Windows

Defragmentējiet savu cieto disku kā profesionāli

Auslogics BoostSpeed ​​11 diska defragmentēšanas funkcija ir paredzēta, lai padarītu jūsu datoru efektīvāk izpildāmus uzdevumus. Tas apkopo dažādas failu daļas vienā vietā, lai jūsu dators varētu ātrāk nolasīt datus un ātrāk reaģēt, veicot skaitļošanas uzdevumus.

Diska defragmentēšana ir nepieciešama, lai izvairītos no lēnas sāknēšanas un vispārējas sistēmas aizkavēšanās. Jūs vēlaties, lai jūsu dati būtu sakārtoti cietajā diskā tā, lai piekļuve datiem būtu daudz vienkāršāka un ātrāka. Sadrumstalots disks izraisa neefektīvas datora darbības. Šīs problēmas risinājums ir veikt regulāru cietā diska apkopi, kas datu daļas atkal saliek kopā un rada blakus esošo vietu jaunākiem failiem.

Auslogics BoostSpeed ​​rīks Disk Defrag ir drošs un efektīvs veids, kā defragēt datora diskus. Tas atzīmē trīs kvalitātes, ātruma un efektivitātes lodziņus, kas ir svarīgi veiksmīgai diska defragmentēšanai. Pēc Disk Defrag izmantošanas jūs uzreiz pamanīsit, ka jūsu dators ir kļuvis daudz ātrāks.

Kāda veida diskus var defragmentēt, izmantojot Auslogics Disk Defrag?

Ja datorā, kurā darbojas sistēma Windows 10, 8.1, 8 vai 7, ir cietais disks vai cietais disks, Auslogics Disk Defrag veiksmīgi pārkārtos diskā esošos failus un uzlabos datora veiktspēju šajā procesā.

Cietvielu diski jeb SSD tiek optimizēti citādi. Rīks automātiski noteiks, vai jums ir SSD, un izlaidīs parasto defragmentēšanu par labu diska optimizēšanai, lai tas darbotos vēl labāk.

Kā defragēt disku ar Auslogics diska defrag

Lietot lēnu ierīci, kas kavē ikdienas skaitļošanas darbības, ir ļoti sāpīgi. Labāk ir atrisināt problēmu, šad tad atvienojot cieto disku. Auslogics Disk Defrag to izdarīs jūsu vietā efektīvāk, nekā jebkad varētu būt iebūvētais Windows defragger. Šis rīks ir lielākais daudzu ekspertu ieteikums, kad jāattīra vieta starp failiem cietajā diskā.

Lai gan diska defragmentēšanas process var šķist sarežģīts, Auslogics Disk Defrag padara visu tik vienkāršu. Jums nav jāņem vērā mūsu vārds - pārbaudiet darbības, lai pats izmantotu rīku:

  1. Palaidiet Auslogics BoostSpeed ​​un atlasiet cilni Visi rīki.
  1. Sadaļā Diska rīki atlasiet Disk Defrag. Tiks atvērta jauna cilne, kurā tiks parādīti diskdziņi jūsu datorā. Ja jums ir SSD un HDD, cietais disks tiks izvēlēts automātiski.
  1. Atlasiet disku, lai to defragētu.
  1. Noklikšķiniet uz pogas Defrag, lai sāktu izvēlētā diska defragmentēšanu. Rīks analizēs diska sadrumstalotus failus un vietu un, ja nepieciešams, sāks defragmentēšanas procesu.

Šis process var šķist lēns, bet patiesībā ir ātrs, salīdzinot ar citiem defragmentēšanas rīkiem.

Noklikšķinot uz bultiņas uz pogas Defrag, noklusējuma Analyze + Defrag vietā varat izvēlēties citu opciju:

  • Izvēlieties šo opciju, lai uzzinātu, vai izvēlētais disks ir jādragmentē.
  • Izvēlieties šo opciju, lai izlaistu diska analīzi un nekavējoties sāktu tā defragmentēšanu.
  • Defragēt un optimizēt. Izvēlieties šo opciju, ja vēlaties, lai rīks gan defragģē disku, gan arī optimizē failus, lai ātrāk varētu piekļūt visvairāk nepieciešamajiem failiem.
  • Ātra defragēšana (bez analīzes). Izvēlieties šo opciju, lai ātri defragētu disku.

Pa labi no pogas Defrag varat atzīmēt izvēles rūtiņu “Pēc pabeigšanas” un izvēlēties, vai izslēgt datoru, pāriet miega režīmā, pārziemot mašīnu un aizvērt programmu, kad diska defragmentēšana ir pabeigta.

Jūs varat arī spēlēt apkārt ar krāsaino kopu karti. Noklikšķiniet uz kvadrāta, lai skatītu failus šajā kopā. Lai defragētu failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Defrag Selected.

SSD optimizācija ar Auslogics Disk Defrag

Disk Defrag var pagarināt cietvielu diska kalpošanas laiku, optimizējot sistēmas un failu darbības un ierobežojot rakstīšanas pieprasījumu skaitu. Lūk, kā ar šo rīku optimizēt SSD:

  1. Cilnes Disk Defrag kreisajā izvēlnes rūtī atlasiet SSD Optimization.
  1. Noklikšķiniet uz Iespējot SSD optimizāciju.

Tas ir viss.

Tiklīdz jūs defragmentēsit savus diskus ar Auslogics Disk Defrag, jūs uzreiz pamanīsit atšķirību datora veiktspējā. Tiks samazināts sāknēšanas laiks, un tiks palielināts vispārējais sistēmas darbības ātrums.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found