Windows

Kā novērst bieži sastopamās Windows 10 uzdevumjoslas problēmas?

"Problēma ir tikai tik liela, cik jūs to izdomājat"

Autors nav zināms

Windows 10, pēc visa spriežot, ir lieliska operētājsistēma: parasti tā darbojas ātri, regulāri tiek atjaunināti un nodrošina lielisku lietotāja pieredzi. Neskatoties uz to, OS noteikti nav tālu no nevainojamas - šad un tad daži tās komponenti sāktu darboties. Piemēram, nepareizi funkcionējoša Windows 10 uzdevumjosla ir izplatīta lolojumdzīvnieku mizošana, kas var jūs viegli atzīmēt.

Ja meklējat, kā novērst Windows 10 uzdevumjoslas problēmas, jums ir paveicies atrasties šeit - šajā rakstā ir apkopoti daudzi noderīgi padomi, kā rīkoties, ja uzdevumjosla nedarbojas operētājsistēmā Windows 10. ātri atrisiniet problēmu.

Windows 10 uzdevumjoslas problēmu saraksts

Lai gan Win 10 uzdevumjoslai ir daudz mērķu - piemēram, kad tā darbojas un darbojas, varat mijiedarboties ar Cortana, strādāt ar virtuālajiem galddatoriem un piekļūt laika skalas funkcijai - attiecīgais komponents ir izrādījies ārkārtīgi atjautīgs, virzot Microsoft klientus augšup siena. Windows 10 lietotāji regulāri sūdzas par šādiem uzdevumjoslas jautājumiem, kuru dēļ šī raksta galvenais mērķis ir pievērsties viņiem:

 • Windows 10 uzdevumjosla neslēpjas
 • Trūkst Windows 10 uzdevumjoslas ikonu
 • Windows 10 uzdevumjosla ir iesaldēta
 • Windows 10 uzdevumjosla ir pazudusi

Lai gan visas iepriekš minētās problēmas ir diezgan novēršamas, tām diemžēl nav universāla risinājuma. Lieta ir tāda, ka ir daudz problēmu, kas var izraisīt funkcijas atskaņošanu, tāpēc mēs iesakām izmēģināt zemāk norādītos labojumus pa vienam - mēs esam pārliecināti, ka viens no tiem izrādīsies noderīgs jūsu scenārijā.

Kā novērst Windows 10 uzdevumjoslas problēmas?

Vispirms restartējiet datoru. Diemžēl lietotāji bieži aizmirst par šo acīmredzamo soli. Pagaidiet, līdz sistēma tiek palaista, un pārbaudiet uzdevumjoslu. Cerams, ka jūsu problēma ir atrisināta. Ja tā nav, tad priekšā ir rūpīgs problēmu novēršanas process.

Mēs iesakām dublēt jūsu svarīgos datus - katram gadījumam. Lai kas arī notiktu, jūs atpūšaties viegli, zinot, ka visvairāk vajadzīgie faili tiek droši uzglabāti. Kad esat izveidojis nepieciešamo dublējumu, turpiniet novērst uzdevumjoslu.

 • Restartējiet explorer.exe procesu

Neatkarīgi no uzdevumjoslas galvassāpēm, pirmais solis ir restartēt Windows Explorer. Explorer.exe kontrolē jūsu uzdevumjoslu, kas nozīmē, ka procesa restartēšana var novērst jūsu problēmu. Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Izsauciet uzdevumjoslu, nospiežot īsinājumtaustiņu Ctrl + Shift + Esc.
 2. Pārejiet uz cilni Procesi.
 3. Meklējiet Windows Explorer procesu sarakstā.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz procesa un atlasiet Restartēt.

Jūsu uzdevumjosla vispirms pazudīs un pēc tam atgriezīsies. Pēc atgriešanās tai vajadzētu darboties tā, kā paredzēts. Ja tā nenotiek, nevilcinieties izmēģināt tālāk sniegto labojumu.

