Windows

Kāpēc bezmaksas rezervēšana operētājsistēmai Windows 10 nedarbojas?

Pirmā Windows 10 versija tika izlaista vairāk nekā pirms 2 gadiem, un tie, kas izmanto Windows 7 un Windows 8 operētājsistēmas, pastāvīgi rezervē savu bezmaksas Windows 10 versiju, izmantojot lietotni Get Windows 10.

Tomēr ievērojams skaits lietotāju ir reģistrējuši sūdzības par šo lietotni. Lietotāji ir paziņojuši, ka bezmaksas Windows 10 rezervēšana nedarbojas tā, kā vajadzētu, un tādējādi lietotājiem rada bažas, ka viņi, iespējams, nevarēs saņemt savu bezmaksas Windows kopiju, kā paredzēts.

Jūs varētu arī domāt, kā rezervēt bezmaksas jaunināšanu uz Windows 10. Atrodiet atbildi mūsu piedāvātajā risinājumā.

Kā rezervēt bezmaksas jaunināšanu uz Windows 10

Var būt veids, kā rezervēt bezmaksas Windows 10 jaunināšanu. Bet, pirms tur nokļūt, vispirms apskatīsim dažas no izplatītākajām problēmām, kas varētu traucēt rezervēt bezmaksas Windows 10 versiju. Šeit ir visbiežāk sastopamās problēmas:

 1. Pirms lietojumprogrammas Get Windows 10 instalēšanas jūs nesaņēmāt nepieciešamo atjauninājumu
 2. Jūs kaut kā izdzēsāt nepieciešamo Windows atjaunināšanas funkcionalitāti
 3. Jūsu Windows versija nav oriģināla
 4. Jūsu datorā darbojas versija, kas nav iekļauta vietnē Get Windows 10 for free (piemēram, Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise vai Windows RT / RT 8.1).

Kā novērst Windows 10 bezmaksas rezervāciju nedarbojas

Pirmie divi jautājumi tiks atrisināti, vienkārši palaižot Windows Update. Pēc tam jūs varat iegūt savu Windows 10 bez maksas. Ja neviena no pirmajām divām problēmām nav jūsu problēma, tā paliks arī pēc Windows Update palaišanas. Izmēģiniet vēl kādu faktisko labošanu, kas prasa jūsu sistēmas pielabošanu. Izmantojiet kontu ar administratora rekvizītiem un izpildiet šos norādījumus:

 1. Palaidiet Notepad
 2. Nokopējiet un ielīmējiet bloknotā šo tekstu:

REG vaicājums “HKLMSOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionAppCompatFlagsUpgradeExperienceIndicators” / v UpgEx | findstr UpgExif “% errorlevel%” == “0” GOTO RunGWXreg pievienot “HKLMSOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionAppCompatFlagsAppraiser” / v UtcOnetimeSend / t REG_DWORD / d 1 / fschtasks / run / TN “MicrosoftWindowsApplication

: CompatCheckRunning

uzdevumi / query / TN “MicrosoftWindowsApplication ExperienceMicrosoft Compatibility Appraiser”

schtasks / query / TN “MicrosoftWindowsApplication ExperienceMicrosoft Compatibility Appraiser” | findstr Gatavs

ja NAV “% errorlevel%” == “0” ping localhost> nul & goto: CompatCheckRunning

: RunGWX

uzdevumi / run / TN “MicrosoftWindowsSetupgwxrefreshgwxconfig”

 • Noklikšķiniet uz Fails un pēc tam Saglabāt kā
 1. Saglabājiet failu kā ReserveWindows10.cmd
 2. No nolaižamās izvēlnes Saglabāt kā atlasiet Visi faili
 3. Sistēmā atlasiet faila atrašanās vietu (piemēram, C: \ Users \ admin \ Documents) un noklikšķiniet uz Saglabāt
 • Atveriet pogu Sākt un noklikšķiniet ar peles labo pogu, lai atvērtu komandu uzvedni
 • Ievadiet tikko saglabātā faila atrašanās vietu komandu uzvednē, lai to palaistu, un nospiediet taustiņu Enter

Lai pabeigtu procesu, Microsoft saderības vērtētājs var aizņemt kādu laiku. Iesprūdšana, kamēr process joprojām darbojas, nozīmē, ka jums nav pareizā atjauninājuma. Veltiet laiku un meklējiet atjauninājumus, pirms vēlreiz mēģināt procesu.

Veicot aprakstītās darbības, vajadzētu atrisināt problēmu, kā iegūt Windows 10 bezmaksas rezervāciju. Ja uzdevumjoslā nevarat redzēt pat lietotnes Iegūt Windows 10 ikonu, izklāstītais labojums jums nedarbosies. Mēģiniet meklēt citus risinājumus internetā.

SVARĪGS: Windows 10 bezmaksas rezervēšana kopš tā laika vairs nav pieejama lietotājiem. Bet šī attīstība neizslēdz iespēju jaunināt uz Windows 10 bez maksas.

Kad bezmaksas jaunināšanas piedāvājums ir beidzies, joprojām ir iespējams lejupielādēt jaunāko Windows 10 OS versiju. Pirmkārt, pārliecinieties, vai dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, kas nepieciešamas OS darbināšanai. Ja tas saņem Windows 10 no oficiālās lapas un izpildiet norādījumus, lai to instalētu savā sistēmā. Neaizmirstiet atjaunināt draiverus!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found