Ja jūs nepārtraukti tiekat novirzīts uz vietnēm, kur kā galvenais teikums parādās “WINDOWS HEALTH IS CRITICAL” vai “COMPUTER HEALTH IS CRITICAL”, tad datorā ir aktīva ļaunprātīga programma vai tā ir mainījusi datora iestatījumus, lai radītu nepatikšanas. Šajā ceļvedī mēs esam iecerējuši izpētīt DATORU VESELĪBA IR KRITISKU problēmu, kurai parasti ir kāds sakars ar ļaunprātīgu programmatūru.
Kas ir DATORU VESELĪBA IR KRITISKS ziņojums?
DATORA VESELĪBA IR KRITISKA ziņa ir viltus brīdinājums, kas paredzēts parādīšanai tādā veidā, lai maldinātu lietotājus uzskatīt, ka viņu datoros kaut kas nav kārtībā. Ziņojums nav no paša Windows vai Microsoft. Krāpnieki vai uzbrucēji ir personas, kas slēpjas brīdinājumos, kas ir viltoti to patiesajā nozīmē.
Jūs, iespējams, esat redzējuši kaut ko līdzīgu šim:
DATORU VESELĪBA IR KRITISKA.
Nekavējoties sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni + 1-800-696-4076
Ja turpināsiet, tiks apdraudēti šie dati:
- Paroles
- Pārlūkprogrammas vēsture
- Informācija par kredītkarti
Vīruss ir plaši pazīstams ar pilnīgu identitāti un kredītkaršu zādzību. Turpmāka darbība, izmantojot šo datoru vai jebkuru citu datoru tīklā, atklās privātu informāciju un radīs nopietnus riskus.
Nekavējoties sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni:
VAI
Windows / Tika konstatēta problēma.
*** Apturēt: 0xFFFFFFFF (0xFFFFFFFF, 0xUUUUUUUU, 0xUUUUUUUU, 0xUUUUUUUU, 0xUUUUUUUU, 0xUUUUUUUU).
DATORU VESELĪBA IR KRITISKA.
Lūdzu, sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni: +46101388486 (bezmaksas), lai izvairītos no sistēmas kļūmēm.
VAI
Tika konstatēta problēma, un dators ir apturēts, lai novērstu bojājumus.
0x0009AF8 DRIVER_IRQL GAIDA DARBĪBU
DATORU VESELĪBA IR KRITISKA
DATORA restartēšana var sagraut jūsu sistēmas datus
Tehniskā informācija:
*** Apturēt: 0x00000D1 (0x000000c, 0x0000002, 0x00000000, 0xF86B5A89)
*** irql.sys - adrese F86B5A12 bāze F85B6000, TimeStamp 3dd9919eb
Sāk fiziskās atmiņas izgāšana ...
Fiziskās atmiņas izgāšana ir pabeigta.
Sazinieties ar MICROSOFT sertificētu tehniķi
BEZ TOLL: 1-855-210-6024
Lai nekavējoties novērstu problēmas un novērstu datu zaudēšanu, varat arī nospiest ESC taustiņu, lai izietu no šīs lapas uz savu risku.
Ziņojuma pamattekstā parasti ir cita informācija vai informācija, kas mudina jūs sazināties ar atbalsta numuru, lai novērstu problēmu. Jā, uzbrucēji vēlas, lai jūs ar viņiem sazinātos. Viņi dara visu iespējamo, lai iebiedētu lietotājus zvanīt uz kādu no norādītajiem numuriem vai ziņot pa e-pasta adresēm.
Kad nenojaušams lietotājs sazinās ar uzbrucējiem, krāpnieki izliekas, ka ir ieinteresēti palīdzēt viņiem novērst šo problēmu. Tādā veidā viņi pārdod upuriem nevajadzīgus atbalsta līgumus un pakalpojumus. Dažos gadījumos krāpnieks dara pietiekami, lai pārliecinātu lietotāju atļaut attālinātu piekļuvi skartajam datoram.
