Windows

Atrisinot nejaušas spēles avārijas Zaļajā ellē

Ja Green Hell turpina negaidīti sabrukt, neuztraucieties, šis raksts palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas. Mēs esam apkopojuši informāciju par to, kā atrisināt nejaušas Green Hell avārijas, un mēs jums palīdzēsim izlabot risinājumus, kas noderēja daudziem spēlētājiem, kuri saskārās ar to pašu problēmu.

Pārbaudiet sava datora specifikācijas

Spēles ir paredzētas darbam sistēmās ar noteiktām aparatūras un programmatūras specifikācijām. Jūsu sistēmai ir nepieciešami šie komponenti, ja tā netraucēs spēles apstrādes vajadzībām. Zemāk jūs atradīsit zaļās elles minimālās un ieteiktās prasības.

Minimālajās prasībās ir sīki aprakstītas spēles vadīšanai nepieciešamās specifikācijas, savukārt ieteiktās prasības parāda, kas jums ir nepieciešams, lai spēlējot spēli sasniegtu vislabāko sniegumu.

Ja nezināt, kā apstiprināt datora specifikācijas, tūlīt pēc prasībām ir pieejams ceļvedis, kas palīdzēs jums veikt procesu.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 7/8/10 64 bitu

Centrālais procesors: 3,2 GHz divkodolu procesors

Sistēmas atmiņa: 4 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce GTX 660; AMD Radeon RX 460 vai līdzīgi ar 2 GB VRAM

Krātuve: 8 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: Windows 7/8/10 64 bitu

Centrālais procesors: 3,2 GHz divkodolu procesors

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce 970; AMD Radeon RX 580 vai līdzīgi ar 2 GB VRAM

Krātuve: 8 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Kā pārbaudīt datora specifikācijas

Ir dažādi veidi, kā atrast detalizētu informāciju par jūsu sistēmu: Jūs varat apmeklēt programmu Settings, pārbaudīt logu System vai izmantot DirectX diagnostikas rīku. Tā kā lielākā daļa meklētās informācijas ir atrodama DirectX diagnostikas rīkā, mēs parādīsim, kā to izmantot. Veiciet šīs darbības:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist. Ja vēlaties izmantot īsinājumtaustiņu, lai izsauktu dialoglodziņu, vienlaikus nospiediet Windows un R taustiņus.
  2. Atveriet teksta lodziņu dialoglodziņā Palaist, ierakstiet “dxdiag” (neievadot pēdiņas) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet tastatūras taustiņu Enter.
  3. Pēc DirectX diagnostikas rīka ielādes datora specifikācijas ir norādītas sadaļā Sistēmas informācija. Specifikācijas, kas jāņem vērā šeit, ietver jūsu procesora marķējumu un modeli, OS arhitektūru, sistēmas atmiņu un DirectX versiju.
  4. Lai pārbaudītu grafikas kartes un skaņas kartes specifikācijas, dodieties uz attiecīgi cilni Displejs un Skaņa.

Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz brīvas krātuves jums ir, atveriet File Explorer logu, izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators, pēc tam pārejiet uz sadaļu Ierīces un diski ekrāns.

Tagad, kad esat salīdzinājis savas sistēmas specifikācijas ar Green Hell sistēmas prasībām, jums vajadzētu zināt, ko jaunināt. Ja jūsu dators apmierina spēles vajadzības, jums jāvirzās uz priekšu, lai atrisinātu biežās avārijas problēmas.

Palaidiet spēli kā administrators

Lai jūsu spēle darbotos pareizi, tai ir nepieciešama piekļuve noteiktiem failiem un mapēm (no kurām lielākā daļa ir aizsargātas). Ja tai nav atļauju izmantot šos sistēmas resursus, sistēma Windows bloķēs piekļuvi. Tas ir viens no biežākajiem spēles avāriju cēloņiem. Jūs varat atbrīvoties no šīs pamata problēmas, palaižot spēli kā administrators.

Lai to izdarītu, jums jāpiesakās lietotāja kontā ar administratora tiesībām. Kad vien vēlaties spēlēt spēli, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt saraksta vai darbvirsmas ikonas un noklikšķiniet uz “Palaist kā administrators”. Lai mainītu spēles palaišanas iestatījumus, lai jums nebūtu vienmēr ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, rīkojieties šādi:

