Windows

Kā atbrīvoties no atkopšanas problēmas noņemšanas operētājsistēmā Windows 10?

<

Atjaunojiet datoru no jauna: kā atrisināt Windows 10 atkopšanas problēmas noņemšanu

Ja esat Windows 10 lietotājs un tikko saskaras ar kādu problēmu, tad labi. Dažreiz tomēr var būt bažas par tādām papildu funkcijām kā atkopšanas opcija Noņemt visu, kas būtībā neļauj sistēmai atjaunot datoru no jauna.

Funkcija Noņemt visu ir noderīgs rīks Windows 10 pārinstalēšanai un visu personisko failu noņemšanai. Tas izdzēš instalētās lietotnes un draiverus, kā arī noņem iestatījumos veiktās izmaiņas. Tas arī noņem lietotnes, kuras instalējis datora ražotājs.

  • Šeit ir daži risinājumi, kas var palīdzēt jums novērst atkopšanas opciju Viss, kad tas nedarbosies sistēmā Windows 10:Office 365 atinstalēšana - Šis pašreizējais Microsoft Office programmatūras risinājumu favorīts, iespējams, ir sākotnēji instalēts jūsu ierīcē un var izraisīt problēmu. Pirms atjaunošanas darbības mēģiniet to atinstalēt, veicot šīs darbības:
  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sākt un pēc tam atveriet Programmas un līdzekļi.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Office 365. Atlasiet Atinstalēt.
  3. Kad esat pabeidzis atjaunošanas procedūru, lejupielādējiet Office 365 no Microsoft vietnes.
  • Atjaunošanas opcijas Saglabāt manus failus izvēle - Ja Office 365 atinstalēšana joprojām nedarbojas, lai novērstu atkopšanas problēmu Noņemt visu, iespējams, jums būs jākoncentrējas uz atkopšanas opciju Saglabāt manus failus. Šis rīks pārinstalēs Windows 10 un saglabās jūsu personiskos failus, dzēšot iepriekš instalētās lietotnes un draiverus. Tas noņems izmaiņas iestatījumos, kā arī datora ražotāja instalētās lietotnes.

Ja jūsu dators joprojām darbojas, varat to gaidīt un gaidāmie atjauninājumi atrisinās problēmu. Ja nē, visticamāk, pilnīga atkārtota instalēšana ir atbilde.

Iespējams, ka dators novecojušas funkcionalitātes vai saderības problēmu dēļ laiku pa laikam izmet sarkanos karodziņus. Auslogics draivera atjauninātājs pirms draiveru atjaunināšanas pārbauda, ​​vai tajā nav iespējamu draiveru problēmu, nodrošinot aparatūras un ierīču nevainojamu darbību un drošības dublēšanu. Tādā veidā jūs labojat izplatītākās datora kļūdas, ietaupāt no failu zaudēšanas un aparatūras kļūmēm un izbaudāt optimālu datora veiktspēju.

Cerams, ka viens no diviem iepriekšminētajiem risinājumiem nodrošinās jums vislabāko veidu, kā novērst atkopšanas opcijas “Viss viss” problēmas sistēmā Windows 10. Veiksmi!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found