Kad ir iegūta attālā piekļuve, uzbrucēji izmanto uzticības trikus, kas saistīti ar Windows iebūvētajiem utilītprogrammām un iestatījumiem, ar kuriem viņi manipulē, lai iegūtu upura uzticību, un prasa viņam / viņai samaksāt par it kā sniegtajiem pakalpojumiem. Dažreiz krāpnieki nonāk pie cietušā kredītkartes konta informācijas un citas slepenas informācijas, ko viņi izmanto, lai nozagtu līdzekļus vai veiktu personas identitātes zādzību.
Gadījumā, ja jūs to visu vēl izdomājat, mums tas ir jāizsaka jūsu vietā: jūs nekad nedrīkstat mēģināt sazināties ar numuriem vai adresi, kas norādīta DATU VESELĪBA IR KRITISKA. Lai kas arī notiktu vai ko darītu, jums ir jāizvairās zvanīt uz tālruņa numuru, lai saņemtu atbalstu. Cilvēki, kas gaida rindas otrajā galā, nav Microsoft atbalsta personāls, bet gan krāpnieku grupa, kas ir gatava izmantot katru triku un ļoti cenšas laupīt jums naudu vai jebko vērtīgu.
Ja jau esat sazinājies ar krāpniekiem (kāda iemesla dēļ), jums jāpārtrauc viņu klausīšanās. Nelasiet viņu ziņojumus. Ideālā gadījumā jums vajadzētu tos bloķēt (kur vien iespējams), lai tos nogrieztu. Nemaksājiet viņiem un neko no viņiem neiegādājieties.
Kāda ļaunprātīga programmatūra ir saistīta ar ziņojumu COMPUTER HEALTH IS CRITICAL?
Visticamāk, ka lietojumprogramma, kas ģenerē DATORU VESELĪBAS IR KRITISKU ziņojumu, nav vīruss tā patiesajā nozīmē. Mēs uzskatām, ka atbildīga ir reklāmprogrammatūras veida programma. Ļaunprātīgā programma, iespējams, darbojas caur aktīvu komponentu (parasti aktīvu), kas aktivizē dialogus vai logus, kur parādās ziņojums. Ja pārlūkprogrammā redzat ziņojumu COMPUTER HEALTH IS CRITICAL, ļaunprātīgā programma, iespējams, ir veikusi īpašas izmaiņas jūsu pārlūkprogrammas konfigurācijā vai interneta iestatījumos.
Kā ļaunprātīgā programma nokļuva manā datorā?
Ir pamatota iespēja, ka reklāmprogrammatūras lietotne nonāca jūsu datorā pēc it kā nekaitīgas lietojumprogrammas instalēšanas. Dažas ļaunprātīgas programmatūras parasti tiek izplatītas komplektācijā, kas ir maldinoša programmatūras mārketinga metode. Komplektēšana ļauj slepeni instalēt potenciāli nevēlamas programmas (PUP) ar parastām lietojumprogrammām (zināmām programmām). Citiem vārdiem sakot, izmantojot apvienošanu, sliktas vai problemātiskas lietotnes iekļūst datoros, skartajiem lietotājiem neko par tiem nezinot.
Lielākā daļa lietotāju, lietojot lietojumprogrammas, īpaši no neoficiāliem avotiem, nepietiekami piesardzīgi un neveic nepieciešamos piesardzības pasākumus. Viņi parasti dara visu iespējamo, lai steidzinātu instalēšanas procesus un mēģinātu izlaist visas darbības. Izstrādātāji zina, ka lietotāji ir sasteigti, tāpēc pielāgotos vai papildu iestatījumos (kas nosaka vai nosaka instalēšanas darbības) viņi (sliktie izstrādātāji) slēpj potenciāli nevēlamas programmas.
Lietotāji parasti izvēlas vieglāko maršrutu vai iespēju, kas nozīmē, ka uzraudzības trūkums ļauj instalēt maldinošas lietojumprogrammas. Pēc tam dažas no maldinošajām lietojumprogrammām turpina ielādēt un instalēt, piemēram, ļaunprātīgus spraudņus vai paplašinājumus.
Nākotnē, ja nevēlaties, lai jūsu datorā nonāktu negodīgas vai problemātiskas lietojumprogrammas, jums jāpievērš īpaša uzmanība opcijām vai parametriem programmu instalēšanas izvēlnē. Ideālā gadījumā jums vajadzētu izmantot pielāgotos vai papildu iestatījumus, izpildīt visas darbības vai ekrānā redzamos norādījumus un pievērst uzmanību visiem veicamajiem uzdevumiem (to progresēšanas laikā).
