Windows

Izlabojiet datoru iesaldēšanu, pārejot uz citu Windows kontu!

"Ledus nesatur nākotni, tikai pagātni, kas aizzīmogota."

Haruki Murakami

Patīk daudz saldētu lietu, tostarp saldējums, Disneja filma, kurā bērni dziedāja ‘Let it Go’, un glītas sniegpārslas. Tomēr lielākā daļa no mums piekristu, ka sasalstošs datora ekrāns nekad nevar izraisīt laimi. Daudzi lietotāji ziņoja, ka tas viņiem noticis, mēģinot pārslēgties uz citu kontu operētājsistēmās Windows 8.1, Windows 10 vai Windows Server 2012 R2. Protams, pieredze var būt nepatīkama ikvienam, jo ​​vienmēr pastāv risks zaudēt nesaglabātu darbu.

Tātad, ja jūsu dators sasalst pēc pārslēgšanās uz citu Windows 10 kontu? Šajā rakstā mēs atbildēsim uz šo jautājumu un sniegsim jums vislabāko iespējamo problēmas risinājumu.

Ko darīt, ja jūsu dators sasalst pēc pārslēgšanās uz citu Windows 10 kontu

Pirms mēs runājam par problēmas novēršanas metodēm, mums ieteicams apspriest scenāriju, kurā parasti rodas problēma:

  • Lietotājam personālajā datorā ir vismaz divi konti. Ierīcei ir operētājsistēma Windows 8.1, Windows Server 2012 R2 vai Windows RT 8.1. Lai gan ir maz ziņojumu par šo problēmu, kas tiek parādīta operētājsistēmā Windows 10, joprojām ir labi zināt, ka šī raksta risinājumi var attiekties uz šo OS.
  • Lietotājs piesakās savā datorā ainavas orientācijā, pēc tam atver ekrāna izšķirtspēju un maina iestatījumus uz Landscape (Flipped).
  • Viņi savā datorā pāriet uz citu kontu.

Tālāk notiek tas, ka dators sasalst, līdz lietotājs veic aukstu izslēgšanu, lai restartētu ierīci. Lielākoties šī problēma rodas strupceļa dēļ, kad lietotājs ir pārslēdzies uz citu kontu.

Kā novērst datora iesaldēšanu pēc pārslēgšanās uz citu kontu

Kopš šī raksta izstrādes Microsoft nav nodrošinājis nepatiesu risinājumu šai problēmai. Daudzi lietotāji izmēģināja dažādus problēmas risinājumus, taču tie ir tikai īslaicīgi. Tomēr labākais veids, kā to novērst, ir instalēt atjauninājumu apkopojumu 2995388. Paturiet prātā, ka šis risinājums vislabāk darbojas operētājsistēmās Windows RT 8.1, Windows 8.1 un Windows Server 2012 R2.

Windows atjaunināšanas darbības

  1. Atveriet sadaļu Iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt datora iestatījumus vai Atjaunināt un atkopšanu.
  2. Noklikšķiniet uz Pārbaudīt tūlīt, pēc tam ļaujiet Windows meklēt jaunākos atjauninājumus.
  3. Ja ir pieejami atjauninājumi, atlasiet Instalēt atjauninājumus.
  4. Sadaļā Neobligāti atlasiet atjauninājumu 2995388 un pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt.
  5. Kad atjauninājumi ir instalēti, restartējiet datoru. Pirms to izdariet, noteikti saglabājiet failus un aizveriet lietotnes. Tādā veidā jūs nezaudēsit nevienu nesaglabātu darbu.

Ja vēlaties, varat arī iegūt atsevišķo pakotni atjauninājumam 2995388. To var izdarīt, meklējot pareizos failus Microsoft lejupielādes centrā. Pārliecinieties, ka esat lejupielādējis to, kas ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu.

Pro padoms:

Vairumā gadījumu ekrāns sasalst, jo dators ir neciešami lēns. Tātad, lai izvairītos no šīs problēmas, iesakām instalēt Auslogics BoostSpeed. Kad esat aktivizējis šo rīku, tas veiks visaptverošu jūsu sistēmas pārbaudi un atradīs nevēlamos failus, ātruma samazināšanas problēmas un citus elementus, kas var izraisīt sistēmas vai lietojumprogrammas avārijas vai kļūmes. Vienkārši noklikšķinot uz pogas, jūs varēsiet izslaucīt visa veida atkritumus savā datorā, ieskaitot lietotāja pagaidu failus, neizmantotos kļūdu žurnālus, tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, Windows atjaunināšanas atlikušos failus, nevajadzīgo Microsoft Office kešatmiņu un pagaidu Sun Java failus, starp daudziem citiem.

Turklāt BoostSpeed ​​uzlabos sistēmas iestatījumus un tos optimizēs, ļaujot lielākajai daļai darbību un procesu veikt ātrāk. Tas pat pielāgo jūsu interneta savienojuma iestatījumus, lai nodrošinātu ātrāku un vienmērīgāku pārlūkošanas pieredzi. Auslogics BoostSpeed ​​uzticas miljoniem datoru lietotāju visā pasaulē. Tāpēc ir pēdējais laiks izmantot iespēju!

Vai jūs domājat, ka ir labākas metodes ekrāna iesaldēšanas problēmu risināšanai?

Dalieties ar saviem ieteikumiem komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found