Windows

Kā atrisināt palaišanas kļūmes Gears taktikā?

Ja jūsu Gear Tactics turpina atgriezties pie darbvirsmas vai nereaģē, kad to palaižat, šis raksts ir domāts jums. Jums vajadzētu sakārtot dažas iespējamās problēmas. Mēs palīdzēsim jums veikt dažādas darbības, lai Gears Tactics palaistu sistēmu Windows 10.

Apskatiet savas sistēmas konfigurāciju

Katrā PC videospēlē ir saraksts ar nepieciešamajiem aparatūras un programmatūras komponentiem, uz kuriem tās var darboties. Ja jūsu datorā nav minimālās prasības Gears Tactics, tas nesāks spēli. Ja pirms spēles instalēšanas to neņēmāt vērā, pārbaudiet tūlīt. Zemāk varat atrast visu Gears Tactics prasību sarakstu, kā arī darbības, lai pārbaudītu, vai sistēmā tās nav.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 10 (64 bitu)

Centrālais procesors: Intel i3 Skylake; AMD FX-6000

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: AMD Radeon R7 260X; NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

DirectX: 12. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Krātuve: pieejamā vieta 45 GB

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: Windows 10 (64 bitu)

Centrālais procesors: Intel i5 Coffee Lake; AMD Ryzen 3

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: AMD Radeon RX 570; NVIDIA GeForce GTX 970

DirectX: 12. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Krātuve: pieejamā vieta 45 GB

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Šīs darbības palīdzēs pārbaudīt sistēmas specifikācijas:

 1. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Iestatījumi, lai atvērtu lietojumprogrammu Iestatījumi. Izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju, varat palaist lietotni ātrāk.
 2. Pēc iestatījumu parādīšanās noklikšķiniet uz etiķetes Sistēma.
 3. Kad esat redzējis sistēmas lapu, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet līdz apakšai un pēc tam atlasiet Par.
 4. Tagad pārejiet uz galveno logu (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet sistēmas specifikācijas. Šeit jūs, cita starpā, redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī RAM lielumu.
 5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz šī datora uz darbvirsmas un dodieties uz sadaļu Ierīces un diski.
 6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
 • Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Sākt un pēc tam izvēlnē atlasiet Palaist.
 • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 • Kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atrodat savu DirectX versiju.
 • Atveriet cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes informāciju, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Pēc tam, kad esat pārbaudījis un apstiprinājis, ka jūsu sistēma atbilst obligātajām prasībām, lai ļautu Gears Tactics darboties, varat turpināt izmantot šajā rakstā izklāstītos risinājumus.

Apturiet pretvīrusu programmu no Gears Tactics bloķēšanas

Nereti aizsardzības komplekti spēles kļūdaini klasificē kā drošības apdraudējumus un attiecīgi tos bloķē. Dažos gadījumos spēli var izdzēst tūlīt pēc antivīrusu programmas instalēšanas. Pārbaudiet, vai jūsu spēle nav bloķēta jūsu drošības programmā.

Ja tā ir, varat to apturēt, iekļaujot spēles instalācijas mapi programmas izņēmumos. Šīs funkcijas atrašanai nevajadzētu būt grūti, jo vairumā pretvīrusu programmu tiek izmantoti viegli atpazīstami nosaukumi. Tas var būt izslēgšana, atbrīvojumi, baltais saraksts, drošais saraksts vai kaut kas līdzīgs.

Lai izmantotu šo funkciju, jums jāieiet preferenču vai iestatījumu vidē. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, antivīrusu izstrādātāju vietnē varat atrast ceļvedi. Tam vajadzētu palīdzēt to atrast.

Šajā rokasgrāmatā tiks parādīts, kā spēles mapi kā izņēmumu iekļaut Windows vietējās drošības programmas Virus & Threat Protection rīkā:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata blakus lietotājvārdam, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lai izsauktu lietotni, izmantojot tastatūru, vienlaikus nospiediet Windows logotipu un I taustiņus.
 2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināšanas un drošības ikona.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības lapa, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Pārslēdzieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
 5. Tagad parādīsies Windows Security suite vīrusu un draudu aizsardzība.
 6. Ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
 7. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarnes parādīšanās dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 8. Kad tiek atvērts logs Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Mape.
 9. Kad parādās dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un atlasiet to.
 10. Tagad pārbaudiet, vai spēle var darboties vēlreiz.