Jums arī jānoraida piedāvājumi instalēt papildu programmas (neatkarīgi no tā, kurā stadijā jūs saņemat šādus piedāvājumus). Lai noņemtu atlasi, iespējams, būs jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas.
Neskatoties uz to, jums jāapgūst un jāpievērš uzmanība visām būtiskajām drošības vadlīnijām un ieteikumiem. Galu galā jūs (kā indivīds) esat vislabākā aizsardzība pret draudiem. Ja ļaunprātīga programma kādreiz nonāk jūsu datorā, visticamāk, jums ir bijusi galvenā loma, piešķirot tai piekļuvi.
Kā no ekrāna noņemt uznirstošo logu COMPUTER HEALTH IS CRITICAL?
Ja jūs traucē uznirstošais logs COMPUTER HEALTH IS CRITICAL - kas, iespējams, neļauj aizvērt pārlūkprogrammu, jums ir jāpiespiež aizvērt lietojumprogrammu vai procesu, kas atbild par uzvedni. Sāciet ar pirmo procedūru sarakstā un pēc tam turpiniet ar pārējo (tādā secībā) - ja nepieciešams.
Izmantojiet uzdevumu pārvaldnieku, lai piespiestu aizvērt ļaunprātīgo programmu:
Logā Uzdevumu pārvaldnieks varēsiet nolikt problemātisko lietojumprogrammu. Izpildiet tālāk norādītās darbības.
- Veiciet peles labo pogu uz uzdevumjoslas (displeja apakšdaļā), lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks. Varat arī izmantot īsinājumtaustiņu Ctrl + Shift + Esc, lai ātri aktivizētu programmu Task Manager.
Ja ļaunprātīgā programma (vai dialoglodziņš) neļauj jums piekļūt standarta iestatījumiem vai utilītprogrammām sistēmā Windows, jums jāatver lietotne Uzdevumu pārvaldnieks šādā veidā: Izmantojiet īsinājumtaustiņu Ctrl + Alt + Del, lai nokļūtu Windows pirms darbvirsmas ekrānā. . Tur jums jānoklikšķina uz Uzdevumu pārvaldnieks (viena no saraksta opcijām).
- Pieņemot, ka tagad atrodaties logā Uzdevumu pārvaldnieks, jums ir jāiziet cilnes Procesi elementi.
- Atrodiet pārlūkprogrammas procesu, noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu vai atlasītu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (kas nesen parādījās), lai izbeigtu procesu.
Ja redzat kādu procesu, kuram nevajadzētu darboties, jums tajā jāatkārto uzdevuma beigšanas darbība. Nezināmais process, iespējams, pieder ļaunprātīgai programmai, tāpēc jums būs labi izbeigt tiesvedību par to.
Jūsu pārlūkprogrammas logs (vai problemātisko ziņojumu dialoglodziņš) ir paredzēts pazust - ja jūs visu izdarāt pareizi.
Startējiet datoru drošajā režīmā:
Drošais režīms ir īpaša problēmu novēršanas tehnika, ar kuras palīdzību jūs varat palaist datoru, kamēr Windows ielādē minimālu draiveru un startēšanas programmu komplektu (vismazāk nepieciešamo komponentu). Drošā režīma nodrošinātajā operētājsistēmas vidē trešo pušu lietotnēm (vai to procesiem un pakalpojumiem) vispār nav atļauts darboties. Drošajā režīmā ir atļauts darboties tikai Windows zīmola komponentiem (ko izstrādājis Microsoft).
Tā kā OS vide drošajā režīmā ir tikpat izolēta, cik tā izpaužas no trešo personu ietekmes, jums būs viegli novērst problēmas un novērst problēmas. Ļaunprātīgi priekšmeti, kas pašlaik skar jūsu datoru, ir arī trešo pušu programmas, kas nozīmē, ka tie nevarēs radīt problēmas drošajā režīmā. Jūs neredzēsiet, piemēram, dialoglodziņus COMPUTER HEALTH IS CRITICAL vai uznirstošos logus.
