.
 2. Ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atveriet cilni Displejs.
 4. Dodieties uz sadaļu Ierīce un skatiet pa labi no ieraksta ‘Nosaukums’.

Kad esat ņēmis vērā datora GPU, jums jādodas uz ražotāja vietni un jāatrod grafisko draiveru jaunākās versijas. Pārliecinieties, vai lejupielādējamā un instalētā versija ir saderīga ar jūsu sistēmu. Pretējā gadījumā, spēlējot iecienītās videospēles, rodas vairāk problēmu.

Kā redzat, manuālais process var kļūt sarežģīts, un tas var pat patērēt ievērojamu daudzumu jūsu laika. Tātad, mēs iesakām to automatizēt, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Ar vienu pogas klikšķi šī programma automātiski noteiks jūsu sistēmu un GPU. Tas meklēs jaunākās ražotāja ieteiktās draiveru versijas. Vislabāk ir tas, ka šis rīks rūpēsies par visiem novecojušajiem draiveriem, ne tikai par grafiskajiem draiveriem. Pēc procesa jūs varat sagaidīt vispārēju sava datora ātruma un veiktspējas uzlabošanos.

2. metode: grafisko iestatījumu pielāgošana

Izmantojot augstākus grafikas iestatījumus, zemāks kļūst FPS. Ja vēlaties lielāku FPS spēlē, kuru spēlējat, varat samazināt grafisko uzticamību. Tas nepadarīs jūsu spēli izskatīgu. Tomēr tas noteikti ļaus tam darboties vienmērīgāk un ātrāk.

Spēles izvēlnē Opcijas ir jāatrod sadaļa Grafika vai Video, lai pielāgotu individuālos iestatījumus. Lai uzlabotu FPS, jums vienkārši jāmaina grafikas iestatījumi no High uz Medium vai Low. Vēl viena laba iespēja būtu pazemināt spēles displeja izšķirtspēju. Tas var padarīt attēlu mazāk asu, bet tas uzlabotu FPS. No otras puses, jūs varat arī mēģināt iestatīt spēli uz Windowed skatu, nevis pilnekrāna skatu. Daži lietotāji ir ziņojuši, ka tas nedaudz uzlaboja spēles FPS.

Ja izmantojat NVIDIA aparatūru, iesakām izmantot NVIDIA GeForce Experience. Tas jau ir iekļauts jūsu grafikas draiveros, un to var ērti palaist no izvēlnes Sākt. Kad būsit atvēris lietojumprogrammu, varēsit redzēt instalētās spēles. Vienkārši izvēlieties spēli un noklikšķiniet uz pogas Optimizēt. Tas automātiski piemēros iestatījumus, kurus NVIDIA iesaka šai spēlei un jūsu sistēmas aparatūrai. GeForce pieredzes optimizēšana vienmēr ir labs sākumpunkts, kad vēlaties manuāli pielāgot iestatījumus.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu zems FPS izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai mūsu metodes palīdzēja uzlabot jūsu FPS?

Mēs vēlētos izlasīt rezultātus zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found