Windows

Kā novērst kļūdas kodu 0x800704ec sistēmā Windows 10?

Šajās dienās ir pieņemta gudrība domāt par budžetu Windows 10 kļūdai. Tie ir tikpat neizbēgami kā sniegs ziemā. Tie var parādīties kā maigas kļūdas, kuras vienkārša restartēšana novērsīs, piemēram, pūderveida sniegs, kas viegli izkliedējas. Liktenis var izlemt, ka jums ir neveiksmīga diena, un nosūtīt jums vairāk par kļūdu, piemēram, krusa, kas atlec uz jumta.

Windows 10 kļūdas kods 0x800704EC izpaužas vismaz divās formās. Daži lietotāji to pamana, mēģinot ieslēgt Windows Defender. Paredzētās darbības vietā lietotnes ikona ir pelēka un nereaģē. Vai arī, ja tā atbild, tā atbild ar kļūdas kodu 0x800704EC.

Pārējie lietotāji saņem kļūdu, palaižot lietotni Microsoft Store un mēģinot instalēt iecienītās programmas. Veikalu nevar ielādēt; tā vietā tas parāda kļūdas ziņojumu kopā ar kodu 0x800704EC.

Priecīga ziņa ir tā, ka abas kļūdas koda izpausmes ir nepārprotami atrisināmas. Šajā rokasgrāmatā ir parādīts, kā rīkoties, lai Windows Defender vai Microsoft Store darbotos. Ja jums nav tik neveiksmīgi, ka abi lietojumi pārtrauc darboties vienlaikus, šī rokasgrāmata ir viens akmens, kas jums nepieciešams, lai nogalinātu divus putnus.

Kas ir kļūdas kods 0x800704EC?

Atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā, kuru jūs uzdodat. Bet kopumā tas ir kļūdas kods, kas parādās uz dažu Windows lietojumprogrammu papēžiem, kas pārtrauc darbu. Tā vietā, lai palaistu vai sāktu, kā paredzēts, attiecīgā programma tiek bloķēta un tā vietā nosūta kļūdas kodu 0x800704EC.

Windows Defender gadījumā kļūdas kods norāda, ka lietojumprogrammu nevar startēt. To var izraisīt vairāki faktori. Piemēram, ja Windows Defender ir atspējots, izmantojot grupas politikas redaktoru, kad lietotājs noklikšķina uz programmas ikonas, tiek parādīts šāds ziņojums:

Šo programmu bloķē grupas politika. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar sistēmas administratoru. (Kļūdas kods: 0x800704ec)

Ja tas nav iemesls, kļūda, visticamāk, ir konfliktu dēļ, ko izraisa sistēmā instalētā pretvīrusu programmatūra. Iespējams, ka Defender nevar darboties, kamēr trešo personu aizsardzības programmatūra kontrolē sistēmas reāllaika aizsardzības uzdevumu. Tādējādi, mēģiniet, kā varētu, Defender vienkārši nedarbosies, kamēr otra programmatūra veic kontroli.

Neatkarīgi no tā, vai Windows Defender kļūdas kods 0x800704EC ir saistīts ar kļūdainiem grupas politikas iestatījumiem, ļaunprātīgu programmatūru, nesaderīgu drošības programmatūru vai pat bojātiem sistēmas failiem, rezultāti nav smieklīgi. Acīmredzot neviens nebūs priecīgs piedzīvot pastāvīgas lietojumprogrammu avārijas, sistēmas sasalšanu, zilus nāves ekrānus vai citus kļūdas simptomus.

Kā novērst kļūdas kodu 0x800704EC, ieslēdzot Windows Defender

Tas ir diezgan nepatīkami, ja kļūdas kods 0x800704EC tiek parādīts Windows Defender. Jūs nevarat ieslēgt vietējo reāllaika aizsardzību, un tas var kaitēt jūsu sistēmai. Jo īpaši jūsu mašīna kļūst mazāk droša, jo eksponenciāli palielinās vīrusu neatklāšanas risks.

