Windows

Kā iespējot atlikto jaunināšanu operētājsistēmā Windows 10?

Kas ir opcija Atlikt jauninājumus Windows 10 un kā to iespējot?

Šeit ir ātra apmācība

Vai zinājāt, ka dažās Windows versijās varat atlikt datora funkcijas un kvalitātes atjauninājumus? Tie ietver Windows 10 Professional, Enterprise un Education izdevumus. Windows 10 Home tomēr nav šīs funkcijas.

Šī ātrā rokasgrāmata iemācīs, kā iespējot atlikto jaunināšanu operētājsistēmā Windows 10.

Kas ir opcija Atlikt jaunināšanu uz Windows 10?

Atliekot funkciju atjauninājumus, tas nozīmē, ka jaunās loga funkcijas netiks piedāvātas, lejupielādētas, kā arī instalētas uz laiku, kas ir lielāks par noteikto atlikšanas periodu. Jūsu Windows 10 dators paliks Pašreizējā filiāle uzņēmējdarbībai . Biznesa lietotājiem, kuri vēlas ilgāk gaidīt, pirms datorā iegūst jaunas funkcijas un skatās, kā laika gaitā jaunās funkcijas kļūst stabilākas, šī funkcija ir lieliska iespēja.

Ņemiet vērā, ka, lai arī funkciju atjauninājumu atlikšana neietekmē drošības atjauninājumus, tas neļauj jums iegūt jaunākās Windows funkcijas, tiklīdz tās ir pieejamas.

Tikmēr Windows 10 mājas izdevumam nav iespēju atspējot Windows atjaunināšanu. Tas nozīmē, ka pēc jaunu funkciju izlaišanas mājas izdevuma lietotājiem būs piekļuve pārbaudītajām jaunajām būvēm pirms lietotājiem ar Windows 10 Professional. Ja iespējojat funkciju Atlikt jaunināšanu, jaunās versijas netiks instalētas tikai mēnešus vēlāk, kad, visticamāk, tajās nebūs tik daudz kļūdu kā iepriekš izlaistajās.

Soli pa solim: kā iespējot atlikto jaunināšanu operētājsistēmā Windows 10

Ja jūsu datoru pārvalda organizācija, iespējams, jūs nevarēsiet atlikt atjauninājumus. Bet šādi jums jāiespējo šī funkcija datorā:

  1. Dodieties uz Meklēt un ierakstiet komandu gpedit.msc izvēlieties Microsoft kopējās konsoles dokuments no iespēju saraksta.
  2. Dodieties uz kreiso rūti un izvēlieties Administratīvās veidnes. Pēc tam dodieties uz labo rūti un atlasiet Windows komponentus.
  3. Veiciet dubultklikšķi uz Windows Update.
  4. Labajā rūtī meklējiet Atlikt jauninājumus un atjauninājumus un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā.
  5. Atvērtajā logā atradīsit vietējās grupas politikas iestatījumus. Veiciet izmaiņas, atlasot Iespējots. Nospiediet Lietot un Labi, lai saglabātu un izietu.

Sadaļā Opcijas varat atrast, ka jums ir atļauts izvēlēties Atlieciet jauninājumus šādiem jautājumiemX nedēļas vai mēneši. Iestatiet ilguma numuru pats. Ja vēlaties, varat arī atzīmēt izvēles rūtiņu Pārtraukt jaunināšanu un atjaunināšanulai uz laiku noturētu visus jauninājumus, kā arī atjauninājumus. Neaizmirstiet nospiest Lietot, lai saglabātu izmaiņas un izietu.

Ja jums ir problēmas ar datora veiktspēju, ir vērts izpētīt tādu rīku kā Auslogics BoostSpeed ​​izmantošanu, lai pareizi diagnosticētu jūsu Windows, iztīrītu nevēlamus failus, uzlabotu ātrumu un atjaunotu sistēmas stabilitāti, kā vēlaties.

Tas ir viss - cerams, ka iepriekš minētie ātrie soļi jums ir noderējuši!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found