Ja jūsu datoru pārņem ļaunprātīga programmatūra, kas saistīta ar viltus dialoglodziņiem, vai ja jūs nevarat veikt regulārus uzdevumus savā datorā (kāda iemesla dēļ), jums jāstartē Windows drošajā režīmā. Rezultātā iegūtā operētājsistēma būs jūsu glābiņš. Tur jūs varēsiet veikt visus attiecīgos uzdevumus, lai atbrīvotos no ļaunprātīgas programmatūras un novērstu problēmas, kas ietekmē jūsu datoru.
Ja jūs joprojām varat nokļūt darbvirsmas ekrānā bez lielām nepatikšanām, šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai Windows palaistu drošajā režīmā:
- Izmantojiet Windows logotipa pogu + R burta īsinājumtaustiņu, lai ātri atvērtu programmu Run.
- Kad parādīsies mazais Run logs, teksta lodziņš tajā jāaizpilda ar šādu kodu: msconfig
- Sniedziet pieskārienu pogai Enter savas ierīces tastatūrā, lai piespiestu Windows palaist kodu (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).
Tagad tiks parādīts logs Sistēmas konfigurācija.
- Noklikšķiniet uz cilnes Sāknēšana (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni. Lai iegūtu šo opciju, noklikšķiniet uz rūtiņas Droša sāknēšana.
- Noklikšķiniet uz tīkla pogas, lai atlasītu šo parametru (sadaļā Droša sāknēšana).
- Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu tikko veiktās izmaiņas sistēmas sāknēšanas konfigurācijā.
Ir paredzēts, ka Windows tagad parādīs uzvedni, kurā jautā, vai vēlaties restartēt datoru.
- Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Restartēt.
Pretējā gadījumā - ja jūs vēlaties saglabāt savu darbu vai veikt svarīgus uzdevumus pirms pārstartēšanas, tad jums ir jānoklikšķina uz pogas Iziet bez restartēšanas. Tādā gadījumā jums būs jārestartē dators pats (iespējams, piekļūstot opcijām Enerģija Windows sākuma ekrānā un pēc tam noklikšķinot uz Restartēt).
Dators pārstartēs sevi, lai pārietu drošā režīma vidē.
Ja jūs nevarat panākt, lai ierīce sāktu normāli sākties vai ja vispār nevarat veikt uzdevumus parastajā Windows operētājsistēmas vidē, veiciet tālāk norādītās darbības, lai ievadītu drošo režīmu.
- Pirmkārt, jums jāizslēdz mašīna (iespējams, nospiežot un turot ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, līdz tā nodziest).
- Tagad ieslēgšanas / izslēgšanas pogai jāpieskaras, lai ieslēgtu ierīci. Pēc tam, kad tas ir ieslēgts, jums jāpiespiež un jāuztur barošanas poga, lai piespiestu mašīnu atkal izslēgties.
- Atkārtojiet iepriekšējo darbību vismaz divas reizes.
Mērķis šeit ir vienkāršs. Mēs vēlamies, lai jūs pēc kārtas pārtrauktu vai traucētu parasto Windows sāknēšanas secību. Jūsu mašīna ir ieprogrammēta sākt startēšanas labošanu, kad Windows cīnās vai neizdodas normāli palaist. Jā, jums ir nepieciešams Startēšanas remonts.
- Trešajā vai turpmākajā mēģinājumā jums jāļauj personālajam datoram palaist normāli (nespiediet vēlreiz barošanas pogu, lai to atliktu).
Paziņojums Sagatavo automātisko remontu vajadzētu parādīties pietiekami drīz.
- Tagad jums jāgaida, kamēr Windows diagnosticēs jūsu datoru. Esi pacietīgs. Pievērsiet uzmanību procesiem, kad tie tiek atskaņoti ekrānā.
Jūs tiksiet novirzīts uz Startup Repair ekrānu.
- Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Papildu opcijas.
Jūs tiksiet novirzīts uz Windows atkopšanas vidi (sākot ar izvēles ekrānu).
- Noklikšķiniet uz Problēmu novēršana. Tālāk redzamajā ekrānā vai izvēlnē jums jānoklikšķina uz Papildu opcijas.
