Windows

Kā novērst Darreidera Genesis kļūdu par nereālu dzinēju?

Ja jūs spēlējat Darksiders Genesis un joprojām redzat Unreal Engine avārijas kļūdu, iespējams, ka daži no jūsu spēles failiem ir bojāti vai pazuduši; jums ir novecojušas vai bojātas programmatūras atkarības; vai jūsu dators cieš no draivera problēmām. Atkarībā no pamatcēloņa ir dažādi veidi, kā novērst kļūdu. Šajā rakstā mēs parādīsim visas nepieciešamās darbības.

Labojiet spēles instalāciju

"Unreal Engine" avārija varētu būt saistīta ar dažiem spēles failiem, kas ir vai nu kļūdaini, vai arī to nav. Spēlētājiem, kuri redz kļūdu palaišanas laikā, iesaistītie spēļu faili ir tie, kas saistīti ar startēšanas procesu. Tātad, lai novērstu problēmu, šajā gadījumā labojiet savus spēļu failus.

Tā kā Darksiders Genesis ir pieejams vietnē GOG Galaxy un Steam, mēs parādīsim darbības, kas saistītas ar abu klientu izmantošanu, lai pārbaudītu jūsu spēļu failus. Katrs klients skenēs failus jūsu sistēmā un salīdzinās tos ar failiem, kas atrodas viņu serveros. Ja viņi atradīs kļūdainus failus, šie faili tiks aizstāti.

GOG Galaxy:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un palaidiet klientu.
 2. Kad lietojumprogramma tiek parādīta, dodieties uz sadaļu Bibliotēka un noklikšķiniet uz Darksiders Genesis.
 3. Kad parādās spēles cilne, dodieties uz nolaižamo izvēlni Vēl un atlasiet Pārvaldīt instalāciju >> Pārbaudīt / labot.
 4. Tagad sāksies verifikācijas process.
 5. Pēc tam, kad klients ir paveicis, tas jums paziņos par procesa rezultātu.
 6. Tagad jūs varat sākt spēli un pārbaudīt problēmu.

Steam izmantošana:

 1. Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas saīsnes vai noklikšķiniet uz klienta ieraksta izvēlnē Sākt.
 2. Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Kad būs parādīta jūsu spēļu bibliotēka, dodieties uz Darksiders Genesis, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 4. Atveriet galveno logu un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 5. Pēc tam cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz “Pārbaudīt spēles failu integritāti”.
 6. Steam klients tagad sāks salīdzināt failus jūsu sistēmā ar failiem, kas atrodas tā serveros. Ja fails neatbilst savam Steam servera partnerim, klients to automātiski aizstās.
 7. Procesa ilgums būs atkarīgs no bojāto failu skaita, sistēmas ātruma un signāla stipruma.
 8. Kad process ir pabeigts, palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Atjauniniet Windows

Kļūdu var izraisīt arī novecojuši programmatūras komponenti. Daži spēlētāji ziņoja, ka jaunākās .NET Framework versijas instalēšana palīdzēja atbrīvoties no problēmas. Laba lieta ir tā, ka to varat viegli izdarīt, izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu.

Līdz šim ir paredzēts, ka utilīta ir automātiski lejupielādējusi visus jūsu sistēmas pieejamos atjauninājumus, tiklīdz tie sāk darboties. Bet tas ne vienmēr notiek, jo daži sistēmas traucējumi var novērst instrumenta pienākumu izpildi fonā. Tātad, palaidiet Windows atjaunināšanas rīku manuāli un pārliecinieties, vai jums ir spēcīgs interneta savienojums. Veiciet šādas darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi. Ja vēlaties izmantot tastatūru, lai palaistu lietotni Iestatījumi, vienlaikus pieskarieties Windows un I taustiņiem.
 2. Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas.
 3. Tagad, kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Windows atjauninājums tagad pārbaudīs pieejamos atjauninājumus.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.
 6. Pēc tam, kad lietderība ir lejupielādējusi atjauninājumus, jums jāpiešķir atļauja sistēmas restartēšanai un instalēšanai. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
 7. Atkarībā no instalējamo atjauninājumu veida instalēšanas laikā sistēma var restartēties vairākas reizes.
 8. Pēc procesa beigām jūsu dators tiks palaists normāli.
 9. Tagad palaidiet spēli un pārbaudiet, vai kļūda atkal parādās.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Jūsu pašreizējais grafikas kartes draiveris varētu būt vaininieks. Ja kādu laiku neesat atjauninājis draiveri, tam vajadzētu būt jūsu nākamajai rīcībai. Arī kļūdains vai trūkstošs draiveris var izraisīt kļūdu.