  1. Dodieties uz tastatūru un nospiediet Windows un E taustiņus kopā.
  2. Kad parādās File Explorer logs, dodieties uz kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pēc tam dodieties labajā pusē un veiciet dubultklikšķi uz sējuma, kurā ir instalētas jūsu programmas (tam vajadzētu būt vietējam diskam C).
  4. Pēc diska atvēršanas dodieties uz Program Files (x86) un atveriet to.
  5. Pēc tam dodieties uz mapi Steam un atveriet to.
  6. Pēc mapes Steam parādīšanās atrodiet mapi Steamapps un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  7. Tagad atveriet mapi Common un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Green Hell’s.
  8. Ja spēli un / vai Steam instalējāt citā direktorijā, iepriekš minētās darbības nepalīdzēs atrast Green Hell instalācijas mapi. Tā vietā jums tas būs jāizsauc, izmantojot Steam. Veiciet šīs darbības:
  • Palaidiet Steam klientu.
  • Pēc programmas parādīšanās dodieties uz izvēlnes apgabalu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Kad esat redzējis spēļu sarakstu, atrodiet Green Hell, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  • Atveriet loga labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Pēc tam noklikšķiniet uz “Pārlūkot vietējos failus”, kad tiek parādītas cilnes Vietējie faili opcijas.
  • Tagad jūs redzēsit Green Hell instalācijas mapi.
  1. Tagad dodieties uz spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, jādodas uz cilni Saderība.
  3. Pārliecinieties, vai esat atzīmējis izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  4. Palaidiet Green Hell un pārbaudiet, vai crashing problēma joprojām pastāv.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Bojāti vai trūkstoši spēļu faili ir arī zināmi spēļu avāriju vaininieki. Jūs varat atrisināt problēmu, skenējot savus spēles failus un aizstājot tos, kuru trūkst vai kuri ir bojāti. Jūsu spēļu klientam ir kāda funkcija. Tiklīdz jūs to palaidīsit, tas salīdzinās jūsu datora failus ar servera failiem un aizstās problemātiskos failus.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izmantot Steam klientu:

  1. Dodieties uz darbvirsmas apgabalu un veiciet dubultklikšķi uz ikonas Steam’s. Ja jums nav darbvirsmas ikonas, jums ir jāmeklē programma izvēlnē Sākt un jāpalaiž.
  2. Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
  3. Kad redzat savu spēļu bibliotēku, meklējiet Green Hell sarakstu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  4. Tagad dodieties uz ekrāna labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  5. Kad cilne Vietējie faili ir aktīva, noklikšķiniet uz PĀRBAUDIET SPĒĻU FILĒJU INTEGRITĀTI ...
  6. Steam klients tagad sāks pārbaudīt, vai visi jūsu spēles faili ir neskarti. Ja programma konstatē, ka trūkst noteiktu failu vai tie ir bojāti, tā automātiski lejupielādēs to aizstājējus no saviem serveriem.
  7. Procesa ilgums būs atkarīgs no noteiktiem faktoriem, tostarp jūsu sistēmas apstrādes ātruma, signāla stipruma un apstrādājamo failu skaita.
  8. Kad Steam būs pabeidzis verifikācijas procesu, tiks parādīts paziņojums.
  9. Tagad varat restartēt klientu un palaist Green Hell, lai pārbaudītu, vai nav avarējušas problēmas.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Spēles, piemēram, Green Hell, darbojas pareizi, izmantojot spēcīgas grafikas kartes. Šīm kartēm ir nepieciešami arī draiveri, kas ir saderīgi ar jūsu operētājsistēmu un spēli, lai pareizi apstrādātu grafikas uzdevumus. Ja draiverim ir kādas problēmas, jūsu grafiskā karte nesaņems pareizos apstrādājamos datus. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ radusies avārija.

Lai atrisinātu problēmu, atinstalējiet draiveri un instalējiet tā atjaunināto versiju. Lai atinstalētu programmu, jums jāiet uz Device Manager un jāinstalē grafikas karte. Veiciet tālāk norādītās darbības, ja nezināt, kā rīkoties.

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai izsauktu ātrās piekļuves izvēlni. Izvēlnes atvēršanai varat izmantot arī Windows + X tastatūras kombināciju.
  2. Pēc izvēlnes parādīšanās noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad parādās Ierīču pārvaldnieks, izvērsiet Displeja adapteri.
  4. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  5. Kad esat redzējis logu Atinstalēt ierīci, atzīmējiet izvēles rūtiņu, kas saistīta ar sadaļu “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  6. Kad sistēma Windows ir atinstalējusi grafisko karti, restartējiet datoru.

Ja vēlaties noņemt draiveri un atbrīvoties no visām citām tā vienībām, varat doties uz Display Driver Uninstaller. Programma ir bezmaksas programmatūra, kas īpaši paredzēta grafikas karšu draiveru un visu to palieku noņemšanai. Vēl viena lieliska programma ir AMD tīrīšanas rīks, ja izmantojat AMD karti.

