Windows

Kā mainīt balsi, lai tā izklausītos pēc kāda cita?

Vai esat kādreiz vēlējies, lai kādu laiku varētu izklausīties citādi? Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā jūs to varat sasniegt. Tātad, lūdzu, turpiniet lasīt.

Kā mainīt balsi, lai tā izklausītos kā cita, izmantojot Windows 10 datoru

Tehnoloģija ir ļāvusi modulēt audio datus. Iemesls, kāpēc jūs to vēlaties darīt, varētu būt aizsargāt savu identitāti jūtīgās situācijās vai vienkārši izspēlēt draiskulību draugiem vai pat svešiniekiem tikai sava prieka pēc.

Ir dažādi programmatūras pakalpojumi, kurus varat izmantot, lai mainītu audio signālu biežumu un padarītu jūsu balsi skaņu pilnīgi atšķirīgu.

Lai gan tas var noderēt noteiktās situācijās, to var izmantot arī krāpnieciskiem mērķiem. Šī iemesla dēļ balss modulācija var būt vai nav likumīga, atkarībā no jurisdikcijas.

Lietojot šos pakalpojumus, jums vajadzētu būt taisnīgam morālam kompasam un uzzīmēt līniju tam, ko jūs atļaujat sev darīt ar tiem.

Tā kā ir daudz iespēju, varētu būt grūti zināt, kuru balss mainīšanas programmatūru izvēlēties. Lai to atvieglotu, ņemiet vērā šādus parametrus:

 • Vai to ir viegli lietot?
 • Vai tas dod jums iespēju augšupielādēt savu balss bibliotēku?
 • Vai jūs to varat izmantot, veicot zvanu?
 • Vai tam ir iestatījumi, kas ļauj kontrolēt balss augstumu?
 • Vai audio failus var eksportēt dažādos formātos?

Mēs esam iepazīstinājuši ar dažiem labākajiem, kurus varat ērti iegūt savā datorā:

 1. Voxal balss mainītājs
 2. Viss vienā balss mainītājs
 3. Balss mainītāja programmatūra Diamond
 4. Skype balss mainītājs
 5. MorphVox
 6. Virtuālā personība +
 7. Viltus balss
 8. Balss meistars
 9. Viscom balss mainītājs

Sāksim:

1. Vokālā balss mainītājs

Daudzi lietotāji uzskata, ka tas ir viens no labākajiem variantiem, kas attiecas uz bezmaksas balss maiņas programmatūras produktiem. Tas izmanto vienkāršus terminus, un tā saskarne ir draudzīga lietošanai.

Tā kā balss modifikācija ir diezgan sarežģīts process, šī programmatūra var virzīt jūsu mācīšanās līkni un ietaupīt jūs no ilgstoša apmācības perioda.

Reālā laika režīms ļauj mainīt balsi tiešraides zvanu laikā. Vai arī, ja vēlaties modificēt ierakstīto balsi, vienkārši augšupielādējiet failu un izmantojiet pieejamos rīkus, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas.

Jūs varat ne tikai nedaudz pielāgot dabiskās balss skanējumu, bet arī programmatūrai ir iebūvēta balss bibliotēka. Tas nodrošina daudz iespēju izvēlēties. Jūs varat izvēlēties vīrieti, sievieti, robotu un pat svešzemju balsi. Šīs opcijas atradīsit programmatūras galvenā paneļa kreisajā pusē.

Tas vēl nav viss. Šī viedā lietotne var noteikt un noņemt trokšņa un skaņas traucējumus, ļaujot jums pastiprināt savu balsi.

Ja esat spēlētājs, Voxal var palīdzēt aizsargāt jūsu identitāti, jo tas tiek atbalstīts tādās spēļu platformās kā CSGO, Steam un daudzās citās.

Mājas lietošanai paredzēta programmatūras versija ir bez maksas.

