Windows

Kā atrisināt izpildlaika kļūdu 203 operētājsistēmā Windows 10?

Jūs tikko palaidāt lietojumprogrammu, tikai tāpēc, ka to sagaida izpildlaika kļūda 203. Tad nav problēmu. Lai to labotu, jums vienkārši jāpiesakās Google tīklā. Bet kas tas ir? Tīmeklī ir maz informācijas par šo kļūdas kodu, un, šķiet, ka daudz kas no tā maz ir daudz lietojams. Pievienojieties neapmierinātu lietotāju klubam, kas interesējas par to, kas ir Runtime Error 203 un kā no tā atbrīvoties.

Iespējams, ka jūsu rūpīgais risinājuma meklējums galu galā nokļuva šajā lapā. Tādā gadījumā pieskaitiet sevi laimīgam. Jūs atradīsit, ka šī rokasgrāmata ir viena no nedaudzajām pieejamajām atjauninātajām apskatē Runtime Error 203 būtību un cēloņus un to izārstē.

Šīs rokasgrāmatas mērķis ir sniegt visaptverošu pārskatu par šo kļūdu un iemeslu, kāpēc tā notiek jūsu datorā. Tas parasti notika nejauši pirms Windows 7, taču šķita, ka Microsoft to ir izdevies novērst. Kā izrādījās, varbūt tomēr Microsoft grozā tika ievietots pārāk daudz kļūdu novēršanas olu. Runtime Error 203 ir parādījusies operētājsistēmā Windows 10, un rezultāti nav diezgan.

Jūs, iespējams, lasāt šo, jo esat saskāries ar kļūdu, un tas ir traucējis jums instalēt jaunu programmatūru savā sistēmā. Neuztraukties. Mums ir pareizais labojumu komplekts, kuru varat izmēģināt. Bet pirms tam ir vērts iepazīties ar skaidrojumu par to, kas tieši ir Runtime Error 203, un kāpēc jūsu dators ir kļuvis par upuri.

Kas ir izpildlaika kļūda 203?

Plašajā problēmu lokā, kas ietekmē Windows, izpildlaika kļūda 203 drīzāk ir kļūda nekā kritiska kļūda. Tas noteikti ir diezgan maigs, ja salīdzina ar nopietnākām problēmām, piemēram, ar nāves zilo ekrānu. Tomēr šī kļūda bieži ir dziļākas problēmas simptoms, un, saņemot brīdinājumu par kļūdu, jāveic tūlītējas labošanas darbības.

Zinot, kas ir izpildlaiks, Runtime Error 203 punkts tiks tuvināts mājām. Datoriski runājot, izpildlaiks ir laika ilgums starp darbojošās programmas sākuma un beigu punktiem. Tas nozīmē, ka tas apzīmē laiku, kurā programma tiek izpildīta. Tātad, Microsoft Word lietotnes izpildlaiks būtu laiks starp laiku, kad palaižat lietotni un aizverat programmu.

Programmas darbības laikā notiek daudz lietu. Jums nav jāzina, ja vien neesat geeks. Lielākā daļa no mums vienkārši palaiž programmu un sāk to izmantot, nerūpējoties par citām lietām. Un tā tam ir jābūt.

Izpildlaika kļūda ir rezultāts programmai, kurai pēc palaišanas rodas problēmas. Šī kļūda parādās programmas izpildes stāvoklī vai tūlīt pēc tās. Tas paziņo lietotājam, ka ir izveidojusies situācija, kas pārtrauc programmas izpildi. Dažreiz, kamēr nav novērsts pamatcēlonis, kļūda paliek datorā, novēršot lietojumprogrammu izmantošanu un jaunu programmu instalēšanu vai citādi ietekmējot lietotāju.

Kas izraisa izpildlaika kļūdu 203 operētājsistēmā Windows 10?

Runtime Error 203 varētu būt maigāka nekā tipiska BSOD, taču tās iespējamie cēloņi ir tikpat dažādi. Pētījumi, kas veikti saistībā ar šo kļūdu, ir parādījuši, ka tie parasti ir saistīti ar atmiņas problēmām. Šāda veida cēloņi, visticamāk, notiks datoros ar ierobežotu atmiņu.

Ciktāl tā ir īpaša lietojumprogramma, kas izraisa kļūdu, iespējams, ka sistēmā pieejamā atmiņa nav pietiekama, lai lietotne vai programma varētu veikt tās darbu. Tas var būt tāpēc, ka ir atvērtas arī citas programmas, kas izmanto vērtīgu resursu vietu.