- Pieņemot, ka jūs tagad esat ekrānā Papildu opcijas, jums ir jānoklikšķina uz Startēšanas iestatījumi, lai turpinātu.
- Noklikšķiniet uz pogas Restartēt.
Dators tiks restartēts. Jūs nonāksit Startup Settings ekrānā, kur tiks parādīts opciju saraksts.
Nospiediet 5 (uz tastatūras), lai izvēlētos Iespējot drošo režīmu ar tīklu.
Jūsu dators tiks restartēts un tūlīt nonāks drošajā režīmā.
Kā noņemt COMPUTER HEALTH IS CRITICAL vīrusu no Windows 10
Kā atbrīvoties no ļaunprātīgas programmas, kas saistīta ar ziņojumu
Nākamais procedūru kopums būs vērsts uz atbrīvošanos no lietojumprogrammas, kuras dēļ parādās nepatīkami vai satraucoši uznirstošie logi, brīdinājumi vai dialoglodziņi. Mēs arī parādīsim, kā mainīt ļaunprātīgās programmas veiktās izmaiņas jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos.
Atinstalējiet ļaunprātīgo programmu:
Ļaunprātīgā programma, visticamāk, ir pašlaik datorā instalēta lietojumprogramma. Tādēļ, lai to noņemtu, varat izmantot tās pašas atinstalēšanas metodes vai procedūras (ko izmanto parastajās lietotnēs). Operētājsistēmā Windows 10 lietojumprogrammu var atinstalēt, izmantojot opcijas vai izvēlni, kurai var piekļūt no Iestatījumu ekrāna Lietotnes un līdzekļi vai Vadības paneļa ekrāns Programmas un līdzekļi. Mēs dodam priekšroku pēdējam; mēs aprakstīsim instrukcijas tikai šim ceļam.
Lai atinstalētu ļaunprātīgo programmu, veiciet šīs darbības:
- Izmantojiet Windows logotipa pogu + R burtu īsinājumtaustiņu, lai ātri atvērtu lietotni Palaist.
- Pieņemot, ka tagad atrodaties mazajā Run logā, teksta lodziņš jāaizpilda ar šādu kodu: appwiz.cpl
- Palaidiet kodu, nospiežot tastatūras taustiņu Enter (vai logā Palaist noklikšķinot uz pogas Labi).
Jūs tiksiet novirzīts uz vadības paneļa izvēlni Programmas un līdzekļi.
- Rūpīgi apskatiet parādīto lietojumprogrammu sarakstu. Atrodiet lietojumprogrammu, par kuru domājat, ka esat atbildīgs par DATORU VESELĪBA IR KRITISKI ziņojumi.
- Noklikšķiniet uz problemātiskās programmas, lai to izceltu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet opciju Atinstalēt.
Ir paredzēts, ka Windows tagad parādīs lietotnes atinstalētāja vai atinstalēšanas vedņa logu.
Lai noņemtu lietotni, uzmanīgi izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
- Iespējams, jums būs jāpārbauda programmas mape diskā (iespējams, File Explorer logā) un pēc tam jāizdzēš visi faili vai pakotnes, ko tā atstājusi.
- Dariet to, kas jums jādara, lai atbrīvotos no ļaunprātīgās programmas komponentiem.
- Aizveriet visus atvērtos logus.
Izmantojiet drošības rīku, lai meklētu un novērstu draudus:
Iespējams, ka esat pārtraucis galvenās ļaunprātīgās programmas darbību jūsu datorā (kopš esat noņēmis vecāku programmu), taču jūsu darbs nebūt nav paveikts. Jums joprojām ir jāpārbauda, vai nav citu kaitīgu priekšmetu, kas varētu būt iesaistīti problēmu radīšanā. Šeit nevarat veikt uzdevumu manuāli (pats). Lai veiktu darbu jūsu vārdā, jums būs nepieciešama drošības utilīta.
Ja jums ir antivīruss, varat to izmantot. Ja jums nav drošības utilītas, kuras varētu izmantot, jums jālejupielādē un jāpalaiž Auslogics Anti-Malware. Šī lietojumprogramma ir visaugstākās klases aizsardzības un aizsardzības programma ar visdažādākajām skenēšanas funkcijām, kuras jums šeit jāveic.