Piezīme. Ja jums ir jāpārinstalē vai jāatjaunina sistēmas aizsardzības programma, Gears Tactics atkal jāiekļauj kā izņēmums.

Palaidiet Gears Tactics kā administrators

Parasti, ja spēlei nav atļauts piekļūt noteiktiem resursiem, piemēram, aizsargātām mapēm un failiem sistēmā, to var neizdoties palaist. Palaižot to kā administratoru, varat piešķirt tai piekļuvi šiem resursiem. Daudziem spēlētājiem tas bija viņu problēmas risinājums, uzsākot spēli.

Atcerieties, ka pirms jūs varat sākt spēli kā administrators, jums ir jābūt lietotāja kontā, kuram ir administratora privilēģijas. Redzot, palaižot Gears Tactics savā sistēmā, izmantojot Steam, jums būs manuāli jāpielāgo tā funkcijas. Tas liks Windows palaist to kā administratoru jebkurā laikā, kad to palaiž no klienta.

Jūs varat atrast EXE failu un piemērot nepieciešamo labojumu, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasot File Explorer. Ir arī citi veidi, kā palaist File Explorer, tostarp izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju un uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas.
 2. Kad File Explorer tiek atvērts, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Atgriezieties galvenajā ekrānā un sadaļā Ierīces un diski atveriet vietējo disku C.
 4. Pēc diska atvēršanas atveriet mapi Program Files (x86).
 5. Zem mapes Program Files (x86) veiciet dubultklikšķi uz mapes Steam.
 6. Pēc tam atveriet mapi Steamapps.
 7. Pēc mapes Steamapps atvēršanas dodieties uz mapi Common un atveriet to.
 8. Tagad atrodiet Gears Tactics instalācijas mapi un atveriet to.
 9. Ja neesat instalējis Gears Tactics noklusējuma ceļā uz Steam spēlēm, veiciet tālāk norādītās darbības, lai atrastu tās instalācijas direktoriju:
 • Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Steam un palaidiet klientu.
 • Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Kad savā Steam kontā esat redzējis spēļu sarakstu, dodieties uz Gears Tactics, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Pēc tam, kad tiek atvērta rekvizītu lapa, pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
 • Dodieties uz cilni Vietējie faili un pēc tam atlasiet Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad parādīsies spēles mape.
 • Kad esat atradis Gears Tactics EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 1. Pēc tam, kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība.
 2. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 3. Palaidiet spēli, un startēšanas problēma ir jāatrisina.

Pārbaudiet, vai ar spēles failiem nav problēmu

Problemātiski spēļu faili ir vēl viens iespējamais Gears Tactics palaišanas problēmu cēlonis. Ja daži instalēšanas faili, kas ir iesaistīti startēšanas procesā, pazudīs vai salūzīs, Gears Tactics neizdosies palaist. Bez šiem failiem spēle nedarbosies. Ir daudz iemeslu, kāpēc jūsu spēļu faili var tikt bojāti vai pazuduši. Iespējams, ka tās ir ietekmējušas ļaunprātīgas programmatūras. Tomēr pēkšņa sistēmas izslēgšana var arī tos sabojāt. Neatkarīgi no gadījuma, Steam klientu var izmantot, lai autentificētu jūsu spēļu failu integritāti.

Būtībā klients salīdzinās serveros esošos failus ar datorā esošajiem failiem, lai atrastu problēmas vai pārkāpumus. Ja tas tiks atrasts, tas tos automātiski aizstās.

Lai izmantotu Steam klientu, lai atrastu un automātiski aizstātu spēļu failus, kuriem ir problēmas, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet Windows un S taustiņus kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, pēc tam meklēšanas tekstlodziņā meklējiet Steam klientu. Palaidiet lietotni, tiklīdz tā parādās rezultātu sarakstā.
 2. Ja jums ir darbvirsmas saīsne, varat uz tā divreiz noklikšķināt.
 3. Pēc tam, kad Steam klients ir parādījies, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka un pēc tam noklikšķiniet uz Spēles, ja konteksta izvēlne nolaižas.
 4. Kad esat redzējis spēļu sarakstu, kas pievienots jūsu Steam kontam, dodieties uz Gears Tactics, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 5. Tagad pārejiet uz ekrāna kreiso pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 6. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 7. Steam klients tagad sāks salīdzināt jūsu spēles failus ar failiem, kas atrodas tā serveros. Visi problemātiskie faili, kurus tā atrod, tiks automātiski aizstāti.
 8. Verifikācijas procesa ilgums būs atkarīgs no lejupielādējamo failu lieluma, datora ātruma un interneta savienojuma stipruma.
 9. Kad process ir pabeigts, restartējiet Steam, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Palaidiet Gears taktiku savā veltītajā grafikas kartē