Tāpēc mēs esam apkopojuši šo sadaļu, lai palīdzētu jums atrisināt problēmu un atkal palaist Defender. Katru no šeit sniegtajiem labojumiem ir pārbaudījuši un apstiprinājuši, ka darbojas vairāki lietotāji. Jūs varat arī izmēģināt veiksmi ar viņiem, un, kad esat pabeidzis, jums vajadzētu teikt kaut ko pozitīvu par viņu efektivitāti.

  1. Atspējojiet trešo pušu vīrusu aizsardzību

Pēc kļūdas koda 0x800704EC galveno cēloņu skaidrojuma vajadzētu būt skaidram, ka galvenais vaininieks ir drošības rīku konflikti. Šī gadsimta pirmajā desmitgadē Defender agrāk bija pazīstams kā Microsoft Security Essentials. Tas nebūt nebija pilnvērtīgs antivīruss, tas drīzāk bija papildu drošības līdzeklis. Ikviens joprojām paļāvās uz galvenajiem tirgū esošajiem aizsardzības līdzekļiem, piemēram, Avast, Bitdefender, Norton, Avira u.c. Microsoft Security Essentials bez lieliem konfliktiem darbojās līdzās jebkuram no šiem.

Defender parādījās kā pilnīgs drošības komplekts operētājsistēmā Windows 8. Tas bija iepriekš instalēts operētājsistēmā Windows un ieņēma galveno ļaunprātīgas programmatūras aizsargu. Tomēr ieradumi stipri nomirst, un iedzīvotāji joprojām turpināja izmantot alternatīvas ne tikai pazīstamības dēļ, bet arī tāpēc, ka daži no tiem ir patiesi lieliskas sistēmas aizsardzības iespējas.

Atgriežoties pie izskatāmā jautājuma, Windows aizsardzību vislabāk atstāt viena drošības rīka vienlaikus. Un tas ir vai nu Defender, vai jūsu trešās puses variants, bet ne abi. Ja vēlaties izmantot Defender, bet jums ir arī aktīva alternatīva, visticamāk, vispirms jums būs jāizslēdz.

Tā kā antivīruss nākotnē var būt noderīgs, jums tas nav jāinstalē. Pietiek ar vienkāršu tā reāllaika aizsardzības funkcijas atspējošanu. Kad sistēma konstatēs, ka tā nav aizsargāta, Windows Defender tiks automātiski iespējots. Ja vēlāk Defender rodas problēmas, varat vienkārši pāriet uz citas programmatūras iestatījumiem un vēlreiz iespējot tās aizsardzības funkciju.

Tālāk mēs izskaidrojam, kā atspējot aizsardzības funkciju piecos galvenajos antivīrusu rīkos tirgū - ESET, McAfee, Norton, Bitdefender un Avast. Pirms sākat darbu, atveriet uzdevumu pārvaldnieku, atrodiet darbojošos procesus, kas saistīti ar programmatūru, kuru vēlaties iespējot, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katra un atlasiet Beigt uzdevumu.

ESET

Šīs darbības ir derīgas jaunākajām ESET Internet Security, ESET Smart Security un ESET Cyber ​​Security versijām:

  • Atveriet produktu. Noklikšķiniet uz tā darbvirsmas saīsnes, atrodiet to izvēlnē Sākt vai atveriet sistēmas tekni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz programmatūras un atlasiet Atvērt.
  • Kreisajā rūtī atlasiet Iestatīšana.
  • Labajā rūtī atlasiet Datora aizsardzība.
  • Nākamajā logā noklikšķiniet uz saites “Pārtraukt antivīrusu un pret spiegprogrammatūru aizsardzību” apakšdaļā.
  • Izvēlieties laika periodu, kurā vēlaties pārtraukt funkcijas darbību, un noklikšķiniet uz pogas Lietot.

Ņemiet vērā, ka pēc atsāknēšanas ESET produkti automātiski atjauno aizsardzību, tāpēc tas, iespējams, būs jādara katru reizi, kad startējat sistēmu.

