Windows

Kā novērst sysmon.sys zilā ekrāna kļūdu no mana datora?

"Senākās un spēcīgākās cilvēces emocijas ir bailes, un vecākās un spēcīgākās bailes ir bailes no nezināmā."

H.P. Lovecraft

Mēs saprotam, cik nomākta ir problēmu risināšana bez atbilstošiem risinājumiem. Tātad, sastopoties ar tādu problēmu kā sysmon.sys kļūdas ziņojums, ir dabiski vēlēties zināt, kā to novērst. Pirmā doma, kāda jums varētu būt, ir: "Kāpēc es saņemu sysmon.sys kļūdu?"

Nu, neuztraucieties vairs. Šajā ziņojumā mēs atbildēsim uz jautājumu "Kas ir sysmon.sys fails operētājsistēmā Windows 10?" Mēs arī dalīsimies ar dažiem padomiem, kā atbrīvoties no šī kļūdas ziņojuma.

Kas ir Sysmon.sys fails operētājsistēmā Windows 10?

Sys faili, piemēram, sysmon.sys fails, ir kritiski sistēmas faili vai trešo pušu ierīču draiveri, kas nāk ar Windows operētājsistēmu. Lielākā daļa SYS failu veidu pārvalda sakarus starp iekšējo / ​​ārējo aparatūru, trešo personu programmatūras programmām un OS. Bez tiem jūs nevarēsiet veikt vienkāršus uzdevumus, tostarp drukāt dokumentu.

Sysmon.sys, kuru izlaida Windows programmatūras izstrādātājs, ir viens no kritiskajiem Microsoft (R) Windows NT (TM) programmatūras komponentiem. Kad šī faila trūkst vai tas tiek bojāts, sistēma ģenerēs kļūdas ziņojumu. Šī kļūda parasti ietekmē dažādas Windows operētājsistēmas, tostarp Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 un Windows 10.

Ir vērts atzīmēt, ka kritiskos sistēmas failus, piemēram, sysmon.sys, bieži sauc par “kodola režīma ierīču draiveriem”. Šie faili ir izšķiroši, lai darbinātu Windows operētājsistēmu. Bez tiem jūsu Windows OS būs grūtības palaist. Galu galā kļūdas šajos SYS failos var radīt lielākas problēmas un pat datu zudumu.

Pirms mēs iemācīsim jums novērst sysmon.sys problēmas sistēmā Windows 10, ļaujiet mums dalīties ar dažiem iemesliem, kāpēc rodas sysmon.sys kļūda. Labāka izpratne par problēmas cēloņiem palīdzēs jums novērst tās parādīšanos nākotnē. Šeit ir daži no biežākajiem iemesliem, kas izraisa sysmon.sys kļūdu:

  1. Jūs esat instalējis nesavietojamu ierīces draiveri vietnei sysmon.sys. No otras puses, iespējams, ka esat instalējis nepareizu draivera versiju.
  2. Sysmon.sys reģistra ieraksti tika modificēti nepareizi vai arī tie ir bojāti.
  3. Ļaunprātīga programmatūra ir nonākusi jūsu sistēmā, sabojājot failu sysmon.sys.
  4. Jūs nesen instalējāt programmatūru, kas sabojāja vai sabojāja citus sistēmas failus.
  5. Ir problēmas ar atmiņu (RAM) vai cieto disku.

Iespējams, esat kaut kur lasījis, ka varat lejupielādēt SYS failus no SYS lejupielādes vietnēm, lai atbrīvotos no kļūdas. Lai gan tas ir iespējams, mēs to neiesakām. Tā kā izstrādātāji nepārbauda šos failus, visticamāk, ka tie satur ļaunprātīgu kodu, kas var radīt lielāku kaitējumu jūsu operētājsistēmai. Ja vēlaties uzzināt, kā droši novērst sysmon.sys kļūdas, labākais ir sekot mūsu tālāk sniegtajiem norādījumiem.

1. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus

Kā jau minējām, kļūdu sysmon.sys, iespējams, izraisa bojāti vai nesaderīgi ierīces draiveri. Iespējams, jūs nesen instalējāt programmatūru, izraisot kļūdas ziņojuma parādīšanos. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka ierīču draiveri var sākt darboties pat bez jūsu iejaukšanās. Labākais šīs problēmas risinājums ir atjaunināt draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām.

