Windows

Kā noņemt rakstus no Microsoft Edge sākuma lapas?

Sākot lietot Microsoft Edge, sākuma un jaunās cilnes lapas būs piepildītas ar rakstu straumi. Jūs varat atrast vērtīgu informāciju, lai sekotu aktualitātēm un pat praktiskai informācijai, piemēram, par to, kā noņemt rakstus Edge sākuma lapā. Tāpēc pat citām pārlūkprogrammām, piemēram, Opera, ir līdzīga funkcija.

Tomēr tas kļūst kairinošs, kad jūsu pārlūkprogramma ir piepildīta ar sponsorētiem ierakstiem. Tāpēc jūs varētu jautāt: "Vai es varu atbrīvoties no rakstiem Microsoft Edge?" Jā.

Rakstu noņemšanas iemesli no Microsoft Edge sākuma lapas

Galvenais rakstu noņemšanas iemesls Edge sākuma lapā ir atbrīvošanās no kairinošām reklāmām. Jums var būt arī ierobežots datu plāns un vēlaties izvairīties no nevajadzīgas datu izmantošanas. Šajā gadījumā jums ir jānoņem ne tikai Edge ziņu plūsma. Jums, iespējams, ir pilnībā jāatspējo visa Windows iebūvētā reklāma. Reklāmas var redzēt tādās vietās kā bloķēšanas ekrāns, izmantojot Windows Spotlight, un izvēlnes Sākt “ieteiktās lietotnes”.

Rakstu parādīšana pārlūkprogrammā Edge rada arī drošības risku. Daži cilvēki tos var kļūdaini uzskatīt par saturu no Microsoft. Cilvēki var arī iegūt nepatiesu drošības sajūtu, pieņemot, ka vietnes, kas parādās ziņu plūsmā, ir drošas tikai tāpēc, lai tiktu parādītas Microsoft Edge. Lai būtu drošībā, vienmēr ir prātīgi izmantot efektīvu pretvīrusu programmatūru, piemēram, Auslogics Anti-Malware, ja noklikšķināt uz jebkura raksta, kas ved uz bīstamu vietni.

Rakstu noņemšana no Microsoft Edge sākuma lapas

Rakstu noņemšana sākumlapā ir vienkāršs process:

  1. Noklikšķiniet uz zobrata ikonas vai Slēpt plūsmu ”, kas atrodas augšējā labajā stūrī.
  2. Atzīmējiet opciju Slēpt ziņu plūsmu.
  3. Noklikšķiniet uz Saglabāt.

Kad tas būs izdarīts, mūsu ziņu plūsmas raksti pazudīs. Sākuma lapā tukšā lapā tagad būs meklēšanas lodziņš Bing.

Rakstu noņemšana no Microsoft Edge jaunās cilnes lapas

Sākumlapā veiktās izmaiņas netiks automātiski lietotas Edge's New Tab lapā. Jums ir jāievieš jauni konfigurācijas iestatījumi, lai katru reizi, kad atverat jaunu cilni, pārlūkprogrammā netiktu parādīti raksti.

Lūk, kā to izdarīt:

  1. Jaunas cilnes lapā noklikšķiniet uz zobrata ikonas vai opcijas Slēpt plūsmu ”, kas atrodas augšējā labajā stūrī.
  2. No pieejamajām opcijām atlasiet “Tukša lapa”.
  3. Noklikšķiniet uz Saglabāt.

Kad atvērsit jaunu cilni, jums tagad būs tukša lapa. Izmantojot Jaunas cilnes iestatījumus, jums ir arī iespēja izvēlēties konkrētas vietnes, kurās tiks rādīti raksti ziņu plūsmā. Tāpēc tā vietā, lai izvēlētos opciju “Tukša lapa”, varat izvēlēties opciju “Populārākās vietnes”.

Tomēr visas šīs izmaiņas var nebūt spēkā, ja Windows instalē lielu atjauninājumu jūsu datorā. Tas var izraisīt jūsu Edge ziņu plūsmas atkārtotu aktivizēšanu. Pēc tam tas būs jāatspējo katru reizi pēc nozīmīga atjauninājuma.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found