Windows

Kā Windows One izmantot OneDrive mapju aizsardzību?

‘Parasti visveiksmīgākais cilvēks dzīvē

ir cilvēks, kuram ir vislabākā informācija ”

Bendžamins Disraeli

Zaudēt vērtīgus failus nekad nav jautri, tāpēc ir gudra ideja pasargāt savus svarīgos datus no neatgriezeniskiem zaudējumiem. Neliela tālredzība nekad nesāp, jūs zināt. Tāpēc iesakām iemācīties izmantot Microsoft OneDrive mapju aizsardzību operētājsistēmā Windows 10 - tas vienā dienā var ietaupīt daudz asaru un matus.

Kas ir OneDrive mapju aizsardzība?

Microsoft OneDrive tagad spēj saglabāt jūsu darbvirsmas, dokumentu un attēlu mapes drošu un drošu: jūs varat izvairīties no to satura zaudēšanas uz visiem laikiem, jo ​​OneDrive tos sinhronizē. Tātad, ja ar galveno datoru notiek kaut kas slikts, jūs vienmēr varat atkopt savus failus vai piekļūt tiem no citas ierīces, izmantojot savu OneDrive kontu. Turklāt OneDrive mapju aizsardzība piedāvā vienkāršu veidu, kā migrēt failus no vienas ierīces uz otru.

Lai apkopotu lietas, OneDrive ir kļuvusi par ērtu sinhronizācijas un uzglabāšanas iespēju: piemēram, varat ērtāk iespējot tā aizsardzību vairākās mašīnās un saglabāt to dokumentu mapes. Vienīgā problēma ir tā, ka šo funkciju skatā varat izmantot tikai mapēm Darbvirsma, Dokumenti un Attēli - un nekas cits. Diemžēl citi iebūvētie direktoriji nav piemēroti šāda veida aizsardzībai - mēs nezinām, kāpēc, bet tieši tā Microsoft redz lietas. Tātad, iztiksim ar to, kas mums ir.

Kā iespējot Microsoft OneDrive mapju aizsardzību operētājsistēmā Windows 10?

Attiecīgā funkcija pēc noklusējuma ir atspējota, taču jūs varat to viegli ieslēgt. Jums vajadzētu rīkoties šādi:

  1. Pārvietojieties uz uzdevumjoslas paziņojumu apgabalu un atrodiet mākoņa formas OneDrive ikonu.
  2. Pēc tam noklikšķiniet uz Vairāk, kas faktiski ir trīs horizontāli izlīdzināti punkti.
  3. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  4. Jūs tiksiet novirzīts uz Microsoft OneDrive logu. Kad esat tajā nonācis, dodieties uz cilni Automātiskā saglabāšana.
  5. Atrodiet pogu Atjaunināt mapes un noklikšķiniet uz tās. Diemžēl šī poga nav pieejama visiem Win 10 datoriem. Ja to nevarat redzēt, jūsu sistēma vēl nav piemērota Microsoft OneDrive mapju aizsardzībai. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams izmisums: Microsoft vēl ir jāpaplašina šī funkcija, lai tā attiektos uz visiem Windows 10 datoriem, tāpēc jums vienkārši vajadzētu būt pacietīgam un pēc kāda laika vēlreiz pārbaudīt vēlreiz.
  6. Parādīsies ekrāns “Iestatīt svarīgu mapju aizsardzību”, kas nozīmē, ka jums ir pienācis laiks izlemt, kuras mapes vēlaties aizsargāt, izmantojot OneDrive. Atlasiet sinhronizējamo un noklikšķiniet uz pogas Sākt aizsardzību, lai sāktu procesu.

Piezīme. Jūsu mapē Dokumenti var tikt parādīts ziņojums, ka OneDrive nevar aizsargāt programmu Outlook.pst. Tas notiek, ja jums ir instalēta programma Microsoft Outlook: tā tur savus PST failus, un OneDrive nevar sinhronizēt Outlook failus, kas ir diezgan dīvaini, jo abas šīs lietotnes ir Microsoft produkti. Jums būs jāpārvieto PST fails uz citu direktoriju, lai OneDrive varētu aizsargāt jūsu mapi Dokumenti.

Šī pati problēma var rasties, ja jūsu dokumentu direktorijā ir OneNote piezīmju grāmatiņas fails. Risinājums ir tehniski vienāds: vienkārši pārvietojiet failu kaut kur citur, lai turpinātu.

  1. Kad esat sācis sinhronizācijas procesu, esiet pacietīgs, līdz tas ir beidzies. Uzdevumjoslā varat noklikšķināt uz pogas Skatīt sinhronizācijas progresu vai mākoņa formas OneDrive paziņojumu ikonu, lai pārbaudītu progresu.
  2. Kad sinhronizācija ir pabeigta, varat izmantot OneDrive, lai piekļūtu failiem no jebkuras vietas.

OneDrive pastāvīgi uzraudzīs direktorijus, kas ir konfigurēti, lai tos aizsargātu un sinhronizētu ar mākoni. Tas nozīmē, ka jūs varat atpūsties, zinot, ka to saturs ir pienācīgi aizsargāts. Jūs pat varat jebkurā laikā pārbaudīt, vai tie ir sinhronizēti: katram aizsargātas mapes failam blakus ir īpašs indikators, kas parāda tā sinhronizācijas statusu.

Jums vajadzētu arī paturēt prātā, ka OneDrive apvieno mapju saturu, ko tā aizsargā dažādos datoros. Tas var izraisīt dažas negaidītas sekas: piemēram, ja sinhronizējat darbvirsmas mapes dažādos datoros ar dažādām lietotnēm, darbvirsmas lietotņu saīsnes tiek salauztas, sinhronizējot datorus. Tātad, OneDrive mapju aizsardzībai ir trūkumi, taču mēs labi zinām, ka neviens nav ideāls, tāpēc šī funkcija jums var izrādīties īsta priekšrocība, neskatoties uz visiem tās trūkumiem.

Pats par sevi saprotams, ka OneDrive mapju aizsardzība nav vienīgais pieejamais krātuves risinājums. Jūs varat brīvi izvēlēties citu datu dublēšanas veidu, jo tirgū ir daudz efektīvu risinājumu. Auslogics BitReplica ir viens no tiem. Šis intuitīvais un uzticamais rīks ir paredzēts, lai saglabātu jūsu dārgās lietas pret neatgriezeniskiem zaudējumiem. Un labākais ir tas, ka jūs varat konfigurēt Auslogics BitReplica, lai dublētu visu nepieciešamo, kad vien vēlaties - ne tikai trīs mapes, kā tas ir gadījumā ar OneDrive mapju aizsardzību.

Un visbeidzot, nav jāuztraucas, ja daži no jūsu dārgumiem ir pazuduši. Jūs varat viegli tos iegūt, palaižot jaudīgu atkopšanas programmatūru. Mēs iesakām jums Auslogics File Recovery. Šis produkts ir viegli lietojams un spēj atgūt visu veidu failus. Jūs pat varat atgūt failus no pazaudētiem nodalījumiem vai pēc ātras formatēšanas.

Vai datu dublēšanai izmantojat OneDrive mapju aizsardzību? Un kādu programmatūru jūs izmantojat, lai aizsargātu savu datoru kopumā?

Mēs gaidīsim jūsu atbildes!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found