 • Konfigurējiet uzdevumjoslu automātiski paslēpties

Darbvirsmas režīmā, iespējams, vēlēsities, lai uzdevumjosla tiktu automātiski paslēpta. Ja šī funkcija nedarbojas pareizi, jums jādara šādi:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot Windows logotipa taustiņu + I saīsni.
 2. Atlasiet Personalizēšana. Kad esat izvēlnē Personalizēšana, ritiniet uz leju līdz uzdevumjoslai.
 3. Atrodiet funkciju Automātiski paslēpiet uzdevumjoslu darbvirsmas režīmā. Pārliecinieties, vai tā ir iestatīta uz Ieslēgts.
 4. Varat arī mēģināt atspējot un pēc tam atkārtoti iespējot attiecīgo opciju.

Tagad pārbaudiet, vai uzdevumjoslas problēma joprojām pastāv.

 • Pārbaudiet datorā darbināmās lietotnes

Kad uzdevumjosla atsakās automātiski slēpt, visticamāk, kāda lietotne šobrīd prasa jūsu uzmanību. Tāpēc ir svarīgi pārbaudīt visas pašreiz aktīvās lietotnes un noskaidrot, vai kāda no tām neizraisa jūsu problēmu. Pārliecinieties, ka neviens brīdinājums, kļūdas paziņojums vai ziņojums šeit negaida jūsu darbību. Pārbaudiet, vai nav iestrēgusi kāda lietotne. Vispirms pārbaudiet, vai jūsu atvērtajās lietotnēs nav problēmu, un, ja tas izrādās bez rezultātiem, dodieties uz savu sistēmas tekni - fonā var darboties lietotnes, kuras vēl neesat pārbaudījis, tāpēc ir pienācis laiks to izdarīt.

 • Pielāgojiet paziņojumus

Ja ir kāda lietotne, kas jūs bombardē ar paziņojumiem vai bieži iestrēgst datorā, vislabāk varētu būt pielāgot šīs lietotnes paziņojumus vai atinstalēt to pavisam. Lai veiktu pirmo, rīkojieties šādi: Iestatījumi -> Sistēma -> Paziņojumi un darbības. Iespējams, jums būs jāpārbauda arī problemātiskās lietotnes iestatījumi. Ja kāda lietotne regulāri darbojas dīvaini un neļauj uzdevumjoslai paslēpties, apsveriet iespēju pārinstalēt attiecīgo programmatūru vai noņemt to no datora.

 • Pārbaudiet, vai sistēmas failos nav korupcijas

Win 10 uzdevumjosla, kas tiek nomocīta ar problēmām, bieži ir sistēmas failu korupcijas rezultāts. Šādā scenārijā vislabākā iespēja ir veikt skenēšanu, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju. Šis iebūvētais rīks pārbaudīs un labos jūsu sistēmas failus vai aizstās pazudušos. Šāds solis izrādīsies īpaši noderīgs, ja uzdevumjoslas ikonas ir pazudušas.

Lūk, kā jūs varat veikt SFC skenēšanu sistēmā Windows 10:

 1. Noklikšķiniet uz tastatūras Windows logotipa taustiņa + X taustiņa saīsnes.
 2. Parādītajā izvēlnē atlasiet Komandu uzvedne (Administrators) vai Windows PowerShell (Administrēšana).
 3. Pēc tam ievadiet komandu “sfc / scannow” un nospiediet taustiņu Enter.
 4. Pagaidiet, līdz skenēšana ir beigusies. Kad tas ir izdarīts, aizveriet izmantoto utilītu (komandu uzvedne vai PowerShell).

Visbeidzot restartējiet ierīci un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

 • Palaidiet DISM rīku

Rīks Izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība (DISM) atrisinās uzdevumjoslas problēmas, ja tās izraisījusi diska attēla korupcija.

