Windows

Lūk, kā novērst kļūdu “Kam jāpievērš uzmanība” operētājsistēmā Windows 10

<

Tā kā vecākas Windows versijas vairs netiek izmantotas populāri un Windows 10 kļūst par pasaules mēroga galveno elementu, nepārtraukti atjauninājumi iegūst arvien lielāku nozīmi. Tā kā katrā funkciju atjauninājumā tiek ieviestas jaunas funkcijas, Windows 10 lietotāji steidzīgi ķeras pie šīs Windows atjaunināšanas pogas un dedzīgi lūdzas, lai tā neizdotos.

Diemžēl atjaunināšanas process bieži vien neizdodas vai tiek pārtraukts viena vai otra iemesla dēļ. Parasti Microsoft neizdevīgā atjaunināšanas paziņojumā noderīgi pievieno kļūdas ziņojumu, lai lietotājs varētu uzzināt, kas izraisīja procesa pārtraukšanu, un meklējat risinājumu. Bet kas notiek, ja tā vietā saņemat nelietderīgu ziņojumu, kas būtībā neko nesaka un pat neļauj atkārtoti mēģināt atjaunināt? Dusmas un vilšanās, tas ir kas.

Lietotāji, kuri mēģina instalēt 2019. gada maija atjauninājumu, aizpildīja Windows 10 ziņojumu dēļus ar žēlabām par procesu, kas skāra tik daudz aizķeršanos un kļūdu. Daži pat aizkaitināti ir atteikušies. Cēlonim nepalīdz tas, ka Microsoft dažkārt ekrānā Update Failed (Atjaunināt neizdevās) parāda ziņojumu “Jūsu datoru nevar atjaunināt”. Abi ziņojumi, ciktāl tie attiecas uz kļūdu ziņojumiem, tiek vērtēti starp nederīgiem un bezjēdzīgiem.

Vēl viens kaitinošs paziņojums, kas bieži tiek parādīts, pārtraucot Windows 10 atjaunināšanu, ir kļūdas ziņojums “Kam jāpievērš uzmanība”, kurā teikts, ka datoru nevar atjaunināt uz Windows 10, taču nav precīzi norādīts, kāpēc. Šī rokasgrāmata parādīs, kā rīkoties, ja kādreiz rodas šis ziņojums, mēģinot atjaunināt datoru. Kamēr jūs rūpīgi izpildīsit norādītās darbības, varēsit bez īpašām problēmām instalēt jaunākos Windows 10 atjauninājumus.

“Kas jāpievērš jūsu uzmanībai” operētājsistēmā Windows 10

Windows 10 ir jāpievērš uzmanība daudzām lietām, ja esam godīgi. Bet domājams, ka tas nav tas, kurš ir nolēmis ieprogrammēt šo ziņojumu Windows 10 kļūdu datu bāzē. Tā notiek, ka vairāku lietotāju Windows 10 iestatīšanas ekrānus pārtrauca logs “Kam jāpievērš uzmanība”. Parasti tā ir laba lieta, it kā kaut kas nebūtu kārtībā, mēs vēlētos par to uzzināt un novērst, lai vēlāk izvairītos no problēmām. Izņemot to, ka Windows faktiski nepaziņo, kam jāpievērš uzmanība. Pat ja tas patiesībā zina. Visticamāk, saņemsit šādu ziņojumu:

  • Kam jāpievērš uzmanība?
  • Tālāk norādītajām lietām ir jāpievērš uzmanība, lai turpinātu instalēšanu un saglabātu Windows iestatījumus, personiskos failus un lietotnes.
  • Kāpēc es to redzu?
  • Šo datoru nevar jaunināt uz Windows 10.

Datorā ir draiveris vai pakalpojums, kas nav gatavs šai Windows 10 versijai. Nav jāveic nekādas darbības. Tiklīdz šī problēma tiks novērsta, Windows atjaunināšana automātiski piedāvās šo Windows 10 versiju.