Lai taupītu enerģiju, sistēmas, kuru GPUS ir integrēts ar diskrētiem displeja adapteriem, visticamāk liks lietojumprogrammām darboties uz integrētās kartes. Parasti tas notiek tikai sistēmā Windows. Tomēr jūs varat likt spēlei darboties uz tai paredzētās kartes. Mēs esam iekļāvuši soļus, lai to izdarītu, izmantojot NVIDIA vadības paneli, AMD Radeon iestatījumus un Windows iestatījumu lietojumprogrammu.

NVIDIA vadības panelis

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasiet NVIDIA vadības panelis.
 2. Pēc NVIDIA vadības paneļa loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un zem 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Atveriet galveno logu un palieciet cilnē Globālie iestatījumi.
 4. Noklikšķiniet uz nolaižamā izvēlētā grafikas procesora un no opcijām atlasiet Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
 5. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 6. Izvērsiet nolaižamo izvēlni Atlasīt pielāgojamu programmu un noklikšķiniet uz Gears Tactics.
 7. Ja spēle nav norādīta nolaižamajā izvēlnē, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, pēc tam pārejiet uz tās instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz izpildāmā faila.
 8. Pēc spēles pievienošanas un atlasīšanas dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasiet vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un izvēlieties Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
 9. Tagad noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet Gears Tactics, lai pārbaudītu palaišanas problēmu.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un pēc tam, kad parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
 2. Pēc tam, kad parādās AMD Radeon iestatījumi, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
 3. Kad tiek parādīta sistēmas saskarne, dodieties uz loga augšējo labo stūri un šoreiz noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
 4. Tiklīdz parādīsies pārslēdzamās grafikas saskarne, jūs redzēsiet Running Applications skatu.
 5. Ja šajā lapā neredzat Gears Tactics, dodieties uz loga augšējo labo stūri un zem Pārslēdzama grafika noklikšķiniet uz Running Applications.
 6. Pēc tam noklikšķiniet uz Instalētās profilētās lietojumprogrammas, lai parādītu visas programmas, kuras AMD Radeon Settings var atklāt.
 7. Atrodiet Gears Tactics, noklikšķiniet uz tā bultiņas un pēc tam atlasiet High Performance.
 8. Ja spēle joprojām netiek rādīta šajā skatā, tā jāpievieno manuāli. Atveriet loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Pārlūkot.
 9. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 10. Tagad jūs varat mainīt spēles režīmu Switchable Graphics uz High Performance.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

 1. Izmantojiet Windows + I tastatūras kombināciju, lai izsauktu lietotni Iestatījumi.
 2. Kad tiek parādīts loga Iestatījumi sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
 3. Kad parādās sistēmas saskarne, dodieties uz cilnes Displejs apakšdaļu un noklikšķiniet uz saites Grafikas iestatījumi.
 4. Pēc grafikas iestatījumu ekrāna atvēršanas dodieties uz nolaižamo izvēlni “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” un atlasiet Klasiskā lietotne
 5. Pēc tam izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 6. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 7. Kad grafikas iestatījumu ekrānā parādās spēles ikona, noklikšķiniet uz tās un pēc tam uz pogas Opcijas.
 8. Tagad parādīsies dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, kurā tiks parādīta informācija par abiem GPU. Jūsu integrētā karte ir enerģijas taupīšanas GPU, un īpašā karte ir augstas veiktspējas GPU.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Pārbaudiet, vai grafikas kartes draiveris ir atjaunināts

Ja GPU draiveris nav atjaunināts, jums ir jālejupielādē un jāinstalē tā jaunākā versija. Jūsu kartes draiverim var būt problēmas, un tas var būt iemesls, kāpēc jums rodas problēmas ar Gears Tactics. Grafikas kartes draivera atjaunināšanai ir dažādas iespējas. Atjauninājumu varat lejupielādēt no ražotāja vietnes vai izmantot Windows.

Ja nesen instalējāt un atjauninājāt grafikas kartes draiveri, iespējams, ka neesat to izdarījis pareizi. Lai pārliecinātos, vai draiveris tiek instalēts pareizi, varat sekot tālāk norādītajām metodēm.