Šīs rīka palaišanas instrukcijas:

 1. Atveriet komandu uzvedni vai PowerShell ar administratīvajām tiesībām (izmantojiet iepriekšējā labojuma instrukcijas).
 2. Ierakstiet DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth. Nospiediet taustiņu Enter, lai palaistu komandu.

Pagaidiet, līdz viss turpinās, un restartējiet datoru. Pēc tam pārbaudiet uzdevumjoslu, lai redzētu, vai labošana ir izrādījusies veiksmīga.

 • Pārreģistrējiet iebūvētās lietotnes

Pagaidām nav veiksmes? Iespējams, dažas problēmas ir saistītas ar jūsu iebūvētajām lietotnēm. Par laimi, jūs varat viegli tos visus pārreģistrēt. Šis manevrs bieži izrādās efektīvs, lai atrisinātu Win 10 uzdevumjoslas drāmas, it īpaši to, kas ietver iesaldētu uzdevumjoslu, tāpēc ir pienācis laiks izmēģināt šo labojumu:

 1. Atveriet meklēšanas lodziņu, vienlaicīgi noklikšķinot uz Windows logotipa taustiņa un tastatūras S taustiņa.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet PowerShell.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Atverot PowerShell logu, ierakstiet Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}
 5. Noklikšķiniet uz Enter, lai palaistu komandu.
 6. Pēc tam dodieties uz C: \ Users \ [Lietotājvārds] \ AppData \ Local.
 7. Atrodiet mapi TileDataLayer un izdzēsiet to.

Jūsu uzdevumjoslai tagad vajadzētu atgriezties pareizajā sliedē.

 • Atjauniniet savu OS

Neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē, jūsu Windows 10 vajadzētu saņemt regulārus atjauninājumus, lai varētu darboties pareizi. Ja tas neizdodas gludi un bieži sastopas ar kaitinošām problēmām, piemēram, ar tām, kas traucē jūsu uzdevumjoslu, jums jāpārbauda, ​​vai nav atjauninājumu. Lai to izdarītu, izmantojiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Datorā atveriet lietotni Iestatījumi (Windows logotips + I).
 2. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Dodieties uz Windows atjaunināšanu.
 4. Pārbaudiet, vai jums ir kādi atjauninājumi. Piekrītiet tos instalēt datorā.
 5. Ja nevarat redzēt pieejamos atjauninājumus, noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus.

Jūsu operētājsistēma automātiski meklēs jaunākos uzlabojumus un jauninājumus. Cerams, ka tas atradīs nepieciešamo plāksteri problēmas novēršanai.

 • Atgrieziet problemātiskos atjauninājumus

Ne visi atjauninājumi tiek piegādāti slīpēti un nevainojami: jūsu OS bieži saņem un instalē tos, kas nav pietiekami pārbaudīti. Tā rezultātā jūs varat saskarties ar tādām problēmām kā tagad. Tātad, ja tas parādījās uzreiz pēc noteikta atjauninājuma instalēšanas, nevilcinieties atinstalēt vainīgo. Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi. Pēc tam atlasiet Atjaunināt un drošība.
 2. Dodieties uz Windows atjaunināšanu. Turpiniet atjaunināt vēsturi.
 3. Noklikšķiniet uz saites Atinstalēt atjauninājumus.
 4. Tagad noklikšķiniet uz atjauninājuma, kas izraisa jūsu problēmas.
 5. Pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 6. Restartējiet datoru.

Windows 10, visticamāk, vēlāk atjauninās šo atjauninājumu. Mēs ceram, ka šoreiz viss notiks labāk. Tomēr, ja uzdevumjoslas problēmas tiek atsāktas, iesakām bloķēt problemātisko atjauninājumu. Lai to izdarītu, jums ir jālejupielādē un jāinstalē Microsoft problēmu novēršanas rīks “Rādīt vai paslēpt atjauninājumus”, taču diemžēl tas var izrādīties tikai īslaicīgs risinājums, jo Microsoft apgalvo, ka nevarat atlikt atjauninājumus uz visiem laikiem.