Ja jūsu RAM nav vislabākajā veselības stāvoklī, tas nespēs tikt galā ar tik lielu slodzi kā iepriekš. Runtime Error 203 un ar to saistītās problēmas varētu būt skumja aparatūras novecošanās blakusparādība.

Vēl viens kļūdas cēlonis ir tas, ka datorā ir divas pretrunīgas programmas. Jūs noteikti dzirdējāt sakāmvārdu par dīvainām gultas biedriem. Dažas lietojumprogrammas var būt arī dīvaini kaimiņi, no kuriem viens nedarbojas labi, bet otrs atrodas Windows 10 datorā. Kad viens pārtrauc otra darbību pareizi, jūs varat iegūt izpildlaika kļūdu 203 par savu neatlaidību.

Vēl viena dīvaina lieta par Windows ir tā atjaunināšanas mehānisms. Runājot par Windows Update, glābējs bieži ir mocītājs. Atjaunināšanas process var izraisīt papildu kļūdas, pat ja tas novērš dažus. Tas jo īpaši attiecas uz nepabeigtām iekārtām vai tām, kas nav pareizi noņemtas no sistēmas. Runtime Error 203 var būt saistīts arī ar to.

Daudzi lietotāji ir ziņojuši, ka, pārbaudot reģistru pēc šīs kļūdas rašanās, viņi atrada vairākas bojātas atslēgas. Reģistra bojājumi vienmēr ir spēcīgs kandidāts, kad notiek kļūda. Iespējams, ka jautājums ir sistēmisks. Piemēram, lietojumprogrammas atinstalēšana, iespējams, ir kļūdījusies vai nav izdevies pilnībā noņemt visus failus. Dažas reģistra atslēgas, iespējams, karājas bojātā stāvoklī. Vēl viens iespējamais iemesls ir inficēšanās ar ļaunprātīgu programmatūru. Vīrusi var mērķēt uz reģistru, lāpīt ar atslēgām un nodarīt kaitējumu, un Runtime Error 203 ir tikai aisberga virsotne.

Lai gan ne tik bieži, novecojuši aparatūras draiveri var izraisīt kļūdu vai pasliktināt tās simptomus. Tas ir tāpēc, ka programmām, kas sistēmā izmanto īpašu aparatūru, ir nepieciešami jaunākie draiveri. Šo draiveru vecās versijas, iespējams, nav pietiekami optimizētas, lai ļautu vairākām programmām netraucēti strādāt ar aparatūru, tādējādi palielinot programmu konfliktu.

Neatkarīgi no cēloņa, dažiem simptomiem vajadzētu ātri brīdināt jūs par iespējamo izpildlaika kļūdas 203. klātbūtni. Tie ietver, bet neaprobežojas ar šo:

  • Noturīga sistēma sasalst, it īpaši noteiktos lietojumprogrammu logos
  • Nejaušas sistēmas vai lietojumprogrammas avārijas, īpaši pēdējās
  • Lēna sistēmas veiktspēja
  • Jautājumi par datora palaišanu
  • Vairākas problēmas programmatūras instalēšanas laikā
  • Pamata sistēma un lietotāju lietojumprogrammas nedarbojas pareizi

Tātad, kā jūs atrisināt tādu problēmu kā izpildlaika kļūda 203? Turpini lasīt.

Kā novērst izpildlaika kļūdu 203 operētājsistēmā Windows 10

Kad esat atradis pareizo cēloņu savai specifiskajai izpildlaika kļūdai 203, to būs jācenšas atrisināt. Jautājums ir identificēt to, kas faktiski izraisa kļūdu. Tālāk ir paskaidrotas dažas lietas, ko varat darīt, lai problēma izzustu un vairs neatgrieztos.

1. labojums: aizveriet visas atvērtās programmas

Sistēmas visu atvērto programmu aizvēršana palīdz atbrīvot operatīvo atmiņu lietošanai lietojumprogrammā, kurai tas šobrīd ir nepieciešams. Var būt ieradums atvērt vairākas lietotnes un aizmirst tās aizvērt, kad tās netiek aktīvi lietotas, taču tas var negatīvi ietekmēt aktīvās lietojumprogrammas.

Ja pamanāt, ka izpildlaika kļūda joprojām pastāv ar noteiktu lietojumprogrammu, mēģiniet padarīt to par vienīgo, kas izmanto jūsu RAM, un noskaidrojiet, vai tas palīdz. Pārvietojiet kursoru uz katras atvērtās programmas ikonas uzdevumjoslā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas un atlasiet Aizvērt.