McAfee drošības centrs

Veicot šīs darbības, McAfee aizsardzība tiks izslēgta tik ilgi, cik jums nepieciešams:

  • Atveriet lietotni McAfee, izmantojot vienkāršākos pieejamos līdzekļus.
  • Augšdaļā atlasiet cilni PC Security.
  • Kreisās cilnes grupā atlasiet opciju Skenēšana reāllaikā.
  • Nākamajā logā redzēsiet paziņojumu “Skenēšana reāllaikā ieslēgta”. Kreisajā pusē noklikšķiniet uz pogas Izslēgt.
  • Izvērsiet opciju “Kad vēlaties atsākt skenēšanu reāllaikā” un atlasiet laiku. Izvēlieties Nekad, ja turpmāk vēlaties izmantot Defender kā galveno antivīrusu.
  • Noklikšķiniet uz pogas Izslēgt.

Nākamais solis ir izslēgt McAfee ugunsmūri:

  • McAfee sākuma ekrāna kreisajā cilnē atlasiet Ugunsmūris.
  • Nākamajā logā noklikšķiniet uz pogas Izslēgt.
  • Vēlreiz izvēlieties, cik ilgi vēlaties to izslēgt. Atlasiet Nekad.
  • Noklikšķiniet uz pogas Izslēgt.

Tas ir viss. Abas McAfee aizsardzības iespējas paliks atspējotas, līdz jūs manuāli tos iespējosit.

Symantec produkti

Symantec Corporation ir populārās Norton aizsardzības programmatūras saimes veidotājs. Lūk, kā atspējot Norton AntiVirus:

  • Atveriet sistēmas paziņojumu tekni un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Norton.
  • Atlasiet Atspējot automātisko aizsardzību.
  • Tiek parādīts logs Drošības pieprasījums. Izvērsiet nolaižamo izvēlni “Atlasīt ilgumu” un izvēlieties, cik ilgi Norton tiks atspējots. Izvēlieties Pastāvīgi, lai tas būtu izslēgts, līdz izlemjat to izmantot vēlreiz.
  • Kad esat apmierināts ar savu izvēli, noklikšķiniet uz Labi.

Norton ir arī iebūvēts ugunsmūris. To var atspējot, izmantojot tās pašas iepriekš minētās darbības. Otrajā solī tā vietā atlasiet viedo ugunsmūri un rīkojieties kā parasti.

BitDefender

  • Palaidiet lietojumprogrammu.
  • Atveriet Opcijas> Preferences.
  • Pārslēdziet slēdzi blakus Antivirus uz Izslēgts.
  • Pārslēdziet slēdzi blakus Ievainojamības skenēšana uz Izslēgts.
  • Noklikšķiniet uz Lietot.
  • Noklikšķiniet uz Labi.

Avast Antivirus

Avast drošības komplekts mēdza valdīt visaugstāk, taču tas joprojām ir ļoti populārs Windows ticīgo vidū. Lūk, kā atspējot tā reāllaika aizsardzības funkciju:

  • Atveriet sistēmas tekni un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Avast.
  • Pārvietojiet kursoru uz opciju “Avast shields control”, lai to izvērstu.
  • Atlasiet opciju “Neatgriezeniski atspējot”.
  • Jūs saņemsiet uznirstošo apstiprinājuma logu. Noklikšķiniet uz Labi
  • Noņemiet trešās puses antivīrusu

Ja iepriekš minētā metode jums nedarbojas, jums ir iespēja pilnībā noņemt trešās puses antivīrusu programmatūru. Ja esat iegādājies licenci, jums par to nav jāuztraucas, jo vēlāk varat vienkārši instalēt rīku, ievadīt licences atslēgu un atsākt baudīt pakalpojumu. Pirms sākat, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku, jāpārtrauc ar programmu saistītie procesi.

Atveriet vadības paneli, sadaļā Programmas noklikšķiniet uz opcijas “Atinstalēt programmu”, programmu sarakstā atrodiet antivīrusu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Atinstalēt. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Lai noņemtu visus programmatūras failus, jums, iespējams, būs jārestartē dators vienreiz.

Daži drošības rīki ir aprīkoti ar saviem atinstalētājiem. Vadības panelī noklikšķinot uz pogas Atinstalēt, dažreiz tiek palaists programmas atinstalētājs. Parasti labāka iespēja ir lietotnes pielāgotā atinstalētāja izmantošana. Tādā veidā ir liela iespēja, ka visi programmatūras faili tiks faktiski noņemti. Jūs varat izmantot trešās puses noņemšanas rīku, lai pārliecinātos, ka nav palikuši faili vai reģistra vienumi.