 • Atjauniniet draiverus

Mēs esam pārliecināti, ka jūs zināt, cik svarīgi ir jūsu draiveri - tie ļauj sazināties starp jūsu Windows un aparatūru, lai jūsu dators varētu būt efektīva, pārvaldāma un uzticama sistēma. Ja jūsu draiveri pazūd vai ir bojāti, rodas vairākas problēmas un sāk pārkāpt jūsu datoru. Starp tām ir pastāvīgas uzdevumjoslas problēmas: tās bieži parādās, ja datora draiveros, it īpaši displejos, ir kaut kas nepareizs. Šādā situācijā jums jāatjaunina vai jālabo problemātiskie draiveri. Lai to izdarītu, varat brīvi izvēlēties kādu no tālāk aprakstītajām metodēm:

 • Apmeklējiet sava ražotāja vietni

Ja esat pārliecināts, kurš ierīces draiveris rada problēmas, kas ietekmē jūsu uzdevumjoslu, apmeklējiet ierīces ražotāja vietni un meklējiet jaunāko jūsu modelim pieejamo draiveri. Pārliecinieties, ka zināt, ko meklējat, jo nepareiza draivera lejupielāde un instalēšana var vēl vairāk sarežģīt jūsu situāciju. Pēc jaunā draivera instalēšanas neaizmirstiet restartēt datoru - pretējā gadījumā veiktās izmaiņas nebūs efektīvas. Kad jūsu OS ir sākusies, pārbaudiet, vai uzdevumjoslas galvassāpes ir beigušās.

 • Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Ir iebūvēta utilīta, kas paredzēta draivera problēmu novēršanai datorā. To sauc par ierīču pārvaldnieku, un to var atrast pēc Windows taustiņa + X saīsnes nospiešanas. Ievadiet ierīču pārvaldnieku un atrodiet displeja ierakstu aparatūras un ierīču sarakstā. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ieraksta un atlasiet opciju Atjaunināt draivera programmatūru. Noteikti pamudiniet operētājsistēmu meklēt tiešsaistē nepieciešamo draiveri. Pēc draivera instalēšanas, kuru dators ir atradis, restartējiet datoru.

Izmantojot šo metodi, ņemiet vērā, ka ierīces pārvaldnieks ne vienmēr atradīs jaunāko nepieciešamo draiveri. Šis rīks, protams, nav nevainojams, un jums var rasties vairāk problēmu.

 • Atjauniniet visus draiverus ar vienu klikšķi

Varbūt ir grūti noteikt vainīgo - tāpēc ir lietderīgi atjaunināt visus draiverus. Šajā gadījumā jūs nepalaidīsit garām to, kas izraisa jūsu galvassāpes. Kas ir vēl svarīgāk, jūs uzlabosiet sava datora kopējo veiktspēju, jo sistēma nevar darboties vislabākajā veidā, ja nav ieviesti jaunākie atjauninājumi.

Problēma pēc savas būtības ir tā, ka iepriekš aprakstītās metodes šo uzdevumu pārvērš smieklīgi nodokļu uzlikšanas procedūrā. Patiešām, visu draiveru atjaunināšana pa vienam ir diezgan biedējoša izredzes, ja jūs to darīsit manuāli. Patiesībā mēs nopietni šaubāmies par tā racionalitāti. Tā vietā jūs varat deleģēt uzdevumu īpašam rīkam un ietaupīt daudz laika un pūļu. Piemēram, Auslogics Driver Updater ir efektīvs programmatūras produkts, kuru varat izmantot, lai ar vienu klikšķi atrisinātu visas draivera problēmas. Programma skenēs visus jūsu draiverus un vajadzības gadījumā tos salabos vai nomainīs.