Tas var būt ārkārtīgi sarežģīti, lai atrastu precīzu draiveri ar sysmon.sys saistītai aparatūras ierīcei. Pat tad, ja esat lietpratīgs tehnoloģijā, draiveru atrašana, lejupielāde un manuāla atjaunināšana var būt laikietilpīga. Turklāt, ja jūs instalējat nesaderīgu draivera versiju, jūs galu galā var vēl vairāk pasliktināt problēmas. Tāpēc mēs iesakām tā vietā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks risina visas ar draiveri saistītās problēmas jūsu datorā, ne tikai tās, kas saistītas ar kļūdu sysmon.sys. Tātad, kad atjaunināšanas process būs pabeigts, pamanīsit ievērojamu sava datora veiktspējas uzlabošanos.

2. risinājums: palaidiet vīrusu skenēšanu

Viens no populārākajiem sysmon.sys kļūdas cēloņiem ir ļaunprātīgas programmatūras infekcija. Kad ļaunprātīga programmatūra ir nonākusi jūsu datora sistēmā, tā sabojā failus un modificē iestatījumus. Kā tādu mēs iesakām palaist vīrusu skenēšanu. Ar sistēmas iebūvēto pretvīrusu lietošanu nepietiks. Ja vēlaties iegūt labākos rezultātus, iesakām izmantot uzticamāku pret ļaunprātīgu programmatūru, piemēram, Auslogics Anti-Malware.

Izmantojiet Auslogics Anti-Malware, lai veiktu pilnu sistēmas vīrusu skenēšanu. Kad skenēšana ir pabeigta, pārvietojiet atklāto ļaunprātīgo programmatūru karantīnā vai noņemiet to. Lieliska Auslogics Anti-Malware lieta ir tā, ka tā var identificēt draudus un ļaunprātīgus priekšmetus, kurus jūsu galvenais pretvīrusu līdzeklis var palaist garām. Neatkarīgi no tā, cik atturīgi ļaunprogrammatūra darbojas fonā, šis rīks to varēs atklāt un noņemt.

3. risinājums: bojāta Windows reģistra labošana

Lielākā daļa Blue Screen of Death (BSOD) kļūdu ir saistītas ar Windows reģistra problēmām. Tā kā sysmon.sys problēma ir BSOD kļūda, iespējams, problēmu izraisīja bojāti reģistra ieraksti. Tātad, jums ir jālabo nederīgi vai bojāti ieraksti. Tomēr jums nevajadzētu izmēģināt šo risinājumu, ja neesat datoru apkalpošanas speciālists. Pieļaujot mazāko kļūdu reģistrā, operētājsistēma var tikt neatgriezeniski bojāta.

Ja vēlaties izvairīties no riska, iesakām izmantot uzticamu programmatūru, piemēram, Auslogics Registry Cleaner. Šis rīks identificēs un novērsīs visus jūsu reģistra jautājumus. Labākā daļa ir tā, ka pirms skenēšanas tā automātiski izveido reģistra dublējumu. Tātad, ar vienu klikšķi jūs varēsiet atsaukt visas izmaiņas.

4. risinājums: Bojātu sistēmas failu nomaiņa vai labošana

Bojātos / bojātos sistēmas failus var aizstāt vai labot, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju (SFC). Tātad, šajā risinājumā mēs veiksim SFC skenēšanu, lai novērstu sysmon.sys kļūdu. Šeit ir norādītas darbības:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
  2. Ierakstiet “Command” (bez pēdiņām), pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Command Prompt rezultātos.
  3. Konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
  4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet tastatūras taustiņu Enter.

Tagad sistēmas failu pārbaudītājs skenēs jūsu sistēmu un izlabos visus bojātos failus. Process var aizņemt pāris minūtes. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs gaidītu, kamēr tā tiks pabeigta.

Vai ir citi risinājumi, jūsuprāt, mums pietrūka?

Paziņojiet mums, kā mēs varam uzlabot šo rakstu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found