Atjaunināt, izmantojot Windows

Papildus galvenajam uzdevumam instalēt operētājsistēmas atjauninājumus Windows Update arī lejupielādē un instalē dažādu ierīču draiveru atjauninātās versijas. Šīs ierīces ietver tīkla karti, audio karti, grafikas karti un daudz ko citu.

Parasti sistēma Windows Update tiek automātiski atjaunināta, ja tā ir savienota ar internetu un savienojums nav ierobežots. Tomēr laiku pa laikam jāpārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka Windows Update utilīta to paveic.

Lai atrastu un instalētu atjauninājumus, veiciet šādas darbības:

 1. Vienlaicīgi nospiediet taustiņus Windows un I, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
 2. Pēc iestatījumu atvēršanas dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Pēc atjaunināšanas un drošības saskarnes atvēršanas sadaļā Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Tagad lietderība pārbaudīs atjauninājumus un sāks lejupielādēt tos, kas ir pieejami jūsu sistēmā.
 5. Kad utilīta lejupielādē atjauninājumus, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
 6. Tagad jūsu sistēma tiks restartēta, un Windows sāks lejupielādēt atjauninājumus.
 7. Pēc procesa pabeigšanas un sistēmas normālas palaišanas palaidiet spēli un pārbaudiet, vai to neizdodas palaist vēlreiz.

Atjauniniet, izmantojot ierīču pārvaldnieku

Izmantojot ierīču pārvaldnieku, varat meklēt atjauninājumus tiešsaistē vai instalēt tieši no sava datora. Lai instalētu tieši no savas sistēmas, jums jālejupielādē atjauninātais draiveris no ražotāja vietnes. Tomēr visefektīvākā iespēja ir ļaut Device Manager automātiski meklēt un instalēt atjaunināto draiveri. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izdarīt:

 1. Atveriet ierīču pārvaldnieku un izvērsiet displeja adapterus
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 3. Kad tiek atvērts atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, pēc tam ļaujiet Windows meklēt jūsu jaunāko grafikas kartes draiveri un to instalēt.

Izmantojiet īpašu programmatūru

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu un ierīču pārvaldnieku, grafikas kartes atjauninātas versijas veiksmīga lejupielāde un instalēšana ir saistīta ar Microsoft izlaišanas grafiku. Ja tā serveros nav publicēts draivera atjauninājums, Windows atjaunināšanas lietderība un ierīču pārvaldnieks tos nevarēs lejupielādēt un instalēt.

Jums nav jāgaida Microsoft grafiks. Lai izvairītos no stresa, varat izmantot trešās puses lietojumprogrammu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Jums nebūs jāmeklē atjauninājumi. Šis rīks lejupielādē un instalē tikai oficiāli parakstītus draiverus. Kad tiks konstatēta grafikas kartes problēma, tā automātiski atradīs un atjauninās grafikas kartes draiveri.

Lai lejupielādētu, instalētu un izmantotu Auslogics draivera atjauninātāju, veiciet šādas darbības:

 1. Lejupielādējiet Auslogics draivera atjauninātāju.
 2. Palaidiet iestatīšanas failu, tiklīdz pārlūkprogramma to lejupielādēs, pēc tam dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole noklikšķiniet uz Jā.
 3. Pēc iestatīšanas vedņa parādīšanās izvēlieties vēlamo valodu, norādiet izvēlēto instalācijas direktoriju un pēc tam ievadiet citas preferences, piemēram, izveidojiet darbvirsmas ikonu, ļaujiet programmai palaist pēc Windows startēšanas un nosūtiet anonīmus pārskatus lietotnes izstrādātājiem. .
 4. Kad esat ievadījis preferences, noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
 5. Kad instalēšanas process ir pabeigts, palaidiet rīku un noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
 6. Kad skenēšana būs pabeigta, sistēmā atradīsit visus problemātiskos draiverus. Ja grafikas kartes draiveris ir sarakstā, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai ļautu rīkam lejupielādēt un instalēt tā jaunāko versiju.
 7. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pēc tam pārbaudiet, vai spēle atkal avarē.

Secinājums

Ja esat ievērojis šajā rakstā izklāstītās metodes, spēli jāspēj palaist bez problēmām. Ja tas tā nav, apsveriet iespēju instalēt atkārtoti. Maz ticams, ka jums tas būtu jādara, jo iepriekš minētie risinājumi ir noderējuši daudziem spēlētājiem. Sniedziet mums atsauksmes vai uzdodiet jautājumus zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found