 • Atgrieziet savus vadītājus

Kā jau minējām iepriekš, jums jāizmanto tikai tie draiveri, kas ir saderīgi ar jūsu sistēmu. Pretējā gadījumā tā sastāvdaļas kļūst nemierīgas, kas varētu notikt ar jūsu uzdevumjoslu. Ja esat instalējis jaunu draiveri tieši pirms uzdevumjoslas sākušas iesaldēt, pazust vai pazust ikonas, tālāk sniegtie norādījumi veido precīzu nepieciešamo labojumu:

 1. Atrodiet ceļu uz Ierīču pārvaldnieku (pārbaudiet iepriekšējo labojumu, lai atrastu precīzu ceļu).
 2. Pēc tam atrodiet aparatūru, kuras draiveris izraisa uzdevumjoslas problēmas (visticamāk, tas ir jūsu displejs).
 3. Ievadiet ierīces rekvizītus un dodieties uz cilni Draiveris.
 4. Atrodiet pogu Atgriezt draiveri un noklikšķiniet uz tā.

Neaizmirstiet restartēt datoru, lai izmaiņas varētu stāties spēkā.

Visi bez rezultātiem? Tad apsveriet iespēju izveidot jaunu lietotāja kontu - tas varētu būt jūsu labākais solījums.

 • Izveidojiet jaunu lietotāja kontu

Ja uzdevumjoslas problēmas turpina jūs vajāt, pastāv iespēja, ka jūsu pašreizējais Windows konts ir bojāts. Jauna izveide šādā gadījumā viss atgriezīsies darba stāvoklī.

Diemžēl šai metodei ir savi trūkumi. Galvenās neērtības ir tādas, ka jums būs jāpārvieto dati no viena konta uz citu, kas ir diezgan laikietilpīgi. Tas nozīmē, ka migrēšana uz citu kontu varētu būt vienīgais veids, kā pareizi iestatīt lietas un atbrīvoties no uzdevumjoslas problēmām, kas skar jūsu datoru.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, ja vēlaties izveidot jaunu lietotāja kontu Windows 10 datorā:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi (to varat atrast izvēlnē Sākt vai vienlaikus nospiežot Windows logotipu un I taustiņus).
 2. Atlasiet Konti. Pēc tam pārejiet pie ģimenes un citiem lietotājiem.
 3. Sadaļā Citi lietotāji atrodiet opciju Pievienot kādu citu šim datoram un noklikšķiniet uz tā.

Windows palīdzēs jums izveidot kontu. Noteikti izvēlieties opciju Man nav šīs personas pierakstīšanās informācijas. Pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Pievienot lietotāju bez Microsoft konta. Piesakieties savā jaunajā kontā - uzdevumjoslas problēmām tur nevajadzētu būt.

 • Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras

Ja uzdevumjoslas problēmas ir aizdomīgi noturīgas, iespējams, ka jūsu sistēma plūst no ļaunprātīgām entītijām. Patiesībā ļaunprātīga programmatūra bieži pārkāpj uzdevumjoslu, jo tā ir svarīga jūsu sistēmas sastāvdaļa, tāpēc uzdevumjoslas jautājumi bieži ir brīdinājuma signāls, ka apkārt ir kaut kas bīstams. Tāpēc ir svarīgi bez turpmākas kavēšanās pārbaudīt, vai jūsu dators ir inficēts. Saprātīgākā iespēja ir veikt pilnu sistēmas skenēšanu, izmantojot uzticamu rīku. Šim nolūkam varat izmantot iebūvēto Windows Defender risinājumu:

 1. Izsaukt logu Iestatījumi. Tur atrodiet un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 2. Atlasiet Windows Defender. Noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender drošības centru.
 3. Kreisās puses rūtī noklikšķiniet uz vairoga formas pogas.
 4. Ekrānā Aizsardzība pret vīrusiem un draudiem atrodiet saiti Papildu skenēšana un noklikšķiniet uz tās.
 5. Tagad jūs varat izvēlēties Pilna skenēšana.

