Windows

Kā noņemt Windows paroli un vai man tas jādara?

Dažiem cilvēkiem ir grūti ievadīt paroli ikreiz, kad viņi pierakstās savā personālajā datorā. Ja vēlaties, lai sistēma varētu sāknēt, neko neievadot, jums vajadzētu uzzināt, kā noņemt Windows paroli vietējam lietotāja kontam. Tas nozīmē, ka joprojām ir daži piesardzības pasākumi, kas jums jāievēro, veicot šo darbību. Šajā amatā mēs tos apspriedīsim, lai jūs varētu pieņemt labāko lēmumu par savu datoru.

Vai ir droši noņemt Windows 10 paroli?

Pirms apsverat iespēju izpildīt šajā rakstā sniegtos norādījumus, jums jāzina dažādas iesaistītās atrunas. Pirmkārt, paroles noņemšanas triks darbosies tikai tad, ja izmantojat vietējo kontu. Ja izmantojat Microsoft kontu, nevarēsiet atbrīvoties no paroles. Tātad, pirms turpināt, pārslēdzieties no sava Microsoft konta uz vietējo kontu.

Jums arī jāzina, ka paroles noņemšana no datora ir drošības risks. Ikviens var staigāt līdz jūsu datoram un piekļūt jūsu failiem un datiem. No otras puses, jums nebūs jāuztraucas par attālu ielaušanos, jo pat bez vietējā konta paroles jūsu dators nebūs neaizsargāts pret šādiem uzbrukumiem. Tomēr, lai pārliecinātos, vislabāk ir instalēt Auslogics Anti-Malware.

Paturiet prātā, ka, ja administratora kontam nav paroles, datorā darbojošās ļaunprātīgās programmas var iegūt paaugstinātu piekļuvi operētājsistēmai. Izmantojot datorā instalēto Auslogics Anti-Malware, varat pārliecināties, ka aizdomīgas lietojumprogrammas tiks nekavējoties atklātas. Galu galā šis rīks var pamanīt draudus un uzbrukumus neatkarīgi no tā, cik diskrēti tie darbojas fonā.

Ja jūsu Windows datorā ir tikai viens konts, vislabāk ir iestatīt OS, lai jūs automātiski pierakstītos. Šī ir labāka iespēja nekā pilnībā noņemt paroli. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka šai metodei ir arī īpaši drošības jautājumi. Mēs dalāmies ar paroles noņemšanas trūkumiem, lai jūs zinātu iespējamos riskus, ar kuriem jūs saskaras. No otras puses, ja jūs joprojām vēlaties atbrīvoties no paroles, varat brīvi izpildīt mūsu sniegtos norādījumus.

Kā noņemt manu Windows paroli

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, tiks atvērta lietotne Iestatījumi.
 2. Atlasiet Konti.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Pierakstīšanās opcijas.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un dodieties uz sadaļu Parole.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
 6. Apstipriniet savu pašreizējo paroli un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.
 7. Kad esat nonācis nākamajā lapā, turiet paroles lodziņus tukšus un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk. Atstājot tos tukšus, operētājsistēma aizstās jūsu pašreizējo paroli ar tukšu.
 8. Noklikšķiniet uz Pabeigt.

Ja vēlaties mainīt Windows iestatījumus, izmantojot komandu uzvedni, varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu un pēc tam ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam opcijās atlasiet Palaist kā administratoram.
 3. Tagad ielīmējiet zemāk esošo komandrindu un aizstājiet vārdu “lietotājvārds” ar sava lietotāja konta nosaukumu:

tīkla lietotājs “lietotājvārds” “”

Nākamreiz, kad palaidīsit datoru, viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas Pierakstīties, un jūs varat piekļūt darbvirsmai, neievadot paroli.

Windows iestatīšana automātiski pierakstīties

Ja datorā ir viens lietotāja konts, automātiska pierakstīšanās ir labāka iespēja nekā paroles noņemšana. Tomēr jums jāzina, ka šai metodei ir arī drošības risks. Piemēram, ikviens var aiziet līdz jūsu datoram un piekļūt darbvirsmai. Paturiet prātā, ka, iespējojot šo funkciju, ikviens, kam ir administratora piekļuve, var iegūt jūsu konta paroles. Galu galā jūsu operētājsistēma glabā jūsu paroles lokāli.

Protams, tā nebūs problēma, ja datoru turēsiet drošā vietā. No otras puses, ja jūs nēsājat klēpjdatoru apkārt vai izmantojat Microsoft kontu, automātiska pierakstīšanās jums nav ideāla iespēja. Ja joprojām vēlaties turpināt, vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu un pēc tam ierakstiet “netplwiz” (bez pēdiņām). Nospiediet Enter, lai atvērtu logu Lietotāju konti.
 2. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Lietotājiem jāievada lietotājvārds un parole, lai izmantotu šo datoru”.
 3. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu veiktās izmaiņas.
 4. Tagad atveriet lietotni Iestatījumi, uz tastatūras nospiežot Windows taustiņu + I.
 5. Ejiet pa šo ceļu:

Konti -> Pierakstīšanās iespējas

 1. Dodieties uz sadaļu Pieprasīt pierakstīšanos, pēc tam nolaižamajā sarakstā izvēlieties Nekad.

Vai jūs domājat, ka lietotāja kontā joprojām ir nepieciešama parole?

Paziņojiet mums savas domas zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found