Windows

Kā atrast Internet Explorer sistēmā Windows 10?

Vai nevarat atrast šo klasisko pārlūkprogrammu?

Lūk, kā atvērt Internet Explorer sistēmā Windows 10

To aizstāja Microsoft Edge, taču Internet Explorer nav miris, un joprojām var piekļūt operētājsistēmā Windows 10. Sākumā izskatās, ka to vairs nevar atrast, bet Internet Explorer 11 ir iebūvēta operētājsistēmas funkcija, tāpēc Lai instalētu, nav nepieciešamas papildu lietas.

Izbaudiet programmu Internet Explorer operētājsistēmā Windows 10, izmantojot mūsu padomus!

Šeit ir vairāki veidi, kā uzzināt, kā atvērt Internet Explorer sistēmā Windows 10:

  1. Izmantojot uzdevumjoslas ikonu - Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Internet Explorer ikonas. Ikona, iespējams, trūkst uzdevumjoslā, tādā gadījumā jums vajadzētu pāriet uz citām metodēm, kas ilustrētas tālāk.
  2. Izmantojot meklēšanu darbvirsmā - Atveriet programmu Internet Explorer, atlasot Sākt un meklēšanā ievadot Internet Explorer. Pēc tam rezultātos atlasiet Internet Explorer (darbvirsmas lietotne). Ja jums ir grūtības ierīcē atrast pārlūku Explorer, tas būs jāpievieno kā funkcija. Lai to izdarītu, atlasiet Sākt, Meklēt un pēc tam ievadiet Windows funkcijas. Izvēlēties Rezultātos ieslēdziet vai izslēdziet Windows funkcijas un pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa blakus Internet Explorer 11. Noklikšķiniet uz Labi un restartējiet ierīci.

Varat arī piespraust iecienītās lietotnes uzdevumjoslā, atverot lietotni vai programmu, uzdevumjoslā nospiežot un turot ikonu (uz tās var arī noklikšķināt ar peles labo pogu) un atlasot Piespraust uzdevumjoslai.

  1. Piekļuve tai izvēlnē Sākt - pārlūkprogrammai varat piekļūt, izmantojot izvēlni Sākt. Meklējiet to mapē Windows piederumi, kur tas atrodas kopā ar citiem Windows piederumiem, piemēram, Paint vai Notepad.
  2. Atverot to ar Run - iespējojiet Run, nospiežot Windows + R. Tips iexploreun pieskarieties Labi.
  3. Atverot to, izmantojot komandu uzvedni - ieslēdziet CMD un pēc tam ierakstiet c: \ programmas faili \ Internet Explorer \ iexplore.Nospiediet Enter.

Kopš Edge ir pārņēmis, to ir diezgan viegli nepamanīt un aizmirst par Internet Explorer, it īpaši ar pozitīvu atsauksmju daļu par Edge. Interneta pārlūks ir neaizsargāts arī pret daudziem draudiem, ņemot vērā daudzu citu moderno pārlūkprogrammu drošības uzlabojumus.

Jebkurā gadījumā vairāki lietotāji joprojām brīnās: kā es varu nokļūt Internet Explorer sistēmā Windows 10? Viena no piecām iepriekšminētajām metodēm var sniegt atbildi. Varat arī risināt bieži sastopamas datora problēmas, izmantojot tādus ieteiktos rīkus kā Auslogics BoostSpeed, kas droši diagnosticē jūsu Windows sistēmu, atjauno sistēmas stabilitāti, attīra nevēlamus failus un optimizē kopējo ātrumu un veiktspēju.

Ieplānojiet Auslogics BoostSpeed ​​optimizācijas procedūras.

Veiksmi un labu interneta pārlūkošanas pieredzi!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found