Lūdzu, esiet pacietīgs - skenēšana var aizņemt kādu laiku. Nepārtrauciet procesu, kamēr Windows Defender apgalvo, ka tas ir beidzies. Par visiem atradumiem tiks ziņots, lai jūs varētu atbilstoši reaģēt.

Lai gan Windows Defender ir spēcīgs rīks, tas var nebūt pietiekami, lai cīnītos pret vismodernākajiem draudiem, kas mūsdienās apdzīvo digitālo pasauli. Dažas entītijas ir tik atjautīgas, ka var palikt nepamanītas jūsu sistēmā un turpināt postīt jūsu datoru. Par laimi, ir rīks, kas spēj medīt draudus, kurus citi antivīrusu produkti bieži nespēj atklāt: izmantojot Auslogics Anti-Malware.

Jūs varat būt drošs, ka neviens ļaunprātīgs priekšmets nedarbosies mājās jūsu OS. Attiecīgā programmatūra meklēs visu jūsu sistēmu nevēlamiem iedzīvotājiem - neviens akmens netiks atstāts. Tas nozīmē, ka, ja aiz nepareizi darbojošās uzdevumjoslas atrodas kāda ļaunprātīgas programmatūras daļa, šī problēma tiks ātri atrisināta.

 • Labojiet uzdevumjoslu, izmantojot reģistra redaktoru

Jautājumu “Trūkst uzdevumjoslas ikonu” var noteikt noteikts reģistra kniebiens. To ir diezgan viegli izpildīt, un tas noteikti ir izmēģināšanas vērts, taču jums jāatceras, ka, strādājot ar Windows reģistru, ir jābūt ļoti uzmanīgam. Neliela kļūda var izraisīt nopietnas sistēmas problēmas un vēl vairāk sarežģīt jūsu dzīvi. Tāpēc jums jārīkojas piesardzīgi un jāpilda visi zemāk minētie norādījumi T. Ja neesat pārliecināts par savu kompetenci, nolīgsiet tehniķi, lai paveiktu lietas vai izmantotu uzticamu rīku. Piemēram, Auslogics Registry Cleaner automātiski novērsīs jūsu reģistra problēmas. Šis rīks veic savu darbu ar visaugstāko precizitāti, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par sava reģistra sabojāšanu. Starp citu, šī lietderība ir 100% bez maksas.

Ja vēlaties pats veikt darbu, iesakām dublēt savu reģistru, ja lietas iet uz dienvidiem:

 1. Atveriet programmu Run, nospiežot Windows logotipa taustiņu + R saīsne.
 2. Pārejiet uz izpildes joslu un ierakstiet regedit.
 3. Dodieties uz File. Atlasiet Eksportēt.
 4. Eksportēšanas diapazonā atlasiet Visi.
 5. Izvēlieties dublēšanas vietu.
 6. Nosauciet dublējuma failu.
 7. Neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt.

Lai vajadzības gadījumā atjaunotu reģistru, atveriet reģistra redaktoru, noklikšķiniet uz Fails, atlasiet opciju Importēt un atjaunojiet dublējumu.

Tālāk ir sniegti norādījumi par to, kā novērst traucējumus “Windows 10 uzdevumjoslas ikonas trūkst”:

 1. Ierakstiet regedit Run, lai atvērtu reģistra redaktoru.
 2. Kad esat reģistrācijas redaktorā, dodieties uz cilni Rediģēt.
 3. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atrast.
 4. Jūs tiksiet novirzīts uz logu Atrast.
 5. Ierakstiet ikonu straumes lodziņā Atrast.
 6. Lai turpinātu, nospiediet taustiņu Enter.
 7. Labajā rūtī izdzēsiet visus konstatējumus.
 8. Tagad ierakstiet pasticonstreams joslā Find what.
 9. Nospiediet Enter. Pēc tam izdzēsiet labajā rūtī redzamo.

Aizveriet reģistra redaktoru un restartējiet datoru. Mēs ceram, ka jūsu reģistra aizvēršana ir izrādījusies noderīga.