Kritiskie vārdi ziņojumā ir “Jūsu datorā ir draiveris vai pakalpojums, kas nav gatavs šai Windows versijai ”, taču korporācija Microsoft mums nepasaka, kurš konkrētais draiveris vai pakalpojums izraisīja pārtraukumu. Tā vietā jums atliek sajaukt, pats izdomājot cēloni. Varat mēģināt izolēt precīzu draiveri, veicot traucējummeklēšanu, taču veiksmi, ķemmējot simtiem sistēmas, aparatūras un trešo pušu draiveru datorā viena baita lieluma vaininiekam.

Ja esat pakļāvīgs vai pieņemams, varat izlemt nerīkoties, kā to iesaka Microsoft. Problēma ir tā, ka jums patiešām ir jārīkojas - jāinstalē jaunākais Windows 10 atjauninājums - un sēdēšana uz rokām nav ļoti labs veids, kā to izdarīt.

Kā noņemt kļūdas ziņojumu “Kam jāpievērš uzmanība” operētājsistēmā Windows 10

Darīsim vienu lietu skaidru: Windows precīzi zina, “kam jāpievērš uzmanība”; tas vienkārši jums nesaka., Par laimi, jūs to varat uzzināt pats, veicot dažus rakumus dažos neparedzētos datora Windows mapes stūros. Kad sistēmā Windows rodas kļūda, OS izveido šīs kļūdas žurnālu un saglabā to mapē, kas rezervēta šim nolūkam. Pārbaudot kļūdu žurnālu Windows iestatīšanas kļūdas ziņojumam “Kam jāpievērš uzmanība”, jūs zināt, kuri draiveri vai pakalpojumi rada problēmas ar Windows atjaunināšanu.

Lai skatītu kļūdu žurnālu, rīkojieties šādi:

  • Atveriet Windows Explorer, darbvirsmas uzdevumjoslā noklikšķinot uz tā ikonas.
  • Nokopējiet un ielīmējiet adreses joslā šo ceļu un noklikšķiniet uz Enter:

C: \ $ WINDOWS. ~ BT \ Avoti \ Panther

  • Šajā mapē atradīsit vienu vai vairākus xml failus ar etiķetēm “CompatData_xxxx_yy_zz_aa_bb_cc” pirmās trīs burtu secības apzīmē datumu, bet pēdējās trīs - laiku. Faili ir sakārtoti augošā secībā, tāpēc meklējamais - visjaunākais - atrodas apakšā.
  • Kopējiet failu uz darbvirsmas.
  • Atveriet failu, izmantojot uzlabotu teksta redaktoru, piemēram, Notepad ++, vai tīmekļa pārlūkprogrammu, piemēram, Edge vai Chrome.
  • Izlasiet žurnālu, atzīmējot virknes, kas reģistrē vērtību “BlockMigration = True” Ierīcēs, draiveru paketēs, programmās un jebkurā citā pārskata sadaļā. Draiveru gadījumā tiem jābūt noteiktiem .inf failiem.
  • Šie faili bloķē migrāciju uz jauno Windows 10 versiju. Nākamais solis ir atrast, kuri draiveri tie ir. Lai to izdarītu, jums ir jāsaskaņo saistītais inf fails ar konkrēto draiveri.
  • Pārejiet uz šo mapi: C: \ Windows \ INF. Atrodiet izolētos .inf failus.
  • Atveriet failu ar jebkuru teksta redaktoru. Pat WordPad veiksies lieliski.
  • Teksta redaktorā redzēsiet faila nosaukumu. Piemēram, oem42.inf ir Windows virtuālās sērijas porta iestatīšanas fails un pmokcl1.inf ir Windows iesūtnes printera draiveru fails. Tie būtu draiveri, kas bloķē instalāciju.

Tomēr ir neliela iespēja, ka iemesls, kāpēc šie draivera faili pārtrauca iestatīšanas procesu, ir tas, ka tie faktiski ir inficēti faili. Tā kā ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanās metodes kļūst arvien ļaunākas un nepietiekamas, bīstami faili, kas maskēti kā nekaitīgi Windows sistēmas komponenti, bieži nonāk sistēmas mapē, kur viņi izposta OS. Daži no viņiem faktiski guļ neaktīvi, līdz tiek sākta operācija, uz kuru viņi ir ieprogrammēti reaģēt.

