Windows

Kā uzdevumjoslā parādīt vai paslēpt Windows veikala lietotnes?

Regulāri izlaistajos atjauninājumos ir redzams, ka Microsoft ir centies klientiem atvieglot ikdienas skaitļošanas uzdevumus. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 8.1 vai Windows 10, uzdevumjoslā varat brīvi piespraust Store lietotnes. Tātad, nākamreiz palaižot sistēmu, jums būs ātra piekļuve visbiežāk izmantotajām programmām. Turklāt jums nebūs izmisīgi jānospiež Alt + Tab, lai atrastu atvērtās lietotnes.

Protams, var būt grūti pielāgoties jaunai operētājsistēmai. Tātad, ir saprotams, kāpēc daži cilvēki joprojām ir neizpratnē un cenšas uzzināt, kā redzēt atvērtās lietotnes no Windows veikala. Nu, ja tas tā ir, neuztraucieties. Šajā rakstā mēs iemācīsim, kā pārvaldīt uzdevumjoslu operētājsistēmās Windows 10 un 8.1.

No Windows veikala lejupielādētās lietotnes ir viegli parādīt un paslēpt. Tomēr, ja jūs neizmantojat Windows RT vai RT 8.1, jums nebūs iespējas brīvi iespējot vai atspējot šo funkciju. Par laimi, Microsoft to ir uzlabojusi. Ja esat instalējis jaunāko operētājsistēmas Windows 8.1 un 10 atjauninājumu, jums vajadzētu būt iespējai veikala lietotnes novirzīt uz uzdevumjoslu.

Kā nogādāt veikala lietotnes Windows 8.1 uzdevumjoslā

  1. Palaidiet Charms Bar, nospiežot Windows taustiņu + W uz tastatūras.
  2. Noklikšķiniet uz pogas Meklēt, pēc tam ierakstiet “PC Settings” (bez pēdiņām). Pārliecinieties, vai nolaižamajā sarakstā esat atlasījis Visur.
  3. Izvēlnē atlasiet Dators un ierīces.
  4. Izvēlieties Stūri un malas.
  5. Sadaļā Lietotņu pārslēgšana jūs atradīsit opciju Rādīt uzdevumjoslā Windows veikala lietotnes. Pārliecinieties, vai tas ir iespējots.

Kā pārvaldīt uzdevumjoslu sistēmā Windows 10: Veikala lietotņu piespraušana

Operētājsistēmā Windows 10 ir diezgan viegli jebkuru veikala lietotni piespraust uzdevumjoslai. Vienkārši izpildiet šos norādījumus:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas.
  2. Meklējiet lietotni, kuru vēlaties piespraust uzdevumjoslā.
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotnes un pēc tam atlasiet Piespraust uzdevumjoslai. Ja opcija nav pieejama, atlasiet Vēl. Jums vajadzētu to redzēt no turienes.

Veikala lietotņu piespraušanai uzdevumjoslā ir vēl viena iespēja. Jūs varat atvērt programmu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās ikonas uzdevumjoslā. Jums tur vajadzētu redzēt opciju “Piespraust uzdevumjoslai”.

Pro padoms: ja vēlaties pārliecināties, ka visas no veikala lejupielādētās lietotnes darbosies nevainojami, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks skenēs visu jūsu sistēmu un meklēs nevēlamus failus, ātruma samazināšanas problēmas un citas problēmas, kas var izraisīt lietojumprogrammas kļūmes vai avārijas. Tātad jūs varat pārliecināties, ka visas jūsu lietotnes darbosies efektīvi.

Kuru vēlaties - Windows 8.1 vai Windows 10?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found