Windows

Kā atbrīvoties no kļūdas Sea of ​​Thieves Marblebeard operētājsistēmā Windows 10?

Mūsdienās lielākajā daļā datoru videospēļu jautrība ir daudzspēlētāju režīms. Spēlētājiem vairs nav fiziski jāsapulcējas koledžas kopmītnēs, viesistabā vai pagrabā, lai izklaidētu lietas. Pateicoties interneta savienojamības spēkam, katrs dalībnieks var būt ērti savā mājā ar ekrānu.

Zagļu jūra ir viena no šīm spēlēm ar tik spēcīgu daudzspēlētāju infrastruktūru. Draugi var pievienoties braucieniem, meklējumiem un konfliktiem. Vienmēr ir jautri iesaistīties šādā spēlē, līdz notiek kaut kas ļoti nepareizs un visu saīsina.

Ja atrodaties šajā lapā, ikreiz, kad mēģināt sazināties ar citiem draugiem, jums ir jāpiedzīvo “marmora bārdas kļūda”. Tas ir dīvains kļūdas koda nosaukums, kas izraisa rūgtu kaitinājumu. Tas nozīmē, ka jums nav tik daudz panikas par šo problēmu, jo citi spēlētāji, tostarp jūsu Xbox kolēģi, ir ziņojuši par kļūdu.

Kāda ir marmora bārdas kļūda zagļu jūrā?

Kā izrādās, Zagļu jūrā ir daudz “bārdas kļūdu”. Ir viegli saprast, kāpēc izstrādātāji nolēma izvēlēties sejas apmatojuma leņķi, nevis pakļaut spēlētājus burtciparu sīkumiem, ņemot vērā spēles tēmu un iestatījumu.

Marblebeard kļūda ir viena no tām bārdas kļūdām, kas norāda uz savienojuma kļūmi. Tomēr tā mēdz notikt tikai tad, kad spēlētāji mēģina pievienoties vairāku spēlētāju sesijai vai atkal tai pievienoties. Galvenais problēmas cēlonis ir sakaru pārtraukums starp jūsu sistēmā esošo spēli un tās serveriem, kas pats par sevi var būt citu problēmu rezultāts.

Šajā rakstā mēs jums palīdzēsim atrast problēmas cēloni. Mēs arī parādīsim, kā atbrīvoties no problēmas savā Windows 10 datorā.

Kā novērst marmora bārdas kļūdu sistēmā Windows 10

Ir dažādi veidi, kā atbrīvoties no kļūdas, un lielākā daļa no tiem ir saistīti ar tīkla savienojuma novēršanu. Izpildiet mūsu ieteikumus, un jums vajadzētu būt iespējai atrisināt problēmu.

Pārbaudiet spēles serverus

Iespējams, problēma ir tā, kuru jūs nevarat atrisināt. Spēles serveri pašlaik var nedarboties, kas nozīmē, ka jums un citiem spēlētājiem būs tādas pašas grūtības, pievienojoties vairāku spēlētāju sesijai. Tāpēc, pirms sākat problēmu novēršanu, pārliecinieties, ka spēles serveri nedarbojas.

Varat doties uz spēles daudzajām platformām, lai pārbaudītu tās serveru statusu. Tā kā spēle darbojas Xbox Live serveros, jums jāpārbauda arī šo serveru statuss.

Ja esat apstiprinājis, ka problēma nav servera dīkstāves gadījums, pārejiet uz citu labojumu lietošanu.

Pārliecinieties, vai NAT ir atvērts

Tīkla adrešu tulkošanas (NAT) problēmas ir visbiežākais marmora bārdas kļūdas cēlonis, kā to ir atklājuši daudzi spēlētāji. NAT ir kritisks spēles savienojuma mehānismam. Tam jābūt atvērtam, lai spēle varētu savienot jūs ar citiem spēlētājiem.

Datora problēmas novēršana ir UPnP iespējošana. Mēs parādīsim, kā pārbaudīt, vai NAT ir atvērts, un kā to atvērt, ja tā nav.

Veiciet šīs darbības:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam noklikšķiniet uz Izpildīt, tiklīdz redzat ātrās piekļuves izvēlni. Varat arī vienlaikus nospiest Windows logotipa taustiņu un R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  2. Kad parādās Run, ierakstiet vai nokopējiet un tekstlodziņā ielīmējiet “ms-settings: gaming-xboxnetworking” (bez pēdiņām).
  3. Spēļu iestatījumu programma tiks atvērta cilnē Xbox Networking.
  4. Lietotne tagad sāks veikt izmeklēšanu. Ja blakus NAT tipam redzat “Teredo nespēj kvalificēties” vai “Slēgts”, tad Marblebeard kļūdu ļoti labi var izraisīt NAT problēma. Pārejiet uz nākamo labojumu, ja NAT tips ir atvērts.
  5. Tagad noklikšķiniet uz pogas Labot, lai mēģinātu automātiski novērst problēmu. Ņemiet vērā: ja NAT ir slēgta maršrutētāja problēmas dēļ, noklikšķinot uz pogas, problēma netiks atrisināta.
  6. Tātad, palaidiet spēli un mēģiniet atkal pievienoties sesijai, lai pārbaudītu, vai problēmu novēršanas rīks “Labot” ir atrisināts.

Ja problēma nepazūd, caur pārlūkprogrammu dodieties uz maršrutētāja saskarni un iespējojiet UPnP. Atkarībā no izmantotā maršrutētāja to var izdarīt dažādos veidos. Ja nezināt, kā to izdarīt, varat viegli atrast ceļvedi ražotāja vietnē.

Atiestatiet maršrutētāju

Kā jau pamanījāt, Marblebeard kļūdu galvenokārt izraisa kļūdains interneta savienojums, kas nozīmē, ka to ļoti labi var izraisīt problēmas ar maršrutētāju. Ja esat iespējojis UPnP un nekas nedarbojas, mēģiniet atiestatīt maršrutētāju, jo tajā varētu būt nelielas kļūdas un neatbilstības.

Lai atiestatītu ierīci, izslēdziet to uz dažām minūtēm un atkal ieslēdziet to. Kamēr maršrutētājs ir izslēgts, restartējiet arī datoru.

Spēles portus pārsūtiet manuāli

Diemžēl daži maršrutētāji tika ražoti pirms Universal Plug and Play tehnoloģijas ieviešanas. Ja izmantojat kādu no šādiem veciem maršrutētājiem, tas automātiski neatklāj un neatver spēles ostas, tas nozīmē, ka tas kavē savienojuma procesu. Šajā gadījumā jums ir manuāli jānosūta Zagļu jūras ostas.

Dodieties uz maršrutētāja ražotāja atbalsta lapu, lai uzzinātu, kā pārsūtīt konkrētas ostas. Ņemiet vērā, ka osta, kuru pārsūtīsit uz Zagļu jūru, ir 3074.

Secinājums

Mēs esam pārliecināti, ka tagad jūs varat atkal pievienoties ekipāžai. Ja problēma joprojām pastāv, varat sazināties ar spēles atbalsta komandu. Izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu, lai informētu mūs par problēmu novēršanu.

Ja vēlaties, lai jūsu sistēma darbotos tikpat nevainojami kā tad, kad to izņēmāt no kastes, instalējiet Auslogics BoostSpeed. Programma ir izstrādāta, lai palīdzētu no datora saglabāt nevēlamus failus un citus elementus, kas palēnina lietas. Tas ietver citas pārsteidzošas funkcijas, kas var palīdzēt optimizēt mijiedarbību ar datoru.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found