Windows

Kā atbrīvoties no izņēmuma pārkāpuma un VCRUNTIME140.dll kļūdām Panzer Corps 2?

Daži spēlētāji ziņoja, ka, mēģinot palaist Panzer Corps 2, redzēja kļūdu Izņēmuma pārkāpums, un citi spēlētāji sūdzējās par kļūdu VCRUNTIME140.dll. Ja atrodaties vienā laivā ar šiem spēlētājiem un rodas kāda no šīm kļūdām, izmēģiniet šajā rakstā sniegtos labojumus.

Instalējiet Visual C ++ atkārtoti izplatāmo pakotni

Visual C ++ ir Microsoft izstrādāta programmēšanas vide. To izmanto, lai izstrādātu noteiktas lietojumprogrammas. Lielākā daļa spēļu tiek izstrādātas, izmantojot šo programmēšanas infrastruktūru, un tām ir nepieciešama Visual C ++ izpildlaika atkārtoti izplatāma pakotne, lai tā darbotos pareizi. Visual Studio ir dažādas versijas, un atbilstošās Visual C ++ atkārtoti izplatāmās pakotnes palaišana ir kritiska, lai lietojumprogramma tiktu palaista Windows datorā. Tātad, mēģiniet instalēt jaunākās C ++ izplatāmās versijas un pārbaudiet, vai tas atrisinās problēmu.

Grim Dawn gadījumā daudzi lietotāji varēja atrisināt problēmu, instalējot Visual C ++ 2015, 2017 un 2019 versijas. Šīs versijas atbalsta tās pašas Visual C ++ izpildlaika pakotnes. Tātad, dodieties uz Microsoft vietni un lejupielādējiet nepieciešamo iestatīšanas failu, pēc tam palaidiet to savā sistēmā. Pārliecinieties, vai esat instalējis x86 un x64 variantus.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Kļūdas var parādīties, jo grafikas kartes draiveris ir bojāts. Ja draiveris ir pazudis, novecojis vai salauzts, tas izraisīs sakaru pārtraukumu starp spēli un vizuālo C ++ pakotni, izraisot šādas kļūdas.

Kad jums ir darīšana ar sliktiem ierīču draiveriem, nav svarīgi, vai jums ir vismodernākais GPU; spēle vienmēr sabruks. Lai šajā gadījumā novērstu problēmu, jums būs jāatbrīvojas no pašreizējā displeja draivera un jāinstalē tā atjauninātā versija.

Ja nezināt, kā noņemt pašreizējo draiveri, rīkojieties šādi:

 1. Pārejiet uz lupas ikonu blakus pogai Sākt un noklikšķiniet uz tās, lai izsauktu meklēšanas utilītu. Vienlaicīgi nospiežot Windows un S taustiņus, tiks izsaukta arī lietderība.
 2. Kad atvērsies meklēšanas lodziņš, teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām).
 3. Kad tas tiek parādīts rezultātu sarakstā, noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 4. Kad esat redzējis ierīces pārvaldnieka logu, dodieties uz nolaižamo izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus, lai to izvērstu.
 5. Kad nolaižamā izvēlne Displeja adapteri ir izvērsta, dodieties uz grafikas karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 6. Tagad parādīsies dialoglodziņš Atinstalēt ierīci.
 7. Pirms noklikšķināt uz pogas Atinstalēt, apstiprinājuma lodziņā ir jāatzīmē izvēles rūtiņa “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”.
 8. Ļaujiet Windows noņemt draiveri.
 9. Kad OS noņem draiveri, restartējiet datoru.

Varat arī izmantot AMD tīrīšanas rīku, lai atbrīvotos no draivera un tā atlikušajiem failiem, ja izmantojat AMD displeja karti. Vēl viena lieliska lietderība, kas var palīdzēt iztīrīt draiveri, ir Display Driver Uninstaller.

Kad esat atbrīvojies no problemātiskā draivera, pārliecinieties, vai veicat pareizās darbības, lai instalētu atjaunināto versiju. Ir dažādi veidi, kā to panākt, tostarp izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu, ierīču pārvaldnieku un trešo pušu programmatūru. Mēs parādīsim, kā izmantot šīs metodes.