Tomēr ir novērots, ka dažas programmas, piemēram, Avast, sniedz kļūdas ziņojumu, kad lietotājs mēģina tās atinstalēt. Piemēram, Avast ir pašaizsardzības mehānisms, kas aktivizējas, kad tiek konstatēts atinstalēšanas mēģinājums. Šis mehānisms ir ieviests, lai apturētu ļaunprātīgu programmatūru no rīka noņemšanas. Tātad, pirms jūs varat noņemt Avast, jums ir jāizslēdz mehānisms. Tikai pēc tam jūs varēsiet aizvērt tā procesus uzdevumu pārvaldniekā un atinstalēt, izmantojot vadības paneli.

  • Palaidiet programmu Avast.
  • Dodieties uz Izvēlne> Iestatījumi> Traucējummeklēšana.
  • Atrodiet izvēles rūtiņu Iespējot pašaizsardzību un noņemiet atzīmi no tās. Apstiprināšanas uzvednē noklikšķiniet uz Labi.
  • Aizveriet Avast.

Tagad jūs varat aizvērt un atinstalēt Avast bez kļūdām. Ja izmantojat citu antivīrusu ar pretaizdzīšanas funkciju, skatiet tā palīdzības rokasgrāmatu, lai izslēgtu šo funkciju.

Neatkarīgi no tā, vai atspējojat vai noņemat trešās puses drošības programmatūru, Defender atkal var strādāt vai nē, fakts paliek fakts, ka dubultā aizsardzība ir labāka nekā tikai tas, ka Defender darbojas fonā. Būtu jauki, ja blakus Defender būtu kāds pavadonis, kas bloķē ļaunprogrammatūru. Tomēr, kā jūs, bez šaubām, pamanījāt, daudzas šāda veida programmas ir pretrunā ar Defender un ar kuru citu.

Viens aizsardzības rīks, kuram nav šādu problēmu, ir Auslogics Anti-Malware. Iespējams, tāpēc Microsoft to ir apstiprinājusi lietošanai operētājsistēmā Windows 10. Programmatūra piedāvā spēcīgu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, Trojas zirgiem, kriptogrāfijas ieguves programmatūru un citiem vīrusu veidiem. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas viegli darbojas kopā ar galveno antivīrusu, palīdzot atklāt draudus, kurus cita programmatūra var palaist garām.

  • Iespējojiet Windows pakalpojumus, kurus pieprasa Defender

Kad esat atspējojis vai noņemis alternatīvo aizsardzības programmatūru, automātiski tiek aktivizēta Windows Defender aizsardzības funkcija. Tomēr dažreiz tas nenotiek kāda iemesla dēļ, un jūs joprojām saņemat kļūdas kodu 0x800704EC vai ikona Defender paliek pelēka.

Viens izskaidrojums ir tāds, ka ar Defender saistītie Microsoft pakalpojumi ir izslēgti. Tas var būt sistēmas kļūme vai ļaunprogrammatūras roku darbs. Neatkarīgi no iemesla, šiem pakalpojumiem jābūt aktīviem, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet izmantot Defender.

Tātad jums jāpārbauda, ​​vai viņi darbojas, un jāieslēdz tie, kas nav ieslēgti. Lai to izdarītu, jums jāatver Microsoft Services logs, jāidentificē atsevišķi pakalpojumi un katram jāveic pareiza darbība.

Palaidiet lodziņu Palaist ar Win Key + R un ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām). Noklikšķiniet uz pogas Labi.

Logā Pakalpojumi jums jāmeklē un jāpārbauda šo pakalpojumu statuss:

  • Windows Defender uzlabots draudu aizsardzības pakalpojums
  • Windows Defender antivīrusu tīkla pārbaudes pakalpojums
  • Windows Defender antivīrusu pakalpojums
  • Windows Defender ugunsmūris
  • Windows Defender drošības centra pakalpojums.

Ja pakalpojuma statusa lauks ir tukšs, tas nedarbojas. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pakalpojuma un atlasiet Sākt. Dariet to visiem attiecīgajiem priekšmetiem. Kad esat pabeidzis, restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz palaist Windows Defender.

