Windows

Kā automātiski ritināt lapas uz leju pārlūkprogrammā Mozilla Firefox?

Mūsdienās lielākā daļa tīmekļa lapu ir tik pārpildītas ar saturu, ka nav iespējams visu padarīt piemērotu jūsu datora ekrāna izmēriem. Ja, protams, jūs nesamazināsiet fontu, šajā gadījumā veiksmi šķībi šķirstot tekstu. Mēs ritinām uz leju, lai atklātu vairāk satura, un uz augšu, lai atgrieztos pie iepriekšējām rindām. Mēs to paveicam, nospiežot uz augšu un uz leju vērstas tastatūras apakšējās bultiņas. Tie, kas izmanto galddatorus, var arī izmantot peles riteni, lai paveiktu to pašu, savukārt klēpjdatora lietotāji var vienkārši pievienot USB peli. Vēl viena metode ir novietot kursoru uz šaurās ritjoslas lapas labajā malā, pēc tam turiet LMB, pārvietojot rokas uz augšu un uz leju klēpjdatora skārienpaliktnī.

Vai tas nebūtu jauki, ja mēs varētu atteikties no šīm darbībām un vienkārši palaist tīmekļa lapu pati par sevi? Jūs varat pacelt kājas uz augšu, kamēr vietne lēnām plūst augšup vai lejup atbilstoši lasīšanas ātrumam. Ja esat meklējis veidu, kā iespējot šo funkciju pārlūkprogrammā Mozilla Firefox, šī rokasgrāmata ir domāta jums. Mēs jums pastāstīsim par rīkiem, kurus varat izmantot, lai iespējotu automātisko ritināšanu.

Kā automātiski ritināt Web lapu uz leju vai uz augšu Firefox?

Izmantojot automātisko ritināšanu, jūsu tīmekļa lapa kļūst automatizēta, jo tā lēnām ritina uz augšu atbilstoši iestatītajam ātrumam, ļaujot brīvā laikā lasīt, nepaceļot pirkstu. Lai gan tas nav dabiski pieejams operētājsistēmās Windows un Firefox, jūsu dators joprojām nodrošina nākamo labāko - vidēja ritināšanas forma ar peli vai trīs pirkstu klikšķi ar skārienpaliktni. Ir arī taustiņi Page Up un Page Down, kas ļauj pāriet uz augšu vai uz leju viena ekrāna augstumu.

Protams, neviena no šīm opcijām nav tik apmierinoša kā patiesa automātiskā ritināšana. Tāpēc izstrādātāji savā gudrībā ir izveidojuši pārlūka paplašinājumus un citus rīkus, kas iedarbina automātiskās ritināšanas funkciju. Dažus no šiem rīkiem var izmantot jebkurā pārlūkprogrammā, neatkarīgi no tā, vai tas ir Chrome, Firefox vai Opera; daži darbojas tikai noteiktā pārlūkprogrammā. Mēs esam izveidojuši rīku sarakstu, kas, iespējojot, ļaus Firefox lapām automātiski ritināt uz augšu vai uz leju.

Kā ritināt automātiski, neizmantojot paplašinājumus

Parasti jūs nevarat automatizēt savas tīmekļa vietnes pārlūkprogrammā Firefox bez paplašinājumiem. Tas ir tikai veids, kā Mozilla izstrādāja pārlūkprogrammu. Viņi izdomāja - nepareizi un ne pirmo reizi - viņi varēja izkļūt no parastās ritināšanas. Tomēr joprojām pastāv metode, kas izmanto JavaScript, kas var atbloķēt automātisko ritināšanu pārlūkprogrammā Firefox bez nepieciešamības neko instalēt.

Šī metode izmanto koda ievadīšanas tehnikas priekšrocības, lai piespiestu automātisko ritināšanu. Nospiežot taustiņu F12 (datoram var būt nepieciešams cits funkciju taustiņš), tiek atvērta tīmekļa lapas konsole. Tad jums ir jākopē un jāielīmē konsolē šāds kods:

“Var scroll = SetInterval (funkcija) ()

{window.scrollBy (0,1000); }, 2000); “

Kad esat pabeidzis, nospiediet F5. Jums tagad vajadzētu redzēt, ka jūsu lapa ritina automātiski.

Kā Firefox ieslēgt automātisko ritināšanu?

Patiesību sakot, šī metode ir neticami garlaicīga un pilnīgi garlaicīga. Nemaz nerunājot par vienkāršu atsvaidzināšanu, lapa tiktu atiestatīta uz noklusējuma iestatījumiem. Koda ievadīšana katru reizi, kad jums ir nepieciešama šī funkcija, vienkārši nav piemērots veids, kā rīkoties.

Tā vietā instalējot paplašinājumu, jūs varēsit daudz ērtāk automātiski pārvietoties. Šie papildinājumi nāk ar preferenču lapām, kas piedāvā automātiskās ritināšanas pielāgošanas un personalizēšanas iespējas. Var iestatīt sākuma un beigu parametrus, ritināšanas ātrumu, ietīšanas opcijas utt.

Bez papildu runām parunāsim par šādiem automātiskās ritināšanas rīkiem:

  • HandsFread grāmatzīme
  • Automātiski ritināt
  • FoxScroller
  • ScrollyFox
  • Automātiskā ritināšana
  • Ritiniet vēlreiz

HandsFread grāmatzīme

Grāmatzīme ir neliela programma, kas saglabāta jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, un tā nodrošina lapai papildu funkcionalitāti, un tieši tā ir HandsFred grāmatzīme. Šī programmatūra ir saglabāta pārlūkprogrammā Firefox un ļauj automātiski ritināt pašreizējo lapu. Lietošana ir samērā vienkārša. Vienkārši ievietojiet programmu grāmatzīmju joslā un noklikšķiniet uz tās ikreiz, kad vēlaties izmantot automātisko ritināšanu.

