Windows

Kā izmantot emocijzīmes, lai Windows 10 nosauktu failus un mapes?

Ja jums ir garlaicīgi izmantot standarta rakstzīmes lietu nosaukšanai datorā vai ja jūs esat tikai milzīgs Emoji ventilators, jūs varētu vēlēties zināt, kā izmantot Emoji mapju nosaukumos operētājsistēmā Windows 10 (un, protams, kā izmantot emoji failu nosaukumos operētājsistēmā Windows 10). Labās ziņas ir tādas, ka triks ir pavisam vienkāršs. Mēs esam izstrādājuši ērtu ceļvedi tiem, kuriem vienkārši nav pietiekami daudz šo foršo simbolu, tāpēc lasiet tālāk, lai padarītu jūsu datoru jautrāku.

Lūk, kā lietot Emoji failu un mapju nosaukumos operētājsistēmā Windows 10:

  1. Pārejiet uz uzdevumjoslu (lielākajā daļā gadījumu tā atrodas datora ekrāna apakšdaļā).
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas.
  3. Uznirstošajā izvēlnē atlasiet opciju Rādīt skārienjutīgo tastatūru. Skārienjutīgās tastatūras poga parādīsies uzdevumjoslas paziņojumu sadaļā (labajā pusē).
  4. Izmantojot Emoji, atrodiet mapi vai failu, kuru vēlaties pārdēvēt.
  5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vienuma un izvēlnē atlasiet opciju Pārdēvēt. Varat arī izvēlēties failu vai mapi un nospiest taustiņu F2, lai to pārdēvētu.
  6. Tagad noklikšķiniet uz skārienjutīgās tastatūras pogas. Pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Emoji.
  7. Noklikšķiniet uz simboliem, kurus vēlaties izmantot faila vai mapes nosaukšanai.
  8. Piešķiriet lietai foršu nosaukumu un skatiet to virsraksta joslā, cilnē Priekšskatījums un pat uzdevumjoslas lēcienu sarakstos.

Cerams, ka mūsu padomi ir palīdzējuši jums kļūt radošākiem, piešķirot vārdus sistēmā Windows 10

Palieciet unikāls un izbaudiet lieliskas emocijzīmes, pārvietojoties savā Win 10 vidē

Neatkarīgi no tā, ko izmantojat, lai ierīcē nosauktu failus un mapes, galvenā prioritāte ir pārliecināties, ka tajos nav ļaunprātīgu iedzīvotāju. Tagad aplūkosim jautājumu par jūsu drošību. Lieki piebilst, ka ir svarīgi, lai visi jūsu sistēmas kaktiņi būtu rūpīgi aizsargāti. Ņemot to vērā, mūsdienās ir nepieciešams spēcīgs anti-ļaundabīgo programmu rīks.

Kā vienmēr, mēs iesakām mūsu lasītājiem izmantot tikai uzticamu programmatūru, kas nodrošina viņu pelnīto dvēseles mieru. Piemēram, Auslogics Anti-Malware ir programma, kas var atvairīt pat visbīstamākos draudus no ļaunprogrammatūru pasaules. Šis rīks regulāri veiks automātisku jūsu sistēmas skenēšanu, novēršot esošās problēmas un novēršot jaunus agresorus, tādējādi nodrošinot izcilu drošības slāni.

Kādas Windows problēmas jūs satrauc visvairāk?

Nevilcinieties atstāt komentāru zemāk, lai mēs varētu jums palīdzēt uzlabot datora pieredzi.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found