Ja viss notiks, kā paredzēts, jums pat nekas nebūs jādara. Defender pats aktivizēsies, un jums vienkārši jāsēžas un jāizbauda tā piedāvātā aizsardzība.

  • Mainīt Windows Defender atslēgu vērtības

Gadījumā, ja iepriekšējie risinājumi neko nedara un mēģinot aktivizēt Defender joprojām tiek parādīta kļūda 0x800704EC, neuztraucieties. Reģistra redaktoru var izmantot, lai atrisinātu problēmu. Tas nav tik biedējoši, kā izklausās. Kamēr tiek rūpīgi ievēroti pareizie soļi, jums vajadzētu būt iespējai to izdarīt viegli.

Atcerieties būt piesardzīgiem, lietojot reģistra redaktoru. Neuzmanīgi kniebieni var nodarīt neatgriezenisku kaitējumu OS, tāpēc klusi mīkstiniet.

  • Atveriet reģistra redaktoru. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “regedit” bez pēdiņām un nospiediet taustiņu Enter.
  • Logā Reģistra redaktors dodieties uz šo vietu vai kopējiet un ielīmējiet to augšējā meklēšanas joslā, lai ātri piekļūtu Windows Defender taustiņiem:

Dators \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender

  • Labajā rūtī meklējiet atslēgu ar nosaukumu Standarts vai Noklusējums, veiciet dubultklikšķi uz tās un nomainiet ierakstu “Vērtības dati” uz 0.
  • Noklikšķiniet uz Labi.
  • Pēc tam meklējiet atslēgu ar nosaukumu Disable Anti-spyware, veiciet dubultklikšķi uz tās un mainiet ierakstu “Value data” uz 0.
  • Noklikšķiniet uz Labi.

Pēc tam restartējiet datoru un pārbaudiet, vai Windows Defender tagad ir aktīvs.

  • Notīriet bojātos failus, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju un DISM

Svarīgu sistēmas failu bojājums var izraisīt tādas problēmas kā 0x800704EC kļūda sistēmā Windows Defender. Ir daži kopīgi faili, kurus koplieto visas Windows galvenās lietojumprogrammas, un šiem failiem jāpaliek nebojātiem, lai viss darbotos nevainojami.

Ja Defender tā vietā, lai palaistu, pastāvīgi atgriež kļūdas kodu 0x800704EC, sistēmas failu pārbaudītāja skenēšana var palīdzēt novērst sistēmā bojāto, lai Windows galvenās lietotnes varētu atsākt darbu.

Microsoft iesaka Windows 10 lietotājiem kopā ar SFC skenēšanu veikt DISM skenēšanu. DISM rīks palīdz izlabot Windows sistēmas attēlu, ja tajā ir daudz kļūdu.

Lai sāktu, atveriet paaugstinātu komandu uzvedni. Vienlaicīgi nospiediet Windows un X taustiņus un atlasiet opciju Komandu uzvedne (Administrēšana). Pēc tam CMD logā ierakstiet šo un nospiediet taustiņu Enter:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

Palaidot šo komandu, tiek pieņemts, ka Windows Update klients darbojas normāli, jo DISM rīks izmanto pakalpojumu, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu nepieciešamos aizstājējfailus. Ja Windows atjaunināšanas klients nav pieejams, tā vietā izpildiet šo komandu:

DISM.exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / Avots:C: \ RepairSource \ Windows / LimitAccess

C: \ RepairSource \ Windows ” apzīmē remonta avota atrašanās vietu, kas var būt noņemams datu nesējs, tīkla koplietošana vai darbojas Windows instalācija.

Tagad esat gatavs pareizi izpildīt SFC skenēšanu. CMD logā ierakstiet šo un nospiediet taustiņu Enter:

sfc / scannow

Atkarībā no datora, iespējams, būs jāgaida dažas minūtes vai ilgāk, lai skenēšana sasniegtu 100%. Pēc pabeigšanas jūs saņemsiet skenēšanas rezultātus.