Pēc draivera noņemšanas jums tagad jāinstalē tā jaunākā versija. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, un tie ietver Windows atjaunināšanas utilītas izmantošanu, ierīču pārvaldnieka izmantošanu un automatizētas programmas palaišanu.

Varat arī apmeklēt displeja adaptera ražotāja vietni un instalēt draiveri. Tomēr tas var būt nedaudz grūts, un jūs galu galā lejupielādēsit nepareizu draiveri. Pirms braucat pa šo maršrutu, pārliecinieties, ka esat izsmēlis iespējas, kuras mēs izskaidrosim.

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu

Windows atjaunināšana ir rīks, ko nodrošina Microsoft, lai automātiski lejupielādētu un instalētu operētājsistēmas atjauninājumus, kad vien tie ir pieejami. Daļa no rīka uzdevuma ir instalēt draiveru atjauninājumus dažādām ierīcēm, un grafiskā karte, iespējams, ir viena no tām.

Windows Update lejupielādē un instalē tikai parakstītus draiverus, kas ir pārbaudīti kā saderīgi ar jūsu sistēmu. Rīks automātiski noteiks jūsu kartes zīmolu un modeli un pielāgos to pareizajai draivera programmatūrai. Vienīgais trūkums ir tas, ka pastāv iespēja neatrast draivera atjauninājumu, jo Microsoft bieži aizkavē laidienus.

Neatkarīgi no tā, iesakām sākt ar Windows Update, jo utilīta lejupielādēs un instalēs arī citus programmatūras komponentu atjauninājumus, kas ir ļoti svarīgi spēlēšanai. Veiciet šādas darbības:

  1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla vai vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus.
  2. Pēc meklēšanas lodziņa parādīšanas ierakstiet “atjauninājumi” (bez pēdiņām) un rezultātos noklikšķiniet uz “Pārbaudīt atjauninājumus”.
  3. Tagad parādīsies Windows atjaunināšanas saskarne.
  4. Noklikšķiniet uz pogas “Meklēt atjauninājumus”.
  5. Tagad lietderība parādīs visus pieejamos atjauninājumus jūsu datoram. Ja jūsu dators ir atjaunināts, varat pāriet uz nākamo ceļvedi.
  6. Ļaujiet Windows atjaunināšanai automātiski lejupielādēt atjauninājumus. Ja redzat pogu Lejupielādēt tūlīt, noklikšķiniet uz tā.
  7. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu operētājsistēmai restartēt datoru un instalēt atjauninājumus.
  8. Dators tiks restartēts vairākas reizes, līdz atjauninājumi būs pilnībā instalēti.
  9. Pēc instalēšanas pabeigšanas dators tiks palaists normāli. Palaidiet Green Hell un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Ierīču pārvaldnieka izmantošana ir diezgan vienkārša. Tas var palīdzēt meklēt ierīces atjaunināto draiveri un to automātiski instalēt. Varat arī to izmantot, lai instalētu jebkuru manuāli lejupielādētu draiveri. Tomēr iesakām izmantot automātisko funkciju, jo tā ir drošāka. Veiciet šādas darbības:

  1. Pieskarieties Windows un S taustiņiem kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla, lai atvērtu meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt.
  2. Kad parādās meklēšanas utilīta, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek parādīts ierīces pārvaldnieka logs, noklikšķiniet uz bultiņas blakus Displeja adapteri.
  4. Atveriet grafikas karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Windows tagad meklēs draiveri un automātiski to instalēs.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu.

Automātiski atjauniniet draiveri

Ja vēlaties iziet bez stresa procesu, jums vajadzētu vērsties pie Auslogics Driver Updater. Programma ir paredzēta tikai nolūkā atjaunināt ierīču draiverus, un tai ir pievienotas citas funkcijas, kas nodrošina, ka jums nav jāuztraucas par draivera problēmām.

Pēc rīka instalēšanas jūsu sistēmā tiks skenēti novecojuši, trūkstoši vai nepareizi instalēti draiveri. Šos draiverus var automātiski atjaunināt. Skenēšana notiks regulāri, jo laiks turpinās, lai jūs varētu saņemt atjauninājumus ikreiz, kad tie tiek izlaisti.

Programmas izmantošanai ir arī citas priekšrocības: jums jāizmanto oficiāli parakstīti draiveri, un jūsu pašreizējie draiveri tiks dublēti pirms to atjaunināšanas, lai ļautu atgriezties, ja rodas saderības problēmas.

