Windows

Kā noņemt dzelteno brīdinājuma joslu pārlūkprogrammā Internet Explorer?

Microsoft ir izstrādājis programmu Internet Explorer, lai tajā būtu savi drošības līdzekļi, kas aizsargā lietotājus no tiešsaistes draudiem un uzbrukumiem. Dažos gadījumos cilvēki, kas izmanto Windows 8.1 vai Windows 10 datorus, redz dzeltenu brīdinājuma joslu. Šī funkcija ir paredzēta, lai sniegtu noderīgu informāciju par aizdomīgiem lejupielādes failiem un iespējamām kļūdām, ar kurām var saskarties, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Tomēr daži lietotāji sūdzējās par dzelteno brīdinājuma joslu, kas bloķē tīmekļa lapas Internet Explorer.

Joslu atradīsit pārlūkprogrammas Internet Explorer augšējā pusē. Ja šī funkcija neļauj jums veikt pārlūkošanas darbības, jums vienmēr ir iespēja to atspējot. Šajā rakstā mēs iemācīsim, kā atspējot dzelteno brīdinājuma joslu pārlūkprogrammā Internet Explorer.

Kā Internet Explorer atspējot dzelteno brīdinājuma joslu?

Pirms mēģināt atbrīvoties no dzeltenās joslas pārlūkprogrammā Internet Explorer operētājsistēmās Windows 8.1 un Windows 10, jums jāzina, ka nav ieteicams izslēgt brīdinājuma paziņojumus un ziņojumus, kurus saņemat savā datorā. Galu galā viņi var patiesi aizsargāt jūsu datoru no vīrusiem, ļaunprātīgas programmatūras un nevēlamām programmām.

Lai atbrīvotos no dzeltenās joslas programmā Internet Explorer operētājsistēmā Windows, rīkojieties šādi:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
  2. Ierakstiet “Internet Explorer” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. To darot, vajadzētu palaist programmu Internet Explorer.
  3. Kad programma Internet Explorer ir izveidota, noklikšķiniet uz ikonas Rīki. Tam vajadzētu būt zobrata pogai, kuru atradīsit pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī.
  4. Sarakstā atlasiet Interneta opcijas. Tiks parādīts jauns logs.
  5. Atveriet cilni Drošība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pielāgotais līmenis.
  6. Tiks parādīts opciju saraksts. Atrodiet vienumu “Automātiska uzvedne ActiveX vadīklām”.
  7. Kad esat atradis šo funkciju, atspējojiet to. Veicot šo darbību, pakalpojums neļaus sūtīt dzeltenās joslas brīdinājuma ziņojumus. Paturiet prātā, ka jūs to darīsit par visiem saņemtajiem dzeltenās brīdinājuma joslas paziņojumiem.Atspējojiet automātisko uzvedni ActiveX vadīklām.
  8. Pēc funkcijas atspējošanas noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas.
  9. Ja tiek piedāvāts apstiprināt izmaiņas, noklikšķiniet uz Jā.

Ņemiet vērā, ka pēc brīdinājuma bloķēšanas jums jāizslēdz paziņojumi par bloķētajiem uznirstošajiem logiem. Lai to izdarītu, jāatver logs Interneta opcijas. Dodieties uz cilni Privātums un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi zem uznirstošo logu bloķētāja. Tagad jums ir jāatceļ opcija Rādīt informācijas joslu, kad uznirstošais logs ir bloķēts. Kad tas būs izdarīts, jūs vairs nesaņemsit brīdinājumus par bloķētiem uznirstošajiem logiem.

Kā jau minējām, atspējojot dzeltenās brīdinājuma joslas funkciju pārlūkprogrammā Internet Explorer, jūsu dators var kļūt neaizsargāts pret draudiem. Tāpēc iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware, lai nodrošinātu nepieciešamo aizsardzību. Šis rīks atklāj aizdomīgus priekšmetus un ļaunprātīgas programmas, par kuru pastāvēšanu jūs nekad nevarētu domāt. Auslogics Anti-Malware ir saderīga ar Windows. Tātad, tas netraucēs jūsu sistēmu un galveno pretvīrusu programmu.

Atlasiet valodu, lai sāktu strādāt ar Auslogics draivera atjauninātāju.

Vai jūs domājat, ka programma Internet Explorer joprojām ir aktuāla?

Dalieties savās domās komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found