Jo vairāk reizes jūs noklikšķināsit uz HandsFread Bookmarklet, jo ātrāk ritinās. Diemžēl nav iespējams mainīt procesu. Būtībā tā ir starta, ātruma un apstāšanās programma. Nospiediet F5 vai atsvaidziniet lapu, lai pārtrauktu automātisko ritināšanu.

Automātiski ritināt

Izstrādātāja igor86 veiktā automātiskā ritināšana, kā norāda nosaukums, autoscroll papildinājums. Lejupielādes lapā to raksturo kā pārslēgšanas pogu, kas var ritināt garas tīmekļa lapas, pievienojot dinamisku saturu. Automātiskā ritināšana nāk ar preferenču lapu, kurā varat iestatīt ritināšanas intervālu. Tas nāk arī ar beigu noteikšanas taimauta iespēju, kas ļauj noteikt maksimālo lietotāja neaktivitātes laiku, pēc kura lapa pārtrauc ritināt.

FoxScroller

FoxScroller nodrošina divvirzienu ritināšanu uz Firefox. Pēc instalēšanas ar vienu klikšķi tiks iespējota automātiska ritināšana, un lapa turpinās ritināt uz leju, līdz tiek vēlreiz noklikšķināts uz pogas Pievienojumprogramma. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas, tiek parādītas iespējas ritināt uz augšu vai uz leju.

Šim Firefox paplašinājumam ir iestatījumu lapa (kurai piekļūt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas un atlasot Opcijas). Izvēlnē Opcijas varat pielāgot ritināšanas ātrumu (pikseļos sekundē), iestatīt lapas beigu darbību, iespējot nepārtrauktu ritināšanu pēc lapu maiņas vai pašreizējās pārlādēšanas. Varat arī iestatīt jaunas lapas, lai tās ritinātu automātiski, tiklīdz tās būs ielādētas. Vislabākais ir tas, ka svarīgākajām darbībām varat iestatīt īsinājumtaustiņus.

ScrollyFox

Šis papildinājums ir līdzīgs FoxScroller, piedāvājot divvirzienu ritināšanu. Tas lietotājiem piedāvā arī iespēju mainīt ritināšanas ātrumu līnijās minūtē. Noklusējums ir 50. Ja tiek saglabāti noklusējuma ritināšanas iestatījumi, lapa sāk ritināt pretēji, tiklīdz tā nonāk apakšā.

Automātiskā ritināšana

Šī hizakazu programmatūra ir vienkāršs ritinātājs, kas nodrošina automātisku ritināšanu un neko citu. Automātiskās ritināšanas process tiek uzsākts, noklikšķinot uz pogas Pievienojumprogramma, un tiek pārtraukts, vēlreiz noklikšķinot uz tā. Pārslēdzot cilnes, tiks iznīcināta arī automātiskā ritināšana.

Ritiniet vēlreiz

ReScroll pievieno interesantu dinamiku Firefox autoscroller sastāvam. Kad šis papildinājums ir instalēts un aktivizēts ar klikšķi, tas ritina līdz lapas apakšai, pēc tam pārlādē lapu un atsāk automātisko ritināšanu no sākuma. Šis process turpināsies bezgalīgi, ja tas netiks apturēts, vēlreiz noklikšķinot uz Pārlādēt.

Ir daži citi papildinājumi, kas ļauj jums brīvroku režīmā pārlūkot tīmekļa lapas Mozilla, taču tie ir visizplatītākie. Lai atrastu vajadzīgo, apmeklējiet Firefox paplašinājumu veikalu vietnē htpps: //addons.mozilla.org un izmantojiet meklēšanas joslu, lai atrastu lietotni. No šejienes jūs varat turpināt un instalēt to Firefox.

Lai gan paplašinājumi padara dzīvi daudz vieglāku, ļaujot izmantot citādi nepieejamas vai grūti iegūstamas funkcijas, tie var arī radīt daudz nepatikšanas jūsu Windows datoram. Ir zināms, ka ļaundabīgā programmatūra, kas maskēta kā tīmekļa paplašinājumi, ietekmē jūsu pārlūkprogrammu un datoru, kas apgrūtina svarīgas funkcijas. Paplašinājuma kodu ir mērķējuši arī hakeri, kuri pārraksta savas funkcijas, lai jūsu datorā veiktu nevēlamas darbības. Pārlūkojot ar instalētiem paplašinājumiem, drošība ir obligāta, izmantojot drošības programmu, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Atšķirībā no citas drošības programmatūras, kas ir lielos izmēros un palīdz palēnināt jūsu sistēmu, Auslogics Anti-Malware ir salīdzinoši maza un darbojas ātri. Ar vienu klikšķi tā atradīs un ievietos karantīnā jebkādu ļaunprātīgu programmatūru, spiegprogrammatūru vai Trojas zirgu pārlūkošanu pārlūkprogrammā vai citur datorā. Ja jūsu pārlūkprogrammā ir kaitīgi paplašinājumi, tā jums par to paziņos un tos noņems. Auslogics Anti-Malware arī neļaus jums instalēt jebkuru kaitīgu programmu vai informēs jūs, ja tā jau ir instalēta un aktīva.

Vai esat izturīgs Firefox lietotājs? Vai jūs izmantojat automātisko ritināšanu? Ja atbilde ir apstiprinoša, komentāros varat pastāstīt mums par savu iecienītāko automātiskās ritināšanas Firefox paplašinājumu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found