Jebkurā gadījumā šīs instrukcijas aptver gandrīz visu par draudu noteikšanas un noņemšanas procesu:
- Pirmkārt, jums jāaktivizē drošības utilīta. Kad būs atvērts programmas logs, jums jāiet uz tās galveno izvēlni vai opciju ekrānu.
- Pārbaudiet skenēšanas funkcijas. Atlasiet Pilna skenēšana (vai Pilnīga vai Kopējā skenēšana). Uzsākt procesu.
Mēs acīmredzamu iemeslu dēļ vēlamies, lai jūs izmantotu visaptverošāko skenēšanas funkciju. Jums ir nepieciešama drošības lietojumprogramma, lai pārbaudītu katru vienumu diskā un izietu katru direktoriju vai mapi. Jā, pārbaudot draudus, neko nedrīkst atstāt. Ideālā skenēšanas opcija, iespējams, aizņem visvairāk laika un patērē ievērojamu daudzumu resursu.
- Kad skenēšana ir pabeigta, jums ir jāpārskata rezultāti.
Atklātie draudi, visticamāk, ir ievietoti karantīnā (vai līdzīgā sadaļā). Vai arī jums būs jānoklikšķina uz pogas, lai ļautu drošības programmai sliktās lietas pārvietot uz karantīnu.
- Tagad jūs varat atbrīvoties no atklātajiem ļaunprātīgajiem priekšmetiem, it īpaši, ja esat pārliecināts, ka tie ir kaitīgi. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst vai Noņemt.
Ja uzskatāt, ka pastāv iespēja, ka drošības programma ir pieļāvusi kļūdas (ievietojot nekaitīgus vai regulārus sīkumus karantīnā), jums būs labi atstāt draudus karantīnā un veikt papildu pētījumus tiešsaistē, lai apstiprinātu lietas. Pēc tam jūs izlemsiet, ko ar viņiem darīt.
- Pieņemot, ka esat pabeidzis draudu novēršanas darbības, jums ir jāaizver drošības utilīta un pēc tam restartējiet datoru.
Atiestatiet / atsvaidziniet pārlūku:
Šī procedūra attiecas uz lietotājiem, kuru pārlūkprogrammas iestatījumus modificēja vai mainīja ļaunprātīgā programma, kas saistīta ar ziņojumu COMPUTER HEALTH IS CRITICAL. Jūs, iespējams, varēsit noraidīt vai atsaukt izmaiņas, noņemot ļaunprātīgos paplašinājumus vai spraudņus, kas, iespējams, joprojām ir instalēti jūsu pārlūkprogrammā, taču šī darbība nav droša, nodrošinot nepieciešamos rezultātus.
Jūsu pārlūkprogramma var saglabāt vecos (sliktos) iestatījumus pat pēc tam, kad esat atbrīvojies no skriptiem vai programmām, kas vispirms veica izmaiņas. Tāpēc atiestatīšanas / atsvaidzināšanas darbība, kas liks jūsu pārlūkprogrammai atgriezties stāvoklī, kādā tas bija, kad to instalējāt, ir ideāls labojums šeit. Jūs galu galā zaudēsit dažus savus datus (pārlūkošanas vēsturi, sīkfailus un līdzīgas paku grupas vai vienumus) un personiskos iestatījumus (motīvi, mājas lapa, vēlamā meklētājprogramma utt.). Tomēr jūs galu galā sapratīsit, ka plānotie zaudējumi ir maza cena, kas jāmaksā par izpirkšanu.
Ja izmantojat pārlūku Google Chrome, šie iestatījumi ir jāievēro, lai atiestatītu pārlūku:
- Pirmkārt, jums ir jāatver pārlūks Google Chrome, noklikšķinot uz pārlūkprogrammas ikonas (kurai jābūt uzdevumjoslā) vai lietojumprogrammas saīsnei (kurai jābūt jūsu darbvirsmā).
- Pieņemot, ka tagad esat pārlūkprogrammas logā, jums jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas, kas izveidota no trim vertikāli izvietotiem punktiem (loga augšējā labajā stūrī).
- Parādīto opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Iestatījumi.