Šajā brīdī ir vērts pārbaudīt, vai jūsu sistēmā esošajos failos nav ļaunprātīgas programmatūras pēdu. Ja neuzticaties Windows Defender veikt šo darbu, mēs šim nolūkam iesakām Auslogics Anti-Malware. Drošības programmatūra atbrīvojas no visa veida Trojas zirgiem, vīrusiem, ļaunprogrammatūrām un slēptajām programmām - arī no tām, par kurām jūs nekad neuzskatījāt. Jūs pat varat to izmantot kā sekundāru antivīrusu, lai datoram nodrošinātu papildu aizsardzību.

Labojiet kļūdu “Kam jāpievērš uzmanība”, veicot jaunināšanu uz Windows 10. maija 2019 atjauninājumu

Ar vainīgā draivera vai pakalpojuma identificēšanu acīmredzams nākamais solis ir tā atjaunināšana vai noņemšana. Dažreiz “Jūsu datorā ir draiveris vai pakalpojums, kas nav gatavs šai Windows versijai ” ziņojums nenozīmē, ka vadītājs ir slikts. Tas vienkārši nozīmē, ka tas ir pārāk vecs darbam ar Windows versiju, uz kuru mēģināt jaunināt. Ja uzskatāt, ka draiveris veic svarīgu funkciju, tāpēc regulāri to lietojat, un vēl nevēlaties to noņemt, varat pārbaudīt, vai ir atjaunināta draivera versija.

Varat izmantot Auslogics draiveru atjauninātāju, lai pārbaudītu jaunākos draiverus gan Microsoft, gan trešo pušu rīkiem, kas rada problēmas. Izmantojot automātiskās lejupielādes funkciju, jums nav jāuztraucas par pareizu draiveru atrašanu konkrētajai aparatūrai. Programmatūra ir ieprogrammēta, lai pārbaudītu, vai jūsu datora markai, modelim un aparatūras versijai nav tikai ražotāja apstiprinātu draiveru.

Lūk, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju:

  • Lejupielādējiet un instalējiet programmatūru.
  • Palaidiet Auslogics draivera atjauninātāju un savienojiet datoru ar internetu.
  • Noklikšķiniet uz zaļās pogas Sākt meklēšanu, un draivera atjauninātājs meklēs jūsu sistēmā kļūdainus, trūkstošus un novecojušus draiverus.
  • Pēc kategorijām tiks parādīts to draiveru saraksts, kuriem nepieciešama atjaunināšana. Noklikšķiniet uz “Izvērst sarakstu”, lai tos visus apskatītu.

Ja jums patīk redzētais, varat jaunināt uz pilnu versiju. Tas skenēs jūsu ierīces un atjauninās tās visas ar vienu klikšķi, lai nodrošinātu vienmērīgāku veiktspēju.

Ja pēc 10 darbībām Windows 10 atjaunināšanas iestatījumos joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums “Kam jāpievērš uzmanība”, nākamais solis ir noņemt programmu, kas izmanto pārkāpēju draiveri. Ja pie vainas ir vairāk nekā viens priekšmets, noņemiet tos visus.

Draiveriem jums jāiet uz izvēlni Windows Features un jāatceļ draivera (-u) atlase. Virzieties uz Vadības panelis> Programmas> Ieslēgt vai izslēgt Windows funkcijas un noņemiet atzīmi no programmām.

Pēc tam ir jāveic vēl viena papildu darbība, ja vēlaties atsākt iestatīšanas procesu. Jums jāatgriežas pie C: \ $ WINDOWS. ~ BT \ Avoti \ Panther sākumā atvērto mapi un izdzēsiet mapi “compatscancache.dat ” fails atrodas iekšpusē. Tas izdarīts, jūs varat atgriezties Windows 10 iestatīšanas logā un noklikšķināt uz Atsvaidzināt, ja vien to vēl neesat aizvēris taisnīgā niknumā. Ja jums ir, vienkārši sāciet vēlreiz, un šoreiz nevajadzētu sastapties ar kļūdām.

Kad jaunākais 2019. gada maija Windows 10 atjauninājums ir veiksmīgi instalēts, varat atgriezties pie Windows iespējām un atkārtoti iespējot iepriekš atlasītās programmas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found