Tātad, lai atbrīvotos no problēmām, kas saistītas ar grafikas kartes draiveri, atinstalējiet to un pēc tam instalējiet tā jaunāko versiju. Ja nezināt, kā noņemt kartes draiveri, rīkojieties šādi:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows un X taustiņus vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai atvērtu ātrās piekļuves izvēlni.
 2. Pēc izvēlnes izlidošanas noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, noklikšķiniet uz bultiņas blakus Displeja adapteri.
 4. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes draivera un pēc konteksta izvēlnes parādīšanas noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 5. Pēc dialoglodziņa Atinstalēt ierīci atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pirms noklikšķināt uz pogas Atinstalēt.
 6. Windows tagad noņems draiveri.
 7. Restartējiet datoru.

Varat arī izmantot displeja draivera atinstalētāju, lai noņemtu grafikas draiveri un visas tā paliekas no sistēmas. Programma ir bezmaksas programmatūra, tāpēc to nevajadzētu būt grūti atrast. Ja izmantojat AMD grafikas karti, varat izmantot arī AMD tīrīšanas rīku.

Kad dators ir palaists, turpiniet instalēt grafikas kartes jaunāko draiveri. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt. Tajos ietilpst Windows atjaunināšanas utilītas izmantošana, kartes kartes ražotāja vietnes apmeklēšana, ierīču pārvaldnieka izmantošana un trešās puses lietojumprogrammas izmantošana.

Ja jūs lejupielādējat draiveri no savas kartes ražotāja, pārliecinieties, vai esat aprīkots ar pareizo informāciju. Nepareiza draivera lejupielāde un instalēšana radīs tikai papildu problēmas.

Jūs varat izlaist stresu un riskus, kad pats lejupielādējat draiveri, izmantojot Device Manager vai vēl labāk - Auslogics Driver Updater. Ierīču pārvaldnieks var palīdzēt noteikt grafikas kartes modeli, meklēt tā jaunāko draiveri un automātiski to instalēt. Veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas vai iesitiet Windows un S taustiņus kopā, lai atvērtu meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas funkcija, ierakstiet “Device Manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas izvērsiet Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 4. Kad tiek parādīts atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
 5. Rīks lejupielādēs un instalēs draiveri, tiklīdz tas būs atrasts.
 6. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

Auslogics draivera atjauninātāja izmantošana piedāvā vairāk iespēju un priekšrocību. Dažreiz ierīču pārvaldnieks netiek piegādāts, jo Microsoft vēl nav izlaidis verificēto draivera versiju. Jums tas nav jāierobežo. Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju, jūs vienmēr varat iegūt jaunāko draivera versiju, tiklīdz ražotājs to ir izlaidis. Turklāt jums ir jābūt iepriekšējo draiveru dublējumkopijām, kas ļaus tos instalēt iepriekš, jums ir jāatgriežas.

Programma atjauninās visus jūsu draiverus, ne tikai displeja draiveri. Turklāt process ir automatizēts. Tātad, jums nav jāpārbauda atsevišķi vadītāji viens pēc otra. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

 1. Dodieties uz Auslogics Driver Updater lejupielādes lapu un lejupielādējiet tā iestatīšanas failu.
 2. Pēc faila lejupielādes palaidiet to.
 3. Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole pieprasa atļauju, noklikšķiniet uz Jā.
 4. Kad parādīsies iestatīšanas vednis, izvēlieties valodu un norādiet, kur programma jāinstalē.
 5. Pēc tam atlasiet, vai vēlaties izveidot darbvirsmas ikonu, vai programma jāpalaiž, tiklīdz startē Windows, un vai vēlaties, lai rīks nosūta informāciju tā izstrādātājiem, kad rodas problēmas.
 6. Kad instalēšanas process ir pabeigts, palaidiet programmu un noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai sāktu skenēšanu.
 7. Ja problemātisko draiveru sarakstā redzat grafikas kartes draiveri, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.
 8. Kad atjauninājums ir instalēts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Atspējot pilnekrāna optimizāciju

Pilnekrāna optimizācija ir funkcija, kas paredzēta, lai stabilizētu lietojumprogrammas, kas izmanto visu jūsu monitora ekrāna nekustamo īpašumu. Kā izrādās, šī funkcija varētu būt vaininieks pie Unreal Engine kļūdas. Mēģiniet to atspējot un pārbaudiet, vai kļūda pazūd.

Lai atspējotu šo funkciju, jums jāpiekļūst spēles EXE un jāpielāgo tā īpašības. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā atrast failu un darīt nepieciešamo:

 1. Atveriet File Explorer logu, veicot dubultklikšķi uz jebkuras mapes uz darbvirsmas. Varat arī izmantot Windows + E īsinājumtaustiņu, lai izsauktu pētnieku.
 2. Kad parādās File Explorer, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Virzieties labajā rūtī un sadaļā Ierīces un diski noklikšķiniet uz Vietējais disks C.
 4. Kad disks ir atvērts, veiciet dubultklikšķi uz mapes Program Files (x86).
 5. Atveriet mapi Steam.
 6. Pēc tam, kad parādās mape Steam, atveriet mapi Steamapps.
 7. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Common.
 8. Tagad atrodiet Darksiders Genesis instalācijas mapi un atveriet to.
 9. Ja nevarat atrast ceļu uz spēles mapi, jo to instalējāt citā direktorijā, rīkojieties šādi:

Ja izmantojat GOG Galaxy:

 • Palaidiet klientu.
 • Pārejiet uz sadaļu Bibliotēka un noklikšķiniet uz Darksiders Genesis.
 • Dodieties uz spēles cilni un blakus tās nosaukumam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Vairāk.
 • Kad parādās nolaižamā izvēlne, novietojiet peles rādītāju virs Pārvaldīt instalāciju un pēc tam noklikšķiniet uz Rādīt mapi.
 • Tagad parādīsies spēles mape.

Ja izmantojat Steam:

 • Atveriet klientu.
 • Kad parādās Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Kad tiek parādīts jūsu spēļu saraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Darksiders Genesis un noklikšķiniet uz Properties.
 • Atveriet loga labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 • Tagad cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas “Pārlūkot spēles failu integritāti”.
 • Tagad tiks parādīta spēles mape.
 1. Kad esat nonācis Darksiders Genesis instalācijas mapē, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā EXE faila un noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 2. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
 3. Tagad atzīmējiet pogu “Palaist šo programmu kā administratoru”.
 4. Noklikšķiniet uz Labi, pēc tam palaidiet spēli.

Izveidojiet reģistra failu

Ja problēma joprojām pastāv, varat izveidot teksta failu ar dažiem parametriem. Šī metode dažiem lietotājiem palīdzēja atbrīvoties no kļūdas, kas saistīta ar Unreal Engine.

Pirms sākat, ņemiet vērā, ka nepareiza pagriešana var izraisīt nopietnas problēmas ar sistēmas reģistra iejaukšanos. Tātad, pirms labojuma izmantošanas noteikti izveidojiet atjaunošanas punktu.

Veiciet šīs darbības:

 1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Notepad un pēc tam palaidiet lietotni.
 2. Pēc jaunās piezīmes atvēršanas kopējiet un ielīmējiet tālāk norādīto informāciju, ja vien izmantojat 64 bitu operētājsistēmu.

Windows reģistra redaktora versija 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ GraphicsDrivers]

TdrDelay ”= sešstūra (b): 08,00,00,00,00,00,00,00,00

 1. Tagad dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Fails, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Saglabāt kā.
 2. Kad tiek parādīts logs Saglabāt kā, atlasiet Visi dokumenti, pēc tam saglabājiet failu kā “darksiders.reg” (bez pēdiņām).
 3. Tagad veiciet dubultklikšķi uz faila.
 4. Tagad varat palaist spēli, lai pārbaudītu kļūdu.

Pārliecinieties, ka jūsu pretvīrusu programma netraucē

Lai gan tas notiek reti, iespējams, ka jūsu sistēmas aizsardzības programma bloķē dažus jūsu spēļu failus un izraisa Unreal Engine avāriju. To var novērst, antivīrusu programmā kā izņēmumu pievienojot Darksiders Genesis.

Izņēmumu funkciju trešās puses antivīrusā varētu nosaukt citādi. Ja nezināt, kā to atrast, varat meklēt, kā neļaut jūsu lietotnei tiešsaistē bloķēt noteiktus failus un mapes. Ja jums patīk Windows drošība, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt vai nospiediet Windows logotipa taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt. Kad parādās izvēlne Sākt, noklikšķiniet uz zobrata ikonas blakus savam lietotājvārdam.
 2. Lietojumprogrammu Iestatījumi var atvērt ātrāk, izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju.
 3. Pēc tam, kad parādās iestatījumu sākuma ekrāns, loga apakšdaļā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 4. Kad tiek atvērta saskarne Atjaunināšana un drošība, pārslēdzieties uz kreiso rūti un atlasiet Windows drošība, lai izsauktu Windows cilni.
 5. Atveriet Windows drošības cilni labajā pusē un noklikšķiniet uz saites Vīrusu un draudu aizsardzība sadaļā Aizsardzības apgabali.
 6. Kad esat redzējis Windows drošības lietojumprogrammas Virus & Threat Protection lapu, ritiniet uz leju un sadaļā Virus & Threat Protection Settings noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
 7. Pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgumi pēc tam, kad esat redzējis ekrānu Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi, un pēc tam noklikšķiniet uz saites “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 8. Pēc tam, kad tiek atvērta saskarne Izslēgumi, noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu” un pēc tam izvēlieties Mape.
 9. Dialoglodziņā Atlasīt mapi atrodiet Darksiders Genesis instalācijas mapi, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 10. Tagad atveriet spēli un pārbaudiet, vai problēma atkārtojas.

Secinājums

Jums vairs nevajadzētu kļūdīties par Unreal Engine avāriju. Ja jums ir kāda pieredze, ar kuru dalīties, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found