2. Viss vienā balss mainītājs

Šeit ir vēl viens lietotāju iecienīts. Veicot tiešraides zvanu, jūs varat ne tikai mainīt to, kā jūs izklausāties, bet arī rediģēt iepriekš ierakstītus audio un video failus. Jūs varat viegli likt sev izklausīties pēc vīrieša, sievietes, bērna un daudz ko citu. Jums pat ir iespēja pārslēgties starp šīm iespējām tiešā zvana vidū.

Programmatūra darbojas arī ar tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, piemēram, Skype. Bet to nevar tieši integrēt tajos.

Video rediģēšanas funkcijas ļauj modificēt arī savus video failus. Jūs varētu pievienot dub un veikt dažas interesantas izmaiņas. Tas nodrošina daudzfunkcionālā balss mainītāja priekšrocības salīdzinājumā ar citām balss maiņas lietotnēm.

3. Balss mainītāja programmatūras dimants

Runājot par lietotājam draudzīgu, VCSD nodrošina visas galvenās izvēlnes galvenās funkcijas. Tas ļauj ērti piekļūt balss mainīgajiem iestatījumiem, vienlaikus runājot reāllaikā.

Lietotāju padara par galveno virpuļotāju tas, ka jūs varat to izmantot, lai modificētu savas audio grāmatas un ziņojumus. Papildu efekti ir pieejami arī papildinājumu veikalā.

2019. gada atjauninājums nodrošina šādus uzlabojumus:

 • Vairāki nelieli kļūdu labojumi, lai iegūtu labāku pieredzi
 • Ierakstiet un eksportējiet audio uz monofoniskiem failiem bez neveiksmes
 • Pauzes poga
 • Displeja korekcijas

Šis rīks jums noderēs, apstrādājot audio projektus.

4.Skype balss mainītājs

Skype zvani var būt diezgan sporādiski. Paziņojums var parādīties jebkurā laikā. Tāpēc, iespējams, nevarēsit veiksmīgi atlikt zvana izvēli, kamēr mēģināt palaist trešās puses balss maiņas programmatūru.

Šī iemesla dēļ Skype izveidoja savu patentēto programmatūru, kas jūsu sarunas pārceļ pilnīgi jaunā līmenī. Tas ir lielisks veids, kā padarīt jūsu sarunas interesantākas, bez nepieciešamības lejupielādēt trešās puses programmu, kas aizņem vietu cietajā diskā.

Tomēr, iespējams, vēlēsities izmēģināt citu balss maiņas programmatūru, piemēram, Voice Master, Virtual Personality + un All-in-One Voice Changer. Tie piedāvā dažas interesantas funkcijas, kuras jūs, visticamāk, atradīsit pievilcīgas.

5. Virtuālā personība +

Izmantojot virtuālo personību +, ir iespējams izklausīties pēc dažām jūsu iecienītākajām slavenībām neatkarīgi no viņu dzimuma un kā skan jūsu pašu balss. Tam ir datu bāze, kurā ir garš slavenu cilvēku saraksts. Iedomājieties, kā jūs maldināt savus draugus, domājot, ka viņiem piezvanīja kāds, ko viņi elkoja.

Programmatūras galvenajā panelī ir dažas vadīklas, kas ļauj tālāk modificēt jebkuru izvēlēto balsi.

Programmatūra darbojas arī ar tūlītējās ziņojumapmaiņas platformām, piemēram, Skype. To var izmantot reāllaika zvanu veikšanai vai iepriekš ierakstītu audio failu modulēšanai. Jūs varētu pastiprināt skaņu un veikt dažādus citus kniebienus.

6. Viltus balss

Ja meklējat balss maiņas lietotni, kurai ir vienkāršs interfeiss, viltus balss ir domāta tieši jums. Tas nodrošina dažādas balss rediģēšanas iespējas vienkāršā veidā, kas ļauj tām viegli piekļūt. Tādēļ programmatūru var uzskatīt par labāko izvēli, ja vēlaties ātri rediģēt.

Tā kā tas darbojas reāllaikā, pielāgojot slīdņus, jūs varat dzirdēt, kā mainās balss, ļaujot iegūt vislabāko skaņu. Jūs varat padarīt sevi skaņu vecu, jaunu, karikatūru un daudz ko citu.