Atjauniniet datoru, izmantojot Windows atjaunināšanu

Windows atjaunināšanas lietderība, iespējams, ir vissvarīgākais jūsu Windows 10 datora rīks. Tas ir atbildīgs par plaša programmatūras komponentu, tostarp jūsu ierīces draiveru, atjaunināšanu.

Ikreiz, kad izmantojat Windows Update, tiek iegūti draiveri, kas ir izturējuši Microsoft verifikācijas procesus. Tas nozīmē, ka tie ir saderīgi ar jūsu ierīci un operētājsistēmu.

Šīs darbības parādīs, kā manuāli uzaicināt utilītu pārbaudīt atjauninājumus:

 1. Atveriet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Iestatījumi. Varat arī nospiest un turēt Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties taustiņam I, lai atvērtu lietotni.
 2. Kad parādās Windows iestatījumu sākuma ekrāns, dodieties uz ekrāna apakšdaļu un noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināt un drošība.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, noklikšķiniet uz pogas “Meklēt atjauninājumus” sadaļā Windows atjaunināšana.
 4. Ja Windows atjaunināšana automātiski lejupielādē un instalē atjauninājumus (kā parasti), pēc noklikšķināšanas uz pogas “Pārbaudīt atjauninājumus”, blakus zaļajai atzīmei tiks parādīts ziņojums “Jūs esat atjaunināts”.
 5. Ja jūsu dators nav atjaunināts, utilīta par to paziņos un sāks automātiski lejupielādēt atjauninājumus. Dažos gadījumos jums, iespējams, būs jāļauj tai sākt lejupielādes procesu.
 6. Kad lejupielādes process būs pabeigts, utilīta sāks instalēt atjauninājumus. Lai instalētu dažus atjauninājumus, jūsu sistēma ir jārestartē. Parasti Windows atjaunināšana gaidīs, līdz beigsies aktīvās stundas (kad vairs neizmantojat datoru), lai pārstartētu sistēmu un instalētu atjauninājumus, taču šo politiku varat ignorēt, noklikšķinot uz pogas Restartēt tūlīt.
 7. Dators tiks restartēts, un sāksies instalēšanas process. Ņemiet vērā, ka šī procesa laikā dators tiks restartēts vairākas reizes.

Kad utilīta pabeidz instalēšanu, dators tiks palaists normāli. Tagad varat palaist Panzer Corps 2, lai pārbaudītu startēšanas problēmu.

Izmantojiet ierīču pārvaldnieku

Ierīču pārvaldnieks, tāpat kā Windows Update, var palīdzēt meklēt grafiskās kartes draivera atjaunināto versiju un to automātiski instalēt. Daudzi spēlētāji ir ziņojuši par panākumiem pēc šīs iebūvētās programmas izmantošanas. Ja nezināt, kā to izmantot, lai atjauninātu videokartes draiveri, rīkojieties šādi:

 1. Pārejiet uz tastatūru, pieskarieties Windows un S taustiņiem kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai palaistu meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas lodziņš, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz parādīsies rezultātu saraksts.
 3. Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz nolaižamo izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes sadaļā Displeja adapteri un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 5. Kad redzat atjaunināšanas draivera logu, sadaļā “Kā vēlaties meklēt draiverus” noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
 6. Jūsu OS tagad sāks meklēt jūsu jaunāko videokartes draiveri internetā un pēc tam to automātiski lejupielādēs un instalēs.
 7. Kad sistēma Windows ir veiksmīgi atjauninājusi draiveri, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma Panzer Corps 2 ir atrisināta.

Izmantojiet īpašu programmatūru

Windows atjaunināšana un ierīču pārvaldnieks nav īpaši uzticami. Ja vēlaties atbrīvoties no nenoteiktības un stresa, lietojot šīs programmas, dodieties uz trešās puses lietojumprogrammu, kas automatizē draiveru atjaunināšanas procesu. Programma, kuru meklējat, ir Auslogics draivera atjauninātājs.

Šis rīks ir paredzēts, lai ikviens datora ierīces draiveris tiktu atjaunināts. Tā veic regulāras pārbaudes, lai noskaidrotu, kuri autovadītāji ir pazuduši, bojāti vai novecojuši. Tiklīdz tā konstatēs šādus draiverus, tā automātiski instalēs to atjauninātās versijas. Šis rīks draivera atjauninājumus ienes tikai no servera, kurā ir ražotāja apstiprināta programmatūra.

