Windows

Kā atteikties no visiem nevēlamiem e-pastiem?

Tas var būt nepatīkami, ja iesūtne ir piepildīta ar mārketinga vai biļetenu e-pastiem, kas jums vairs nav aktuāli. Iespējams, saņemat arī nevēlamus e-pastus, uz kuriem nekad neesat reģistrējies. Tas ir sliktāk, ja katru dienu saņemat daudz.

Jūsu e-pasta iesūtne ir jūsu mājas tiešsaistē. Visbiežāk tā ir jūsu pirmā kontaktpersona, kur klienti, darbinieki un citas svarīgas struktūras var ar jums sazināties. Un tāpat kā jebkurās mājās, kad tā kļūst pārblīvēta, dzīve kļūst daudz mazāk viegla. Svarīgi e-pasta ziņojumi var tikt aprakti visā šajā juceklī.

Kāpēc es saņemu nevēlamus e-pastus?

Var gadīties, ka jūs kaut ko iegādājāties tiešsaistē un netīšām uzņēmumam devāt atļauju nosūtīt jums jaunu produktu paziņojumus. Var būt arī tas, ka vietne, uz kuru esat abonējis, ir pārdevusi jūsu informāciju tirgotājiem, un tādā gadījumā jūs saņemsiet daudz surogātpasta e-pastu.

Kā noņemt manu iesūtni

Pirms mēs skatāmies, kā atcelt visu nevēlamo e-pasta ziņojumu abonēšanu, jums jāpatur prātā svarīgs padoms:Nekad neatsakieties no surogātpasta. Tā rīkojoties, tiks palielināts surogātpasts, jo tas surogātpasta izplatītājiem norāda, ka jūsu e-pasts ir aktīvs. Ja esat pārliecināts, ka neesat abonējis e-pastu, vienkāršiatzīmējiet to kā mēstuli.

Tomēr ņemiet vērā, ka likumīgu e-pastu atzīmējot kā surogātpastu, citi cilvēki, kas no tā gūst labumu, var pārtraukt to saņemt.

Tagad, kad mēs to esam noņēmuši, pārejiet pie tā, kā vienā vai otrā brīdī varat atteikties no likumīgajiem e-pastiem, kurus faktiski abonējāt.

Jums ir trīs iespējas:

 1. Manuāli anulēt abonementu
 2. Anulējiet abonēšanu, izmantojot savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju
 3. Izmantojiet lielapjoma abonēšanas rīku

Abonēt manuāli

To var izdarīt divējādi. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu.

1. metode: noklikšķiniet uz saites Atcelt abonēšanu

Katrā ziņā varat izvēlēties pārtraukt nevēlamu e-pasta ziņojumu saņemšanu. E-pasta tirgotājiem ir jāatbilst CAN-SPAM prasībām. Tas nozīmē, ka viņiem ir paredzēts nodrošināt jums vienkāršu veidu, kā atteikties no viņu e-pasta ziņojumu abonēšanas, kad vien vēlaties.

Atveriet e-pastu, kuru vairs nevēlaties saņemt, un ritiniet uz leju līdz apakšai. Jūs atradīsit abonēšanas saiti. Jums ir rūpīgi jāskatās, jo tas var būt paslēpts teksta blokā un likts, lai tas saplūst ar pārējo rindkopu.

Programmatūras tirgotāji atšķirīgi izmanto abonēšanas funkcijas atcelšanu. Dažiem, noklikšķinot uz saites anulēt abonementu, jūs nekavējoties noņemat no adresātu saraksta. Citiem jums ir jāatzīmē izvēles rūtiņa, lai pilnībā atteiktos no abonēšanas vai atlasītu piedāvājumus, kurus joprojām vēlaties saņemt.

2. metode: tēmas rindiņā atbildiet ar “Noņemt mani” vai “Atcelt abonēšanu”

Dažiem uzņēmumiem var nebūt automatizēts process, un tādā gadījumā e-pasta ziņojuma beigās jums tiks uzdots manuāli atbildēt ar tēmas rindiņu “Noņem mani”Vai“Atcelt abonēšanu”Vai citus līdzīgus variantus, ja vairs nevēlaties saņemt viņu e-pastus.

Tā kā tas prasa, lai persona veiktu darbību, lai jūs svītrotu no e-pasta saraksta, jums, iespējams, nāksies atkārtoti nosūtīt atbildi pāris reizes, pirms jūsu pieprasījums tiek apmierināts. Bet, ja paveicas, jums jāatbild tikai vienu reizi.

Anulējiet abonēšanu, izmantojot savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju

Šeit mēs apskatīsim, kā atteikties no nevēlamiem e-pastiem pakalpojumā Gmail, Outlook, Yahoo pasts un IOS.

Kā anulēt nevēlamu e-pasta ziņojumu abonēšanu pakalpojumā Gmail

Gmail ir atvieglojis jūsu e-pastu šķirošanu, atpazīstot mārketinga e-pastus un filtrējot tos cilnē Reklāmas vai Sociālie tīkli, lai tie netiktu sajaukti ar galvenajā iesūtnē esošajiem. (Ņemiet vērā, ka, ja esat G-Suite lietotājs, šī opcija jums var nebūt pieejama, ja vien to nav aktivizējis administrators).

Tomēr svarīgas e-pasta ziņas var tikt nosūtītas uz šīm cilnēm un sajaukt kaudzē.

Gmail atvieglo nevēlamu e-pasta ziņojumu abonēšanu un iesūtnes samazināšanu uz darbvirsmas. Tas nosaka, kad e-pastam ir saite uz anulēšanu, un sniedz iespēju ziņojuma augšdaļā. To atradīsit tieši blakus sūtītāja informācijai zem tēmas rindas.

