Windows

Kā novērst Blue Circle, spēlējot spēles operētājsistēmās Windows 10, 8, 8.1 un 7?

Daudzi lietotāji sāka pamanīt, ka Windows patentētā zilā ikona “ielāde” blakus peles rādītājam nekad nepazūd. Viņi sūdzējās, ka tas notika pēc jaunināšanas uz operētājsistēmu Windows 10. Tas var traucēt un nomākt, īpaši tiem, kas vēlas, lai viņu spēles datorā darbotos nevainojami.

Liela daļa lietotāju, kurus skāra šī problēma, bija tie, kuriem pieder klēpjdatori vai datori ar pirkstu nospiedumu skeneriem. Pārējie skartie lietotāji cieta no šīs problēmas trešo personu programmatūras vai draivera dēļ. No otras puses, vairumā gadījumu vaininieks ir ievades ierīce, kas savienota pārī ar trešās puses lietojumprogrammu vai draiveri. Par laimi, ir vairāki veidi, kā to novērst, atkarībā no tā, kādu spēļu platformu izmantojat.

Bieži sastopamās apļa “ielādes” problēmas, spēlējot spēles operētājsistēmā Windows 10

 • Zilie apļi Nahimic - šo problēmu var izraisīt Nahimic programmatūra. Viena īsinājumtaustiņa ļauj atspējot zilo apli.
 • Zilais aplis CSGO - daudzi lietotāji, kas spēlē Counter Strike: Global Offensive, arī ziņoja par šo problēmu. Iespējams, ka problēmu rada dažas trešo pušu lietojumprogrammas.
 • Labot zilo apli Alienware ekrānā - lietotāji, kuriem pieder Alienware, ziņoja par to pašu problēmu. To var atrisināt, atrodot un atspējojot funkciju Audio Recon.
 • Kā atbrīvoties no zilā apļa Steam spēlēs - varat mēģināt atspējot biometriskās ierīces savā datorā un pārbaudīt, vai tas novērš problēmu.
 • Zils aplis ekrānā Overwatch - iespējams, ka šī problēma radās audio draiveru problēmu dēļ. Mēģiniet instalēt noklusējuma audio draiverus, lai atbrīvotos no problēmas.

Lielākā daļa mūsu risinājumu vislabāk darbojas operētājsistēmā Windows 10. Tomēr tos var izmantot arī vecākām sistēmas versijām, ieskaitot Windows 8, 8.1 un 7.

1. metode: Atbrīvošanās no datora biometriskās programmatūras

Iespējams, ka nepanesamās zilā ekrāna problēmas pamatā ir biometriskā programmatūra, piemēram, HP Simple Pass un Asus Smart Gesture. Tātad, ja vēlaties atbrīvoties no problēmas, šī programmatūra ir jānoņem no datora.

Programmai HP Simple Pass nav nepieciešams pilnībā atinstalēt programmatūru. Jums vienkārši jādodas uz vienkāršās caurlaides iestatījumiem un jāatspējo LaunchSite.

Ir vairāki veidi, kā atbrīvoties no šīm lietojumprogrammām. Tomēr labākais veids, kā to izdarīt, ir programmatūras izmantošana, kas īpaši paredzēta programmu atinstalēšanai. Ja vēlaties pārliecināties, ka lietojumprogrammas ir pilnībā noņemtas no datora, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks var efektīvi noņemt nevēlamos failus un pat atlikušos ierakstus reģistrā. Labākā daļa ir tā, ka Auslogics BoostSpeed ​​ievērojami uzlabos datora ātrumu un veiktspēju.

2. metode: atbilstoši rīkoties ar savu biometrisko ierīci

Ja izmēģinājāt iepriekšējo metodi un tomēr zilais aplis joprojām ir, ieteicams atspējot biometrisko ierīci vai atinstalēt tās draiverus. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X.
 2. Sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad ierīces pārvaldnieka logs ir atvērts, atrodiet biometrisko ierīci.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Atspējot vai Atinstalēt.
 5. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.
 6. Ja zilais aplis joprojām ir, iespējams, vēlēsities atkārtot darbības un 3. darbībā izvēlēties citu opciju.

3. metode: zilo loku noņemšana Nahimic, atspējojot skaņas izsekotāju

Daži lietotāji ziņoja, ka zilie apļi var parādīties spēlēs Nahimic skaņu izsekošanas funkcijas dēļ. Šo funkciju varat atspējot, veicot dažas izmaiņas lietojumprogrammā. To var izdarīt, veicot šīs darbības:

 1. Atveriet MSI Dragon Center lietojumprogrammu un pēc tam noklikšķiniet uz Nahimic2UILauncher.
 2. Kad logs Nahimic ir atvērts, dodieties uz cilni Sound Tracker.
 3. Atspējojiet funkciju, nospiežot pogu Ieslēgt / Izslēgt.
 4. Varat arī nospiest LCTRL + LSHIFT + S, lai tūlīt atspējotu funkciju.