Mēs parādīsim, kā lejupielādēt, instalēt un izmantot tālāk norādīto programmu:

  1. Atveriet šo saiti, lai ielādētu Auslogics Driver Updater lejupielādes lapu.
  2. Pēc programmas atvēršanas noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.
  3. Kad pārlūkprogramma ir lejupielādējusi instalācijas failu, palaidiet to.
  4. Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole pieprasa atļauju, noklikšķiniet uz Jā.
  5. Pēc iestatīšanas vedņa parādīšanās dodieties uz pirmo nolaižamo izvēlni un atlasiet valodu.
  6. Sadaļā Instalācijas katalogs izvēlieties vēlamo instalācijas mapi.
  7. Ievadiet citas preferences, piemēram, darbvirsmas ikonas izveidošanu, programmas palaišanu, startējot Windows, un ļaujot tai nosūtīt anonīmus pārskatus izstrādātājiem.
  8. Kad esat pabeidzis ievadīt instalēšanas preferences, noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  9. Kad instalēšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu.
  10. Ja esat ļāvis programmai startēt automātiski pēc datora parādīšanās, ļaujiet tai meklēt problemātiskus draiverus.
  11. Ja grafikas kartes draiverim ir kādas problēmas, programma jums par to paziņos. Noklikšķiniet uz atjaunināšanas pogas un pēc tam ļaujiet atjaunināšanas procesam notikt.
  12. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

Pārliecinieties, vai pretvīrusu programma nebloķē spēli

Ir zināms, ka pretvīrusu programmas bloķē vai karantīnā ievieto jaunas vai atjauninātas spēles, jo uzskata, ka tās ir draudi. Daži lietotāji izmanto programmu izslēgšanu, taču ieteicamā prakse ir spēles pievienošana kā izņēmums.

Pievienojot spēli kā izņēmumu, aizsardzības programma to vairs neskenēs un nebloķēs tās failus. Ņemiet vērā, ka izņēmuma funkcija dažādās antivīrusu programmās ir atšķirīga. Ja nezināt, kā izmantot funkciju trešās puses programmā, varat doties tiešsaistē un meklēt ceļvedi. Tomēr, ja jūs paļaujaties uz Windows drošību (Windows Defender), varat veikt šādas darbības:

  1. Palaidiet programmu Iestatījumi. Jūs varat atvērt izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata ikonas tieši virs barošanas ikonas, vai arī varat nospiest Windows un I taustiņus kopā.
  2. Pēc iestatījumu atvēršanas noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Atveriet atjaunināšanas un drošības kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Dodieties uz Windows drošības saskarni un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
  5. Kad parādās vīrusu un draudu aizsardzības lapa, ritiniet līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
  6. Pēc tam, kad tiek parādīts vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu ekrāns, dodieties uz sadaļu Izslēgumi un atlasiet saiti “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Pēc tam, kad tiek parādīta izslēgšanas lapa, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”.
  8. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Mape.
  9. Kad parādās dialoglodziņš Atlasīt mapi, dodieties uz spēles instalācijas mapi un atlasiet to.
  10. Sāciet spēli un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Samaziniet grafikas iestatījumus spēlē

Ja spēles grafikas iestatījumi ir pārāk augsti jūsu datoram, tā avarēs. Tas notiek lielākajai daļai sistēmu, kuru specifikācijas ir ļoti tuvas spēles minimālajām prasībām. Tātad, dodieties uz spēles iespējām un mēģiniet mainīt grafikas iestatījumus uz vidējiem un pārbaudiet problēmu.

Ļaujiet Steam caur ugunsmūri

Iespējams, ka spēle avarē, jo jūsu ugunsmūra programma bloķē Steam klientu. Lai klientam ļautu izmantot programmu, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet sadaļu Iestatījumi >> Atjaunināšana un drošība >> Windows drošība un noklikšķiniet uz Ugunsmūris un tīkla aizsardzība.
  2. Pēc ugunsmūra un tīkla aizsardzības ekrāna atvēršanas noklikšķiniet uz “Atļaut lietotnei izmantot ugunsmūri”.
  3. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Atļautās lietotnes, noklikšķiniet uz pogas Mainīt iestatījumus.
  4. Pārejiet uz sarakstu “Atļautās lietotnes un funkcijas”, meklējiet Steam un pēc tam atzīmējiet klienta izvēles rūtiņas sadaļā Privāts un Publisks.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam pārbaudiet problēmu.

Secinājums

Jums vairs nevajadzētu saskarties ar zaļo elli. Ja problēma joprojām pastāv, pārinstalējiet spēli un pievienojiet to kā izņēmumu savā antivīrusu programmā, kā parādīts iepriekš. Ja jums ir citas problēmas, kuras jūs vēlētos, lai mēs palīdzētu jums atrisināt, varat izmantot zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found