Jaunā cilnē jūs tiksiet novirzīts uz ekrānu Iestatījumi.
- Tagad jums ir jāritina uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz saites Papildu vai Rādīt papildu iestatījumus (lapas apakšdaļā).
- Jums vēlreiz jāritina uz leju, lai nokļūtu lapas apakšdaļā. Noklikšķiniet uz Atjaunot iestatījumus to sākotnējiem noklusējumiem.
Paredzams, ka pārlūkā Chrome tūlīt tiks atvērts apstiprināšanas dialoglodziņš par pieprasīto darbību.
- Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt, lai apstiprinātu lietas.
Tagad Chrome strādās, lai atjaunotu pārlūkprogrammas iestatījumus pēc noklusējuma. Kad viss ir izdarīts, programma tiks restartēta.
Ja izmantojat Mozilla Firefox, šie norādījumi jāievēro, lai atiestatītu pārlūku:
- Pirmkārt, jums ir jāatver Mozilla Firefox, noklikšķinot uz pārlūkprogrammas ikonas (kurai jābūt uzdevumjoslā) vai lietojumprogrammas saīsnei (kurai jābūt jūsu darbvirsmā).
- Kad parādās pārlūkprogrammas logs, jums jānoklikšķina uz Firefox izvēlnes ikonas, kas izveidota no trim īsām līnijām, kas sakārtotas vertikāli (loga augšējā labajā stūrī).
- Parādīto opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Palīdzība, lai redzētu citu sarakstu. Tagad jums jāizvēlas Informācija par problēmu novēršanu.
Ja Firefox (kāda iemesla dēļ) nevarat piekļūt izvēlnei Palīdzība, loga augšpusē esošais URL lauks jāaizpilda ar par: atbalsts un pēc tam nospiediet tastatūras taustiņu Enter, lai palaistu šo kodu.
Pieņemot, ka tagad atrodaties ekrānā Informācija par problēmu novēršanu, sadaļā Piešķirt Firefox tune-up ir jānoklikšķina uz pogas Atsvaidzināt Firefox (lapas augšējā labajā stūrī).
Paredzams, ka Firefox atver dialoglodziņu vai logu Refresh Firefox, lai iegūtu kaut kādu operācijas apstiprinājumu.
- Noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt Firefox, lai apstiprinātu lietas.
Tagad Firefox rīkosies, lai atjaunotu pārlūkprogrammas iestatījumus pēc noklusējuma.
- Iespējams, tagad jums būs jānoklikšķina uz pogas Pabeigt. Firefox pats restartēsies.
Piezīme: visticamāk, Firefox ievietos jūsu vecos Firefox profila datus kaut kur uz darbvirsmas (parasti mapē ar nosaukumu “Old Firefox Data”). Ja atiestatīšanas darbība nav pietiekami izdarījusi problēmu novēršanu, jūs varat arī atjaunot daļu zaudētās informācijas, kopējot vai pārvietojot attiecīgos failus no vecās dublējumkopijas uz jaunā profila direktoriju.
No otras puses, ja jums patiešām ir nepieciešami iepriekšējā profila dati un jūs nevēlaties neko darīt - it īpaši, ja atiestatīšanas operācija nodrošināja nepieciešamos rezultātus, tad jums labi izdosies izdzēst mapi. Vecajā Firefox datu mapē ir sensitīva informācija, tāpēc to nedrīkst atstāt kavēties.
Lai šīs rokasgrāmatas garums būtu saprātīgs, mēs neatstājām citu pārlūkprogrammu (Internet Explorer, Microsoft Edge un tā tālāk) atiestatīšanas / atsvaidzināšanas darbību aprakstus. Tiešsaistē varat pārbaudīt nepieciešamās darbības vai informāciju par vēlamās tīmekļa pārlūkprogrammas atiestatīšanu.
Citas lietas, kas jums var būt jādara, lai noņemtu DATORU VESELĪBU, IR KRITISKA ļaunprātīga programmatūra
- Izmantojiet sāknējamu drošības utilītu, lai skenētu draudus un noņemtu ļaunprātīgus priekšmetus.
- Izmantojiet sāknējamu Windows multividi, lai atsvaidzinātu / atiestatītu Windows.