 • Veiciet sistēmas atjaunošanu

Ja jūsu uzdevumjoslas galvassāpes joprojām ir šeit, neskatoties uz visiem iepriekš minētajiem trikiem un risinājumiem, apsveriet iespēju veikt sistēmas atjaunošanu. Tas nozīmē, ka operētājsistēma tiek atgriezta datumā pirms problēmu parādīšanās. Manevrs, ņemot vērā pastāvīgo problēmu novēršanu, ir ļoti ērts: jūs tos atrisināt ar dažiem klikšķiem, un jūsu personiskie faili un mapes netiek ietekmēti, neskatoties uz visām iesaistītajām laika procedūrām. Vienīgais ir tas, ka jūs varat veikt sistēmas atjaunošanu tikai tad, ja sistēmā ir atjaunošanas punkti. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams paniku, ja esat pārliecināts, ka neesat izveidojis nevienu: jūsu Windows 10 tos bieži izveido automātiski, kad notiek svarīgas izmaiņas.

Lai atjaunotu sistēmu, izmantojiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet izvēlni Sākt. Atrodiet un atlasiet Vadības panelis.
 2. Kad tiek atvērts vadības paneļa logs, atlasiet Sistēma un drošība.
 3. Noklikšķiniet uz Failu vēsture un dodieties uz Atkopšana.
 4. Atlasiet Atvērt sistēmas atjaunošanu un noklikšķiniet uz Tālāk.
 5. Tiks parādīts esošo atjaunošanas punktu saraksts. Izvēlieties to, kurā vēlaties atjaunot sistēmu.
 6. Noklikšķiniet uz Tālāk un pēc tam uz Pabeigt.

Mēs ceram, ka šis triks jums ir izdevies.

 • Atiestatiet datoru

Ja jūs to esat paveicis līdz šim un uzdevumjoslas jautājumi patiešām ir nomākti, jūs varētu uzskatīt par saprātīgu izvēlēties kodolenerģijas opciju - kas atiestata datoru. Lai gan šis risinājums var šķist pārāk radikāls, tas patiesībā ir mazliet mazāk satraucošs, nekā jūs domājat, jo šī datora risinājuma atiestatīšana nodrošina iespēju saglabāt personiskos failus. Tomēr, veicot atiestatīšanu, tiek zaudēta visa trešās puses programmatūra, kas jums ir jūsu datorā, un operētājsistēma tiek pilnībā pārinstalēta. Ja jums tas šķiet patīkami, rīkojieties droši:

 1. Ja vēl neesat dublējis savus failus, ir pienācis laiks. Lai gan jūs izvēlaties opciju Saglabāt manus failus, mēs uzskatām, ka jums vajadzētu aizsargāt savus datus. Acīmredzot, labāk droši nekā žēl. Ir pieejamas ārējās atmiņas ierīces, mākoņu risinājumi un īpaši rīki, piemēram, Auslogics BitReplica - jūs varat izvēlēties un izvēlēties.
 2. Tagad dodieties uz Iestatījumi. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Ritiniet līdz Atkopšana. Turpiniet uz Reset this PC.
 4. Noklikšķiniet uz Sākt.
 5. Veiciet atiestatīšanas procesu, izpildot ekrānā redzamos norādījumus.
 6. Noteikti izvēlieties Saglabāt manus failus.
 7. Visbeidzot, noklikšķiniet uz Atiestatīt.

Atiestatīšanas process neaizņem ilgu laiku. Pagaidiet, līdz tas ir beidzies, pierakstieties savā kontā un izbaudiet Windows 10 jaunu versiju - tur, kur nav vecās instalācijas uzdevumjoslas problēmu.

Tagad jūs zināt, kā rīkoties, ja uzdevumjosla nedarbojas operētājsistēmā Windows 10. Ja šajā rakstā aprakstīto problēmu novēršanai ir citi veidi, lūdzu, dalieties savās zināšanās zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found