Lai izmantotu Auslogics draivera atjauninātāju, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet šo saiti, lai piekļūtu programmas vietnei.
 2. Kad parādās tīmekļa vietne, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un aiciniet pārlūkprogrammu saglabāt instalēšanas programmu.
 3. Kad pārlūks ir veiksmīgi lejupielādējis failu, noklikšķiniet uz pogas Izpildīt (vai Atvērt) vai dodieties uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Jā, tiklīdz tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un tiek lūgta atļauja.
 5. Kad redzat iestatīšanas vedni, dodieties uz nolaižamo izvēlni Valoda un izvēlieties rīka valodu.
 6. Pārejiet uz lodziņu Instalācijas direktorijs un norādiet, kur vēlaties instalēt programmu. Mēs iesakām izmantot noklusējuma mapi.
 7. Pēc tam izmantojiet atbilstošās izvēles rūtiņas, lai rīkam pamudinātu izveidot darbvirsmas ikonu - vai nē; izlemiet, vai vēlaties, lai lietotne tiktu palaista pēc katras Windows startēšanas; un ļaut tai nosūtīt anonīmus ziņojumus izstrādātājiem.
 8. Kad esat ievadījis preferences, ritiniet uz leju iestatīšanas loga apakšdaļā un noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”, lai sāktu instalēšanas procesu.
 9. Pēc programmas instalēšanas tā tiks automātiski atvērta un sāks pārbaudīt, vai datorā nav trūkstošu, novecojušu un bojātu draiveru. Ja tas nesākas pats, varat to palaist manuāli, veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes (ja tādu izveidojāt) vai pārejot uz izvēlni Sākt. Pēc rīka palaišanas noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
 10. Pēc skenēšanas pabeigšanas rīks parādīs problemātisko ierīču draiveru sarakstu. Ja jūsu grafiskajai kartei ir kādas problēmas, tā tiks parādīta šajā sarakstā.
 11. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai instalētu jaunāko kartes draiveri, un jūs varat veikt to pašu procedūru arī citiem draiveriem.
 12. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru, pēc tam restartējiet Panzer Corps 2 un pārbaudiet, vai parādās kāda no kļūdām.

Atspējot kontrolētu mapju piekļuvi

Kontrolēta piekļuve mapei ir drošības funkcija Windows drošības rīkā Vīrusu un draudu aizsardzība. Tas bloķē neuzticamas lietojumprogrammas dažu failu un dokumentu modificēšanā. Šī funkcija, iespējams, bloķē Panzer Corps 2 piekļuvi dažām mapēm. Tas varētu būt iemesls, kāpēc redzat kļūdu Izņēmuma pārkāpums. Lai izslēgtu funkciju, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, dodieties uz apakšdaļu un noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināt un drošība.
 3. Kad tiek atvērta saskarne Atjaunināšana un drošība, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Cilnē Windows drošība sadaļā Aizsardzības zonas būs redzamas dažādas opcijas; atrodiet vīrusu un draudu aizsardzību un noklikšķiniet uz tās.
 5. Tagad parādīsies Windows drošības lietotnes lapa Vīrusi un draudu aizsardzība.
 6. Tagad ritiniet uz leju līdz Ransomware Protection sadaļai un noklikšķiniet uz saites “Pārvaldīt ransomware aizsardzību”.
 7. Pārslēdziet slēdzi sadaļā “Kontrolēta piekļuve mapei”.
 8. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt, vai parādās kļūda.

Noteikti palaidiet Panzer Corps 2 savā veltītajā GPU

Ja jūsu datorā ir integrētas un īpašas grafikas kartes, Windows, iespējams, piespiež spēli darboties uz integrētās kartes. Operētājsistēma to parasti dara, lai taupītu enerģiju. Lai atrisinātu problēmu, spēle ir jāpalaiž uz speciālās kartes. Mēs parādīsim, kā spēli piestiprināt pie diskrētā GPU, izmantojot AMD Radeon iestatījumus, NVIDIA vadības paneli vai programmu Iestatījumi.