Noklikšķinot uz tā, Gmail liks jums apstiprināt savu lēmumu. Pēc tam sūtītāja e-pasta ziņojumi tiks novirzīti uz mapi Mēstules.

Šī opcija vēl nav pieejama Android un IOS ierīcēs. Bet gan galddatoros, gan mobilajās lietotnēs ir viena, kuru varat izmantot:

 1. Lai atvērtu citas opcijas, noklikšķiniet uz trim punktiem sūtītāja informācijas labajā pusē.
 2. Atlasiet Bloķēt pārtraukt e-pasta ziņojumu saņemšanu no sūtītāja.

Ir arī veids, kā izdzēst visus nevēlamos e-pasta ziņojumus, pirms tie nonāk iesūtnē. Lai iestatītu filtru pakalpojumā Gmail:

 1. Atveriet e-pastu, kuru vēlaties anulēt, un noklikšķiniet uz Vairāk >Filtrētšādi ziņojumi.
 2. Noklikšķiniet uz Izveidojiet filtru ar šo meklēšanu saite.
 3. Atzīmējiet izvēles rūtiņas: Izdzēs to >Lietot filtru arī # atbilstošai (-ām) sarunai (-ām).
 4. Noklikšķiniet uz Izveidot filtru pogu.

Kā atteikties no nevēlamiem e-pastiem programmā Microsoft Outlook

Tāpat kā pakalpojumā Gmail, jūs varat atteikties no neatbilstošu e-pasta ziņojumu abonēšanas programmā Outlook, izmantojot opciju atvērtā e-pasta augšdaļā. Tas ir pieejams gan mobilajās, gan darbvirsmas lietotnēs. Virs sūtītāja informācijas redzēsiet saiti uz anulēšanu. Noklikšķiniet uz tā un apstipriniet darbību.

Tīmeklī opcija skan: “Vai saņemat pārāk daudz e-pasta ziņojumu? Atcelt abonēšanu”.

Atšķirībā no Gmail, jūs nevarat bloķēt e-pastus Microsoft Outlook mobilajā lietotnē. Lai to izdarītu, jums jāpiesakās savā kontā no sava datora un jāatver sūtītāja e-pasts, kuru vēlaties bloķēt:

 • Noklikšķiniet uz punktētās ikonas.
 • Atlasiet Bloķēt pārtraukt e-pasta ziņojumu saņemšanu no sūtītāja.

Kā atteikties no nevēlamiem e-pastiem iOS pastā

Apple vietējā pasta lietotne iPad un iPhone atrod biļetenu un mārketinga e-pastus. Atverot e-pastu, augšpusē, tieši virs sūtītāja informācijas, tiks parādīta atteikšanās iespēja. Noklikšķiniet uz saites un apstipriniet darbību.

Tomēr lietotnē iOS Mail nevar bloķēt e-pastus. Kāpēc? Tas ir tikai rīks, lai piekļūtu e-pastiem jūsu Gmail, Outlook un Yahoo kontos. Ja vēlaties bloķēt sūtītāju, izmantojiet šo e-pasta klientu lietotni (t.i., Gmail, Outlook utt.), Lai piekļūtu opcijai.

Kā atteikties no nevēlamiem e-pastiem uz Yahoo pastu

Galddatoros un mobilajās lietotnēs Yahoo atšķirīgi apstrādā abonēšanas opciju.

Mobilajā lietotnē:

 • Atveriet e-pastu, kuru vairs nevēlaties saņemt, un noklikšķiniet uz punktētās ikonas.
 • Atzīmējiet pastu kā mēstuli vai anulējiet abonementu.

Yahoo pasta darbvirsmas versijā neatradīsit abonēšanas iespēju. Tomēr jūs varat izvēlēties surogātpasta ikonu, kas tiek parādīta blakus dzēšanas ikonai atvērtā e-pasta augšdaļā. Vai arī noklikšķiniet uz punktētās ikonas, lai atrastu bloķēšanas opciju.

Izmantojiet lielapjoma abonēšanas rīku

Ir trešo pušu lietotnes, kuras varat izmantot, lai atteiktos no nevēlamu e-pasta ziņojumu saņemšanas vairākos e-pasta pakalpojumu sniedzējos, piemēram, Gmail, Outlook un Yahoo. Šāda rīka izmantošana būs daudz vienkāršāka nekā visu e-pasta kontu abonēšana abiem sūtītājiem.

Trešās puses lietotnes trūkums ir tas, ka jums tai jāpiešķir atļauja iesūtnei. Tas var pārdot jūsu informāciju citiem tirgotājiem.

Mēs ceram, ka šis saturs jums ir bijis noderīgs.

Konsekventi atzīmējot surogātpasta e-pastus un atverot tikai tos, kas jums ir svarīgi, filtri sāks atpazīt, kuri e-pasta ziņojumi jums rūp.

Lai pasargātu sevi no ļaunprātīgiem priekšmetiem, kas, iespējams, tiek paslēpti e-pastos, ierīcē ir svarīgi instalēt spēcīgu pretmalware programmatūru.

Auslogics Anti-Malware nodrošina visaugstāko aizsardzību pret datu drošības apdraudējumiem. Tas ir lietotājam draudzīgs rīks, kas veic automātiskas skenēšanas, lai jūsu ierīce būtu drošāka. Tas ir paredzēts, lai nebūtu pretrunā ar galveno antivīrusu, lai nodrošinātu dubultu aizsardzību, un tas var atklāt un novērst ļaunprātīgus priekšmetus, kurus jūsu antivīruss var palaist garām.

Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Dalieties savās domās komentāru sadaļā zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found