4. metode: Izslēdziet Audio Recon

Dažos gadījumos trešo pušu lietojumprogrammas rada zilu ‘ielādes’ apli spēļu sesiju laikā. Alienware lietotāji ziņoja, ka pie vainas bija Audio Recon funkcija. To var novērst, atverot Alienware Sound Center un pēc tam izslēdzot Audio Recon. Kad izslēgsit šo funkciju, zilajam aplim vajadzētu pazust. Tādējādi jūs varat izbaudīt savas spēles bez apgrūtinājumiem.

5. metode: noklusējuma audio draivera instalēšana

Iespējams, ka draivera programmatūra izraisa zilo apli. Lai atbrīvotos no šīs problēmas, iesakām pārslēgties atpakaļ uz noklusējuma audio draiveri. Protams, īpašie autovadītāji parasti ir labāki. Tomēr pamatvajadzībām, piemēram, multividei un spēlēm, pietiktu ar noklusējuma audio draiveri.

Pirms noklusējuma draivera instalēšanas jums ir jānoņem pašreizējais draiveris. To var izdarīt, izpildot šos norādījumus:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. Sarakstā izvēlieties Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad ierīces pārvaldnieks ir ieslēgts, meklējiet savu audio ierīci.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Atinstalēt ierīci.
 5. Ja redzat apstiprinājuma dialoglodziņu, atlasiet opciju “Noņemt draivera programmatūru šai ierīcei”.
 6. Noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 7. Kad esat noņēmis audio draiveri, noklikšķiniet uz pogas “Meklēt aparatūras izmaiņas”.

Jūsu sistēma automātiski instalēs noklusējuma audio draiveri. Lai nodrošinātu, ka dators vienmērīgi darbosies spēļu sesiju laikā, ieteicams atjaunināt visus draiverus. To varat izdarīt manuāli vai izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater. Mēs iesakām pēdējo, jo tas palīdz izvairīties no nepareizu draiveru instalēšanas. Šis rīks ļauj ērti atjaunināt visus draiverus uz to jaunākajām, saderīgajām versijām.

6. metode: nahimic2uilauncher.exe procesa pārtraukšana

Kā jau minējām, Nahimic Surround Sound lietojumprogramma parasti izraisa zilā apļa problēmu MSI mātesplatēs. Viss, kas jums jādara, ir pabeigt vienu uzdevumu, un jūs varētu novērst problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet CTRL + SHIFT + ESC. Tam vajadzētu atvērt uzdevumu pārvaldnieku.
 2. Kad uzdevumu pārvaldnieks ir atvērts, dodieties uz cilni Sīkāka informācija.
 3. Meklējiet nahimic2uilauncher.exe, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 4. Izvēlnē atlasiet Beigt uzdevumu.

Kad esat pabeidzis šo procesu, jums vajadzētu būt iespējai atbrīvoties no risinājuma. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka tas ir tikai īslaicīgs risinājums. Tas nozīmē, ka jums būs jāatkārto process katru reizi, kad ieslēdzat datoru.

7. metode: drošā režīma izmantošana

Ja zilā apļa problēmu izraisa trešās puses lietojumprogramma, problēmu varēsiet novērst, izmantojot drošo režīmu. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 4. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Atkopšana.
 5. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam sadaļā Advanced Startup noklikšķiniet uz pogas ‘Restart now’.
 6. Atlasiet Problēmu novēršana, Papildu opcijas un pēc tam Startēšanas iestatījumi.
 7. Noklikšķiniet uz Restartēt.
 8. Kad dators tiks restartēts, tiks parādīts opciju saraksts. Izvēlieties jebkuru drošā režīma versiju.

Pēc sāknēšanas drošajā režīmā pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Ja tā nav, iespējams, ka kāda no jūsu trešās puses lietojumprogrammām ir problēmas iemesls. Izmantojot nākamo metodi, varat noteikt, kura lietojumprogramma ir šī.

8. metode: tīras sāknēšanas veikšana

Veicot tīru sāknēšanu, datoru var palaist tikai ar noklusējuma lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Tas palīdzēs jums noteikt, kura trešās puses lietojumprogramma izraisa zilā apļa problēmu.

Lai veiktu tīru sāknēšanu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Tam vajadzētu atvērt Sistēmas konfigurācijas logu.
 3. Dodieties uz cilni Pakalpojumi un pēc tam atlasiet lodziņu “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Atspējot visu.
 5. Atveriet cilni Startup un pēc tam noklikšķiniet uz Open Task Manager.
 6. Tagad jūs redzēsiet startēšanas lietojumprogrammu sarakstu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pirmā redzamā vienuma, pēc tam atlasiet Atspējot. Atkārtojiet šo darbību visām sarakstā esošajām lietojumprogrammām.
 7. Pēc visu startēšanas lietojumprogrammu atspējošanas atgriezieties sistēmas konfigurācijas logā.
 8. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 9. Restartējiet datoru.

Pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Ja tā vairs nav, iespējojiet startēšanas lietojumprogrammas pa vienai vai pa grupām. Atcerieties, ka pēc katras lietojumprogrammu grupas iespējošanas jums ir jārestartē dators. Pēc problemātiskās lietojumprogrammas izolēšanas turiet to atspējotu. Varat arī to atinstalēt, lai tas netraucētu jūsu spēļu sesijām.

Vai jūs varējāt novērst problēmu, izmantojot mūsu metodes?

Dalieties pieredzē zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found