7. MorphVox

MorphVox nodrošina lietotājiem iespēju mainīt savu balsi, lai izklausītos pēc pretējā dzimuma vai kā bērns.

Lai gan jūs to varat izmantot, veicot tiešraides sarunas, tas varētu būt labāk piemērots izklaides nolūkiem, jo ​​tā balss mainīšanas iespējas nav tik dažādas kā citas balss modificēšanas programmatūras.

8. Balss maģistrs

Kaut arī Skype ir savs koncerts, iespējams, vēlēsities izmēģināt citas programmas, kas var piedāvāt labāku pieredzi.

Iepazīstieties ar Voice Master. Tas ir saderīgs ar tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, īpaši ar Skype. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, un to var izmantot, lai rediģētu iepriekš ierakstītus audio failus vai reāllaikā mainītu balsi.

Programmatūras priekšrocība ir pamata balss pielāgošanas iespēju nodrošināšana, kas ļauj precīzi vai ļoti mainīt balss skaņu. Tāpēc jūs varat veikt izmaiņas, pārāk neatkāpjoties no sākotnējā skaņas.

Viens slīdnis ļauj mainīt balss augstumu, pievienojot jaunu dziļumu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Tomēr jūs varētu pamanīt, ka programmatūra nedaudz traucē audio kvalitāti.

9. Viscom balss mainītājs

Lai gan ar šo programmatūru var rediģēt tikai iepriekš ierakstītus audio failus (to nevar izmantot tiešraides zvanu vai balss ierakstīšanas laikā), tā priekšrocība ir viegla un ātra. Ar to izveidotajam audio failam būs arī ļoti maz trokšņa vai skaņas traucējumu.

Tas atbalsta tikai trīs failu formātus, proti, .wav, .wma un .mp3, un primārais formāts ir .wav. Iespējams, tas nerada daudz neveiksmju, jo, ja nepieciešams rediģēt iepriekš ierakstītu audio failu, kuram nav atbalstīta formāta, varat izmantot pārveidotāju. Bet jums vajadzētu ņemt vērā, ka tas var izraisīt zināmu kvalitātes zudumu.

Viscom ir pieejamas dažādas balss rediģēšanas iespējas. Jūs varat mainīt ātrumu, biežumu un amplitūdu. Ir arī dažādi balss veidi, no kuriem varat izvēlēties.

Noslēgumā

Tagad jūs zināt, kā mainīt balsi, lai tā izklausītos pēc kāda cita. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izlikties par slavenību un palaidnību draugiem, vai vienkārši vēlaties uzzināt, kā jūs izklausīsieties, ja jūsu balss būtu nedaudz gaišāka vai dziļāka, vai varbūt vēlaties izmēģināt robotu vai citplanētiešu balsi, neatkarīgi no tā Iemesls ir tas, ka jūs varat izmantot daudzas programmas.

Tomēr ņemiet vērā, ka, lejupielādējot programmatūru no nezināma avota, jums jāpārliecinās, vai datorā ir spēcīga pretvīrusu programmatūra. Mēs iesakām Auslogics Anti-Malware.

Šis rīks ir viens no labākajiem tirgū. Jums pat ir iespēja lejupielādēt bezmaksas versiju.

Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs un viegli uzstādāms. Ja datorā jau ir antivīruss, jums nav par ko uztraukties. Auslogics Anti-Malware ir paredzēts, lai netraucētu nevienu citu pretvīrusu, kas jums varētu būt, nodrošinot jums papildu aizsardzību. Tas var arī atklāt un noņemt slēptus ļaunprātīgus priekšmetus, par kuriem, iespējams, nekad nav aizdomas, ka tie atrodas jūsu sistēmā un kurus jūsu galvenais antivīruss var palaist garām.

Izmantojiet to šodien, lai ieplānotu automātiskās skenēšanas un nodrošinātu sev nepieciešamo mieru.

Lūdzu, nekautrējieties dalīties savās domās zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Mēs vienmēr mīlam dzirdēt no jums.

Ceru, ka šis saturs jums ir noderīgs.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found