Nē, jūs vēl neesat to darījis. Redzat, gadu gaitā lietotņu izstrādātāji ir pilnveidojuši mākslu, lai viņu programmas darbotos fonā, pat ja tās nav redzamas jūsu uzdevumjoslā. Tomēr Windows pārspēj viņu pašu spēli ar Device Manager. Varat izmantot resursu pārvaldības sīklietotni, lai ātri atzīmētu, kuri procesi patērē resursus jūsu sistēmā. Jūs varat vienkārši pārtraukt šos procesus, lai atbrīvotu papildu RAM, procesora jaudu vai tīkla joslas platumu.

Tātad, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Start Menu ikonas Windows 10 darbvirsmas apakšējā kreisajā stūrī un izvēlņu sarakstā atlasiet Task Manager. Kad tiek parādīts logs, ņemiet vērā visus procesus, kas darbojas fonā un kuri, šķiet, patērē pārmērīgi daudz atmiņas. Jūs zināt, ko darīt tālāk - ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pārkāpušās programmas un atlasiet Beigt uzdevumu.

Dariet to visiem procesiem, kuru izmantošanas līmenis ir augsts, ja vien tie nav galvenie Windows procesi vai ir saistīti ar lietotni, ar kuru pašlaik strādājat. Ja tas ir Windows process, piemēram, Service Host: Local System (Network Restricted), mēģinājums to izbeigt var izraisīt sistēmas restartēšanu. Izmēģiniet opciju un pārbaudiet, vai problēma tiek novērsta pēc atsāknēšanas.

Mēs arī iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed, lai atbrīvotos no visiem lietojumprogrammas kļūmēm un avārijām datorā. Programmatūra nodrošina, ka jūsu aktīvajām lietojumprogrammām vienmēr tām tiek piešķirti maksimāli resursi. Tas nodrošina vienmērīgu un ātru veiktspēju reāllaikā un ļauj katru dienu baudīt nemainīgi lielu datora pieredzi.

Dažreiz nepareizi atinstalētas lietotnes atstāj pēdas reģistrā, kas, ja tās paliek vienas, var izraisīt postījumus. Faktiski reģistra problēmas atrodas gandrīz izpildlaika kļūdas 203 cēloņu augšdaļā. Eksperti iesaka pareizi notīrīt reģistru, lai novērstu problēmu. Tomēr, tā kā nepareizu atslēgu sagrozīšana var izraisīt fatālas sistēmas kļūdas, manuāli to darīt nav ieteicams. Tieši šeit Auslogics BoostSpeed ​​nodrošina papildu priekšrocības. Tas izmanto precīzus rīkus, lai rūpīgi noņemtu korumpētus taustiņus un nederīgus ierakstus no Windows reģistra, rūpējoties, lai nesabojātu neko būtisku.

2. labojums: pārbaudiet, vai sistēmā Windows 10 nav atjauninājumu

Ja meklējat izpildlaika kļūdas 203 labojumu, sistēmas atjauninājums var būt tieši tas, ko ārsts pasūtīja. Atjauninājumi ir lielisks veids, kā novērst sistēmas kļūdas, neveicot smagu darbu pats. Jaunākajā programmatūras versijā parasti ir labojumi parastajiem traucējumiem, kas atklāti jūsu pašreizējā versijā.

Sistēmas atjauninājumi satur arī uzlabojumus, kas var uzlabot kļūdu izturību, ja problēmu rada aparatūra vai lietojumprogrammas, nevis pati Windows. Citiem vārdiem sakot, atjaunināšanas veikšana ir zema riska stratēģija, kas var dot jums lielu atlīdzību. Turklāt, lai iegūtu vislabāko no tā, jums tomēr jāatjaunina operētājsistēma:

  • Nospiediet Windows taustiņu un izvēlnē Sākt ierakstiet Windows atjaunināšana.
  • Atlasiet labāko rezultātu.
  • Windows atjaunināšanas logā noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus.
  • Ja tiek atrasti kādi atjauninājumi, Windows aicinās sākt lejupielādi. Dari tā.

Jūs varat ieplānot atjaunināšanu ērtam laikam. Windows pārstartēs sistēmu un sāks instalēšanu. Kad tas ir izdarīts, piesakieties vēlreiz un pārbaudiet, vai izpildlaika kļūda 203 joprojām notiek lietojumprogrammā vai programmā. Iespējams, ka atjauninājums ir atrisinājis problēmu.