Izmantojot NVIDIA vadības paneli

 1. Virzieties uzdevumjoslas labajā malā (kur atrodas jūsu laika displejs), noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”, lai izvērstu sistēmas tekni, pēc tam noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA un izvēlieties NVIDIA vadības panelis. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas tukšās virsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
 2. Kad programma tiek parādīta, pārslēdzieties uz kreiso rūti, blakus nolaižamajai izvēlnei 3D iestatījumi noklikšķiniet uz pluszīmes (+) un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Pārvietojieties uz loga labo rūti.
 4. Palieciet zem cilnes Globālie iestatījumi un sadaļā Vēlamais grafikas procesors noklikšķiniet uz opcijas “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 5. Dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot blakus nolaižamajai izvēlnei Pielāgot programmu.
 7. Atvērtajā dialoglodziņā atrodiet ceļu uz spēles mapi, pēc tam veiciet dubultklikšķi uz EXE faila.
 8. Pēc tam dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasīt vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un restartējiet Panzer Corps 2, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

 1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet AMD Radeon Settings un palaidiet programmu. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasīt AMD Radeon iestatījumus.
 2. Kad programma tiek parādīta, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
 3. Pārejiet uz nākamā ekrāna augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz opcijas Pārslēdzama grafika.
 4. Tagad parādīsies Running Applications skats. Šeit atrodiet Panzer Corps 2 un mainiet tā pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance.
 5. Ja Panzer Corps 2 netiek rādīts Running Applications skatā, dodieties uz loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Running Applications, pēc tam noklikšķiniet uz Browse.
 6. Pārejiet uz Panzer Corps 2 instalācijas mapi un atlasiet spēles EXE failu.
 7. Tagad mainiet spēles pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance, kad tas parādās logā.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

Nepieciešamās izmaiņas varat veikt arī lietojumprogrammā Iestatījumi. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz sistēmas etiķetes.
 3. Pēc sistēmas saskarnes atvēršanas ritiniet uz leju līdz cilnes Displejs apakšai un noklikšķiniet uz opcijas Grafikas iestatījumi.
 4. Kad parādās grafikas iestatījumu ekrāns, nolaižamajā izvēlnē “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 5. Parādītajā dialoglodziņā atveriet Panzer Corps 2 instalācijas mapi, dodieties uz spēles EXE failu un atlasiet to, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
 6. Tagad ekrānā Grafikas iestatījumi atlasiet Panzer Corps 2 un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Opcijas.
 7. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.
 8. Spēle tagad būs spiesta darboties uz jūsu īpašās displeja kartes, kad to palaidīsit.

Labojiet Panzer Corps 2 spēļu failus

Spēles failos, iespējams, tika pārkāpti integritātes pārkāpumi. Iespējams, ka jūsu sistēma tika izslēgta spēles vidū, pretvīrusu programma ir sagrozījusi spēles failus vai spēles instalēšana vai nesenais atjauninājums nav pabeigts. Ļaunprātīgas programmatūras uzbrukums ir vēl viens spēļu failu problēmu cēlonis.

Par laimi, jūs varat izmantot savu spēļu klientu, lai meklētu un aizstātu problemātiskus spēļu failus. Process ir vienkāršs un vienkāršs, un klients veiks visu smago celšanu. Mēs parādīsim, kā izmantot GOG Galaxy un Steam klientu, lai veiktu šo labojumu.

Izmantojot GOG Galaxy

 1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 2. Izvēlnē Sākt meklējiet GOG Galaxy un pēc tam palaidiet to.
 3. Varat veikt dubultklikšķi uz tā darbvirsmas saīsnes, ja tāda jums ir.
 4. Pēc programmas parādīšanās dodieties uz sadaļu Bibliotēka un noklikšķiniet uz Panzer Corps 2.
 5. Pēc tam pārslēdzieties uz spēles cilni.
 6. Pēc tam dodieties uz spēles nosaukumu.
 7. Blakus spēles nosaukumam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Vairāk.
 8. Tagad velciet peles rādītāju virs Pārvaldīt instalāciju, pēc tam noklikšķiniet uz Pārbaudīt / labot.
 9. GOG Galaxy tagad sāks meklēt kļūdainus spēļu failus. Tas automātiski aizstās visus atrastos.
 10. Kad process ir pabeigts, restartējiet palaidēju un palaidiet Panzer Corps 2, lai pārbaudītu problēmu.

