Windows

Kā iespējot atlikušo akumulatora laiku operētājsistēmā Windows 10?

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka pēc 2018. gada oktobrī izlaistā Creators atjauninājuma operētājsistēmā Windows 10 vairs nebūs redzams aptuvenais atlikušais akumulatora darbības laiks. Ja ekrānā parādīsit kursoru virs akumulatora ikonas, tiks parādīta procentuālā daļa, kas norāda datora akumulatora darbības laiku - bet ne reizi. Lai gan tas joprojām ir skaidrs un uzticams akumulatora darbības laika indikators, laika akumulatora indikators jums var šķist ērtāks.

Par laimi, ir veids, kā to atgriezt.

No šī raksta jūs uzzināsiet, kā atgriezt Windows 10 datora atlikušā laika rādītāju.

Bet vispirms noskaidrosim, kāpēc Microsoft vispirms ir izvēlējies noņemt laika akumulatora indikatoru.

Kāpēc Microsoft slēpa akumulatora darbības laika aprēķinu?

Galvenais lēmuma iemesls ir tas, ka parādītā informācija bija tikai aptuvena aplēse. Kā mēs labi zinām, laiks, kas var ilgt jūsu datora akumulatoram, ir atkarīgs no jūsu darbinātajām programmām, displeja spilgtuma iestatījumiem, Wi-Fi savienojuma statusa, ārējās temperatūras apstākļiem utt. Tādējādi sistēma bija informēta minēšana par to, kā daudz ilgāk kalpos jūsu akumulators, taču tas joprojām bija tikai minējums, kas varētu ievērojami atšķirties no realitātes. Kā minēts iepriekš, atlikušais datora akumulatora darbības laiks var ļoti svārstīties.

Kā iespējot atlikušo akumulatora laiku operētājsistēmā Windows 10?

Ja jūs joprojām izvēlaties laika aprēķina opciju, virzot kursoru virs akumulatora ikonas, ir veids, kā to atjaunot. Viss, kas jums nepieciešams, ir veikt dažas izmaiņas Windows reģistrā.

Uzmanību! Kaut arī šajā rakstā paskaidrotās izmaiņas Windows reģistrā ir diezgan vienkāršas, pirms reģistra redaktora neesat pazīstams vai lietojat to pirmo reizi, pirms turpināt, ir ļoti ieteicams izlasīt par to, kā darbojas Windows reģistrs. Ņemiet vērā, ka reģistra redaktors var veikt būtiskas izmaiņas jūsu sistēmā un nepareiza tās izmantošana var novest pie tā, ka jūsu dators vairs nedarbojas. Tādējādi pirms jebkādu izmaiņu veikšanas noteikti dublējiet datoru un pašu reģistru.

Tātad, kā atjaunot Windows atlikušo akumulatora laiku?

  • Sāciet, atverot reģistra redaktoru: dodieties uz Sākt un meklēšanas joslā ierakstiet “regedit”. Nospiediet Enter un ļaujiet rīkam veikt izmaiņas jūsu sistēmā.
  • Palaidiet reģistra redaktoru.
  • Lietotnē dodieties uz šo adresi vai ierakstiet to adreses joslā:

Dators \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power

  • Šeit jums būs jāizdzēš vairāki ieraksti: EnergyEstimationDisabled un UserBatteryDischargeEstimator.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz UserBatteryDischargeEstimator vērtības labajā rūtī un noklikšķiniet uz Dzēst. Nospiediet Jā, lai apstiprinātu.

  • Jums tas pats būs jāatkārto vērtībai EnergyEstimationDisabled.
  • Pēc tam kreisajā rūtī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz barošanas taustiņa un dodieties uz Jauns> DWORD (32 bitu) vērtība.
  • Piešķiriet jaunajai vērtībai nosaukumu: EnergyEstimationEnabled.
  • Veiciet dubultklikšķi uz jaunās vērtības un pārbaudiet, vai lauks “Vērtības dati” ir iestatīts uz 1. Nospiediet OK, lai apstiprinātu.

Tam tas būtu jādara. Tagad, lai ieviestu izmaiņas, varat aizvērt reģistra redaktoru un restartēt datoru. Kad dators ir restartēts, virziet peles kursoru virs akumulatora ikonas un pārliecinieties, vai ir atgriezies indikators “atlikušais laiks”.

Lai nodrošinātu, ka šis un citi jūsu Windows 10 sistēmas aspekti darbojas nevainojami, apsveriet iespēju uzstādīt tādu veiktspēju uzlabojošu programmu kā Auslogics BoostSpeed. Programmatūra veiks pilnīgu jūsu sistēmas pārbaudi, atradīs ātruma samazināšanas problēmas un tās novērsīs.

Vai jums šķiet noderīgs akumulatora indikators Windows 10? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found