3. labojums: noņemiet ļaunprātīgu programmatūru ar Auslogics Anti-Malware

Vīrusi var iebrukt jūsu sistēmā un nodarīt kaitējumu slepeniem failiem. Viņi var arī likt dažām programmām pārtraukt darbu, bet citas ziņo par izpildlaika kļūdu katru reizi, kad tās palaižat. Lai izskaustu šādas ļaunprogrammatūras infekcijas sekas, jums vajadzētu palaist visaugstāko profesionālo datoru infekcijas noņemšanas rīku.

Windows Defender ir pietiekami labs vīrusu pamatskenēšanai operētājsistēmā Windows 10, taču, iespējams, ar to nepietiek, lai nabotu sarežģītākās un sarežģītākās infekcijas. Labākais variants ir izmantot rīku, kas cīnās ne tikai pret vīrusiem, bet arī ar spiegprogrammatūru, kriptogrāfijas ieguves programmatūru, Trojas zirgiem, izpirkuma programmatūru un cita veida ļaunprātīgu programmatūru.

Jums nav jāmeklē Auslogics Anti-Malware. Šo rīku jūsu sistēmas drošības vajadzībām ir apstiprinājis Microsoft. Tas var darboties kā jūsu galvenais drošības komplekts vai kopā ar Windows Defender vai citu antivīrusu. Padziļināta skenēšana ar Auslogics Anti-Malware palīdzēs jums atklāt ļaunprātīgus priekšmetus, par kuriem jūs nekad neuzskatījāt.

Tomēr vienmēr pārliecinieties, ka drošības programmatūra ir atjaunināta ar jaunākajām definīcijām. Tā kā visu laiku tiek veidotas jauna veida ļaunprātīgas programmatūras, tas palīdz saglabāt programmatūru gatavu apkarot jebkuru jaunu vīrusu, kas varētu kaitēt jūsu sistēmai.

4. labojums: noņemiet konfliktējošās lietojumprogrammas

Kļūda var rasties programmas izpildes laikā, ja tā ir pretrunā ar citu lietotni tajā pašā sistēmā. Ir iemesls, kāpēc kāda drošības programmatūra brīdina lietotāju, ka programma var būt pretrunā ar citu līdzīgu programmu. Tas ir tāpēc, ka līdzīgām programmām bieži ir dublēti procesi, kas ietekmē viens otra funkcijas.

Tātad, ja mēģinot palaist noteiktu lietotni rodas problēma ar izpildlaika kļūdu 203, pārbaudiet, vai datorā nav līdzīgu programmu un noņemiet tās. Varbūt pašā programmā ir dažas kļūdas, kas izraisa šo problēmu. Pārbaudiet, vai izstrādātāja vietnē nav neviena labojuma vai kļūdu labojuma. Ja ir jauna programmatūras versija, atjauniniet to arī un pārbaudiet, vai kaut kas nemainās.

Ja tas nedarbojas, mēģiniet atinstalēt programmu, kas izraisa kļūdu, un izmantojiet citu lietotni, lai veiktu to pašu darbu.

Ja neviens no šiem nedarbojas jums, izmēģiniet nākamo labojumu.

5. labojums: atjauniniet draiverus

Ir zināms, ka novecojuši draiveri bieži rada problēmas. Lietotnēm, kas tieši izmanto aparatūru, aparatūras draiveriem jābūt atjauninātiem, lai tie varētu darboties nevainojami. Vadītāja korupcija var izraisīt izpildlaika problēmas, piemēram, tādas, kuras pašlaik mēģināt atrisināt. Atšķirībā no apturēšanas kļūdām reti ir viegli noteikt, kurš aparatūras draiveris varētu būt atbildīgs. Par laimi jums tas nav jāizdomā. Auslogics draivera atjauninātājs veiks smago darbu jūsu vietā. Vienkārši instalējiet programmatūru un meklējiet sistēmā vecus, trūkstošus un bojātus draiverus. Turpmāk jums ir atkarīgs no tā, vai atjaunināt tikai nepieciešamo draiveri vai samaksājot dažus dolārus, visu atjaunināt ar vienu klikšķi.

Tas ir viss, kas norādīts Runtime Error 203 remonta rokasgrāmatā. Mēs ceram, ka šis raksts ir izrādījies noderīgs, lai jūsu sistēma atkal darbotos normāli.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found