Steam klienta izmantošana

 1. Izsauciet Steam klientu, veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes Desktop vai atverot izvēlni Sākt un meklējot to.
 2. Kad parādīsies klients, atrodiet ceļu uz loga augšdaļu, virsraksta izvēlnē un pēc tam noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 3. Pēc tam, kad bibliotēkas saskarnē parādās jūsu spēļu saraksts, atrodiet ierakstu Panzer Corps 2 un noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 4. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 5. Lapā Rekvizīti pārslēdzieties uz loga labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 6. Tagad cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz “Pārbaudīt spēles failu integritāti”.
 7. Steam klients tagad sāks pārbaudīt spēles failus jūsu sistēmā, salīdzinot tos ar failiem, kas atrodas tā serveros. Trūkstošie, novecojušie un bojātie faili tiks automātiski aizstāti.
 8. Procesa ilgums būs atkarīgs no ietekmēto failu lieluma un skaita, sistēmas ātruma un interneta savienojuma stipruma.
 9. Kad process būs pabeigts, Steam par to paziņos, izmantojot dialoglodziņu.
 10. Aizveriet Steam klientu, palaidiet to vēlreiz un pēc tam palaidiet Panzer Corps 2 un pārbaudiet, vai parādīsies kļūda Izņēmuma pārkāpums vai VCRUNTIME140.dll.

Veiciet tīru sāknēšanu

Kļūdas varētu būt lietojumprogrammu konfliktu rezultāts. Dažas programmas ir paredzētas palaišanai ikreiz, kad jūsu dators tiek palaists, un tās varētu būt sadursmes ar Panzer Corps 2. Šīs programmas sauc par startup. Jums ir jāveic Clean Boot, lai noskaidrotu, kura startēšanas programma ir atbildīga par problēmu.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt visu procesu:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist.
 2. Kad palaišana tiek atvērta, ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 3. Tagad parādīsies dialoglodziņš Sistēmas konfigurācija.
 4. Atveriet cilni Pakalpojumi un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
 5. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atspējot visu. Visi cilnē esošie startēšanas pakalpojumi, izņemot Microsoft pakalpojumus, pēc sistēmas restartēšanas vairs netiks palaisti.
 6. Tagad dodieties uz cilni Startup un noklikšķiniet uz “Open Task Manager”.
 7. Pēc uzdevumu pārvaldnieka cilnes Startup parādīšanas atspējojiet visas startēšanas programmas, atlasot katru programmu un noklikšķinot uz pogas Atspējot.
 8. Aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un dialoglodziņā Sistēmas konfigurācija noklikšķiniet uz pogas Labi.
 9. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai kļūda pazūd.

Ja neredzat kļūdu, tad visu laiku vainīgā ir bijusi viena no startēšanas lietojumprogrammām. Tagad jūs varat tos pēc kārtas iespējot, lai izolētu vainīgo. Ja jums ir pārāk daudz stresa, kad iet cauri katram startēšanas objektam pa vienam, izmēģiniet tālāk norādīto procesu:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Sistēmas konfigurācija.
 2. Dodieties uz cilni Pakalpojumi.
 3. Iespējojiet pusi pakalpojumu no augšas, atzīmējot to rūtiņas un noklikšķinot uz pogas Iespējot visus.
 4. Pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.
 5. Ja problēma nerodas, neviens no jūsu iespējotajiem pakalpojumiem nav atbildīgs; pāriet uz nākamo pusi. Ja tomēr tiek parādīta kļūda, ar kuru jūs nodarbojaties, jums ir jāpārbauda pakalpojumi, kurus esat iespējojis viens pēc otra, lai izolētu vainīgo.
 6. Ideja ir izslēgt starta elementu grupu, lai jums nebūtu jāpārbauda tie pa vienam. Izmantojiet to pašu “uz pusi” procesu startēšanas programmām uzdevumu pārvaldniekā.

Secinājums

Ja esat atrisinājis problēmu, paziņojiet mums, kā jūs to izdarījāt, zemāk komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found