Ideālā gadījumā sistēmas failu pārbaudītājs informē jūs, ka ir izlabojis problemātiskos failus, izmantojot šādu ziņojumu:

Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un veiksmīgi tos salaboja. Sīkāka informācija ir iekļauta CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log.

Ja jūs to saņemat, jums vajadzētu restartēt sistēmu un mēģināt palaist Defender. Iespējams, ka, tā kā pamatcēlonis ir novērsts, programma darbosies netraucēti.

Tomēr, ja jūs saņemat ziņojumu, ka “Windows resursu aizsardzība neatrada integritātes pārkāpumus”, tas nozīmē, ka nav bojātu Windows failu un kļūdas cēlonis ir citur.

  • Iespējot Defender ar lokālās grupas politikas redaktoru

Daži lietotāji ziņoja, kā pēc ilga risinājumu meklēšanas viņi galu galā atklāja, ka problēma ir grupas politikas redaktorā. Var izrādīties, ka aizstāvim vispār nekas nav kārtībā; tas ir vienkārši izslēgts grupas politikā. Tas varētu notikt, ja tīkla administrators atspējoja Defender visiem tīkla klientiem.

Grupas politikas redaktorā varat pārbaudīt, vai Defender ir aktīvs, un vajadzības gadījumā to iespējot pats. Tomēr, lai varētu veikt šāda veida izmaiņas, jums jāpiesakās administratora kontā.

  • Administratora kontā atveriet dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “gpedit.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
  • Logā Grupas politika atlasiet Vietējā datora politika.
  • Atlasiet Administratīvās veidnes.
  • Atlasiet Windows komponenti.
  • Veiciet dubultklikšķi uz Windows Defender.
  • Labajā rūtī redzēsiet Windows Defender iestatījumu sarakstu. Veiciet dubultklikšķi uz Izslēgt Windows Defender.
  • Atlasiet opciju Atspējot.
  • Noklikšķiniet uz Lietot.
  • Noklikšķiniet uz Labi.

Veiciet pārstartēšanu un mēģiniet aktivizēt Defender.

Vairumā gadījumu problēma, kuras rezultātā tiek parādīts kļūdas kods 0x800704EC, jums bija jāatrisina ilgi, pirms tiek sasniegts pēdējais iepriekšminētais risinājums. Ja šķiet, ka nekas, ko esat izdarījis, nedarbojas, jums, iespējams, būs jāatjaunina sistēma Windows vai jāinstalē no jauna.

Kā novērst kļūdas kodu 0x800704EC Windows veikalā

Lai gan daži lietotāji kļūdas kodu 0x800704EC saņem Windows Defender bloķēšanas dēļ, citiem šī kļūda tiek parādīta, mēģinot izmantot Windows veikalu. Abiem scenārijiem var būt viens un tas pats kļūdas kods, taču to risinājumi ir ļoti atšķirīgi.

Kļūda, kas parādās Windows veikalā (tagad to sauc par Microsoft veikalu), ir skaidrs pierādījums tam, ka veikals ir bloķēts. Ar ko jūs varētu brīnīties. Iespējams, tas ir saistīts ar izmaiņām grupas politikas redaktorā. Šīs izmaiņas neļauj jums izmantot veikalu, lai lejupielādētu iecienītākos multivides failus un instalētu daudzas noderīgas lietotnes. Iespējams arī, ka veikals kaut kā ir reģistrēts. Galu galā tas ir Windows, un parasti notiek neticamas lietas.

Lietotāji, kuri sastopas ar šo kļūdu, piesakās veikalā, un viņiem uz baltā fona jāsaskaras ar šo kļūdas ziņojumu:

  • Microsoft Store ir bloķēts
  • Sazinieties ar IT vai sistēmas administratoru
  • Ziņot par šo problēmu
  • Kods: 0x800704EC

Jums nav jāpieliek pārāk daudz pūļu, meklējot zāles pret šo problēmu. Mums ir visi šeit pieejamie risinājumi. Atbrīvošanās no kļūdas nozīmē reģistra rediģēšanu, Microsoft Store atkārtotu reģistrēšanu, izmantojot PowerShell, vai grupas politikas redaktora izmantošanu, lai to iespējotu. Mēs katru risinājumu prezentēsim pa vienam, lai jūs varētu tos izmēģināt brīvajā laikā.

  • Izmantojot reģistra metodi

Kamēr jūs paturat prātā, ka nepareizu darbību veikšanai reģistrā, visticamāk, nebūs laimīgas beigas, jums viss būs kārtībā. Vienkārši pieturieties pie tā, kas ir parādīts zemāk, un jums vajadzētu būt iespējai izmantot Microsoft veikalu tāpat kā pirms sistēmas atjaunināšanas.

  • Atveriet dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “regedit” bez pēdiņām un noklikšķiniet uz Labi.
  • Kad tiek atvērts reģistra redaktora logs, dodieties uz šo vietu:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ WindowsStore

  • Labajā rūtī meklējiet taustiņu “Noņemt WindowsStore” un pārbaudiet tā vērtību. Ja vērtība ir skaitlis, kas nav 0, tā jāmaina uz nulli. Veiciet dubultklikšķi uz atslēgas un laukā “Vērtības dati” nomainiet skaitli uz 0 un pēc tam noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas.

Ja WindowsStore atrašanās vieta nepastāv, tā jāizveido, lai šis kniebiens darbotos. Atveriet vietni HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Microsoft un atlasiet New> key. Nosauciet jauno atslēgu WindowsStore.

Tagad atlasiet jaunizveidoto atslēgu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšās vietas labajā rūtī un atlasiet Jauns> DWORD (32 bitu). Mainiet DWORD nosaukumu uz Remove WindowsStore, veiciet dubultklikšķi uz tā un mainiet vērtību laukā “Vērtības dati” uz 0. Noklikšķiniet uz Labi un izejiet no reģistra redaktora.

Pēc atsāknēšanas jums jāatrod, ka problēma ar Microsoft veikalu ir novērsta.

  • Grupas politikas redaktora metodes izmantošana

Ja veikals ir izslēgts lietotājam, kurā darbojas operētājsistēmas Windows 10 Professional vai OS Enterprise versija, iespējams, to var iespējot atpakaļ, izmantojot grupas politikas redaktoru.

Palaidot komandu gpedit.msc dialoglodziņā Palaist, tiek atvērts lokālais grupas politikas redaktors. Šajā logā dodieties uz Computer Configuration \ Administrative Templates \ Windows Components \ Store vai vienkārši ielīmējiet to meklēšanas joslā, lai ātri pārietu uz turieni.

Labajā rūtī meklējiet politikas iestatījumu “Izslēgt veikala lietojumprogrammu”, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Iestatījumi. Kad tiek parādīts funkcijas iestatījumu logs, mainiet iestatījumu uz Nav konfigurēts vai Atspējots un noklikšķiniet uz pogas Lietot un Labi pēc kārtas.

Ja iestatījums ir pelēks, tas nozīmē, ka jums nav atļauts modificēt opciju. Jums var nākties izmantot Microsoft Store tikai mājas datorā.

  • Izmantojot PowerShell metodi

Microsoft PowerShell ļauj jums pielāgot daudzus iestatījumus operētājsistēmā Windows 10. Varat pārreģistrēt tādas lietojumprogrammas kā Microsoft Store, lai atbrīvotos no kļūdas koda 0x800704EC un padarītu lietotni vēlreiz izmantojamu.

  • Atveriet izvēlni Sākt, ierakstiet PowerShell, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz augšējā rezultāta un atlasiet Palaist kā administrators. Kad tas parādās, pieņemiet UAC apstiprinājuma uzvedni.
  • Pēc tam logā PowerShell ielīmējiet šo un nospiediet taustiņu Enter:

Get-AppXPackage -Name Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml" -Verbose}

  • Kad uzdevums ir pabeigts, restartējiet sistēmu.

Tas viss, lai atbrīvotos no kļūdas koda 0x800704EC problēmas, kurā operētājsistēmā Windows 10 ir bloķēts Microsoft veikals. Varat arī palaist skenēšanu ar Auslogics BoostSpeed, lai novērstu korumpētas Microsoft Store kešatmiņas un citus nevēlamus failus, kas varētu izraisīt sistēmas avārijas un lietojumprogrammu kļūmes. .

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found